Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1400 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
TV
05.06.2016 at 11:46:09
 
met al ne met? uporabljat al ne?

mogoče hočm rečt ... lahko najdeš pr men 1000x to zapisano, da tv u smeti ipd. ampak to je za ovce, ki ne zmorejo štekat kaj info iz tvja pomen ... in kar je še blj pomembno, s tem ste kašnih 10 let uzadi, zdej je tv pač use kej druzga kot samo orodje za programiranje naroda ... poglej si usake tolko kašn dnevnik ...
recimo, berem po fbju da medijska blokada nad štrajki u parizu ... pa je na dnevniku čiz lepo pokazano ... da huda štala, da use štrajka, da use stoji ...
je pa res da ne povejo, da štrajka narod, pizdarije da ni za zdržat delajo pa ... uni k jih ne smem imenovat, če ne lahko kašn ban fašem. isto verjetn novinarji - zato ga rajš pijejo ... ampak ... vidš na sliki ... greš mal pogledat in veš ...
da je u parizu vojna ...
kar je še več, večino dokumentarcev ki smo jih gledal pred leti, so zvrtel na rtvslo ...
se reče ... če znaš uporabljat ti nč dost ne more ... js npr zdej nafuram na box nek program smešn, da misljo da to gledam, pol pa zares gledam neki prek zemeljske zadeve.
jih mal hecam pač, da jim mal narobe kažejo statistike in slej ko prej bojo nehal me špijunirat, če pa že me, pa jim zavestno tolk čudnih infotov podtaknem da ne morejo nč pametnga zračunat vn iz tega :/
me je odnesl ... hočm rečt ... 10 let prepozn, podobn kot s kemtrejli ... kaj ste delal takrat? js ne wem :/

Quote:
Vso analogno oddajanje je bilo izklopljeno januarja 2011. Od takrat smo v naši družini hkrati odklopljeni tudi od tozadevnega brainwashing programa. Svoboda ni podarjena, treba si jo je prisluziti. Leta 2009 je bilo kar zadeva tv osvoboditve dovolj zgolj ne kupiti digitalnega pretvornika.

Izpostavljenost televizijskim ekranom povzroča agresivnost, hiperaktivnost? Tudi pri Ljudeh?

John Nash Ott, pionir upočasnjenega snemanja filma, je postal slaven s svojimi posnetki rastlin, pri katerih dobijo gledalci ob hitrejšem predvajanju občutek, kot da rastlina v nekaj sekundah zraste in se razvije. Ott je izpostavljal rastline vplivu televizijskih ekranov. Fižol, ki je rasel pred televizijskim ekranom, se je popolnoma deformiral. Nekaterim rastlinam so korenine rasle v zrak namesto v zemljo. Podobni poskusi na podganah so pokazali, da postanejo podgane, ki so izpostavljene sevanju ekrana, hiperaktivne in agresivne, čez čas pa postanejo letargične. Več v objavi Skrivnostno življenje rastlin TUKAJ

Nagovor iz igranega filma Network

A vi ljudje sedite tam dan za dnem, večer za večerom, vseh starosti, barv kože, ver. Mi smo vse, kar poznate! Začenjate verjeti našim slepilom, ki jih ustvarjamo! Začenjate verjeti, da je škatla resnična, vaša lastna življanja pa ne! Počnete, kar vam reče škatla! Oblačite se kot vam pravi škatla, vzgajate otroke, celo mislite tako kot škatla! To je množična norost, vi blazneži! Za božjo voljo, vi ste tisti, ki ste resnični! Mi smo slepilo! Če torej hočete resnico pojdite k Bogu. Pojdite k vašim gurujem. Pojdite k SAMEMU SEBI. Ker to je edini prostor kjer boste našli kaj resnice! Ampak, človek, od nas ne boš nikoli dobil resnice. Povedali ti bomo karkoli hočeš slišati. Lažemo sto na uro. Povedali ti bomo kakršno koli sranje želiš slišati Mi delamo z iluzijo, človek! Nič od tega ni resnično!
iz odlomka filma Network (1976)
Vec na

https://marjankogelnik.wordpress.com/2015/01/31/159/


sors
https://www.facebook.com/marjan.kogelnik/posts/1120456511310750?comment_id=11204...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: TV
Reply #1 - 09.06.2016 at 18:59:57
 
Moja zavest se je že pred leti uprla TV-ju.
Poneumljanje in manipuliranje s strani medijev in njihovih pristranskih novic, v lasti bolanih korporacij in kapitala, je zame nesprejemljivo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1