Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 25354 times)
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: stik s pokojnimi
Reply #45 - 02.04.2002 at 10:52:54
 

Priporočam branje dveh knjig:

Michael Newton dr.sc. POTOVANJE DUŠ
Michael Newton dr.sc. USODA DUŠ

Preberi in začni od tam naprej.
Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
winstrol
2
**
Offline

I'll be back!
Posts: 55

Gender: male
Re: stik s pokojnimi
Reply #46 - 02.04.2002 at 14:56:03
 
Kaj mislite - je možno met stik samo s pokojnimi, ki si jih poznal ali s katerim koli? Če bi blo res možno met stik v smislu obojestranske komunikacije bi mogle palit obe varjanti, sicer lahko predpostavim, da gre za neke vrste spominov oz. podzavest????
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: stik s pokojnimi
Reply #47 - 02.04.2002 at 15:25:36
 
Da, avtomatsko pisanje. potrebna je vaja, zaščita in znanje. Potem pa po stopnjah do pokojnih.
Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Hana1
Guest




Re: stik s pokojnimi
Reply #48 - 08.04.2002 at 15:05:55
 
Dva tedna po rojstvu mojega najmlajšega je umrl moj oče, odšel je nepričakovano in iznenada. Bil je šok za vse. Dve leti sem bila v depresiji, najbrž mi je še težje padlo, ker sem ravno rodila, še zdaj me kdaj popade neskončna žalost. Rada bi verjela, da je tam nekje zunaj, da mu ni nič hudega, pa ne morem. Rada bi se poslovila, rada bi mu povedala še veliko stvari, za katere sem mislila, da jih imam še čas povedati. Moj najmlajši pa je izrezan oče, kako bi bil ponosen na njega! Kako naj mu povem, da ga pogrešamo?!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: stik s pokojnimi
Reply #49 - 08.04.2002 at 22:30:23
 
On to vse vidi in čuti. Ne skrbi za to. Ljubezen prodira povsod.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: stik s pokojnimi
Reply #50 - 08.04.2002 at 23:24:42
 
on ve
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: stik s pokojnimi
Reply #51 - 09.04.2002 at 08:23:04
 
Vsi pokojniki že komunicirajo z nami. Mi smo tisti, ki z njimi ne znamo. In zato mislimo, da tudi oni ne znajo. Oni vedno iščejo za nas najlažji način komunikacije (sanje, misli,............) a smo mi tisti, ki ne znamo prisluhniti.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
winstrol
2
**
Offline

I'll be back!
Posts: 55

Gender: male
Re: stik s pokojnimi
Reply #52 - 09.04.2002 at 10:15:20
 
Kaj pa je s tistim, da si pokojniki želijo mir?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: stik s pokojnimi
Reply #53 - 09.04.2002 at 10:27:03
 
to je basa, njim dogaja 500 krat bolj kot nam, oni imajo precej manj omejitev, samo svoje lastne v bistvu, nimajo pa možnosti bit 'fizični', dokler se ne vrnejo na zemljo ...

čeprov če bi človk ta tvoj mir uzel kot da jih mormo spustit da lahko odplavajo imaš delno prav, lahko jih namreč zadržujemo klele, ampak, samo če oni tud to tko hočjo, če hočjo grejo in te pustijo kle, pa deli ti kar čš, ampak menda ponavad najprej pomagajo tistim ki ostanejo da se spravijo kolkr tolk k sebi preden grejo. pravil ni. vse je svobodno, imajo popolnoma svobodno voljo, tko prej kot pol. na vekov veke ... Smiley
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: stik s pokojnimi
Reply #54 - 09.04.2002 at 10:34:48
 
Sem tudi tega mnenja. Želijo si mir. Ko se nahajajo še v astralu, dokončajo morda kakšno nalogo, naloge, ki jo še lahko, potem pa se pridružijo 'svoji skupini duš', morda so odrešeni, morda se ponovno inkarnirajo. Želijo nam vse najboljše, samo mi sami pa moramo poskrbeti za svojo samouresničitev, pokojnike namreč nosimo v sebi, v lastni zavesti, srcu, umu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lena
Guest




Re: stik s pokojnimi
Reply #55 - 03.05.2002 at 22:27:06
 
Pozdravček.

O vsem tem sem te dni brala v knjigi Paralelni svet. Morda zato, ker sem v nekatere stvari verjela že prej, me je tale knjiga dokončno prepričala, pomirila... to je to!

Lep dan.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Matej
Guest




Re: stik s pokojnimi
Reply #56 - 08.05.2002 at 14:10:11
 
Jaz osebno mislim, da pokojnih ni prevec zdravo klicati. Navsezadnje je naloga clovekove duse, da gre po fizicni smrti naprej in ne, da se se naprej zadrzuje na nizjem astralnem planu, ki je blizu fizicnemu planu.

