Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6
(Read 26439 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: awakening as one
Reply #30 - 19.08.2011 at 21:48:19
 
ego-3p wrote on 19.08.2011 at 21:37:04:
Alojz in Sandib wrote on 18.08.2011 at 22:26:22:
ego-3p wrote on 18.08.2011 at 22:08:48:
Alojz in Sandib wrote on 18.08.2011 at 21:54:21:
ego-3p wrote on 18.08.2011 at 21:51:27:
Robi wrote on 18.08.2011 at 21:19:32:
Saj se ne gre samo zame. Ampak za vse nas.

Pa te vprašam, zakaj ni raja, če smo sposobni ?

Ti moras nahranit sebe placat svoje racune in brisat svojo rit , kaj ni res ? ce ne pa pridi k meni daj mi nekaj denarja placaj moje racune me nahrani . Ko se bo res slo za vse nas bo raj .


Temeljno vprašanje Zakaj moramo nekaj plačevati,če je vsega dovolj za vse? Zaradi egOizma? SI DOBIL ODGOVOR?

Ne ga srat , a zarad egoizma , ok .Zgleda da sem zate en bumbar  Grin
Raj bo na zemlji , raj je na zemlji , tudi ce si ti zelis oditi  Grin


NE TI ZAME NISI BUMBAR-TI SI  ŽIV EGOTRIP!

Tebi se sanja ne kdo pise pod nikom egotrip , jp res je egotrip Grin


Me niti ne zanima! Ti je sedaj jasno! Me ne zanima! Jaz te jemljem kot sogovornika! NIč ne mislim kdo v resnici si! A se mi sanja, ali ne, nepomembno! S tem se nikoli ne obremenjujem!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: awakening as one
Reply #31 - 19.08.2011 at 21:52:27
 
Alojz in Sandib wrote on 19.08.2011 at 21:48:19:
ego-3p wrote on 19.08.2011 at 21:37:04:
Alojz in Sandib wrote on 18.08.2011 at 22:26:22:
ego-3p wrote on 18.08.2011 at 22:08:48:
Alojz in Sandib wrote on 18.08.2011 at 21:54:21:
ego-3p wrote on 18.08.2011 at 21:51:27:
Robi wrote on 18.08.2011 at 21:19:32:
Saj se ne gre samo zame. Ampak za vse nas.

Pa te vprašam, zakaj ni raja, če smo sposobni ?

Ti moras nahranit sebe placat svoje racune in brisat svojo rit , kaj ni res ? ce ne pa pridi k meni daj mi nekaj denarja placaj moje racune me nahrani . Ko se bo res slo za vse nas bo raj .


Temeljno vprašanje Zakaj moramo nekaj plačevati,če je vsega dovolj za vse? Zaradi egOizma? SI DOBIL ODGOVOR?

Ne ga srat , a zarad egoizma , ok .Zgleda da sem zate en bumbar  Grin
Raj bo na zemlji , raj je na zemlji , tudi ce si ti zelis oditi  Grin


NE TI ZAME NISI BUMBAR-TI SI  ŽIV EGOTRIP!

Tebi se sanja ne kdo pise pod nikom egotrip , jp res je egotrip Grin


Me niti ne zanima! Ti je sedaj jasno! Me ne zanima! Jaz te jemljem kot sogovornika! NIč ne mislim kdo v resnici si! A se mi sanja, ali ne, nepomembno! S tem se nikoli ne obremenjujem!

Glavno da ves da sem ziv egotrip Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Hrabri mišek
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 229

Gender: male
Re: awakening as one
Reply #32 - 19.08.2011 at 21:52:51
 
no pa je spet sel topic v maloro
Lips Sealed Undecided Cry
Back to top
 

Technology made this globe in to a village; spirituality will make it in to a family
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: awakening as one
Reply #33 - 19.08.2011 at 21:54:55
 
Hrabri mišek wrote on 19.08.2011 at 21:52:51:
no pa je spet sel topic v maloro
Lips Sealed Undecided Cry


Zakaj pa hrabri mišek? Tole z egotripom sva razčistila! Kaj te muči?
POvej!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: awakening as one
Reply #34 - 19.08.2011 at 21:56:05
 
Alojz in Sandib wrote on 18.08.2011 at 16:56:14:
Enotna elementarna in življenjska vesoljna samozakonitost,Mi bomo sedaj zemenjali svojo omejeno zemeljsko zavest z vesoljno opcijo življenja.

