Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2538 times)
matrix
2
**
Offline

saman
Posts: 60
saman
Gender: male
kultura z drogo
11.06.2001 at 14:33:48
 
Ugotavljam zakaj je vse več narkomanov in zakaj javno mnenje o drogi nima najbolj odobravajočega pristopa?

predvsem gre za dva pomembna vidika
projekti države v glavnem usmerjeni v spoznavanje drog in negativnih učinkov, ne pa v psihostimulativno in kulturno rabo droge. Tu zgubimo iskren stik med promotorji nezlorablanja droge in otroci.

Medtem, ko je vsa klinentela(uporabniki) usmerjena v trudenje za omehčanje države oziroma v gojenje ali v pridobivanje in postopke kemije! Tu pa dobimo izredne močne sestavine brez navodil za...

Z samo uporabo in razlago pa noben, no skoraj ???

ps: mp3 saj razumeš da mi na DA ni do pogovorov o teh temah, smo enkrat mel konflikt, ker preveč kemijo furajo, jaz pa psiho, pa se sedaj tukaj naprej pogovarjam te stvari, pa še naši morajo to vedt.
Back to top
 

res, hočete vedeti?
 
IP Logged
 
MP3CE
3
***
Offline

Om sai ram
Posts: 177
Ilirska Bistrica
Gender: male
Re: kultura z drogo
Reply #1 - 11.06.2001 at 21:21:17
 
Matrix, popolnoma se strinjam s tabo. Jaz na DA pisem tudi o tem, ker se mi zdi nujno. Sicer psihe in duha in boga ne omenjam direktno, ker se mi ne zdi primeren nacin za tisto publiko, a vendar...

Treba je mladim utupit v glavo to, da je to, kar dobis na drogi, pac en uvid, ena lekcija zivljenja. Tako bodo dobili spostovanje do tega. Vec kot postas o tem, bolje bo, ker ogromno mladih vidi ta forum (DA)...

Kar se legalizacije in sprostitve drzavne trde roke tice, pa je moje mnenje tako, da je to ena od stvari, ki jih moramo narediti, ce hocemo stvar izboljsati.

Legalizacija ganje bi zaradi sorazmerne nenevarnosti ganje same imela sigurno vec dobrih kot slabih lastnosti... Tudi, ker bi vsaj malo zmehcala stevilne predsodke...

Kasneje bi bilo morda potrebno uvesti v sole tudi predmet o tem...

Ce si za, bom ufural kak topic tud tam (DA)...

Back to top
 

Kdor ne poha ni Slovenc...
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: kultura z drogo
Reply #2 - 11.06.2001 at 22:17:48
 
o drogah sm že precej napisu na tem naslovu:
http://www.gape.org/gapes/droge.htm

če koga slučajno zanima
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
matrix
2
**
Offline

saman
Posts: 60
saman
Gender: male
Re: kultura z drogo
Reply #3 - 13.06.2001 at 10:21:32
 
se strinjam mp3
Back to top
 

res, hočete vedeti?
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1