Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 
(Read 53020 times)
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: Čakre
Reply #60 - 10.04.2003 at 21:22:00
 
To da te pritiska na zgornji del trebuha, pomeni da imaš rahlo neuravnovešeno  Grin čakro še sedaj. Misliš reči rahlo zablokirano?! Cheesy
Da se ti je pa preneslo, pa je to čisto normalnen proces iz misli 3 na čustva 2.
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Čakre
Reply #61 - 10.04.2003 at 21:49:45
 
no,sej si me razumela Wink ja in če bom odpravu to na 2.čakri kaj bo sledilo? Ker sem se po tem ko sem spravu to na 2. čakro počutu kvečjemu slabše, namesto boljše kot prej Angry
Back to top
 
 
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: Čakre
Reply #62 - 10.04.2003 at 22:07:40
 
Najprej se oreng spravi na 3, če znaš jo odblokiraj.
Pa kje se zatiraš z mislimi, kateri del tebe ti ni všeč pa se maltretiraš, se malo sprašuj?! Smiley
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Čakre
Reply #63 - 10.04.2003 at 22:09:02
 
Quote:
imel sem neuravnovešeno 3. čakro in sem se nekako pripravil do tega da sm jo spravil na mesto Cheesy, a sm potem ugotovil da se je ta neuravnovešenost le prenesla na 2. čakro

kako si to naredu ... do smajlija
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Čakre
Reply #64 - 10.04.2003 at 22:32:06
 
mhmm,lepo bi blo če mi lahko opišete postopek kako naj začnem očiščevati od začetka vse po vrsti.
Ker pomojem ne bo šlo naprej, tako kot sem začel....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: Čakre
Reply #65 - 11.04.2003 at 20:41:30
 
Hojla, sem brala na tem topicu na strani 3. prispevek od Dejzi. Ta je zelo primerna vaja za čakre, izvajaj jo redno in vztrajno vsak dan.
Če ne gre pojdi do zdravilca ,ki ga poznaš da ti to odblokira ali pa se oglasi meni. Pa kar pogumno.
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Čakre
Reply #66 - 12.04.2003 at 11:35:44
 
Kaj pa hrana, ali lahko blokira čakre?

Ne vem kje sem slišala in ne vem, če je res, da čokolada blokira srčno čakro.

Potolašte me, da ni res. Undecided
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
KAJAka
1
*
Offline


Posts: 37
kamnik
Gender: female
Re: Čakre
Reply #67 - 12.04.2003 at 15:12:32
 
Glede na to, da so energetska telesa in fizicno telo med seboj povezani, verjamem da ima tudi hrana velik vpliv.  In tudi barva hrane nej bi vplivala na dejavnost cakr.
Cokolada mene custveno pomirja. Tko da mogoce je res povezana s srcno cakro. Da bi jo blokirala, to nevem. Bi blokado prej pripisala kaki drugi stvari.
Ce jes, npr. prevec mastno, se ti bo to zacel v telesu nalagat in bo prslo do neke skrajnosti, in verjtn se ti zacne pol kej blokirat. Pa pri custvenih zadevah, strah in se in se..
Back to top
 

.. samo ena od varjant
 
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: Čakre
Reply #68 - 12.04.2003 at 15:56:26
 
Uživaj v čokoladi! Cheesy
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Čakre
Reply #69 - 13.04.2003 at 01:01:28
 
Tud jaz imam en problem s čakrami (se mi zdi)...

Že od kar pomnim me v srčni čakri boleče tišči, med meditacijo pa kar konkretno boli srčna čakra in tega stresa se nikakor ne morem rešit... Tudi drugače sem čustveno bolj hmm, nečustvena oseba, res redko sem sploh žalosten ali vesel, 99% časa sem čustveno nevtralen...

Kaj bi pomagalo, če bi šel h kakšnemu bioenergetiku ali pa kaj, da to nekako "očisti"? Je to možno, ali pa je to pač del karme?

Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
Karmena
Ex Member




Re: Čakre
Reply #70 - 13.04.2003 at 01:19:45
 
Tomi, obstajajo pomandri za zaščito elektromagnetnega polja, so iz 49 rastlinskih izvlečkov in eteričnih olj.  Na telo vplivajo tako, da z valovanjem preprečujejo vstop negativni energiji. Zate bi verjetno prišla v poštev olivno ali smaragdno zelen, ki delujeta na imunski sistem in srčno čakro. Dobijo se v LJ pri Vasiji Korošec na Rutarjevi 11.

Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Čakre
Reply #71 - 13.04.2003 at 14:23:18
 
tomi wrote on 13.04.2003 at 01:01:28:
Kaj bi pomagalo, če bi šel h kakšnemu bioenergetiku ali pa kaj, da to nekako "očisti"? Je to možno, ali pa je to pač del karme?

to vedno pomaga, če si le pripravljen za to kej narest ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Čakre
Reply #72 - 13.04.2003 at 22:10:55
 
Sem pripravljen naredit marsikaj, tudi kaj žrtvovat, če bi vedel da bo pomagalo.. Ročne čirule-čarule sem že testiral, pa je vse skupaj pregloboko zakoreninjeno, sam ne morem pomagat..
Bom nabavil žavbico, Karmen, ko bom šel v Lj nekoč... Vse je treba izprobat..

Poznate kakšnega bioenergetika, ki je dober in zanesljiv (po možnosti okoli mb).. ?
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Čakre
Reply #73 - 14.04.2003 at 07:52:58
 
tomi wrote on 13.04.2003 at 01:01:28:
Tudi drugače sem čustveno bolj hmm, nečustvena oseba, res redko sem sploh žalosten ali vesel, 99% časa sem čustveno nevtralen...

Tomi, na čakre se spoznam bolj malo ali skoraj nič, lahko ti pa ponudim pogled na tole tvoje »nečustvovanje« z nekega drugega vidika…

Ne gre za to, da ne bi imel čustev v sebi, ne gre za to, da ne bi imel veselja v sebi, ne gre za to, da ne bi bila v tebi tudi žalost… Gre samo za to, da je možno, da nimaš stika s svojimi čustvi, da nimaš stika s samim seboj… Ne poznam tvojega otroštva, ne vem, kako in v kakšni družini si odraščal, ne vem, kakšno ljubezen in na kakšen način si le-to doživljal in dobival od svojih staršev, ampak ponavadi se to zgodi, ko v svojem otroštvu iz nekega razloga ne smemo izražati svojih čustev. In se jih naučimo potlačiti… Razvijamo samo racio, razum in delujemo samo na podlagi tega… Čustev pa – kot da jih ni… Včasih nas sicer nekaj tišči tam nekje okoli srca, ampak ne znamo niti definirati, kaj je to… Da je to morda potlačeno veselje, potlačena jeza, potlačena žalost…

Zdaj – kako to rešiti? Jaz sem se začela poslušati… Poskusila definirati, kaj je tisto, kar me tišči okoli srca… Je to žalost? Je to jeza? Je to bes? Je to strah? Je to odpor? Je to gnus? Na samem začetku nisem znala niti točno definirati, kaj sploh je tisto, kar tišči… Ločevati sem znala samo med »dobro tiščanje« ali »slabo tiščanje«; "pozitivno tiščanje" ali "negativno tiščanje"… Počasi sem začela ločevati in razlikovati znotraj tistega, čemur sem rekla "dobro tiščanje" in znotraj tistega, čemur sem rekla "slabo tiščanje". In počasi, počasi sem se naučila začutiti, kaj sploh je tisto, kar tišči… In vedno je bilo to neko neizraženo čustvo… Potem sem se morala seveda naučiti tudi izraziti tisto čustvo… Ampak – to je že druga zgodba… Za začetek se začni samo poslušati in poskusi ugotavljati, kaj bi lahko bilo tisto, kar tišči… Kaj se je zgodilo in kaj bi to lahko v tebi vzbudilo…

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Čakre
Reply #74 - 14.04.2003 at 09:10:24
 
tomi wrote on 13.04.2003 at 22:10:55:
pa je vse skupaj pregloboko zakoreninjeno, sam ne morem pomagat..


najbolj si lahko pomagas sam
pa tisti, ki so ti blizu...
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7