Civilizacijski val gre takole (antropološko) nendertalec (galaktična zima -ledena doba na Zemlji) Možganska prostornina 8oo-1200ml povprečna življenjska doba 33 let višina 150cm-

nato nastopi spomladansko jesensko enakonočje preobrazimo se v homosapiensa možganska protornina 1200mi-16ooml,povprečna življenjska doba 60-70 let nato višina 170-18o cm

nato se naslednjih 7000 let preobražamo v homo dei možganska prostornina 1600-2000ml povprečna življenjska doba do 12o let višina 190-200cmm.

Mi smo že pred vrhom,Vrh pa pomeni,da je naša bit zaradi ugodnih galaktičnih EM frekvenc
sposobna prebuditi našo akumulirano brezčasno spominsko kodo) dušo)ta vse ve=psa ne učiš lajati-živeti isto je z nami-dozorimo.

Ko bomo spoznali bomo začeli pot navzdol in tako vedno in sedaj.

Mi ko se zgodi t.i. gravitacijski nihaj planeta zgubimo vse staro vedenje!Zato nas vedno reši brezčasna teološka civilizacijska zapuščina-uspemo jo dešifrirati,pogoj je,da psihofizično dfozoromo,da smo jo sposobni dešifrirati. Ve kdo kaj drugače?

Po ponovni ledeni dobi in zopet rabimo 14000 lert,da se zbudimo.

Cikličnost vesoljna zakonitost. Zato bog izreče Adamu besede ;ko bo napočil čas boš vrnjen v raj.

No Zemlja nikoli in nikdar ne bo raj.

Naš raj je očetovo osončje Sirius in Orion kjer je sedež naše Velike matere-Galaktične sončne dinastije vseh panetarnih =očetovih= in vseh sinovih (satelitskih civilizacij Galaksije.

Se sedaj razumemo? Smiley

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: awakening as one
Reply #35 - 19.08.2011 at 22:00:11
 
Hrabri mišek wrote on 19.08.2011 at 21:52:51:
no pa je spet sel topic v maloro
Lips Sealed Undecided Cry

Povej rajs ce si ze najdu kje subtitle da bomo lahk sendal okol , bad je sam res velik ljudi ne steka anglescine .
Js probal mal prevajat , pa nisem dalec prisel se je treba kar trudit da spravis skupaj ,pa tut nisem lih anglist  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Hrabri mišek
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 229

Gender: male
Re: awakening as one
Reply #36 - 21.08.2011 at 12:28:53
 
Alojz in Sandib wrote on 19.08.2011 at 21:54:55:
Hrabri mišek wrote on 19.08.2011 at 21:52:51:
no pa je spet sel topic v maloro
Lips Sealed Undecided Cry


Zakaj pa hrabri mišek? Tole z egotripom sva razčistila! Kaj te muči?
POvej!


no ce sta pa puper
Back to top
 

Technology made this globe in to a village; spirituality will make it in to a family
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: awakening as one
Reply #37 - 21.08.2011 at 13:05:44
 
gape wrote on 17.08.2011 at 12:27:25:
Hrabri mišek wrote on 14.08.2011 at 21:57:31:
“The Quickening”
nujno za videt, nebom sploh komentiral poglejte pa povejte

http://awakeningasone.com/

odličnga si najdu
res hudo natančno razdre dneve  in noči ipd sranja in jih prlima na datume in dogodke ki so se zgodil takrat - ob prehodih


