Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 40779 times)
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: kukiji
Reply #30 - 06.05.2002 at 22:31:52
 
tega pa nisem rekel...
rekel sem da maš več možnosti in da izbereš tisto, ki se tebi zdi najbolj primerna...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: kukiji
Reply #31 - 06.05.2002 at 23:11:40
 
heh ... to itak ... vsi odgovori so v meni ... me zanima kaj drugi mislite in to ... striktno kar se čebel tiče seveda
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: kukiji
Reply #32 - 08.05.2002 at 15:30:05
 
nevem ke je že moj thread NE UBIJAJ... tam boš vidu tut tvoj odgovor, glede komarjev Wink Smiley... smo se kar razpisal, po mojem gre za isto stvar
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: kukiji
Reply #33 - 08.05.2002 at 16:48:09
 
gape wrote on 06.05.2002 at 23:11:40:
heh ... to itak ... vsi odgovori so v meni ... me zanima kaj drugi mislite in to ... striktno kar se čebel tiče seveda


zakaj pa cebel, a nimas ose??? Wink Grin
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: kukiji
Reply #34 - 09.05.2002 at 00:06:33
 
m wrote on 08.05.2002 at 16:48:09:
zakaj pa cebel, a nimas ose??? Wink Grin

ja sorry osa je

sicer pa ... upam da tega ne boš preveč osebno vzela, ampak, kar je res je res

če nimaš kej pametnga za povedat, bod rajš tih!

točno vem da tega nebi smel napisat, ker bom povzročil dvojnost in sm si obljubu da tega več ne bom počel, ampak do sobote kr še bom, sploh pa me je zanimalo Vaše mnenje in če ga nimaš ... bodi vsaj tiho, tko kot ostali.
sicer pa mi je že titud lepo povedu, da ... mah ne bom citiru ... nakako da so odgovori v meni in da za (pravi) nasvet je treba plačat.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: kukiji
Reply #35 - 09.05.2002 at 09:04:42
 
ej, sam si se omejil Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: kukiji
Reply #36 - 09.05.2002 at 10:11:50
 
Mogoce je problem nastal, ker nimas pravega odnosa do teh zivali in so se naselile blizu tebe ravno zato, da jih imas priloznost opazovat in da navezete kontakt. Saj vem, da se slisi utrgano, ampak meni se zdi, da te dolocene zivali "nadlegujejo" tolko casa, dokler jih ne sprejemas. Men so par let pajki lezli v posteljo, dokler sem se jih na smrt bala. Pol mi je pa nekdo povedal, da so pajki pametni, da so to nezne zivalce, ki so 1000 x manjse od mene in lih tak rade zivijo ko jaz, da se me bojijo bolj ko jaz njih in da niso pri meni v postli zato, da delajo zgago, ampak jih sama tja vlecem, ker jih nisem pripravljena spustit s svojo obsedenostjo. Pol sem se pa v duhu mal pogovorila z enim pajkom, zasmilil se mi je, zacutla sem med nama neko socutje, zacela sem ga spostovat in imet rada in od tistega trenutka imamo mir med sabo. Mogoce je s tvojimi osami isto. Vzemi si cas, pa jih malo opazuj. Meni se zdijo ose zlo zanimiva bitja. Cebelice so pa itak cukrcki med letalci. Ko jih bos spoznal bos ze vedel, kaj je treba naredit, da bo dobro.
Ce si to mislil, kar se tice mnenja...
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3