Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 25353 times)
Laan
Guest




Re: stik s pokojnimi
Reply #30 - 05.10.2001 at 13:07:18
 
Hm.Ne. Gre za skupino bitij, oz. za skupinsko zavest, za katera bi rekel, da so brezspolni.
Tisti, ki se javlja, pa bi mu prej prisodil moški princip, kot ženski.
Upam, da sem ti odgovoril Andres.

Z Ljubeznijo, Laan
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: stik s pokojnimi
Reply #31 - 05.10.2001 at 20:52:38
 
Ja, hvala Laan, sem razumel.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
sergi
1
*
Offline

Težko je, ko ostaneš sam

Posts: 6

Gender: female
Re: stik s pokojnimi
Reply #32 - 10.03.2002 at 15:38:23
 
Naj mi nekdo pomaga! Ne morem nehati misliti na prijatelja, ki je pred kratkim naredil samomor. Veliko stari je ostalo nedorecenih in vse bi dala, da se lahko pogovorim z njim. Vem, da se bom morala posloviti od njega. a vem, da se ni prisel tisti cas. Ne morem ga piustiti iz svojega srca. Sploh pa se bolecina ne poleze...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Urban
Guest




Re: stik s pokojnimi
Reply #33 - 23.03.2002 at 07:11:38
 
sergi, piši mi, pa ti bom poskušal pomagati.

Lep pozdrav vsem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sergi
1
*
Offline

Težko je, ko ostaneš sam

Posts: 6

Gender: female
Re: stik s pokojnimi
Reply #34 - 24.03.2002 at 21:04:44
 
Urban,  pa kje si ti?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: stik s pokojnimi
Reply #35 - 24.03.2002 at 21:56:43
 
sergi !!!

Pod njegovim imenom maš njegov e-mail Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Urban
Guest




Re: stik s pokojnimi
Reply #36 - 25.03.2002 at 07:06:37
 
Sergi! Poskušal sem ti odpisati, vendar dobivam sporočilo, da tvoj mail ni veljaven. Piši mi še enkrat.

Lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
sharon
1
*
Offline


Posts: 7

Gender: female
Re: stik s pokojnimi
Reply #37 - 25.03.2002 at 14:10:03
 
Urban-izvedenec za stike z mrtvimi:

Tudi jaz še nisem razčistila svoj odnos do pokojnega očeta. Bila sem še v OŠ, ko je oče hudo zbolel in čez nekaj let tudi umrl. Zadnje iztekajoče dneve, ki jih je prebival v bolnici, me je prosil, da naj ga pridem obiskat, pa nisem prišla, ne vem kaj je bilo takrat v meni, verjetno en velik strah, da ga bom videla tam vsega neubogljenega. Tako sem si nekako zatiskala oči pred resnico in odganjala misel na praznino in bolečino v sebi.  Ko je bil varno spravljen v krsto sem se šele prikazala na plano-prav noro; imam občutek, da bi tukaj morala še razčistit, se nekako pogovorit, kaj ti meniš Urban? Zakaj so bile takšne nore reakcije??

LP  Sharon
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: stik s pokojnimi
Reply #38 - 25.03.2002 at 16:58:07
 
Za vse ki jih zanima, razumevanje smrti, kot take, predlagam odlično knjigo:

OSHO: Smrt, velika izmišljotina

Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: stik s pokojnimi
Reply #39 - 25.03.2002 at 21:37:16
 

sharon,

Mogoče pa nimaš tolk za razčistit s fotrom, ampak sama s sabo.  Probaj se poglobit vase, stvar dobr razmislit, pogledat v globino svoje duše, stvar ozavestit in jo sprejet, mogoče bi tudi intuitivno dobila kakšno sporočilo od fotra ali pa od kakšnega drugega bitja povezanega s tabo ali z njim. Če drugega ne, to tolk dobro dene. Probaj najprej na ta način, če ti pa ne bo zadostovalo, pa pojdi naprej, mogoče tudi v stik s pokojnimi.  

Probaj vsekakor!
Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
sergi
1
*
Offline

Težko je, ko ostaneš sam

Posts: 6

Gender: female
Re: stik s pokojnimi
Reply #40 - 25.03.2002 at 22:13:38
 
Urban! Mam probleme s tistim mailom. Kam ti lahko pišem?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: stik s pokojnimi
Reply #41 - 27.03.2002 at 17:51:20
 
[color=Blue][/color]
Dan Vsem skupaj! Naj napišem svojo zgodbo. Davno bo tega...Štirinajst let, ko sem žal izgubila osebo, ki mi je največ pomenila. Pozabiti je prekleto težko, pa če se človek še bolj trudi... Embarrassedrecimo, da ne bom nikoli. Hčerka je sedaj stara petnajst let in pol, podobnost z njim je neverjetna. Kako naj potem pozabim? Prebrala sem vso mogočo literaturo, od Tibetanske knjige mrtvih, do Učbenika življenja, iskala vse mogoče klicalce duhov in naletela na nekega bioenergetika, ki se ukvarja s klicanjem duhov...recimo, da pravi, da je duša samomorilcev nekaj najhujšega, da jo je treba pokopati, ker tava med nebom in peklom...Bla, bal...celo tako daleč je njegova zgodba šla, da je sam zatrdil, da so neke na nekem kraju, pri neki družini klicali duhove in do jutra ni nihče mogel ostati od mize. Another joke? ??? ???Kdo bi vedel, ne verjamem, ker me ni bilo zraven... Lips SealedIn sedaj sprašujem vas...verjeti ali ne? Biti ali ne biti? No moj definitivno ni naredil samomora, nesreča je bila, imam pa večno željo ne pogovora z njim, ampak samo nek poslovilni govor. Žal se nisem imela čas od njega posloviti, zgodilo pa se mi je prva leta po smrti, da sem dostikrat sanjala hecne sanje...naj bodo nočne more...kot bi bil še živ, vse je bilo kot v resnici, pa vendar so bile le sanje. Me je hodil obiskovat v mojo podzavest skozi sanje? Kaj mislite vi o tem? Naj napišem, v reankarnacijo ne verjamem, ker me v to ni še nihče prepričal...žal ni še nihče prišel iz unega sveta nazaj in to storil...Bog? Ah, to so samo dogme. Torej-je možno, da se duša pokojnega vrača v naš sanje.... AngryAli pa so sanje samo naše skrite želje, ki nas dobesedno poneso te v svet, ki je nerazumljiv, nemogoč, pa vendar možen....
Sanjati...in kako naj potem pozabim? Tongue
lp
Angel*
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: stik s pokojnimi
Reply #42 - 27.03.2002 at 17:51:37
 