Quote:


tko se to nardi

malora je pač malora ... kaj pa češ ...
treba razjasnt zadeve ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: awakening as one
Reply #38 - 22.08.2011 at 09:51:16
 
ma tu mač

http://news.blogs.cnn.com/2011/02/15/scientists-telescope-hunt-massive-hidden-ob...

u cnn-u Feb.ruar 15th, 2011

could would.. potrjen naj bi biu čez dve leti, vendar znanost že spekulira, mediji pa širjo kakšen da je in kaj da lahko povzroči.
1984 nekdo hipotezira in od takrat se to v astronomiji raziskuje in debatira. julija pa nekdo napiše, da ni mogoče, da bi sploh obstajala.

to me ful spominja na to, kaj sm js delala s folkom: ugibala, si izmišljevala po svoje interpretirala jih, in pol sm se učila, da je to ful nespoštljivo.
in u šoli sm mela težave, k nism znala tko, kt so rekl, danes pa znanost dovoljuje tole.  a je fer? vsem petke
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: awakening as one
Reply #39 - 22.08.2011 at 10:18:52
 
Tule si zadela Eva! Povedal bom kako boste vedeli,da ste stopili izven tegale običajnega sranja.Tisti moment,ko boste v sebi spoznali,da vse veste v sebi in iz sebe brez,da bi se s komerkoli primirjali,imeli kogarkoli za avtoriteto,ampak boste sami sebi edina prava avtoriteta,ki iz teganotranjega razloga razume in dopušča vsakomur uresničiti njegovo lastno avtoriteto.Za izhod iz tega civilizacijskega dreka je najbolše,da ste v vsemu neuki-vse vam bo povedala vaša duša takrat ko ji bo vesolje odprlo vrata v našo zavest. Boljše je,da si totalni aberveznik,ker nisi kontaminiran s to civilizacijsko navlako. Da bi razumeli osebno razsvetljenje vam ponovim : Psa ne učiš lajati,ptiča letati in mačke miši loviti oni vse to znajo.Mi danes tega ne zmoremo-ne znamo živeti ,ker nam vesoljni čas cikel odreja kdaj bomo shodili individualno kot kolektivno!!! Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: awakening as one
Reply #40 - 24.08.2011 at 06:29:58
 
predn napišem celo apologijo, kar objavljam poskus prevoda uvoda in prvega poglavja.

Prebujanje kot Eno
Spodbudnica


Ljudem ste govorili, da je to enajsta ura. Zdaj morate iti nazaj in jim povedati, da je to Ta Ura. - Starešine, Oraibi; Arizona, Hopi narod

"Čas je prišel...""Naša Evolucija se je začela."

Po vsem planetu se ljudje prebujajo v realnost, da zdaj človeštvo in Zemlja vstopata v povišano fazo aktivnosti na njunem nerazdružljivem potovanju rasti in širitve.

To pospešitev označuje naraščajoča intenzivnost globalnih dogodkov in povišana temperatura skoraj vsakega planeta v našem sončnem sistemu; medtem se tu na Zemlji zdi, da se čas pospešuje in kaos narašča, ko se s povečano hitrostjo dogajajo fenomenalne spremembe v naših fizičnih in zaznavnih realnostih.

Najpreprostejša razlaga za ta občutek pospeševanja je, da vibracijska frekvenca našega planeta narašča. Ta dogodek, ki ga mnoge starodavne kulture preroško imenujejo "Spodbouditev", se je začel in je največja priložnost naših časov.

Namreč, živimo v obdobju velikih sprememb, ko se resnice človeštva spreminjajo z eksponentno hitrostjo, saj sodobne naprednejše tehnologije in zavedanje delata na razkrivanju novih "resnic" jutrišnjega dne.

In prav tako, kot so se morale perspektive tistih, ki so bili rojeni pred 50 ali 100 leti, spremeniti, da so dopustile našo sedanjo verzijo realnosti, tako moramO tudi MI razširiti naše perspektive o tem, "kaj je mogoče," da dopustimo nedognane spremembe, ki bodo prišle z Obratom dobe in rojstvom novega sveta.

