Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 5
(Read 25517 times)
Urban
Guest




stik s pokojnimi
03.04.2001 at 16:59:53
 
Toej če bi radi, da navežete stik z vašimi najbližjimi, ki so umrli, predlagam naslednji postopek. Naj omenim, da tega ne počnite zgolj iz zabave, storite to res le v izjemnih primerih, saj se zgodi, da vam stvari lahko kaj hitro uidejo iz rok.
Spet smo pri sanjah, saj se je verjetno skoraj vsem zgodilo, da ste sanjali poznano osebo, se z njim pogovarjali in sanje so bile zelo resnične. In šele zjutraj, ko ste se zbudili, ste ugotovili, da ste sanjali in da je oseba s katero ste govorili že umrla. Vendar pa je bila v sanjah tako resnična in živa. Seveda, oseba (duša)  se po smrti še nekaj časa zadržuje na astralnih ravneh in takrat z njo še lahko  navežemo stik.
Če bi radi, da do takega stika med sanjami pride predlagam naslednje:
- ko ste v postelji razmišljajte o tej osebi in si jo kar najbolje predstavljajte in jo začutite,
- v mislih si ponavljajte, da se boste s to osebo v sanjah srečali in se z njo pogovarjali,
- ponavljajte si, da se boste zjutraj vsega spomnili in da vam bo oseba povedala tisto, kar morate vedeti,
- s ponavljanjem teh stavkov zaspite in če vam ne uspe prvč, drugič ali desetič NE ODNEHAJTE.

Pa lepe sanje!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: stik s pokojnimi
Reply #1 - 04.04.2001 at 02:05:25
 
Urban!

Hvala za koristne nasvete. Ves, meni se zdi, da so ljudje ze sami po sebi neke vrste mediji, eni bolj eni manj. Potrebno se je le naucit oziroma iz podzavesti pobrat tisti del ki zadeva kanaliziranje. In kaksna je razlika med medijem in na pol uspesnim telepatom? Jo ni.  Torej. Zadnjic je zazvonil telefon in ti si ravno mislil na osebo ki je klicala.
Isto velja ce mislis na tvojega pokojnega dedka, toda ta nima telefona. Poleg tebe stoji in telefona ne potrebuje ti pa si v tem primeru uspesen telepat. Enako velja za Veroniko. Ne vem, toda meni se zdi, da ima tudi ona nekaj telepatskega, njen oce pa je vedno z njo, le da ona veliko v to smer ne misli. Verjetno da ga kar sama podzavestno priklice zato pa se ji dogajajo rolete. In tako je tudi prav.

Lep pozdrav: Andres

in njegov dedek, pradedek,  bratranec, teta, se en bratranec, skratka pozdrav od vseh, ki mi  pogosto "dvignejo lase".. Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Urban
Guest




Re: stik s pokojnimi
Reply #2 - 25.04.2001 at 13:33:10
 
®ivljenje po smrti, duhovni vodniki, stiki s pokojnimi, ipd.  :

http://www.afterlife-knowledge.com/index.html
Back to top
 
 
IP Logged
 
Helena (Guest)
Guest




Re: stik s pokojnimi
Reply #3 - 08.05.2001 at 11:41:12
 
Pozdravljeni!

Ravnokar sem kontaktirala z Urbanom, ki mi je priporočil naj se še potrudim priti v formum, kar že nekaj časa poskušam, pa mi ni uspelo. Tokrat pa imam občutek, da mi bo.
Povedala bom svojo izkušnjo stika s pokojnim očetom.
Nek popoldan sem rekla mami ob kavici, da bi rada sanjala o očetu, magari vsak dan, saj bi tako imela občutek, da je še vedno živ in ga obiskujem. Rekla sem ji, da bi ga še enkrat rada stisnila k sebi.
Še isto noč se mi je sanjalo, da sem prišla domov in videla očeta in mater. Želela sem si, da bi me oče pogledal, saj je v prejšnjih sanjah vedno odmikal pogled in nikoli ni govoril z mano. Takrat pa je stopil k meni in me objel. Tudi sama sem se stisnila k njemu in čutila sem neverjetno olajšanje. Kar nisem ga hotela izpustiti. Vendar se mi je vseeno odmaknil in iz mene je potegnil nekaj, kot nekakšno energijo, sama ne vem kaj.
Po tistem sem o njem sanjala še dvakrat, enkrat sva v njegovem grobu montirala umivalnik in pred kratkim smo doma v kopalnici res popravljali umivalnik, ker se je zamašil. Pred kakšnim dnevom pa sem ga spet sanjala doma, vendar si nisva bila tako blizu.
Sicer pa me že več kot pol leta mučijo nekakšne preroške sanje, moraste sanje, ki se mi največkrat uresničijo že naslednji dan. O tem sem napisala tudi v nenavadna doživetja.
Pozdrav vsem.
Helena
Back to top
 
