Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 9972 times)
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Alkohol
04.05.2001 at 14:56:32
 
 Ni ravno pijaca za samane. Naj bi bila celo smrt za samane...

 Alkohol naj bi 'nizal' zavest. Kaj to sploh pomeni. Ob alkoholu sem vcasih morda bolj dovzeten za lepoto narave in druge, ne ravno tako nizke, stvari. Zakaj torej je alkohol tako slab za nekoga, ki se zeli duhovno razvijat. (Pa pustimo cirozo jeter, prometne nesrece in pretepene zene)
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Alkohol
Reply #1 - 04.05.2001 at 21:27:38
 
'Alkohol naj bi 'nizal' zavest. Kaj to sploh pomeni.'
nižal naj bi stanje (stopnjo) zavesti v kateri se trenutno nahajaš. na nivo spolne čakre - drugega nivoja zavesti. če to ponavljaš dolgo se tja tudi preseliš.
rastline moči ti trenutno stane zavesti povišujejo, na ganja - tretji, četrti, peti, šesti, sedmi - iboga.
ctrl c v
če to ponavljaš dolgo se tja tudi preseliš.

zdej me pa zgrizte (pojejte)
Tongue  Tongue  Tongue   Tongue    Tongue      Tongue     Tongue
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Alkohol
Reply #2 - 06.05.2001 at 10:24:25
 
E...  ce dosti seksas se tudi preselis v prvo (spolno) cakro.
Sej vem tantra pa to da selis seks gor v visje cakre sam obicen seks za plebs pa tudi niza zavest, ali pa ne?
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Alkohol
Reply #3 - 06.05.2001 at 12:41:42
 
kolkr jest vem se preseliš v drugi nivo zavesti, ne prvi, prvi predstavlja osnovne življenske potrebe. ko pa sexas tko kt se šika da doživiš in daješ (omogočaš) srečo imaš možnost dostopa do tretjega niovoja zavesti, ki ga moraš nato preseči da greš lahko naprej ...

vedno pa lahko skačeš iz enega v drugi nivo, če pa spodnjih nisi predelov, maš tam blokade, in se moraš slej kot prej tja vrniti in to popedenat.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Grega
1
*
Offline

PEACE TO YOU ALL!!!
Posts: 16

Gender: male
Re: Alkohol
Reply #4 - 09.05.2001 at 20:27:05
 
Potemtakem tut z alkoholom lahko prideš do 3 nivoja  torej sreče če se ga napiješ da je veselo Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Alkohol
Reply #5 - 16.05.2002 at 10:19:12
 
zakaj ga pa majo pr mašah ......alko mislim.......ja da je bl veselo.......ja da se župnik uzdigne mau ke bliži bogu......ja če ne bi to blo .....pol bi apaurine tipi jemali.........pa Cankar ne bi tolk lepih stvari napoisou......pa Prešern isto..........problem je samo kolk tega in u kakšnih razmakih jemat.

Baje da je en KITAJC ZADNJIH 20 LET SAMO ŠNOPS NATEPAVOU IN da baje ni nobene hrane zauživou dodatno......da ga je sam to gor držal .....tega članka se sspomnim iz Dela .......če je kdo kje bliz korita al pa arhiva ga nej prosim ven izbeza ......ker bo zlo smešno.

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
JustMe
2
**
Offline

OM SHANTI SHANTI SHANTI

Posts: 66

Re: Alkohol
Reply #6 - 16.05.2002 at 13:05:42
 
no, še moje ne/poznavanje stvari

droge, alko ipd. ti lahko dvignejo zavest, temu se reče nekontroliran dvig, ker ti ga dvigne droga in ne ti sam (recimo dost pesnikov pa raznoraznih tipov je kj zlo kul nardil na ta način) sam problem je k se pol, ko droga popusti zavest tudi nekontrolirano vrne in se lahko vrne v kkšne temačne predele, recimo v muladharo (korenska čakra), pod spolno čakro, uglavnem zadeve niso kontrolirane, razen če si full recimo tantrik, ki pa s tem eksperimentirajo in poskušajo obvladati droge, jih uporabijo kot metodo, sam se ti lahko hitr skegla

kva pa vem, pač odvisno od tebe samega al ti paše zadevat se al pa ne, men se zmer mnj