Naše raziskovanje del drugih iskalcev in modrecev nakazuje, da narašča verjetnost za eno izmed zelo realnih možnosti: da se dogodki, ki bodo spremenili svet, in katere mnogi zavestno ali podzavestno pričakujejo leta 2012, utegnejo zgoditi že oktobra letos, 2011.

In čeprav smo se prebudili za možnost, da se naš svet lahko zelo spremeni pred 2012, ni naš namen s to predstavitvijo prerokovati kako naj bi se dogodki odvijali;
pač pa nameravamo zgolj predstaviti nekatere možnosti, ki utegnejo služiti širitvi človeških perspektiv o tem, kaj bi lahko bilo.

Kajti verjamemo, da z razvijanjem domišljije za raziskovanje možnih prihodnjih dogodkov lahko preprečimo REAKCIJO iz strahu, če bi prejšnje nezamisljivo postalo manifestirano;
In posledica tega, da smo te dogodke že doživeli v svojih umih je, da bomo bolj osrediščeni in zmožni videti priložnosti, ki jih predstavljajo, če bi se zgodili tako, ali podobno.

S tem razumevanjem moči domišljije kot sredstva za navigacijo v neznano, ta predstavitev ne bo zgolj raziskovala kakšne vrste dogodki, ki bi lahko privedli k prenehanju "sveta, kot ga poznamo",
bi se lahko zgodili od zdaj pa do oktobra; pač pa si bomo ogledali  tudi, kako bi lahko taki dogodki, (ne glede na to, kako izzivalni se zdijo,) pomagali privesti človeštvo v globalno izkušnjo enotne zavesti, ki bi nas nato vodila v harmonično novo bivanje in k vrnitvi v naša dolgo prerokovana 'nebesa na zemlji'.

Vrnitev v Enost

Po vsem planetu na stotine milijonov ljudi čaka, da se v letu 2012 zgodijo dogodki, za katere verjamejo, da bodo prinesli ali rojstvo harmonične nove resničnosti, ali 'konec sveta'. Kaj pa če bi se ti dogodki dejansko zgodili že LETOS, 2011?

To pričakovano obdobje velikih sprememb in očiščenja, za katero mnogi verjamejo, da se bo zgodilo enkrat od zdaj pa do 2012, imenujemo "Sprememba dob." In čeprav nekateri verjamejo, da je 'Sprememba' nek veličasten dogodek, ki se bo zgodil v ZUNANJEM fizičnem svetu ali v kozmosu na neki točki v ne-pre-oddaljeni prihodnosti, in prinesel ali odrešitev ali uničenje sveta.

Drugi pa verjamejo, da se 'Sprememba" dogaja prav zdaj, in da se dejansko vedno je in se vedno bo dogajala. Namreč ti ljudje verjamejo, da "Spremembo" lahko izkusi v vsakem trenutku kdorkoli, ki je voljan napraviti NOTRANJI Premik nazaj k Enemu; kjer se, namesto gledanja vseh Bitij sveta kot ločenih in kaotičnih, iskalec nauči videti, da vsak aspekt bivanja služi Božanskemu Načrtu s tem, ko prigovarja človeštvo k ponovni utemeljitvi svoje Vere in svoje Povezanosti z Božanskim Originalnim Virom stvarjenja, ki je mnogim poznan kot Bog ali Veliki Duh.

Kajti skupno razumevanje tako na področju znanosti kot duhovnosti je, da je vse prišlo iz enosti in da se bomo v ENO vrnili. Vendar so se danes naše misli in zavedanje odmaknili tako daleč stran od enega kot je to sploh mogoče, saj sta dualistični pogled človeštva in mentalnost "preživetja najmočnejšega" služila razdelitvi sveta v pare dvobojujočih se nasprotij, kjer mnogi verjamejo da so "dobri", medtem ko so drugi "hudobni", da so "svetli", medtem ko so drugi "temni", ali da imajo "prav", medtem ko se drugi "motijo".

