Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 40775 times)
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: kukiji
Reply #15 - 13.09.2001 at 08:45:21
 
gape mene ponavadi drugje praska, sam mislim da vem o čem govoriš...
men je ta filing dost kul in je močnejše after THC...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: kukiji
Reply #16 - 13.09.2001 at 08:47:50
 
no dej nam povej, de nau folk mislu da sm samo jest za u ludnico Smiley
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: kukiji
Reply #17 - 13.09.2001 at 09:51:45
 
Gape, ne vem zakaj ampak ti mi Oshota skoz vlečeš ven; veš kaj je reku:

Za ludnico je itak vsak, samo je problem, da jih je premalo.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: kukiji
Reply #18 - 13.09.2001 at 11:59:03
 
tko nekako kokr si rekel, da te lahko žge...ene vrste pritisk... ne preveč boleče - mislim da lahko kontroliram...

Včeraj, k sem bil na skupinskem reikiju, mi je blo tko kot, da bi se neki uselil v mojo bućo. Pa še zdej traja...
Po moje je to odprt kanal od vzgoraj... tko da za ravnotežje ga poskusi voditi v tantien (cca. 3cm pod popkom)...mislim, da je bolje kot samo do srca...- gre pa čez srce
 
te bo pa kr minil glavobol...
Q
In zakaj se zadržuje v glavi...?
A
Ker ti tako hočeš...pač jo usmerjaš v misli (6 čakra), ko pa jo je preveč...maš glavobol...

pa probi

Q
kako usmerjati
A
z mislimi, potem pa preidi na čutenje pretoka
Pomagaš si lahko z vizualizacijo - vodi energijo do popka, kjer narediš spiralo 36x v smeri urinega kazalca in 24x v nasprotno smer...valjda je najbolje če sediš na stolu z zravnano hrbtenico in če ne bo šlo drugače poskusi še roke položiti pod pokom...na ta način boš takoj vedel kam naj bi sploh usmerjal energy

Za punce pa je ravno obratno...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: kukiji
Reply #19 - 14.09.2001 at 15:45:08
 
madrfakr

odkar smo tole osvežil se je oglasila še ena druga igra. se je praskanje mal skoncentriralo bl v točko, k bi koža mal bolela pod lasmi al pa neki. čist čudn. pa če pošlatam kr nč ni, drgač me pa kr zategne, kr iz čistga mera. skroz čudno. jebiga. bo že.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: kukiji
Reply #20 - 17.09.2001 at 18:38:19
 
Gape, si bil kej na morju letos?
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
beno
Guest




Re: kukiji
Reply #21 - 19.09.2001 at 10:12:12
 
ko prosiš za pomoč neha praskat začne pa bolet glava. glavobol pomeni, da je potrebno nekaj spremenit. mogoče je praskanje sprememba v teku, ki pa te živcira in jo zaviraš. res poskusi z pomočjo mikrokozmične orbite potegnit višek energije navzdol, al pa se probaj dobro ozemljit (mogoče pa si že pa ne pomaga)
Mantak Chia- prebuditev zdravilne energije      
          - fuzija 5 elementov
dobra stvar če si mentalni tip, vsaj meni odgovarja
ker skozi nekaj meljem v mislih, tudi ko meditiram.
Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
klimax
3
***
Offline

there is moment as you're
waking, when you become
aware of the real world
around you, but you're
still dreaming
Posts: 176

Gender: male
Re: kukiji
Reply #22 - 19.09.2001 at 10:43:27
 
To da te praska, zateguje in podobne stvari ponavad pomenijo da imas prevec energije na tistem mestu
in zaradi povecanega pretoka cutis upor....s tem uporom se ti tud scistijo blokade na tistem mestu.

Po N.E.W. naj bi bili trije centri za shranjevanje energije
1. navel - surova energija
2. heart - emocialna energija
3. crown - psihicna energija

Ni najbolj zdravo, ce energijo shranjujes v glavi ali pa pri srcu, ker lahko pride do psihicnih
in emocialnih motenj....tud zarad tega jz ne poham in obenem delam z energijo, k se mi prevec
energije nabere zgoraj in mi je ze premocno vcasih(insighti, custva...).....najboljs je, ce energijo shranjujes v popek, ker se potem samodejno po potrebi preusmeri v srce in glavo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: kukiji
Reply #23 - 19.09.2001 at 11:03:29
 
mal sm bil na morju ene 5+3 dni, prešr od izpitov, sm 2 naredu, 2 spušil, 2 mam pa še, enga jutr zjutri - držte pesti

