Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2953 times)
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Gozd v dlani
07.04.2001 at 21:30:59
 
Ne vem, kdo ste in kolk ste razviti in ce je to kar bom napisal za vas sploh kaj posebnega.
Zjutraj sem sel v gozd da malo naberem moci od prejsne noci

Tongue.
Tako se po pol ure sprehoda usedem na stor in si z dlanmi pokrijem oci, ne vem kako ne vem zakaj ampak v dlaneh oz. oceh sem videl gozd. Pa ni bila samo slika ki mi je ostala. Bil je gozd, ki sem ga ne samo videl ampak tudi cutil z vsem telesom, bil je nek nov prostor. Kot neko okno skozi katerega bi gledal v drug svet. In potem ko sem spet pogledal ta svet se je spet zgodil kot da bi s celim telesom nazaj iz slike prisel. Bila je cista 'Castaneda fora'. Fora pa je da mi nikol prej kakrsna koli vizualizacija ni šla.
Ce je komu kej jasno naj pove...
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Gozd v dlani
Reply #1 - 09.04.2001 at 19:42:49
 
Herby!

Dogaja se ti isto kot meni, le v drugacni obliki. Ze na starem forumu sem napisal obcutke karme drzav. Jaz namrec locim, ko potujem po svetu. To je relativno tezko opisati, toda prijetno se pocutim v Luksemburgu, ah, tako pac v Nemciji, zelo mi ustreza biti v Franciji, toda Avstrija. Boh pomagej, ampak jaz nisem njihov. Amerika, sorry, money money money money.

Pa se nekaj sem opazil v zadnjih dveh letih. Ce zavoham nekaj. Pac nekaj vseeno ali je to parfum ali pa ribe. Vcasih ob taksnih trenutkih se vrnem tudi za 25 let nazaj na neko mesto kjer sem ta vonj ze spoznal. Recimo zadnjic sem bil v trgovini. En tip je stal za mano, ki si je nametal dva litra kolonske na sebe. Ni problema, vendar pred ocmi se mi je pokazal bozic 1984 ki sem ga tistikrat docakal v Parizu. Taksnih primerov imam se nekaj, a jih ne bom sedaj nasteval. Definitivno je, da se nam vse zacahna v mozganih.  Oziroma kot bi rekel moj pet letni sin. Si vn potegnu ud uzadej k si notr spravu.Wink

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Urban
Guest




Re: Gozd v dlani
Reply #2 - 10.04.2001 at 07:57:22
 
Možno je, da je prostor, kjer si sedel, točka moči - zelo močna energetska točka, ki ti je omogočila dvig zavesti in s tem drugačno zaznavo. Vrni se tja in mogoče se ti stvar ponovi.
Možno je, da si doživel spontano astralno projekcijo.
Možno je, da se ti je odprlo tretje oko.
Možno je, da si si domišljal.
Možno je, da je vse kar sem napisal zgrešeno.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Gozd v dlani
Reply #3 - 10.04.2001 at 14:06:15
 
Urban!

Hvala za odgovor, toda mozno je res vse, lahko pa de se tud motm, kot se podpise Gape.
Nazaj na ta mesta se ne bom vracal, ker bi ji bilo prevec, pa tudi pozabil sem ze kje vse se mi je to zgodilo.

Vceraj sem delal tunino solato. In ob rezaneju cebule in lupljenju trdo kuhanih jajc sem se preselil v kmecko hiso stare mame.  Naenkrat sem zacutil kako spostljivo s hrano je delala ta zenska.
Ej Urban, ne bos verjel, jajca sem do zadnjega delcka pomesal, cebulo pa tudi. Navadno bi kaksne male ostanke vrgel prec.

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Gozd v dlani
Reply #4 - 10.04.2001 at 14:22:36
 
Domisljal si nisem. Ponavadi ce zaprem oci ni nic, madezi, takrat pa je bila cela okolica z svojo energijo.
Ce pa je tisto posebna tocka, mozno, sedel sem na sveze odrezanem smrekovem storu...
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1