Kot posledica tega deljenega pogleda na bivanje vsak človk živi zase, operira po svoji Osebni Volji v poskusu, da bi našel NOTRANJI  mir, s tem ko oblikuje ZUNANJI SVET v skladu s tem kar mu je všeč in kar mu ni. Toda danes mnogi ljudje spoznavajo, da se miru, ki ga iščemo, ne da najti z ustvarjanjem sprememb v svetu ZUNAJ sebe, saj se resnični mir najde lahko samo znotraj.

In lahko vidimo, da je to res, ko upoštevamo, da je po svetu skoraj sedem miljard ljudi, ki poskušajo vplivati in spreminjati svet ZUNAJ sebe, zato da bi druge in svet prilagodili svoji viziji tega kar je 'prav', da bi lahko našli mir ZNOTRAJ.

A ko spoznamo, da je ljudi sedem milijard, s sedmimi milijardami različnih vizij sveta, kakršen naj bi bil, potem lahko vidimo, da se miru, ki ga iščemo, ne da doseči s poskušanjem oblikovanja fizičnega sveta po svojih dualističnih idealih o tem, kaj je "prav" in "narobe", saj bodo naši konfliktni pogledi vselej privedli do paradoksalne potrebe po "boju za mir".
In tako lahko vidimo, da je edini način, da najdemo RESNIČNI trajni MIR, da se naučimo biti pomirjeni s stvarmi, kakor so. Ta celostni pogled, da "je vse popolno, ker je", poučujejo starodavne prakse budizma, taosima in joge, pa tudi določene domorodne duhovne tradicije; in odmeva v besedah daoističnega modreca Lao Tsu-ja, ki v Tao te Ching pravi: "resnična popolnost se zdi nepopolna, a je popolnoma to_kar_je."

Vera je Ključna, da najdemo to popolnost v vsem, kajti ko se nekdo nauči videti, da vsa Bitja in dogodki obstajajo z Božanskim Namenom spodbuditi nas, da najdemo večni Mir ZNOTRAJ, potem se lahko naučimo videti, da vse dejansko služi božanskemu in zato Vse Je božansko.
In ko na ta način vzpostavi Vero, da se vsak dogodek, v življenju posameznika zgodi zato, da pripomore k evoluciji njegove duše, tedaj lahko uvidi, da Odrešitev ni oseba, kraj ali nagrad... pač pa je stanje uma. Namreč vtem vernem stanju in ljubezni, ki ga spremlja, se lahko sooči in napreduje s tokom skozi vse življenjske preizkušnje v milini in hvaležnosti. Ta sposobnost, VIDETI VSE KOT ENO in vse kot BOŽANSKO zaznamuje posameznikovo notranjo spremembo in Vrnitev v Enost.

In tako medtem ko nekateri ljudje verjamejo da bo prihajajoča Sprememba zunanji zemeljski ali kozmični dogodek in drugi da bo notranja evolucija, pa tretji verjamejo da bo ta Sprememba oboje. Ti ljudje najdejo resnico v poznani frazi: 'konflikt goji zavest', in verjamejo, da mnogi ljudje potrebujejo neko veliko spremembo v svoji zunanji fizični resničnosti zato, da jih spodbudi k notranji spremembi, ki jim bo omogočila Vrnitev v Enost.

Tako nekateri privrženci tega vidika menijo, da so bili fizični dogodki, ki naj bi se zgodili v naslednjih nekaj mesecih do konca oktobra 2011, načrtovani, da narastejo na tako dramatično raven, da se bo večina človeštva soočila z možnostjo lastne smrti in izgubo vsega kar so dosegli z delom v materialnem svetu, kar bi se vse zgodilo z enim Božanskim Namenom.

Kajti v svetu, kjer toliki živijo le za materialne dosežke in preživetje, bo šele, ko bo materialni realnosti grozilo izumrtje in ko bo denarju in luksuzu spodletelo zadoščati našim potrebam, večina ljudi ozavestila nevrednost materialnega bogastva in uspeha, kar jih bo navdahnilo da iščejo NAVZNOTER, da najdejo nov namen in smisel za življenje. In pri tem bodo mnogi končno razumeli besede, ki so jih že tako dolgo izgovarjali ter navajajo: "da nismo ljudje, ki imajo duhovne izkušnje, pač pa duhovna bitja, ki imajo človeške izkušnje".

