Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2004 times)
Fiona
1
*
Offline


Posts: 3

Gender: female
Aura
06.04.2001 at 21:45:03
 
Hojla  

Najprej vse pozdravljam in vam pošiljam dobre vibe.
Mi lahko kdo razloži pomen različnih barv avr?
Prebrala sem že nekaj člankov o tem, vendar si nekateri nasprotujejo, pa tudi na povejo mi kar rabim vedeti. Vem, da je pomembno, da je barva avre čista, je pozitivno če so barve avre svetle...Zamina me, kako je barva človekove avre povezana z delovanjem čaker. Obstaja povezava med barvo čakre, ki je pri nakomu najbolj aktivna in barvo njegove(njene avre)?

V neki knjigi sem prebrala, da naj bi vsi duhovni učitelji imeli rumeno avro z oranžnim obrobom?
Zanima me tudi v kakšni meri lahko duhovni razvoj oz. stopnja osebnega razvoja na kateri je tisti, ki gleda avro vpliva na to kakšno avro(katero plast) vidi pri drugih?

Aja pa tudi to plasti avre mi niso čist jasne ( oz. mi sploh niso)
Pravijo, da bi se mogla znest na feeling, ampak moram priznat, da še nisem tako "visoko", da bi vedno znala ločit, kdaj se mi moj ego vmešava v zaznavanje določnene osebe zato se rajši zanesem na nekaj kar lahko vidim.Včasih se pač znajdeš v poplavi stvari, ki so ti neznane in rabiš en kompas.Tako, da bi bilo ful fajn, če bi mi lahko kdo te stvari (glede avre)razložil.

Na ezofestu sem bila kar malo razočarana(čeprav je bil super ideja, samo zaradi gužve pa tudi drugih stvari je malo čudno izpadlo) , ker je preveč ljudi prišlo tja si kupit duhovno moč, v obliki kamna,prstana ipd.,kar naj bi jim rešilo vse težave. Komercionalizacija duhovnosti. In vem, da to ni bil point tega.Škoda.
Le malo je bilo takih pri katerih sem pri pogledu na avro rekla wau

No, uživejte in že vnaprej hvala za odgovore

P.S. Cool ste uredili strani(me že dolgo ni bilo gor)
Back to top
 

Carpe diem.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Aura
Reply #1 - 06.04.2001 at 23:16:40
 
še krasnejše vibe nazaj tebi
o auri smo govorili tukaj:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general&action=display&num=18...

upam da boš našla kakšen odgovor
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1