Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5
(Read 25513 times)
Rudi
Guest




Re: stik s pokojnimi
Reply #15 - 18.05.2001 at 23:30:33
 
Kučan je duhovno zelo visoko, jaz sem še daleč za njim.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: stik s pokojnimi
Reply #16 - 18.05.2001 at 23:47:28
 
Možno Rudi, v to se ne spuščam, a sem ga dal za primer ker je predsednik in ne zato, ker je Kučan Smiley

Mimogrede. Tudi sam sem nekoč slišal, da ima neko posebno barvo aure. Belo mogoče, nisem pa prepričan.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lena
Guest




Re: stik s pokojnimi
Reply #17 - 20.06.2001 at 13:17:54
 
Pozdravljeni!
Sinoči sem bila v sanjah spet s svojim očetom, kar me je zelo razveselilo. Vem, da mi je prišel nekaj sporočit.
Zdaj mi pa poskušajte razvozlati tole: Že nekaj časa imam težave z desnim ušesom. Vlačim se okrog zdravnikov, hodim na ultrazvoke, na biopsije, ker so mi v obušesni žlezi našli nekakšen adenom. Včeraj sem bila spet na ultrazvoku in tega "kakca" v ušesu več ni, se je pojavil en drugi v ščitnici. Tudi tako majhen. Pa sem si rekla, več ne grem na UZ, niti na biopsijo in naj gre vse nekam.

Zvečer pa sem sanjala, da sem pakirala ribe in hobotnice v vrečke za zamrzovalnik. Ko sem nenadoma šla na hodnik in tam zagledala očeta. In zanimivo, imel je povoj na eni strani obraza, ne vem točno kateri, ampak bilo je nekje ob ušesu. Ko me je zagledal se je obrnil stran in začel hitro po sopnicah stopati stran od mene. Jaz pa sem ga klicala in stekla za njim. Ko sem ga dohitela, sem ga objela in ga začela poljubljati od sreče. To je nekaj časa trajalo, potem pa mi je tako kot vedno začel govoriti "ne,ne,ne" in je kar izginil. Sedaj razmišljam, ali mi ni morda hotel povedati, da je nekaj kljub vsemu narobe in da bom operirana, ali kaj. Saj ne razumem, zakaj bi ga videla s povojem na licu, če imam težave jaz. Ali mi kdo lahko to razvozla?
lp
Lena
Back to top
 
 
IP Logged
 
S.
Guest




Re: stik s pokojnimi
Reply #18 - 20.06.2001 at 13:37:12
 

Razvozlati tvojih sanj ti nekdo drug skorajda ne more. Lahko te usmeri, da se bolje spomniš tistega, kar je že v tebi.

Če bi jaz sanjala takšne sanje, bi si jih razložila na splošno takole: Morda je oče (predvidevam, da si nanj še vedno navezana) le tvoje ogledalo (glede na iste simptome) in ti želi povedati, da je tisto hrepenenje po njem in njegovi ljubezni in prisotnosti, le tvoje hrepenje po sebi, po ljubezni do sebe, boga. Tistem delu sebe, ki ga še ne poznaš. Zato beži, ker v resnici želiš najti trajno ljubezen, ki ti je nihče drug ne more dati kot ti.

Tako bi si jaz to prevedla Smiley.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lena
Guest




Re: stik s pokojnimi
Reply #19 - 21.06.2001 at 09:16:05
 
Pozdravljena S.

Zelo zanimiva razlaga. In čisto kontra moji. Saj v bistvu se imam rada, mogoče pa le ne zadosti. In zdaj spet ne vem,na čem sem.
Pozdrav.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Helena
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 7

Re: stik s pokojnimi
Reply #20 - 22.06.2001 at 14:18:59
 
Pozdrav vsem!

Rudi, kje si?
Rada bi vedela, kaj meniš o mojih sanjah.
Lep vidend.
Lena
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: stik s pokojnimi
Reply #21 - 23.06.2001 at 02:22:40
 
Q
začel hitro po sopnicah stopati stran od mene. Jaz pa sem ga klicala in stekla za njim. Ko sem ga dohitela, sem ga objela in ga začela poljubljati od sreče. To je nekaj časa trajalo, potem pa mi je tako kot vedno začel govoriti "ne,ne,ne" in je kar izginil.
Q

mogoče pa hoče povedat da ga odpusti (ne, ne, ne) da lahko odide, da ga ne zadržuj več tu na zemlji, da bo lahko odšel v novo življenje al pa neki.

mogoče
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Rudi
Guest




Re: stik s pokojnimi
Reply #22 - 26.06.2001 at 11:39:38
 
 Kmalu se bom oglasil, PC  že dela, samo na internet se mi ni še uspelo priključiti, to pišem iz knjižnice. Sicer pa razmišljam, da bi si kupil svoj računalnik za mojo delavnico, družinki je preveč zaseden
               Rudi
Back to top
 
