Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 7 8 9 
(Read 41320 times)
Jst
Guest




Re: Tecaj lucidnega sanjanja
Reply #120 - 25.10.2002 at 20:57:28
 
Titud,

Sploh ne bom nic komentiral, ker rezultat bo, da bos samo se bolj in bolj bluzil. V bistvu sem dejansko ze verjel, da razumes o cem pisem, pa sem tudi zato nekako preusmeril najino debatoc, tako da bi dejanja vec stela kot bla bla bla. Ti pa si v bistvu s svojim bla bla intelektom cist zadovoljen.

Je ze tako, da je v naravi intelekta, da mora skoz nekaj nakladati. In temu se naj bi izognili. Mislm, o tem Castaneda pise jasno in glasno!!! Mislm, res ne vem katere knjige od njega si bral!!! Pa pravi tudi, da moras osebno zgodovino preseci, ne pa se utopiti v njej, kot ocitno ti nameravas!!! Jesus, Titud?!?

Dej, prepustiva ta topic praktikantom, ki rajo kot nakladajo delajo. Da se ne bodo slucajno preselili na kaksen drug topic, kjer nakladaci ne bodo/bomo imeli dostopa. Jaz osebno bom s tem izgubil zelo veliko.

Na kratko, pejva drugam, na drug bolj imaginaren topic, kjer je bla bla bla cenjeno, da jim s tem izraziva najino spostovanje.


I have spoken!

Hawk
Jst


Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Tecaj lucidnega sanjanja
Reply #121 - 26.10.2002 at 12:18:38
 
»Vsi vemo, ka vse bi storil zaljublen moški, da bi prišel ženske, ki jo ljubi. Toda, koliko več bo naredil ljubimec MODROSTI v iskanju svoje božanske gospodarice?«

Te besede, ki ji je izgovoril veliki moster magije pred 450 leti, zelo natančno opisujejo duhovno stanje človeka, ki je stopil na hermetično pot iskanja svojega resničnega JAZ-a, modrosti, svetobe in resnice. Težko bi bilo lepše opisati občutke čoveka, ki mu goča želja ne da miru, da ne bi pokukal izza  navidezne strani živlenja v iskanju bistva in smisla. Kakšne vse ovire ga čakajo na te trnovi poti? Kritika in zasmeovanje okolice, prijeteljev in sorodnikov. Pozivio, naj se vrne v 'noramlno življenje' in, kar e najslabše, glas lastnih slabosti, ki mu potunnjeno šepetajo, naj z vsem konča, A vseeno, nobne ovire na tej Poti Brez Vrnitve ga ne bodo ustavile.


Glej, jst, v tem smislu je jest vidm en smislu najine debate, čeprav poteka po dve vzpredni tirih. Jest verjamem, da imava eno skupno duhovno stanje, le da jest iščem pot do ženkse ki, jo ljubim, ti pa iščeš pot do svoje božanske gopodarice. Vsak  od naju ne more naprej brez avtentične izkušnje, oba zato v iskaju globjega  smisla  kukakva izza navidezne strani življenja. Sva zato udarla že ene par dobrih vzporednih debat tako o kreativnosti kot o erotiki, ker to je tisto polje, ker se vsakomur od naju dogaja magija. Je tle gor še nekaj takih ljudi, zato se počutim domače v vaši družbi. Tud jest bi rad komu reku, da njegova izkušnja ni avtentična, a tega se človeku ne da dopovedat, ker za vsekega je doživetje avtentično točno tolk, kolikor se nanjo lako opre kot na naslednjo stopnico na poti do svoje ljubice, pa naj bo to božanska gospodarica/vodnica al pa  ženska, ki jo ljubi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: Tecaj lucidnega sanjanja
Reply #122 - 26.10.2002 at 22:43:56
 
Titud,

Bemti, kako si lepo to zgoraj citiral. Dej pejva na topic o duhovnosti in znanosti ali kaksen drugi. Bova tam naprej razpredala. Tega pa prepustiva praktikantom. Namrec, tudi jaz se dobro pocutim v vasi druzbi, saj me Tradicija, ki ji pripadam, sama od sebe osamlja od ljudi, saj v njej ni prostora za naivnosti, ki se npr. pravkar dogajajo v ponovno ozivljenem topicu o crni magiji. Sori, man, k sem se tako razhudil.

Grem pa tudi jaz zdej iskat svojo zemeljsko ljubezen, ce lahko tako recem.


Lp




Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Tecaj lucidnega sanjanja
Reply #123 - 03.11.2002 at 17:24:04
 
Jst, za eno mnenje bi te rada prosila, sej je mal banalno, sam vseeno...
prosim, če si razpoložen, se mi javi...

janina@email.si
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Tecaj lucidnega sanjanja
Reply #124 - 05.11.2002 at 21:44:47
 
bravo boysa.......okras temu forumu sta..........

lepo vaju je čitat

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 7 8 9