Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 
(Read 25520 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: stik s pokojnimi
Reply #60 - 15.07.2002 at 23:45:20
 
Sem opazil da si nova Katarina. Vseeno si mojster za izbiro starih postov, ki ne zamrejo.
Dobrodosla se enkrat.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: stik s pokojnimi
Reply #61 - 15.07.2002 at 23:55:30
 
Hvala za prijazen sprejem,Andres.

Katarina
Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: stik s pokojnimi
Reply #62 - 16.07.2002 at 00:07:44
 
Prijaznejsi sprejem si spregledala Katarina.. Naj ti pomagam.

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1018389...


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: stik s pokojnimi
Reply #63 - 16.07.2002 at 00:23:45
 
Preverjeno!
Hvala.
Sosed Andrej...ja to bi šlo!

Wink

Lepo Te pozdravljam,

Katarina
Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: stik s pokojnimi
Reply #64 - 16.07.2002 at 14:30:05
 
Katarina wrote on 15.07.2002 at 23:17:11:
Poklicala sem prijatelja iz tujine,ki mi je kakšni dve leti po očetovi smrti ob pogovoru,povedal da vidi mojega očeta stati za mojim hrbtom.Naj povem,da prijatelj mojega očeta ni poznal,nikoli ni videl Njegove slike,a ga je opisal do potankosti.Še več...za mojim hrbtom ga je videl stati v njegovih najljubših oblačilih.

Kakorkoli...povedala sem mu,da se v svoji stiski obračam na očeta in da se bojim,da bi motila Njegov mir.
Povedal sem mu tudi,da ga čutim nenormalno blizu.
Prijatelj mi je zatrdil,da ne motim Njegovega miru.Kajti oče se je sam odločil,da mi pomaga...Zaradi spleta okoliščin pred Njegovo smrtjo (ko si nisva bila blizu),je vesel da se obračam Nanj.
Tisti trenutek je postal bližje meni kot kdajkoli prej,ko je še živel.Tudi On naj bi bil hvaležen za to.



Da je to tvoje  doživetje resnično in avtentično, si preberi knjigo Pogovori z nebesi - James Van Praagh. Videla boš, kakšen pomen ima, in mogoče  bo tvoja duša mirnejša.  

Drži se!


     

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: stik s pokojnimi
Reply #65 - 16.07.2002 at 14:39:04
 
Hvala Valentina!
Bom preverila...

Lep dan Ti želim,

Katarina
Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
Danaja
Guest




Re: stik s pokojnimi
Reply #66 - 30.07.2002 at 11:03:56
 
Jaz sem danes prvic na tem forumu, dozivela pa sem nekaj kar si ne znam razloziti,...namrec moj dedi je bil zelo bolan in priblizeval se je dan ko bo moral iti,...nekega dne je bilo zelo hudo,...jaz pa sem morala tisti dan na sestricnino poroko - cel cas sem razmisljala samo o njem, da kako sem lahkotu, kaj ce bo sel, jaz pa mu ne bom mogla reci adijo,...mu povedati, da ga imam rada,....tolazila sem se s tem, da bo vse v redu, da itak, ne bo nic, da bo se tam ko pridem domov,...nekje malo cez polnoci sva s fantom sla plesat,...med plesom semjaz kot da bi padla v nek trans,....plesala sem v sobi pa nisem zaznavala ne ljudi ne okolice,...vse kar sem cutila je bila glasba in neko cudno vendar cudovito vrtenje po dvorani,...tisti trenutek nisem vedela kaj se dogaja,...ko sem prisla domov dedija ni bilo vec med nami,...umrl, je ob tisti uri ko sem jaz plesala tisti ples,...vem globoko v sebi vem, da sem plesala z njim, da je bil tam, da se poslovima,....
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: stik s pokojnimi
Reply #67 - 26.08.2002 at 09:18:08
 
pred desetimi leti, ali pa še kako leto več, je bil v nekem sobotnem Dnevniku prispevek Vesne Štih: o umiranju Martina in o njegovi smrti. Tisti članek se me je globoko dotaknil, na več nivojih, zaradi večih dejstev. In včeraj prebiram  Auro (september 2002) in naletim na isti članek Vesne Arhar Štih. Ne vem edino, če je naslov isti  Grin  : Smrt ni poraz, temveč samo sklenitev življenja. S podnaslovom : Živemu človeku se marsikaj pripeti, mrtvemu samo jama.

priporočam za branje
sevede samo tistim, ki smrt sprejemajo kot nekaj samoumevnega. Kdor ima odpor do smrti, takih člankov itak ne bere.
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5