Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 6
(Read 26656 times)
Hrabri mišek
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 229

Gender: male
awakening as one
14.08.2011 at 21:57:31
 
“The Quickening”
nujno za videt, nebom sploh komentiral poglejte pa povejte

http://awakeningasone.com/
Back to top
 

Technology made this globe in to a village; spirituality will make it in to a family
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: awakening as one
Reply #1 - 15.08.2011 at 01:31:33
 
všečno..    Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: awakening as one
Reply #2 - 15.08.2011 at 13:06:04
 
ja , dober  Smiley
A se da kje gledat z podnapisi cro serb slo... ?
Back to top
« Last Edit: 15.08.2011 at 15:00:49 by ego-3p »  
 
IP Logged
 
Hrabri mišek
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 229

Gender: male
Re: awakening as one
Reply #3 - 15.08.2011 at 15:03:10
 
na uradni strani sicer je možnost podnapisov a žal ne slovenskih jih je pa možno uploadat na samo stran če je kdo heroj
Back to top
 

Technology made this globe in to a village; spirituality will make it in to a family
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: awakening as one
Reply #4 - 17.08.2011 at 12:27:25
 
Hrabri mišek wrote on 14.08.2011 at 21:57:31:
“The Quickening”
nujno za videt, nebom sploh komentiral poglejte pa povejte

http://awakeningasone.com/

odličnga si najdu
res hudo natančno razdre dneve  in noči ipd sranja in jih prlima na datume in dogodke ki so se zgodil takrat - ob prehodih
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Hrabri mišek
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 229

Gender: male
Re: awakening as one
Reply #5 - 17.08.2011 at 22:23:24
 
Back to top
 

Technology made this globe in to a village; spirituality will make it in to a family
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: awakening as one
Reply #6 - 18.08.2011 at 00:43:42
 
Škoda, ker nobeden ga ne prevaja v slo podnapise.  Cry
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: awakening as one
Reply #7 - 18.08.2011 at 10:19:14
 
podnapisi so kr deu
mogoče bo pršlo na vrsto ...


dočim ... zdej k je to na cnn-u, bojo tud naši o tem začel govort verjetn ... mogoče Tongue
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: awakening as one
Reply #8 - 18.08.2011 at 16:56:14
 
Enotna elementarna in življenjska vesoljna samozakonitost,Mi bomo sedaj zemenjali svojo omejeno zemeljsko zavest z vesoljno opcijo življenja.

Civilizacijski val gre takole (antropološko) nendertalec (galaktična zima -ledena doba na Zemlji) Možganska prostornina 8oo-1200ml povprečna življenjska doba 33 let višina 150cm-

nato nastopi spomladansko jesensko enakonočje preobrazimo se v homosapiensa možganska protornina 1200mi-16ooml,povprečna življenjska doba 60-70 let nato višina 170-18o cm

nato se naslednjih 7000 let preobražamo v homo dei možganska prostornina 1600-2000ml povprečna življenjska doba do 12o let višina 190-200cmm.

Mi smo že pred vrhom,Vrh pa pomeni,da je naša bit zaradi ugodnih galaktičnih EM frekvenc
sposobna prebuditi našo akumulirano brezčasno spominsko kodo) dušo)ta vse ve=psa ne učiš lajati-živeti isto je z nami-dozorimo.

Ko bomo spoznali bomo začeli pot navzdol in tako vedno in sedaj.

Mi ko se zgodi t.i. gravitacijski nihaj planeta zgubimo vse staro vedenje!Zato nas vedno reši brezčasna teološka civilizacijska zapuščina-uspemo jo dešifrirati,pogoj je,da psihofizično dfozoromo,da smo jo sposobni dešifrirati. Ve kdo kaj drugače?

Po ponovni ledeni dobi in zopet rabimo 14000 lert,da se zbudimo.

Cikličnost vesoljna zakonitost. Zato bog izreče Adamu besede ;ko bo napočil čas boš vrnjen v raj.

No Zemlja nikoli in nikdar ne bo raj.

Naš raj je očetovo osončje Sirius in Orion kjer je sedež naše Velike matere-Galaktične sončne dinastije vseh panetarnih =očetovih= in vseh sinovih (satelitskih civilizacij Galaksije.

Se sedaj razumemo? Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: awakening as one
Reply #9 - 18.08.2011 at 20:31:45
 
Alojz: Quote:
Mi bomo sedaj zemenjali svojo omejeno zemeljsko zavest z vesoljno opcijo življenja.

Kaj to pomeni "vesoljna opcija življenja" ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: awakening as one
Reply #10 - 18.08.2011 at 20:42:40
 
Robi wrote on 18.08.2011 at 20:31:45:
Alojz: Quote:
Mi bomo sedaj zemenjali svojo omejeno zemeljsko zavest z vesoljno opcijo življenja.

Kaj to pomeni "vesoljna opcija življenja" ?


Civilizacijski življenjskei temelje bomo zamenjali z neomejenimi vesoljnimi življenjskimi temelji. Opcija možnost-vidik.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: awakening as one
Reply #11 - 18.08.2011 at 20:51:09
 
Alojz in Sandib wrote on 18.08.2011 at 16:56:14:
Enotna elementarna in življenjska vesoljna samozakonitost,Mi bomo sedaj zemenjali svojo omejeno zemeljsko zavest z vesoljno opcijo življenja.

Civilizacijski val gre takole (antropološko) nendertalec (galaktična zima -ledena doba na Zemlji) Možganska prostornina 8oo-1200ml povprečna življenjska doba 33 let višina 150cm-

nato nastopi spomladansko jesensko enakonočje preobrazimo se v homosapiensa možganska protornina 1200mi-16ooml,povprečna življenjska doba 60-70 let nato višina 170-18o cm

nato se naslednjih 7000 let preobražamo v homo dei možganska prostornina 1600-2000ml povprečna življenjska doba do 12o let višina 190-200cmm.

