Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6
(Read 58235 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: regresija
Reply #30 - 15.05.2001 at 21:05:40
 
sorry
sm kr mislu da je bolj powerfull.
ne vem no, lahko pa da dogaja še potem ko se sbudiš, kot pri ibogi npr.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: regresija
Reply #31 - 16.05.2001 at 20:48:33
 
Saj kot sem rekla, je  tudi od ljudi odvisno. Ljudmila mi je rekla, da marsikdo, ki ve veliko o duhovnosti in regresiji, nič ne vidi, kdo, pa ki nima blage veze, pa vidi veliko.
Človek je človek in bo vedno človek, od njega in od njegove podzavesti je odvisno kaj bo videl in kako sprejel.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: regresija
Reply #32 - 20.05.2001 at 11:59:43
 
Razumem, da z regresijo spoznamo dogajanja iz preteklih življenj in to naj bi pomagalo pri resevanju sedanjih težav. Ampak ne razumem npr. kakšen nauk bi človek potegnil iz podtakov kot npr.Veronika pravi, da je bila posiljena in ubita?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: regresija
Reply #33 - 20.05.2001 at 16:01:04
 
Če je bila Veronika posiljena in ubita temu pač sledi nauk, da to življenje ne bo morila, posiljevala. S takšnim dejanjem se nevede tudi sama zaščiti pred posilstvom ali umorom.  

Recimo v regresiji sem jaz nekoč videl, da so mene ubili ob satanskem obredu, ko mi je bilo okrog 5-7 let. V Sloveniji seveda. To življenje se izogibam vsaki besedi, ki je vezana na Satana.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Rudi
Guest




Re: regresija
Reply #34 - 20.05.2001 at 21:41:32
 
 Dejana
 Hujše travme v prejšnjih življenjih lahko pustijo posledice tudi  v tem našem življenju, navadno kot strah, ki si ga ne znamo pojasniti. Regresija je način, kako odkrijemo vzrok tega strahu in ga tudi odpravimo.Lahko so še druge stvari v življenji, ki si jih ne znamo pojasniti in nas bremenijo, odgovore na to lahko dobimo v regresijah.
 Rudi
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: regresija
Reply #35 - 21.05.2001 at 21:10:20
 
Ja, veš od kod tvoj strah. Čeprav, sem si jaz mislila, kaj bi se mi lahko zgodilo, sedaj sem pa tudi podoživela(vsaj v določenem smislu)
Po televiziji nikoli nisem mogla gledati posilstev, včasih sem kar znorela. Ubili pa so me tako, da so mi odsekali glavo, in še danes, če pomislim na to, me stisne v vratu.
To je le nekaj strahov, ki sem si jih pojasnila, vendar jih je še več, katerih vzrok se verjetno skriva v prejšnjem življenju, samo pogledat nisem mogla  vsega. Že to je bilo preveč. Cry
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: regresija
Reply #36 - 24.05.2001 at 10:21:59
 
Sklepam torej, da po dveh svetovnih vojnah je bilo mnogo ubitih ljudi, torej je zdaj na svetu ogromno ljudi, ki so to lekcijo dal cez in bodo vec ubijal. In vsi trpeci zraven so se tudi nekaj naucili in ne bodo vec ponavljali s mucenjem drugih?

Torej so vojne koristna nalozba za prihodnost?
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: regresija
Reply #37 - 24.05.2001 at 10:28:08
 
vojne so tukaj zato da sprejmemo vojaka v sebi, če si med vojno sprejel stanje tako kot je maš zdej sprejeto, če si furu negativne misli v zvezi s tem nisi sprejel in boš mogu še enkrat. dokler ne bomo sprejeli tudi 'slabe' strani v sebi se nam bodo dogajale. nove in nove. vojne pa so predvsem povzročene z negativnimi mislimi ljudi v tistem času in prej.

koristne so definitivno, tko kot vse kar se dogaja. tko mora bit. ker to sami tko sprogramiramo.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Rudi
Guest




Re: regresija
Reply #38 - 28.05.2001 at 13:50:40
 
Trenutno imam pokvarjen PC, oglasil se bom, ko bo popravljen.

Rudi
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lena
Guest




Re: regresija
Reply #39 - 29.05.2001 at 10:12:29
 
Danes sem pa dobre volje. Spet so me spustili na te strani. Tudi jaz bom morala iti čimprej na regresijo. Morda bom ugotovila, zakaj me dajejo nočne more in zakaj se mi večina od njih uresniči. Odkar mi je umrl oče me je zvečer in ponoči kar precej strah in to samo v spalnici. Verjetno zato, ker sem sanjala o njegovi smrti. Verjetno sem tudi precej prebrala o raznih drugih bitjih, ki so prisotna in se jih bojim ko pes. Sedaj sanjam in se bojim že poleg tega, da jemljem tablete za spanje. Kaj naj si vzamem kladivo in dam narokozo? Lep pozdrav vsem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: regresija
Reply #40 - 29.05.2001 at 13:17:25
 
