Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 12370 times)
plesnamesecu
Ex Member




Re: matic munc
Reply #15 - 04.05.2012 at 11:12:25
 
Vem, da te ni sram, čudi me pa.

Za razliko od tebe jaz zadeve dobro berem in ne spreminjam stališč kot kameleon.

Na vse, kar omenja dokumentarec, ki ga tukaj propagiraš, smo ljudje tukaj že opozarjali, pa smo naleteli na opozicijo tebe in drugih.  Če človek propagira nekaj, čemur je nekoč nasprotoval, je to milo rečeno, shizofreno.

gape wrote on 03.05.2012 at 17:00:29:
ni me sram
še vedno sm sto posto da storilci obstajajo zarad žrtev - in ne other way around ... če že karkoli je zadeva vzajemna ...
žrtev pedofilije je v tem primeru bla še 100x zlorabljena s strani sistema, ko se je že opogumla in povedala ... kao
in sistem lahko popravmo
Žrtve pedofilije so še 100x zlorabljene zaradi razmišljanj, kot je tvoje tam zgoraj - natančno tako funkcionira naš sistem.  Kakorkoli obračaš, pomagaš vzdrževati sistem, ki ga kritiziraš, pa bi ga rad še popravljal. Koga barvaš? Nekaj naivcev tukaj gor?




Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: matic munc
Reply #16 - 04.05.2012 at 17:32:18
 
Quote:
Vem, da te ni sram, čudi me pa.

Za razliko od tebe jaz zadeve dobro berem in ne spreminjam stališč kot kameleon.

Na vse, kar omenja dokumentarec, ki ga tukaj propagiraš, smo ljudje tukaj že opozarjali, pa smo naleteli na opozicijo tebe in drugih.  Če človek propagira nekaj, čemur je nekoč nasprotoval, je to milo rečeno, shizofreno.

gape wrote on 03.05.2012 at 17:00:29:
ni me sram
še vedno sm sto posto da storilci obstajajo zarad žrtev - in ne other way around ... če že karkoli je zadeva vzajemna ...
žrtev pedofilije je v tem primeru bla še 100x zlorabljena s strani sistema, ko se je že opogumla in povedala ... kao
in sistem lahko popravmo
Žrtve pedofilije so še 100x zlorabljene zaradi razmišljanj, kot je tvoje tam zgoraj - natančno tako funkcionira naš sistem.  Kakorkoli obračaš, pomagaš vzdrževati sistem, ki ga kritiziraš, pa bi ga rad še popravljal. Koga barvaš?
Nekaj naivcev tukaj gor?

a ni več kot očitno?
se mi zdi da ti bojo hvaležni za opazko

verjetno bo najboljš da se kr ubijem a?
da te ne bo več motila moja propaganda in tko

spremembe so na poti, pa če jih hočmo al pa ne

tvojega mnenja ti pa noben ne brani


eko
sm se mal potrudu in posrču in prletu na
gape wrote on 16.07.2007 at 18:14:40:
in morm rečt to; če je tole
Quote:
cilj nikoli ni bil ljubezen in zaščita otroka, temveč načrtno izkoriščanje otroka za lastne potrebe.

res ... pol je zarota dejstvo in niso ljudje poneumljeni; kolkr so so zarad zarote - berte icketa
noben človek bi ne smel imet takih ciljev

če jih eni res majo, bi jest dal za prioriteto št ena pogruntat zakaj ... ne avtoban, al pa železnico al pa megazabavišče

razumeš?

moja predpostavka je namreč da ljudje po naravi nismo slabi ...

klikaš quote nazaj in izveš use kar te zanima ... ampak bo treba prebrat  Smiley
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
plesnamesecu
Ex Member




Re: matic munc
Reply #17 - 07.05.2012 at 14:12:06
 
gape wrote on 04.05.2012 at 17:32:18:

klikaš quote nazaj in izveš use kar te zanima ... ampak bo treba prebrat  Smiley


Upam, da si prebral, upam, da je tudi kdo drug prebral, veliko je tega, kar so tudi druge ženske s tega foruma napisale, kar zelo sodi zraven v to temo, predvsem pa upam, da vas bo nekaj razumelo. Upanje umre zadnje...

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: matic munc
Reply #18 - 07.05.2012 at 14:54:56
 
Quote:
gape wrote on 04.05.2012 at 17:32:18:

klikaš quote nazaj in izveš use kar te zanima ... ampak bo treba prebrat  Smiley


Upam, da si prebral, upam, da je tudi kdo drug prebral, veliko je tega, kar so tudi druge ženske s tega foruma napisale, kar zelo sodi zraven v to temo, predvsem pa upam, da vas bo nekaj razumelo. Upanje umre zadnje...

nikol ni blo težave u razumevanju
imho

ti si razumela da jest podpiram zlorabo otrok?
(ker sm se trudu razumet zlorabljevalca)
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: matic munc
Reply #19 - 08.05.2012 at 10:52:31
 
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2