Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 15339 times)
Urban
Guest




ŽIVLJENJE PO ŽIVLJENJU
28.02.2001 at 08:48:13
 
Ste bili klinično mrtvi in ste ponovno oživeli? Ste doživeli hudo prometno nesrečo in pri tem zapustili telo? Ste takrat doživeli nekaj, kar bi potrdilo življenje po "smrti"?  Prispevajte dejstva, ki jih nekateri nočejo sprejeti... Zaupajte nam vaša doživetja.... Mi vam verjamemo!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Urban
Guest




Re: ŽIVLJENJE PO ŽIVLJENJU
Reply #1 - 14.05.2001 at 14:51:54
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lena
Guest




Re: ŽIVLJENJE PO ŽIVLJENJU
Reply #2 - 15.05.2001 at 14:14:54
 
Sama dosedaj še nisem izkusila klinične smrti, poznam pa primer iz moje mladosti. Mlada ženska iz našega mesta je bila razočarana v ljubezni in se je odločila narediti samomor. In nekega dne se je obesila. Na srečo jo je pravočasno našel sosed in jo odrezal. Takrat nam je pripovedovala, kaj je doživela v času, ko je visela. Rekla je, da ji je postalo zelo toplo, zelo prijetno. Slišala je čudovito petje in pred očmi se ji je zavrtelo vso njeno življenje. Videla je svetlobo, vendar je bilo vse grobo prekinjeno, saj se je prebudila in ugotovila, da so jo rešili. Bila je tako jezna, da še dolga leta po tem ni govorila s sosedom. Na vratu pa je kar lep čas imela sled vrvi.
Sedaj živi nekje v Kanadi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Urban
Guest




Re: ŽIVLJENJE PO ŽIVLJENJU
Reply #3 - 15.05.2001 at 14:21:37
 
Zanimivo. Nam, predvsem moji mami, se je pred dnevi  javil njen  pokojni  prijatelj,  ki je storil samomor tako, da se je obesil. Nagovoril jo je z vzdevkom, ki ga je uporabljal izključno samo on tako, da ga je lahko prepoznala.
Dogaja se, dogaja....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dejana (Guest)
Guest




Re: ŽIVLJENJE PO ŽIVLJENJU
Reply #4 - 15.05.2001 at 16:39:13
 
Ko sem bila stara 6 let, me je šokiralo spoznanje, da bom umrla. Videla sem izkopan grob oz.luknjo ter odprto krsto. Telo v njej je bilo tuje, a sem takoj vedela, da sem to jaz. Vse to sem videla nekje od zgoraj, nad glavami ljudi, ki jih nisem poznala. Bila sem nekako ravnodušna do dogajanja in sem mirno odšla.
Zato pa sem bila toliko bolj zmedena in prestrašena, ko sem se vrnila "na zemljo".
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lena
Guest




Re: ŽIVLJENJE PO ŽIVLJENJU
Reply #5 - 16.05.2001 at 09:08:41
 
Si bila takrat klinično mrtva, ali pa se ti je o tem sanjalo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dejana (Guest)
Guest




Re: ŽIVLJENJE PO ŽIVLJENJU
Reply #6 - 16.05.2001 at 10:10:40
 
Ne eno ne drugo - tako sredi dneva sem imela nekakše uvid (al pa privid, ne vem, kako naj rečem)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lena
Guest




Re: ŽIVLJENJE PO ŽIVLJENJU
Reply #7 - 16.05.2001 at 12:54:58
 
Na kakšen način, se vam je javil duh prijatelja Urban? Ste ga videli materializiranega, ste ga slišali ali v sanjah.
Ko je moj oče umrl, je njegova sestrična trdila, da se je prišel poslovit od nje. Videla ga je v vsej njegovi podobi in razločno slišala, kako jo je ogovoril, s pozdravnom, kakršnega je zanjo vedno uporabjal. O tem sem že pisala.
Sama si zelo želim, da bi videla svojega očeta tako ali drugače, po drugi strani pa se bojim, da bi se oba prestrašila. In še bolj se bojim, da bi me obiskali kakšni dugi duhovi, saj jih ne želim vznemirjati. Zato se vsak večer po molitvi zahvalim vsem duhovom, ki so v sobi in so me morebiti obiskali, in jih zaprosim, da naj me več ne obiskujejo. A delam narobe?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Urban
Guest




Re: ŽIVLJENJE PO ŽIVLJENJU
Reply #8 - 16.05.2001 at 13:12:39
 
Nič ne delaš narobe.
Z duhci pa se lahko pogovarjaš v sanjah, lahko jih enostavno  zaznaš v prostoru, lahko pa spregovorijo skozi tebe. Priročno je tudi avtomatsko pisanje in pa oui tabla.  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lena
Guest




Re: ŽIVLJENJE PO ŽIVLJENJU
Reply #9 - 16.05.2001 at 13:47:07
 
O quija tabli in planšeti sem že slišala. Ne vem pa, kje naj si jo priskrbim oz. kje naj najdem nekoga, ki bo zraven, ker kolikor vem morata biti prisotna dva. Mene že tako ali tako imajo glede teh stvari za malo čudno.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Urban
Guest




Re: ŽIVLJENJE PO ŽIVLJENJU
Reply #10 - 16.05.2001 at 13:55:16
 
S tablo nimam izkušenj, verjetno bi jo pa lahko naredila sama.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lena
Guest




Re: ŽIVLJENJE PO ŽIVLJENJU
Reply #11 - 16.05.2001 at 14:20:07
 
V tem času sem našla informacije o quiji in sicer na strani revije X, celo vzorec je gor in če imaš montiran Corel Draw si ga lahko potegneš dol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
beybi_
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 2

Re: ŽIVLJENJE PO ŽIVLJENJU
Reply #12 - 31.10.2002 at 00:45:13
 
Ej folk, mene vse te stvari fuuuuuuuuul zanimajo in če ma kdorkoli kako zgodbo ali kaj drugega materjala v zvezi s tem, bi ga lepo prosila, če mi lahko pošlje na insvet@volja.net. Najlepša hvala.
Sama sem velikokrat želela storiti samomor in me zanima kaj mislite, da se zgodi, če to nardiš.
Zanimajo ma pa tudi duhovi, pokopališče in bajke o vstajanu mrtvih na noč čarovnic.
Back to top
 
 
IP Logged
 
beybi_
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 2

Re: ŽIVLJENJE PO ŽIVLJENJU
Reply #13 - 31.10.2002 at 00:49:20
 
Ej folk, mene vse te stvari fuuuuuuuuul zanimajo in če ma kdorkoli kako zgodbo ali kaj drugega materjala v zvezi s tem, bi ga lepo prosila, če mi lahko pošlje na insvet@volja.net. Najlepša hvala.
Sama sem velikokrat želela storiti samomor in me zanima kaj mislite, da se zgodi, če to nardiš.
Zanimajo ma pa tudi duhovi, pokopališče in bajke o vstajanu mrtvih na noč čarovnic.
sem stara 18 let
Back to top
 
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: ŽIVLJENJE PO ŽIVLJENJU
Reply #14 - 31.10.2002 at 01:00:49
 
Quote:
Sama sem velikokrat želela storiti samomor in me zanima kaj mislite, da se zgodi, če to nardiš.



ne vem kaj se zgodi ce to naredis, vem pa kaj se ne zgodi

zagotovo ničesar ne rešiš, pač odlozis za kasneje...

ampak zakaj...logika ti tukaj nekaj pravi  Roll Eyes



LP




Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
Pages: 1 2