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Alkohol
Reply #7 - 16.05.2002 at 13:32:54
 
usakmu se zmer mnj paše zadevat, to je pot.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Alkohol
Reply #8 - 16.05.2002 at 13:57:29
 
bravo ....zadevanje zarad zadevanja je čist mim,...........paše pa bolj uno na terasci polet ko sonce zahaja eno rečt s prjatli in popit kkšno SUPERBEVANDICO.................JEAH

plp

brus-li

p.s. se pa strinjam da je pristanek po alkotu k da bi padu iz 3. štuka na beton....pa še res je use bl temačno pol....kar pa je bed......ne sme ga bit preveč ne......razen včasih k je treba kej potopit.....
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Alkohol
Reply #9 - 13.12.2002 at 17:53:57
 
Pri somi sta glavni in bistveni sestavini alkohol in rdeča mušnica.

Dioniz je med drugim tudi bog vina, njegovo čaščenje pa se je dogajalo predvsem v tej smeri.

Alkohol je ponavadi osnova vseh zvarkov, tinktur, in esenc. Tudi samo njegovo delovanje je antiseptično in antibiotično.

Seveda pa ima prekomerna uporaba tudi škodljive učinke, čeprav dvomim, da mednje šteli nižanje duhovne zavesti (razen, če pristanemo na starokrščansko dogmo o pokvarjenosti vsega telesnega). Problem je po moje predvsem v pretiravanju.



vedno je dovolj časa za en deci vina

Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Alkohol
Reply #10 - 08.01.2003 at 13:32:51
 
vse je nevtralno tut alko - po moje ... saj vem da mi je po alkotu včasih točn tko kokr bi hotu... še boljše...drugič pa obratno...

naše dojemanje pa valjda je dualno in zdej opredelit alkič na gut al pa bet.... na nižje al pa višje čakre (karkoli ti energetski centri sploh že so)

tak da mate vsi čisto prav... in čisto narobe... oz. imate mnenje o eni nevtralni zadevci kot je tekočina k spremlja belce že kr tisočletja...

sam pr alkotu ne bi znau bit nevrtralen...tak da moje mnjenje je da ga je blo dost do konca mesca   Grin

Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: Alkohol
Reply #11 - 14.02.2003 at 22:33:36
 
Po mojem z alkoholom ni nic pretirano hudga, razen da je takrat povezava med dušo in telesom manjša ali pa je sploh ni. In takrat se lahko začnejo dogajat čudne stvari...
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Alkohol
Reply #12 - 15.02.2003 at 13:24:49
 
Hmm se je že komu zgodilo ... ko se ga dovolj nažreš res povezava med dušo in telesom nekako crkne, ostane samo telo in pol si kot neka žival. Jaz delam grozno čudne stvari v takem stanju... Se pa ga kolikor je le mogoče izogibam (stanja, ne alkohola  Grin).
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Alkohol
Reply #13 - 16.02.2003 at 12:35:18
 
jest sm čist prekinu z alkotom, ko sm to doživel ... animality ... no ja pol sm še enkrat probu in je blo isto - še bolj animalno no ... tko da zdej edin za nazdravt še mal popijem ... včasih ... pa delavnco seveda še kr čakam

Grin
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
tomi
5
*****
Offline

Kaj pa če je vse RES???

Posts: 519
MB
Gender: male
Re: Alkohol
Reply #14 - 17.02.2003 at 16:09:35
 
Hehe - animality  Grin Ti si pa ziher mortal kombat rad igral...

Jaz sem se tudi moral skoraj odpovedat, zdaj pa imam vedno nadzor ko grem pit (ženske pa to... Roll Eyes )

Duša verjetno v takih stanjih kar odjadra kam drugam, kjer ni takih psihičov... Ker spomnim se nikoli niti trohice, vse mi drugi razložijo...  Undecided
Back to top
 

Pametni razpravljajo o idejah,&&povprečneži o dogodkih,&&omejeni pa o ljudeh. &&(Hyman Rickover)&&
 
IP Logged
 
Pages: 1 2