[color=Blue][/color]
Dan Vsem skupaj! Naj napišem svojo zgodbo. Davno bo tega...Štirinajst let, ko sem žal izgubila osebo, ki mi je največ pomenila. Pozabiti je prekleto težko, pa če se človek še bolj trudi... Embarrassedrecimo, da ne bom nikoli. Hčerka je sedaj stara petnajst let in pol, podobnost z njim je neverjetna. Kako naj potem pozabim? Prebrala sem vso mogočo literaturo, od Tibetanske knjige mrtvih, do Učbenika življenja, iskala vse mogoče klicalce duhov in naletela na nekega bioenergetika, ki se ukvarja s klicanjem duhov...recimo, da pravi, da je duša samomorilcev nekaj najhujšega, da jo je treba pokopati, ker tava med nebom in peklom...Bla, bal...celo tako daleč je njegova zgodba šla, da je sam zatrdil, da so neke na nekem kraju, pri neki družini klicali duhove in do jutra ni nihče mogel ostati od mize. Another joke? ??? ???Kdo bi vedel, ne verjamem, ker me ni bilo zraven... Lips SealedIn sedaj sprašujem vas...verjeti ali ne? Biti ali ne biti? No moj definitivno ni naredil samomora, nesreča je bila, imam pa večno željo ne pogovora z njim, ampak samo nek poslovilni govor. Žal se nisem imela čas od njega posloviti, zgodilo pa se mi je prva leta po smrti, da sem dostikrat sanjala hecne sanje...naj bodo nočne more...kot bi bil še živ, vse je bilo kot v resnici, pa vendar so bile le sanje. Me je hodil obiskovat v mojo podzavest skozi sanje? Kaj mislite vi o tem? Naj napišem, v reankarnacijo ne verjamem, ker me v to ni še nihče prepričal...žal ni še nihče prišel iz unega sveta nazaj in to storil...Bog? Ah, to so samo dogme. Torej-je možno, da se duša pokojnega vrača v naš sanje.... AngryAli pa so sanje samo naše skrite želje, ki nas dobesedno poneso te v svet, ki je nerazumljiv, nemogoč, pa vendar možen....
Sanjati...in kako naj potem pozabim? Tongue
lp
Angel*
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: stik s pokojnimi
Reply #43 - 27.03.2002 at 17:51:48
 
[color=Blue][/color]
Dan Vsem skupaj! Naj napišem svojo zgodbo. Davno bo tega...Štirinajst let, ko sem žal izgubila osebo, ki mi je največ pomenila. Pozabiti je prekleto težko, pa če se človek še bolj trudi... Embarrassedrecimo, da ne bom nikoli. Hčerka je sedaj stara petnajst let in pol, podobnost z njim je neverjetna. Kako naj potem pozabim? Prebrala sem vso mogočo literaturo, od Tibetanske knjige mrtvih, do Učbenika življenja, iskala vse mogoče klicalce duhov in naletela na nekega bioenergetika, ki se ukvarja s klicanjem duhov...recimo, da pravi, da je duša samomorilcev nekaj najhujšega, da jo je treba pokopati, ker tava med nebom in peklom...Bla, bal...celo tako daleč je njegova zgodba šla, da je sam zatrdil, da so neke na nekem kraju, pri neki družini klicali duhove in do jutra ni nihče mogel ostati od mize. Another joke? ??? ???Kdo bi vedel, ne verjamem, ker me ni bilo zraven... Lips SealedIn sedaj sprašujem vas...verjeti ali ne? Biti ali ne biti? No moj definitivno ni naredil samomora, nesreča je bila, imam pa večno željo ne pogovora z njim, ampak samo nek poslovilni govor. Žal se nisem imela čas od njega posloviti, zgodilo pa se mi je prva leta po smrti, da sem dostikrat sanjala hecne sanje...naj bodo nočne more...kot bi bil še živ, vse je bilo kot v resnici, pa vendar so bile le sanje. Me je hodil obiskovat v mojo podzavest skozi sanje? Kaj mislite vi o tem? Naj napišem, v reankarnacijo ne verjamem, ker me v to ni še nihče prepričal...žal ni še nihče prišel iz unega sveta nazaj in to storil...Bog? Ah, to so samo dogme. Torej-je možno, da se duša pokojnega vrača v naš sanje.... AngryAli pa so sanje samo naše skrite želje, ki nas dobesedno poneso te v svet, ki je nerazumljiv, nemogoč, pa vendar možen....
Sanjati...in kako naj potem pozabim? Tongue
lp
Angel*
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Angel*
Guest




Re: stik s pokojnimi
Reply #44 - 27.03.2002 at 18:27:54
 
GrinOpravičujem se, kliknila dvakrat!
lp
Angel*
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5