Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 5986 times)
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Še iz starejšega časa , časa zaroda velikanov ...
Reply #15 - 25.09.2011 at 08:42:28
 
Quote:
iskra katra daje lijfe

A je to novi model katrce ?  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Še iz starejšega časa , časa zaroda velikanov ...
Reply #16 - 25.09.2011 at 09:44:21
 
Optimus se malo igra tu, na bazi norčevanja iz new age zadevic.  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Še iz starejšega časa , časa zaroda velikanov ...
Reply #17 - 25.09.2011 at 10:47:59
 
satis wrote on 24.09.2011 at 10:40:43:
Boštyxz wrote on 12.09.2011 at 19:30:31:
Da. Končno so našli nekaj dokazov o "zarodu velikanov" , ki so poseljevali ta planet nekaj tisočletij nazaj , tako kot piše v Bibliji - Svetem Pismu + tudi v Novem Razodetju .

Vendar so očitno tudi ti morali oditi dol z planeta, kajti drugače bi mi še dandanes živeli z njimi .

Tako se je žal pač moralo zgoditi :

http://dominvrt.si/ext/rubrika/trend/japonsko-podvodno-mesto-buri-duhove.html

Seveda pa bi - kot vedno - eni "znanstveni bedaki" radi to razložili kot le neko naključno igro slepe narave , hi, hi, hi  Grin

No, tudi oni bodo kmalu spoznali svoje zmote  Smiley

Lp + # do tedaj, ajd', čaw  Roll Eyes


Brala sem o velikanih, ki so tudi naseljevali naš planet v knjigi "Prikrita zgodovina človeške rase". Samo po mojem fizična višina ni važna, važno je, koliko človek duhovno zrase, da ne ostane večni pritlikavec nekje v temnih predelih stvarstva.

Satis človeška metafizika je eno in isto.Če ti nimaš ustrezne višina tudi nimaš glave,ki bi  lahko nosila 2000ml možganov.Tako to gre.Nam se višina in možganska prostornina in s tem zavest povečujejo ravno tako življenjska doba po naravni zakonitosti sami.14000 let rastemo 14000 let padamo,da bi znova rastli!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Še iz starejšega časa , časa zaroda velikanov ...
Reply #18 - 30.09.2011 at 23:55:01
 
Alojz in Sandib wrote on 25.09.2011 at 10:47:59:
satis wrote on 24.09.2011 at 10:40:43:
Boštyxz wrote on 12.09.2011 at 19:30:31:
Da. Končno so našli nekaj dokazov o "zarodu velikanov" , ki so poseljevali ta planet nekaj tisočletij nazaj , tako kot piše v Bibliji - Svetem Pismu + tudi v Novem Razodetju .

Vendar so očitno tudi ti morali oditi dol z planeta, kajti drugače bi mi še dandanes živeli z njimi .

Tako se je žal pač moralo zgoditi :

http://dominvrt.si/ext/rubrika/trend/japonsko-podvodno-mesto-buri-duhove.html

Seveda pa bi - kot vedno - eni "znanstveni bedaki" radi to razložili kot le neko naključno igro slepe narave , hi, hi, hi  Grin

No, tudi oni bodo kmalu spoznali svoje zmote  Smiley

Lp + # do tedaj, ajd', čaw  Roll Eyes


Brala sem o velikanih, ki so tudi naseljevali naš planet v knjigi "Prikrita zgodovina človeške rase". Samo po mojem fizična višina ni važna, važno je, koliko človek duhovno zrase, da ne ostane večni pritlikavec nekje v temnih predelih stvarstva.

Satis človeška metafizika je eno in isto.Če ti nimaš ustrezne višina tudi nimaš glave,ki bi  lahko nosila 2000ml možganov.Tako to gre.Nam se višina in možganska prostornina in s tem zavest povečujejo ravno tako življenjska doba po naravni zakonitosti sami.14000 let rastemo 14000 let padamo,da bi znova rastli!


Čaki, čaki Alojz, ... pa menda ja ne misliš, da naša duša prebiva(zivira iz) le v možganskem črevu ???  Cheesy

A si to mislu, da vsa "moč", ki jo duša premore , izvira iz možganov ????  Cheesy

To bi pa res rad zdej zvedu od tebe, če res tko razmišljaš  Cheesy Cool Cheesy

Lep pozdraw do naslednjič, čaw  Wink Cool Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2