Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 14841 times)
Matjaz
2
**
Offline

best regards
Posts: 52
infinity
Gender: male
Najlazja metoda za AP
15.03.2001 at 19:46:50
 
Ameriski institut Suneye se ukvarja izkljucno z raziskavo astralnih projekcij in tukaj vam bom opisal eno najlazjih metod nasploh.
Priznam, da mi prvic AP ni uspela, tretjic pa sem ze zaplaval iz fizicnega telesa, me je pa prav hitro potegnilo nazaj - premalo energije.
K stvari: Prvo noc moras spati vsaj 8 ur (ce bos spal premalo, metoda ne deluje).
Drugo noc, ko gres v posteljo, nastavi budilko tako, da te zbudi 6 ur po tistem, ko zaspis.
Ulezi se, zapri oci in z zaprtimi ocmi poglej gor in usmeri pogled priblizno v sredino cela. Ne smes pretiravati, zaprte oci imej nalahno usmerjene navzgor. Pri tem si ponavljaj "danes bom imel AP". Tako te mora zmanjkati - moras zaspati (ampak ne prej, kot v treh minutah). Ko zazvoni ura, vstanemo, se z vodo malo ofrisamo po obrazu in beremo vsaj pol ure literaturo na temo AP (pa ne v postelji). Nato zopet lezemo nazaj, spet z zaprtimi ocmi gledamo v sredino cela in si ponavljamo, da bomo imeli izventelesno izkusnjo. Spet moramo med tem zaspati.
Potem se bo vse zgodilo samo od sebe. Pri meni je bil obcutek, kot da sem v letalu, katero ravno vzleta in (ko te mocno pritiska k tlom), naslednji trenutek pa sem bil ze brez teze. Me je pa ze naslednji trenutek potegnilo nazaj v fizicno telo.
Poskusite in povejte svoja dozivetja.
Veliko uspeha.

Last modification: Matjaz - 03/15/01 at 19:46:50
Back to top
 

Jaz sem Jaz!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Najlazja metoda za AP
Reply #1 - 14.03.2001 at 12:54:39
 
si za to da tole prestavim v Izventelesne Izkušnje?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Urban
Guest




Re: Najlazja metoda za AP
Reply #2 - 23.03.2001 at 12:50:56
 
Da pa vam AP uspe, neglede katero tehniko izvajate, je predvsem potrebna velika ŽELJA, da to doživite. Dovolj močna želja in odločitev, da boste to dosegli, sta zelo pomembna faktorja! Pa veliko uspeha in zanimivih izkušenj!
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Najlazja metoda za AP
Reply #3 - 23.03.2001 at 13:48:31
 
Pa kaj je s temi željami zdej - da ne bom šel off topic ->
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general&action=display&num=95...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Matjaz
2
**
Offline

best regards
Posts: 52
infinity
Gender: male
Re: Najlazja metoda za AP
Reply #4 - 27.03.2001 at 21:12:39
 
Ali je mogoce ze kdo uposteval navodila in mu je uspelo odplavati iz fizicnega telesa?
Vse izkusnje dobrodosle!
Back to top
 

Jaz sem Jaz!
 
IP Logged
 
S.
Guest




Re: Najlazja metoda za AP
Reply #5 - 07.05.2001 at 10:07:06
 
Glede na to, kar je zgoraj poudarjeno, da je za OBE potrebna močna želja, naj povem, da pri meni le-ta obstaja, pa vendar ne dosežem, da bi v zavestnem stanju prišla dalje kot le kakšno polovico metra iz svojega telesa. Vse ostane le pri lebdenju in ne vem kako dalje. Verjetno je želja premočna, in preveč vznemirjena, ko se vse to dogaja: brnenje v glavi, prehajanje v drugo dimenzijo in nazaj in 'lovljenje' stanja prepustitve... Kako potem dalje? Ali moram imeti cilj, kam želim odpotovati, ali se naj kar prepustim? Rada bi letela...


Back to top
 
 
IP Logged
 
Urban
Guest




Re: Najlazja metoda za AP
Reply #6 - 07.05.2001 at 10:23:01
 
Kot prvo, odpravi najmanjši strah!
Samo letenje in premikanje pa je na začetku kar težavno. Sam sem imel največ problemov pri sami zapustitvi telesa. Nekako sem bil na pol zunaj, naprej pa nikakor nisem mogel. Pri tem mi je najbolj pomagalo, da sem si zamislil, kako naredim preval. To tehniko uporabim največkrat in mi je zelo efektivna.
Ko pa si enkrat zunaj pa se je potrebno privaditi občutka breztelesnosti. Tega se najlažje navadiš v lucidnih sanjah. Ravno tako tudi letenja.
Finta je v tem, da se giblješ samo s pomočjo misli. Tukaj ne veljajo zakoni gravitacije in teže in že sama misel na težo in telo te naredi težkega kot slona.
Vseskozi se zavedaj, da si breztelesna, da nimaš nobenih omejitev in da se lahko premikaš kakorkoli in kamorkoli hočeš. Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
S.
Guest