 
IP Logged
 
Urban
Guest




Re: stik s pokojnimi
Reply #4 - 08.05.2001 at 11:48:11
 
Helena hvala, ker z nami deliš to krasno doživetje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Helena (Guest)
Guest




Re: stik s pokojnimi
Reply #5 - 08.05.2001 at 12:22:20
 
Hvala tebi Urban, ker mi je to uspelo tudi s tvojo pomočjo.
Pozdrav.
Helena
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lena
Guest




Re: stik s pokojnimi
Reply #6 - 15.05.2001 at 10:44:26
 
Pozdravljen Urban.
Prej Helena, po osebni,zdaj  Lena za prijatelje. Na predlagano stran ne morem priti, ker imamo dovoljene samo nekatere strani. Se bom pa še trudila.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lena
Guest




Re: stik s pokojnimi
Reply #7 - 16.05.2001 at 09:14:58
 
Zanima me, če je kdo od vas že kontaktiral z mrtvimi in na kakšen način. Prebrala sem že Potovanje duš, Pogovor z nebesi, Pot do nebes ipd. iz vseh teh knjig pa je razbrati, da vsak avtor piše po svoje. Predvsem primerjava iz Pogovor-a z nebesi in Potovanja duš. Kaj je zdaj res? Bomo duše, ki bodo živele tako kot na zemlji, na svetu, enakem kot je zemlja, vendar veliko lepšem, s svojimi dragimi, ali pa bomo živeli na nekakšnih nivojih s sorodnimi dušami in analizirali napake svojih prejšnjih življenj. Prav te različne vsebine bivanja me begajo in mi vlivajo dvom.  Kaj menite vi?
Back to top
 
 
IP Logged
 
S
Guest




Re: stik s pokojnimi
Reply #8 - 16.05.2001 at 09:26:08
 
Res hecno. Prav te tri knjige sem nazadnje prebirala. Ko vsi že vemo, naključja ni. Menim, da glede na to, da smo vsi, ki smo, tu na forumu in vsi, ki smo z nami povezani, in mi z njimi, tudi 'umrli' - SMO ENO. Ampak, dokler so še vezi med nami, imamo še naloge. Kaj so to, mora vsak sam ugotovit. Ko je dosežena enost smo svobodni. Kakršna koli enost. Popolnoma svobodni. Potem je pa vseeno ali smo tu na Zemlji ali tam, kjer so ostale duše. Kajti potem lahko poletimo...
Back to top
 
 
IP Logged
 
S.
Guest




Re: stik s pokojnimi
Reply #9 - 16.05.2001 at 09:59:21
 
Rada bi se malo popravila. Verjetno že tako vsi veste, da smo sami sebi odgovor. Jaz sem takšen šolski primer. Torej, bomo povedala po moje. Z vsako dušo, s katero sem bila povezana, sem bila tako dolgo povezana, dokler se ni šlo odvezat. Moralo se je, ker je bilo boleče. Za le-to sem dala VSE, kar sem lahko. In vsakič sem bila za delček svobodnejša. Duš sem srečala veliko, same lepe sorodne duše. To je bila moja in njihova zasluga. Tudi na vas sem navezana, ker vas imam rada. Rada bi vas spustila, tako kot v enih svojih sanjah, ko sem v naročju nosila jagenjčke in jih želela zaščitit. Ko sem spoznala, da bodo čisto okej, sem jih kar spustila iz naročja -  kot zvezdice utrnili. In bila sem SREČNA.
Usoda je. Naključij ni. Sami lahko spreminjamo usodo. Bodimo prijazni do sebe in drugih.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: stik s pokojnimi
Reply #10 - 16.05.2001 at 10:01:58
 