Q
al pa se probaj dobro ozemljit
Q
se trudim, učenje za skul je kao najboljš za prizemljit (pač ukvarjat se z zemlejskimi problemi in to) - pa me začne sred učenja praskat Smiley

Q
zaradi povecanega pretoka cutis upor....s tem uporom se ti tud scistijo blokade na tistem mestu
Q
to mi je bila osnovna ideja, nisem pa zmou povedat

morm nafurat uno varijnto - energijo dol
sm tud že probu - pa ni neke razlike - v praskanju - tko da ... - ne vem

hvala vseeno obema
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
klimax
3
***
Offline

there is moment as you're
waking, when you become
aware of the real world
around you, but you're
still dreaming
Posts: 176

Gender: male
Re: kukiji
Reply #24 - 19.09.2001 at 11:10:38
 
dol jo mors spustit cez poziralnik tko kot ce bi pojedel to energijo....cutit jo mors kako gre po prebavni poti v popek....takrat se men ponavad mal zavrti pa zazeha...tak prijeten feeling k ce bi se pretegnil
Back to top
 
 
IP Logged
 
beno
Guest




Re: kukiji
Reply #25 - 20.09.2001 at 12:45:50
 
mel sem precej problemov z ozemljitvijo ker ponavadi začutim energije še premočno, tu pa nisem čutil nič. zdaj pa se usedem, naredim kaki krog "orbite". potem pa spustim korenine (vizualizacija, čutenje) v zemljo iz podplatov (čakri na podplatih),isto pa lahko narediš z rokami. jaz takoj začutim pretok (toploto, mravljinčenje, pikanje, odvisno od energije) samo ne verjamem, da bo takoj v redu. tudi energije rabijo nekaj časa, da se harmonizirajo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: kukiji
Reply #26 - 20.09.2001 at 13:19:40
 
pa še neki je, kar ni še noben omenil...
Gape ko boš delal to, mogoče res ne bo že v prvem poskusu rezultat kot si ga želiš, bo kr držal pravilo

teorije za 2 grama + eno tono prakse = ocena 10  Grin

vsaj pri ezoteriki je tko...zame
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: kukiji
Reply #27 - 06.05.2002 at 19:26:00
 
ok
here'z a q

se mi je na balkon naselila osa, no ja sej občasno je še kakšna zraven ... in si v ograji, ki je votla, gradi uno sivo ... panj al neki ... no in je prej še čebela prletala (na steno).  
in sm pomislu pizda morm jo ukint (prjet tisto sivo s pinceto in fuknt stran (beri na streho ali dol na travo)), ker jih bo valjda vedno več (os) in me bodo začele motit in pol jih bom mogu res ukint, ampak takrat ne bo tm samo ena osa k jo bom morgu vn zbezat, če je nečem ubit, in ji pač uno hiško dol fuknt ... kar me moti morm ukint, tko kt praskanje, me moti in ga morm ukint, zdej ... do zdej je bil problem: hočem najprej vedet kaj to je preden ukinem, zdej vem in lahko ukinem ... pri osi ni problem primem in fuknem dol uno sivo k je itak čist freš in to ...
ampak

Vsi si delimo ta majhen planet,  
zato se moramo naučiti živeti v harmoniji in miru  
en z drugim in z naravo.  
To niso le sanje, ampak nujnost.  
--NS Dalajlama--  

hmmm niti oso ni tolk simpl dol fuknt

kaj torej?  
fuknt oso ob svet in it naprej z življenjem al jo pustit, da jih nastane par deset?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: kukiji
Reply #28 - 06.05.2002 at 21:20:00
 
o temi ose in to....
kaj bi naredil, če bi bil njamesto ose dojenček in kaj bi naredil če bi bil namesto ose en klošar....
v vsakem primeru je gost prišel do tebe...

mogoče pa je čas da popraviš ograjo...da bo brez lukenc...mogoče pa te hočejo ose zaščititi pred invazijo komarjov  Smiley, kao tvoji stražarji....mogoče pa so ose samo ose in jih brez problema spodiš al pa ma mogoče delajlalo prav in se pusti pikat, pusti se motit, nastavi drugo lice itd....
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: kukiji
Reply #29 - 06.05.2002 at 22:11:28
 
čaki mal ti praviš torej naj ose pustim, a to pomeni da tudi gosta / popotnika / zavojevalca pustim tam kjer je ... al kaj?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3