Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 12268 times)
Urban
Guest




Re: astralna bitja
Reply #15 - 17.05.2001 at 14:14:52
 
Zakaj nisi ohranila stika?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gehenna
Guest




Re: astralna bitja
Reply #16 - 17.05.2001 at 16:33:28
 
Sej sem ga... Smiley
Ni pa vec tako pogosto kot je blo vcasih, se vedno jih  cutim, jih lahk poklicem in jih vidim kako se smukajo okoli mene, sej so skoz z mano...
priznam pa, da se kr precej casa nismo slisale ze...morda pa danes spet.
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: astralna bitja
Reply #17 - 17.05.2001 at 21:29:53
 
Pamet v roke? Ja, zato pa spršujem. Ne veš kaj delam? Ti, jaz tudi ne, v bistvu ne delam nič. Take stvari se mi zgodijo same od sebe, jih ne kličem in ne provociram. Ko se zgodijo, se kar zgodijo, brez moje volje.
Se mi je že nekajkrat tudi zgodilo, da sem tako odsotna ratala, ko smo se samo pogovarjali od duhov.
Ne špilam se, rada bi le vedela, kaj se mi dogaja in kako se zaščititi pred neželjenimi posledicami.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Rudi
Guest




Re: astralna bitja
Reply #18 - 18.05.2001 at 23:42:26
 
Veronika
Vse, kar se ti dogaja ustvarjaš sama s svojimi mislimi in načinom življenja in te opozarja na to, kaj moraš pri sebi spremeniti. Če se strinjaš, bom napisal tvojo zgodbo, ki bo poučna tudi za marsikoga drugega.
                    Rudi
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: astralna bitja
Reply #19 - 19.05.2001 at 13:18:18
 
Mojo zgodbo? Se bom še pomembno počutla. Saj sploh ne vem, kaj je v vsem tem tako posebnega, niti kako jaz na to vplivam.
Če bi rad napisal zgodbo, jo daj, sam bi jo jaz rada prej prebrala, preden jo boš kam dal. Mogoče bo koristno tudi za mene, bom videla kaj kar sem spregledala.
OK? Najprej jaz, potem drugi.  Roll Eyes
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: astralna bitja
Reply #20 - 19.05.2001 at 21:27:37
 
Bolj kot tuhtam, manj mi je jasno. Si prepričan, da bi rad napisal mojo zgodbo? ??? Meni osebno se je zdelo bolj zanimivi tisto od Gehenne. Nismo ena in ista oseba, če si mogoče mislil.
Pa tudi, ni mi niti malo jasno, kaj bi bilo pri moji zgodbi zanimivo, saj ni nobenega dramatičnega zapleta.
Bolj kot tuhtam, manj mi je jasno. Daj se kaj hitro oglasi, da se ne bom zdej cel teden žrla.
Pa da to vse ustvarjam s svojimi mislimi in načinom življenja? Mogoče, zavestno ziher ne,
Danes sem imela spet malo drugačne sanja. Gledala sem hčerko, pa je nisem videla, pol se je pa le pojavila iz nič. Potem sem jo prosila naj mi nekaj prinese in je izginila, ko pa se je spet pojavila, je to imela v roki, ves čas se je smejala.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Rudi
Guest




Re: astralna bitja
Reply #21 - 20.05.2001 at 01:14:53
 
 Veronika
 Samo beseda "zgodba" ni mišljena dobesedno, mislil sem samo napisati s čim si sama ustvarjaš to, kar se tidogaja, oziroma kaj je tisto, na kar te to opozarja in bi morala pri sebi spremeniti, da bi ti šlo v življenju bolje. Vse, kar se ti dogaja sama zavestno ustvarjaš, problem je samo v tem, da se tega ne zavedaš, ker ne poznaš zakonitosti, po katerih se to dogaja. Po eni strani imaš srečo, ker dobivaš toliko sporočil, po drugi strani ti pa to nič ne koristi, ker si jih ne znaš razložiti in to sem hotel jaz narediti.
 Tvoj oče, duša pravi, da je odšel iz tega sveta, ker ni videl, kakšen smisel naj bi še imelo njegovo življenje. Duša je še precej vezana na zemljo zaradi nedorečenih stvari iz njegovega življenja. Žal mu je, ker nista bila v takih odnosih, kot bi morala biti, ker ti ni znal pokazati očetovske ljubezni, tako kot bi moral.
 Dobro bi bilo, da bi brala knjige iz tega področja, da bi to, kar se ti dogaja bolje razumela. Ni potrebno, da se zaradi česarkoli "žreš", to naše življenje je samo mojstrsko ustvarjena iluzija, neke vrste sanje, namenjene nabiranju izkušenj brez posledic za naše bistvo. Mislim, da ti je dogodek s hčerjo hotel ravno to sporočiti.
                      Rudi
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: astralna bitja
Reply #22 - 20.05.2001 at 12:00:48
 
rudi, bi nam zaupal kako ozavstiti to kar se nam dogaja? brez da preberemo morje knjig.

bi nam povedal tudi nekaj o zakonitostih, ki jih očitno obvladaš?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Rudi
Guest




Re: astralna bitja
Reply #23 - 20.05.2001 at 18:27:57
 
 gape
 Krajši način, da ozavestiš dogajanja je, da greš v regresijo ali pa to naredi nekdo drugi namesto tebe, lahko pa vadiš meditacije in s tem razvijanje intuicije. Ljudmila ima prav, tudi po mojih izkušnjah znanje pri tem nima velikega pomena, bolj je pomemben naš življenjski slog, ki odraža, kako je razvita naša zavest.
 Življenje je precej kompliciran proces in temu primerno je tudi zakonitosti veliko. maja pot je bila taka, da sem prebral malo morje knjig in 8 let že delam regresije. Krajši način za čisto konkreten primer so spet regresije ali kanaliziranje, kakorkoli že to imenujemo.
 Rudi
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: astralna bitja
Reply #24 - 21.05.2001 at 21:05:38
 
No, sedaj me pa še bolj zanima, kaj si hotel povedat, tako kar na dan z besedo. Kar si povedal, se mi zdi res, res je odšel, ker ni videl drugega izhoda in se je odločil, da bo umrl in s tem je pustil veliko nedokončanih stvari.
Res malo vem o vsem tem, čeprav sem prebrala že kar nekaj knjig (mi lahko priporočaš kakšno).
Povej, kar imaš v mislih, da bomo vedeli tudi mi.

Pa še eno vprašanje. Zakaj se ne učlaniš. Veliko je članov, ki niso še nič povedali, ti pa imaš kaj povedat.Zatorej - vabljen. Wink
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2