In zatorej, ko bodo dogodki v naslednjih nekaj mesecih služili svojemu Božanskemu Namenu, ko nas bosta smrt in uničenje pretresla iz naših materialnih obsesij in porodila naše zavedanje Večnega Duha, ki nas vse povezuje, se bomo naučili videti svet v novi luči; kjer se vidi, da imata tudi Smrt in Uničenje, ki ju je človeštvo tako dolgo zanikalo in se ju balo, svoje mesto in namen ki si zaslužijo hvaležnost in ljubezen.

In ko se bodo v prihajajočih mesecih odvijali vse intenzivnejši dogodki, bodo človeštvo naučili lekcijo ponosa in ponižnosti, s prikazom jalovosti naših prizadevanj da bi kontrolirali svet izven sebe. In si bodo ljudje končno nehali želeti, da bi bil svet nekaj, kar ni, in ko se bodo naučili pomiriti s tem, da so stvari take kot so, ker so del Božjega Načrta, potem se lahko naučijo videti, da je poskus uveljavljanja osebne volje za preprečitev teh dogodkov enak poskusu drugim preprečiti enako izkušnjo učenja.

Kajti naša sebičnost in naša nevedna uporaba svobodne volje, sta nas kolektivno privedla v naše sedanje stanje bivanja. Zatorej, bomo morda lahko samo z obratom za 180°, skozi nesebičnost, skozi našo popolno predajo sebe in svoje osebne volje božanski Volji Taa, dopustili sile resnične Spremembe, in odkupa, da delujejo skozi nas in nas popolnoma osvobodijo od nesvete (ne_cele) iluzije tega sveta.

In iz tega razloga nekateri verjamejo, da bo izredna Sprememba Zunanjih dogodkov v mesecih od zdaj pa do 28. oktobra, 2011, navdihnila NOTRANJO spremembo človeštva; kar jim bo pomagalo spoznati, da ne moremo, niti ni naš namen spremeniti zunanjega sveta, da bi potem našli mir; pač pa smo pozvani, da se obrnemo v notranjost iskat in najt večni mir, ki pride, ko se naučimo videti Božanski namen in popolnost Vsega.
In s to enotno perspektivo bivanja se naučimo odreči 'svojo voljo' Tvoji Volji; s čimer se ponovno uravnamo z Božansko Voljo, in zaznamujemo svojo dolgo-pričakovano 'Vrnitev v Eno.'

*****************************************


apologija

ni konsistenten ker je pač moja 'trenutna' interpretacija simbologije angleškega jezika v takem kontekstu. sm našla transkript na domači strani, sinoči, tako da so velike začetnice, pa narekovajčki itd skladni z originalom.
povejte, če je nerazumljivo, vam ni do branja, ne rabte prevoda ali obratno... ker mi ni tolk do tega, da bi se tolk zatikala v temle tekstu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: awakening as one
Reply #41 - 24.08.2011 at 07:27:04
 
Eva  Smiley Smiley Smiley
Mogoc bi se kdo kaj spremenil nevem, meni je popolnoma razumljivo  .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Hrabri mišek
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 229

Gender: male
Re: awakening as one
Reply #42 - 24.08.2011 at 09:19:52
 
bravo eva Wink
Back to top
 

Technology made this globe in to a village; spirituality will make it in to a family
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: awakening as one
Reply #43 - 24.08.2011 at 11:59:15
 
Odlično!  Wink Biti enost je res dolgočasno kot pa različnost, kajne, vendar kako ta osebek ve za božjega načrta, ki ga ni nikoli videl, morda pa je samo domneval...
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: awakening as one
Reply #44 - 24.08.2011 at 12:49:41
 
men je ok

ik.kanu.na pa še najbolj rabi prevode, pa nej on pove ...


Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6