 
IP Logged
 
Helena
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 7

Re: stik s pokojnimi
Reply #23 - 26.06.2001 at 13:20:46
 
LP
Mogoče imaš prav Gape. Mogoče me pa res "hoče odpustiti", ker se s temi neji končajo vsake sanje. Toda on gotovo ve da ga nočem zadrževati nekje vmes, saj sem mu na dan njegovi smrti rekla, da če želi oditi, naj odide, da ga ne želim držati proti njegovi volji tam, kjer več noče ostati. Ne morem pa iz sebe spraviti ljubezni do njega, čeprav ga več ni tukaj in ne morem se prepričati, da ne bi večkrat na dan pomislila nanj. Ali pokojnike moti, če greš vsak dan k njim na pokopališče prižgat svečko, ali pa magari da samo malce postojiš ob grobu?
LP Lena
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: stik s pokojnimi
Reply #24 - 26.06.2001 at 20:54:02
 
idim, da nimam samo jaz težave z razlagami sanj.
Težko bi človek rekel, zakaj tisti neji, mogoče ga pa res preveč zadržuješ tukaj, čeprav vem, da tega nočeš.
Človek, ki umre, trpi, če tisti, ki ostanejo za njim, preveč žalujejo, ne morejo naprej.
Ko je moj ati umrl, je imela mami eno njegovo veliko sliko in je vsak dan pred njo prižgala svečo, dokler se ni enkrat slika zažgala. To je razumela kot znak in je kar je ostalo od slike spravila.
Lepo je, če se spomniš nanj, vendar se moraš še vedno zavedati, da se bosta ponovno srečala in ko pomisliš najn, naj bo to z nasmehom in veseljem, da se bosta spet srečala.
Pojdi na pokopališče enkrat na teden, ob posebnih priložnostih in ko se spomneš najn, mu zaželi srečen prehod.
Vedi pa, čeprav ga pustiš oditi bo  vedno tam, ko ga boš potrebovala.
KAJNE ATI?  Wink Kiss
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Rudi
Guest




Re: stik s pokojnimi
Reply #25 - 27.06.2001 at 23:47:18
 
 Lena
 Tvoje sanje se nanašajo na preteklost, opozarjajo te, da moraš nekatere stvari spraviti iz podzavesti, ker te obremenjujejo oziroma imajo prevelik vpliv nate. Duše navadno moti, če preveč mislimo nanje, razen če je nekdo pred kratkim umrl in je še precej vezan na naš svet in na bližnje.
 Veronika, nisem pozabil nate in ti bom kmalu napisal odgovore na nekaj tvojih vprašanj.
 Rudi
Back to top
 
 
IP Logged
 
Helena
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 7

Re: stik s pokojnimi
Reply #26 - 28.06.2001 at 09:16:39
 
Zdravo!
Nekoliko se sicer popravljam, saj sedaj na očeta ne mislim cel dan kot prej, ampak pomislim nanj nekajkrat na dan, recimo zdaj, pa na pokopališču, in potem spet preden grem spat. Na pokopališče hodim vsak dan z mamo, ker je v hudi depresiji in jo pokopališče pomirja. In jaz jo spremljam, ker je bolna in se bojim zanjo. Je to moteče za duše?
lp
Lena
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: stik s pokojnimi
Reply #27 - 30.06.2001 at 08:15:18
 
Nisem glih strokovnjak, vendar kolikor vem, duše privežemo k tem svetu, če se ne moremo sprijazniti z njihovo izgubo in močno žalujemo za njimi. Tako tudi duše trpijo in ne morejo oditi. Saj kjerkoli so, nas imajo še vedno radi in če trpimo mi, trpijo tudi oni. Vem da je težko, vendar če jih imamo radi, jim moramo dopustiti, da odidejo.
Saj se snidemo spet.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Laan
Guest




sporočilo
Reply #28 - 04.10.2001 at 18:59:21
 
"Tukaj vas je kar nekaj takih, ki imate pogosta zavedna in nezavedna srečanja z onostranstvom. Vedite, da vas pogosto spremljamo in opazujemo, ter vodimo po vaši Poti. Tokrat bi radi  sporočili, naj ne bo nikogar strah smrti, saj smrt pomeni novo rojstvo, rojstvo vaših resničnih bistev in dvig zavesti. Tukaj ( v onostranstvu)   vas čaka veliko prijateljev in znancev, ki vas bodo pospremili v Luč in vam stali ob strani. Prelepo bo, ko boste srečali bitja, na katera ste popolnoma pozabili, ali pa mislili, da so le plod vaše domišljije. Tukaj se boste ponovno spomnili, da ste Angeli svetlobe, ki prinašate Luč, Ljubezen in Enost. Tukaj se boste ponovno spomnili, da obstaja Raj in da je Raj lahko kjerkoli. Zatorej, bitja Ljubezni, pustite svoji svetlobi, da izžareva in osvetljuje ostale. Ne postavljajte si ovir, ki jih ni. Povejte bljižnemu, da ga imate radi še danes. prisluhnite petju ptic, in se prepustite tej božanski simfoniji. Pustite svoji božanski iskri, da izžari do konca in naredite Raj na Zemlji."

z Ljubeznijo, Bitja Luči


Sporočilo je bilo skanalizirano 4.10.2001, Laan


Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: sporočilo
Reply #29 - 05.10.2001 at 00:29:35
 
Laan!

Hvala za sporocilo. Mislim, da bi bilo v redu ce bi se v forum vpisal kot clan. Se nekaj te vprasam. Tole kanalizirano sporocilo.  Je bilo posredovane od zenske v vijolicasti obleki??

Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5