1. Ljudje, ki klicejo ze pred leti umrle, najveckrat pridejo v stik z odtisi umrlih na astralu, ki so prakticno njihovi "spomini". Preko teh astralnih zapisov lahko npr. vidis v preteklost.

2. Astralni plan je plan emocij. Njegovi prebivalci se z njimi hranijo in to je lahko tudi namen kaksnega "slabega" duha. Ce klices npr. svojega oceta umrlega ze pred leti si zagotovo napolnjen z emocijami. In prebivalec astrala bo to zacutil. Naredil bo vse, da se ti prikaze, da ti izpolni zelje, daje nasvete itd. z namenom, da bi spodbujal tvojo custveno odvisnost in s tem energijo, s katero se bo polnil

3. Na tretji razlog zakaj ne klicati umrlih pa da odgovor mit o Draculi in ostalih zivih mrtvecih. Dejstvo je, da v Zahodni tradiciji obstaja znanje zivljenja na nizjem astralu po fizicni smrti. Seveda za svoj obstoj potrebujes energijo...
No o tem pise tudi obiskovalcem foruma dobro znani Carlos Castaneda.


Back to top
 
 
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: stik s pokojnimi
Reply #57 - 15.07.2002 at 23:17:11
 
Lepo pozdravljeni,

Spet...površno sem Vas brala,a vseeno bi nekaj dodala k zadnjemu vprašanju.Namreč,da ni zdravo klicati nekoga,ki umre,o tem da slednji išče svoj mir...

Precej let nazaj mi je umrl oče,kmalu za njim še fant.Težko verjamem,da se "znaš" posloviti ali povedati vse kar bi rad povedal nekomu,ki umira.

Kakorkoli...tako smrt mojega očeta kot smrt mojega fanta,sta bili nepričakovani.Šok,po katerem dolgo nisem znala,verjetno niti želela funkcionirati.Prav zaradi vsega nedorečenega...
Oba sta bila pomembni osebi v mojem življenju,zato se velikokrat obračam ali spominjam nanju.Naj bo to krizen trenutek ali veselje,ki bi ju rada delila z njima.

Rada bi Vam povedala,kaj sem doživljala nekaj časa nazaj.
Znašla sem se v navidez brezizhodni situaciji.V mislih sem se pogovarjala s svojim očetom,mu postavljala neskončna vprašanja...
Priznam...neverjetno blizu sem ga čutila.Tudi jaz sem se (po pogovoru s prijateljico),ustrašila,da motim Njegov mir.
Poklicala sem prijatelja iz tujine,ki mi je kakšni dve leti po očetovi smrti ob pogovoru,povedal da vidi mojega očeta stati za mojim hrbtom.Naj povem,da prijatelj mojega očeta ni poznal,nikoli ni videl Njegove slike,a ga je opisal do potankosti.Še več...za mojim hrbtom ga je videl stati v njegovih najljubših oblačilih.

Kakorkoli...povedala sem mu,da se v svoji stiski obračam na očeta in da se bojim,da bi motila Njegov mir.
Povedal sem mu tudi,da ga čutim nenormalno blizu.
Prijatelj mi je zatrdil,da ne motim Njegovega miru.Kajti oče se je sam odločil,da mi pomaga...Zaradi spleta okoliščin pred Njegovo smrtjo (ko si nisva bila blizu),je vesel da se obračam Nanj.
Tisti trenutek je postal bližje meni kot kdajkoli prej,ko je še živel.Tudi On naj bi bil hvaležen za to.

Situacija se je razpletla,splavala sem.Naj se sliši egoistično,a brez misli nanj bi mi bilo še težje...

Katarina
Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: stik s pokojnimi
Reply #58 - 15.07.2002 at 23:25:31
 
Katarina!

Seveda ne motis oceta, tudi fanta. Ne motis ju toliko casa ne dokler sta onadva pripravljena tebi pomagati.  
Ce se dusa ne odzove mediju potem ta ne zeli komunicirati in jo zato tudi ni blizu. V primeru tvojega oceta je nasprotno. In vesela bodi, da tako tudi je.


In se zanimivost. Kako to da si se ravno danes, ravno zdaj spomnila odpreti ta sicer ze star post??  Jaz sem nekaj v tej smeri delal v nekem drugem spletnem predelu?  Telepatija????

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: stik s pokojnimi
Reply #59 - 15.07.2002 at 23:41:36
 
Pozdravljen Andres,

Kaj naj rečem...Nekam nova sem na tem forumu.Prebirala sem poste in ta me je spomnil na stvari ki so še odprte,a jih včasih tudi nevede potiskam stran.,
Saj veš...boleče so.

Vesela sem,da si se oglasil in povedal tisto kar sem hotela povedati sama,le da se v navalu mešanih občutkov verjetno malo zakomplicirala.Hvala Ti za potrditev.

Telepatija?
Mogoče res...

Lepo Te pozdravljam,

Katarina
Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5