Q
Bomo duše, ki bodo živele tako kot na zemlji, na svetu, enakem kot je zemlja, vendar veliko lepšem, s svojimi dragimi, ali pa bomo živeli na nekakšnih nivojih s sorodnimi dušami in analizirali napake svojih prejšnjih življenj.
Q

imho
dokler se inkarniraš nazaj - še nisi spedenu vsega kar maš za spedenat kot duša, moraš preden se inkarniraš analizirat in si potem izbrat kam se boš inkarniral.

ko bo tega enkrat konc - inkarniranja in to - pa gremo na drug svet veliko lepši - je mal blema ker eni pravjo da se da jit gor tko da greš sam - pač tako da dosežeš dost visoko stopnjo zavesti v enem življenju, jest pa bolj verjamem da gremo gor vsi naenkrat, tisti ki so sunl gor pa pač čakajo do zadnje sodbe (po krščansko), ali pa se odločijo in gredo nazaj dol in pomagajo drugim k skupnemu cilju - raju, kamor bomo šli na koncu. ne kr vsak posebi, al pa kej.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: stik s pokojnimi
Reply #11 - 16.05.2001 at 11:56:36
 
Lena: Naj te nic ne bega da je vsak avtor drugace opisal zivljenje po zivljenju. Vsak ima prav. Poglej malo na to zivljenje, vsak clovek bo ze to zemljo drugace opisal, kako se potem ne bi razlikovali pri opisu nebes. In se vec; ne samo da vsak clovek drugace opise to zivljenje ampak vsak posameznik razlicno opisuje; en dan : "Zivljenje je lepo. Zemlja je tako prijazen kraj." drugi dan pa ze preklinjas da si se rodil na ta planet. Vse je odvisno od trenutne zavesti. In tudi nebesa niso prostor ampak so samo drugacna oblika zavesti...
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Lena
Guest




Re: stik s pokojnimi
Reply #12 - 16.05.2001 at 12:46:44
 
Pa še res je HerbY. Saj končno res ni važno kje se nahaja duh, pomembno je, da je v vsakem primeru s tistimi, s katerimi deli ljubezen, in da je zadovoljen v sredini v kateri je, ker končno pa bomo res vsi skupaj v objemu tistega, ki nas je ustvaril, ko bomo pač na dovolj visoki duhovni ravni in se nam ne bo treba več inkarnirati in popravljati napake iz prejšnjih življenj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
rudi
Guest




Re: stik s pokojnimi
Reply #13 - 18.05.2001 at 00:03:00
 
Lep pozdrav Lena, tokrat se beremo na forumu, ki je tej temi namenjen. Oče pravi, da bolj poskrbi zase in ne jemlji to kot sebičnost. Saj veš, kaj pravi Bog: "Če izdaš samega sebe, je to tudi izdaja in največja izdaja je izdaja samega sebe". Oče pravi, da se pogovarjata v sanjah, če pa ravno hočeš, ga pa lahko tudi vidiš v regresiji. Svetlo bitje si in veš kaj hočeš zato s tem ne bo težav.
 V "onostranstvu" sem skoraj kot doma, Ta svet mi je dosegljiv že 8 let, "poklicno" se ukvarjam z zdravljenjem z bioenergijo, pri tem mi pomagajo tudi "prijatelji" iz druge strani, kot jih jaz imenujem in mi gre kar dobro. Delam tudi regresije in kanaliziranja, tako sem raziskal precej naše neznane zgodovine, nekaj vesolja, kar dosti vem o NLP-jih, ker sem se tudi sam v enem življenju potepal po vesoju.

Veronika
Ti si zanimiv primer, kako človek sam ustvarja vse, kar se mu dogaja. Če se strinjaš, bom napisal tudi tvojo malo daljšo zgodbo.
Kdaj drugič pa bom pa odgovoril na vprašanja, ki se pojavljajo v tem forumu, veliko pa tu ne bom prisoten, ker je moja glavna dejavnost zdravljenje, tečaji bioenergije, radiestezije, reiki, shiatsu masaže in predavanja na temo, kaj je življenje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: stik s pokojnimi
Reply #14 - 18.05.2001 at 00:45:48
 
Rudi!

Dobrodošel med nas. Mislim, da ti spadaš pod člane in ne pod goste, saj si vendarle bližje nam kot pa Kučan recimo. Verjamem tudi, da se boš naslednjič registriral kjer moraš navesti veljaven, četudi anonimen email acount, sicer registracija ne prime.

V vsakem primeru, prišel si kot naročen za Veroniko in druge zato še enkrat, dobrodošel.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 5