nism glih expert - ampak tale forum in stran, vse to je bilo postavljeno z namenom da si pomagamo en drugemu s tisto malo znanja kar ga imamo - kolkr jest vem v sanjah doživiš dogodke podobno kot v meditaciji. v teh dogodkih v bistvu vadiš da boš potem šla lažje čez preizkušnjo v 'materialnem' svetu. in ko se ti v materialnem svetu določena stvar zgodi ti že veš kaj bo sledilo če se odločiš narest to in to in se seveda lahko odločiš drugače, sicer potem ne veš več kako bodo šli dogodki, ampak lahko se odločiš drugače kot v sanjah.
torej
tisto kar se ti dogaja v sanjah in ni odvisno od tebe je podzavest - vzorci - to tko bo neglede na to kaj ti narediš, lahko sicer mogoče kej narediš da se to spremeni, ampak očetove smrti glih ne moreš preprečiti, ker ta del dogodkov definirajo drugi. dočim. odločitve ki so tvoje in jih sprejemaš že v sanjah, njih lahko v materialnem svetu še spreminjaš. to je svoja svobodna volja - odločitev. ostalo pač je tko kot je, ostalo definirajo drugi s svojimi mislimi in vzorci.
zato
bodi vesela da imaš tričetrt problemov možnost rešiti že v sanjah, saj to je pomoč ne pa preklestvo, ki bi te ga bilo treba bit strah.
pomoje.
strah ustvariš sama in slabih bitij ne more biti če jih ti nočeš okrog sebe, če se jih ne bojiš. zato: ne boj se; 100% imaš hudo dobre bele vodnike ki te ščitijo pred vsemi smetmi ki si jih sama prikličeš.
lepo pejd spat ob desetih zvečer malo se zaščiti poporosi malo vodnike, angele in boga in se prepusti.
tudi ti si božji otrok.
nč bat!
vsi smo!!!
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Lena
Guest




Re: regresija
Reply #41 - 29.05.2001 at 13:56:16
 
Hvala Gape. Saj včasih mi celo uspe, da nekako umirim misli. To pa delam, molim in prosim vodnike da mi pomagajo, da me ne bo strah in vedno se tudi morebitnim nepovabljenim obiskom z druge strani zahvalim za obisk in jih prosim, da naj me rajši več ne obiskujejo. Nisem pa prišla še tako daleč, da bi iz vsake nočne more potegnila neko rešitev, ker do sedaj večine nisem mogla preprečiti, ali pa nisem znala. Delam pa že na tem, da bi se čimveč naučila. Pozdrav.
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: regresija
Reply #42 - 16.05.2002 at 09:54:55
 
men se je enkrat zlo nenavadna stvar dogodila, to me je tut spravilo na razmišljanje kaj sanje sploh so........ene vrste mini regresija v sanjah ............u bistvu tko zgledalč da sem se spomnu vseh sanj ki sem jih do tistega dne sanjou......ampak u sanjah......sanjou sem za nazaj use sanje.........tko kt pr unih k praujo da se mu pred smrtjo ves film odvrteu........a sem pol jest u sanjaah umru.....???aaaaa.........

no in zlo nenavadna stvar.....ker u sanjah se nam ponavad zdi da so to eni odlomki k nas butaju u lajfu od dneva do dneva zavisi kako se jih spomnimo ........zelo malo ljudi pa jih uspe povezati v nek neprekinjen tok.......

zato sprašujem ali je tudi tu možna regresija - za sanje in kaj se je tle sploh zgodilo.......ima kdo podobne izkušnje

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
urban
Guest




Re: regresija
Reply #43 - 16.05.2002 at 12:29:34
 
Sanje (sploh zavestne) so vpogledi na astralne nivoje, kjer je vse zapisano- vse kar je bilo, vse kar je in vse kar bo. Zato slike prejšnjih inkarnacij med sanjami niso nič nenavadnega. Vprašanje je le, če to ozavestiš oz. si zapomniš.

Pa lep pomladanski pozdrav.
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: regresija
Reply #44 - 16.05.2002 at 14:09:06
 
ne mislim da nisem prej dobr povedou.....jest sem se spomnu sanj ki sem jih že sanjou pa so mi mau zbledele ...pol sem jih pa tko -kt da bi jih nanovo osvežiu al pa prah z njih dol zbrisou............u glavnem mam celo štorijo in celo zalogo le teh na lagerju......kt da bi ti o otroštvu lahko govoru.....

Sicer pa da vidm če je kdo še tak imbe-cil kot sem jest--- a se kdo spomni prvih dni svojga lajfa- ampak res nisem biu na nobenih regresijah - hipnoze pa nisem uporabljal v te namene da bi plezal v otroštvo.
????

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6