Re: Najlazja metoda za AP
Reply #7 - 07.05.2001 at 10:35:51
 
Bom poskusila preval.
V spanju (ne vem če so to lucidne sanje) se mi zdi, da večkrat potujem, ampak zavestnega upravljanja še ne dosegam. Se mi zdi, da je ponavadi nekdo z mano, ki ga ne prepoznam, čeprav ga zelo dobro poznam. Ponavadi se neskončno zabavama...
Bom še sporočila, ko mi bo kaj več uspelo. Tnx Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Urban
Guest




Re: Najlazja metoda za AP
Reply #8 - 07.05.2001 at 10:40:16
 
Glej, če si že zapustila telo, ni potrebno, da delaš preval. Le ta pomaga, če telesa ne moreš zapustiti. Ko si izven telesa poskusi podoživeti kakšen občutek, ko si se dvigovala - npr. z dvigalom, med plavanjem...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lena
Guest




Re: Najlazja metoda za AP
Reply #9 - 15.05.2001 at 12:03:21
 
Moja mama mi je pred tedni zaupala, kaj je doživela ponoči. Težko je zaspala, ker je imela močno vrtoglavico in se je sploh slabo počutila. Potem pa, še sama ne ve, ali je sanjala, ali pa se ji je to dogajalo, je slišala sama sebe kako govori, da ji je slabo, slabo in nato je imela občutek, kot da bi jo nekaj hotelo dvigniti. Imela je občutek, da jo bo potegnilo iz glave. Potem se je vsa mokra prebudila.
Enkrat drugič je imela podoben občutek, vendar se ji je takrat zdelo, kakor da jo je nekaj prijelo pod pazduho, nekakšna črna krila in jo hotela odnesti oz. poleteti z njo. Se ji je to res dogajalo, ali so to samo sanje?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Urban
Guest




Re: Najlazja metoda za AP
Reply #10 - 15.05.2001 at 13:23:31
 
To niso bile navadne sanje, ampak spontana astralna projekcija.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sleepy
Guest




Re: Najlazja metoda za AP
Reply #11 - 18.09.2001 at 09:49:54
 
ali je kdo med izventelesno izkušnjo videl ariadnino nit, ki povezuje fizično in astralno telo???
Back to top
 
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Najlazja metoda za AP
Reply #12 - 25.10.2003 at 01:03:34
 
Quote:
ali je kdo med izventelesno izkušnjo videl ariadnino nit, ki povezuje fizično in astralno telo???

ali je kdo ?
Wink
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
kr_eden
Ex Member




Re: Najlazja metoda za AP
Reply #13 - 06.01.2004 at 05:16:14
 
Srebrno nitko, katera povezuje astralno in fizično telo lahko vidi vsakdo kateri pač naredi AP.
Ta nitka povezuje astralno telo in fizično telo in se razteza do neverjetnih meja.
Po tej nitki smo stalno povezani z materialnim telesom in ni nobene nevarnosti, da bi se nitka pretrgala, kajti, ko se nitka pretrga, takrat fizično telo umre, to pa se lahko zgodi kadarkoli, pač, ko nam je potekel čas bivanja tukaj.
Nitka je lepo vidna nekaj metrov nad telesom, seveda morate računati da je bližje telesu bolj debela, dlje od telesa greš vse tanjša in tanjša je, vendar je pa vedno povezana z telesom.

Tako kot je beba v trebuhu svoje matere povezana z popkovino, tako smo mi povezani s to srebrno nitko z našim fizičnim telesom, in ko se beba rodi ji prerežejo popkovino, da lahko samostojno fizčno živi in prav tako, ko se srebrna nitka pretrga, končamo tukaj zemeljsko življenje v tem telesu.

Pa vesela astralna potovanja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sam0
Guest




Re: Najlazja metoda za AP
Reply #14 - 01.02.2004 at 20:28:44
 
31. decembra lani sem imel full čudne sanje. Ne vem, če so sanje kakorkoli povezane z astralnim potovanjem, vem le to, da sem se v sanjah odločil iz okov spustiti prelepo "osebo", ki je takoj spremenila obliko v najgršega stvora kar sem jih videl. Ko sem poskušal popraviti napako, me je prešinil občutek, da se borim sam s sabo in sem v prerivanju to grdobijo objel in vanjo projeciral pozotivno energijo. Iz najinega prerivanja je v trenutku nastal jin-jang znak in jaz sem se v tistem trenutku zbudil s totalno naježeno kožo. Počutil sem se kot baterija v katero je udarila strela in je vsa moč ostala v njej. Ves dregetajoč sem ustal in začel delati sklece in trebušnjake, ker sem nekako moral sprostiti energijo v sebi.
Ob petih popoldne pa smo s kolegi imeli prometno nesrečo v kateri bi lahko zapustil bivanje v tej dimenziji. Vendar sem se na srečo na zadnjem sedežu pripel (priznam, da se ponavadi ne privežem na zadnjih sedežih). Odnesel sem jo s samo zlomljenim rebrom.
Utrinki: http://tibor.rula.org/gallery/nesreca
Dogodka nikakor ne morem razvozlati, včasih se zalotim, da razmišljam, kaj so bile tiste sanje, ker samo to niso bile. Bil je živ občutek, ki ga še nisem doživel.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2