Mi smo že pred vrhom,Vrh pa pomeni,da je naša bit zaradi ugodnih galaktičnih EM frekvenc
sposobna prebuditi našo akumulirano brezčasno spominsko kodo) dušo)ta vse ve=psa ne učiš lajati-živeti isto je z nami-dozorimo.

Ko bomo spoznali bomo začeli pot navzdol in tako vedno in sedaj.

Mi ko se zgodi t.i. gravitacijski nihaj planeta zgubimo vse staro vedenje!Zato nas vedno reši brezčasna teološka civilizacijska zapuščina-uspemo jo dešifrirati,pogoj je,da psihofizično dfozoromo,da smo jo sposobni dešifrirati. Ve kdo kaj drugače?

Po ponovni ledeni dobi in zopet rabimo 14000 lert,da se zbudimo.

Cikličnost vesoljna zakonitost. Zato bog izreče Adamu besede ;ko bo napočil čas boš vrnjen v raj.

No Zemlja nikoli in nikdar ne bo raj.

Naš raj je očetovo osončje Sirius in Orion kjer je sedež naše Velike matere-Galaktične sončne dinastije vseh panetarnih =očetovih= in vseh sinovih (satelitskih civilizacij Galaksije.

Se sedaj razumemo? Smiley

Neskoncen proces ki poganja sam sebe , sam ne vem zakaj nebi nikol bil raj tukaj ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: awakening as one
Reply #12 - 18.08.2011 at 20:59:24
 
ego-3p wrote on 18.08.2011 at 20:51:09:
Alojz in Sandib wrote on 18.08.2011 at 16:56:14:
Enotna elementarna in življenjska vesoljna samozakonitost,Mi bomo sedaj zemenjali svojo omejeno zemeljsko zavest z vesoljno opcijo življenja.

Civilizacijski val gre takole (antropološko) nendertalec (galaktična zima -ledena doba na Zemlji) Možganska prostornina 8oo-1200ml povprečna življenjska doba 33 let višina 150cm-

nato nastopi spomladansko jesensko enakonočje preobrazimo se v homosapiensa možganska protornina 1200mi-16ooml,povprečna življenjska doba 60-70 let nato višina 170-18o cm

nato se naslednjih 7000 let preobražamo v homo dei možganska prostornina 1600-2000ml povprečna življenjska doba do 12o let višina 190-200cmm.

Mi smo že pred vrhom,Vrh pa pomeni,da je naša bit zaradi ugodnih galaktičnih EM frekvenc
sposobna prebuditi našo akumulirano brezčasno spominsko kodo) dušo)ta vse ve=psa ne učiš lajati-živeti isto je z nami-dozorimo.

Ko bomo spoznali bomo začeli pot navzdol in tako vedno in sedaj.

Mi ko se zgodi t.i. gravitacijski nihaj planeta zgubimo vse staro vedenje!Zato nas vedno reši brezčasna teološka civilizacijska zapuščina-uspemo jo dešifrirati,pogoj je,da psihofizično dfozoromo,da smo jo sposobni dešifrirati. Ve kdo kaj drugače?

Po ponovni ledeni dobi in zopet rabimo 14000 lert,da se zbudimo.

Cikličnost vesoljna zakonitost. Zato bog izreče Adamu besede ;ko bo napočil čas boš vrnjen v raj.

No Zemlja nikoli in nikdar ne bo raj.

Naš raj je očetovo osončje Sirius in Orion kjer je sedež naše Velike matere-Galaktične sončne dinastije vseh panetarnih =očetovih= in vseh sinovih (satelitskih civilizacij Galaksije.

Se sedaj razumemo? Smiley

Neskoncen proces ki poganja sam sebe , sam ne vem zakaj nebi nikol bil raj tukaj ...


NIKOLI,!!!!ker tu živimo pod naravno zakonitostjo ciklov EM valovanja-galaktičnih,osončja in zemeljskih EM frekvenc!!

Ne zmoremo vzdrževati vedno istih psihofizičnih zmogljivosti,ampak so te vesoljno soodvisne,

Razumi nas kod farmo,kjer se vzgajajo pod to naravno zakonitostjo ljudje,ki se bodo prostovoljno odločali služiti vresoljnemu življenju, ali bodo ostali tu na Zemlji še naprej pod to zakonitostjo.

Satelitska civilizacija (sinova=nikoli ne bo Očetova planetarna,ker nima niti možnosti,-danosti,da bi to bila.

Mogoče si že slišal za čas vesoljne  žetve na Zemlji ?

Razumeš? Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: awakening as one
Reply #13 - 18.08.2011 at 21:05:49
 
Nevem se vedno zakaj nebi mogel bit raj tukaj , lahko je kdaj drugic in kje drugje boljse , ampak raj je lahko tudi tu saj ni nujno da za stalno , pride pa gre ko magla  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: awakening as one
Reply #14 - 18.08.2011 at 21:10:31
 
ego-3p wrote on 18.08.2011 at 21:05:49:
Nevem se vedno zakaj nebi mogel bit raj tukaj , lahko je kdaj drugic in kje drugje boljse , ampak raj je lahko tudi tu saj ni nujno da za stalno , pride pa gre ko magla  Grin


NEMOGOČE-pa tistega trapastega smeškota daj dol,ker drugače nimam več namena debatirati-resnih zadev!!! Kdor te zadeve jemlje kot smeh se ne zaveda ničesar še svojega bivanja ne ne svojega življenjskega poslanstva-varuha življenja.Resno egotrip debatiraj,ali pa me ne sprašuj več!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 6