Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 15629 times)
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Prana, chi, bioenergija, ..........
Reply #15 - 18.08.2011 at 20:40:45
 
Alojz: Quote:
mi ne zmoremo iz nič nrediti nekaj,ker je vse že tu in večno in sedaj je tu vse.-

Se strinjam.
Jaz sicer rečem, da človek ni naredil nič novega. Ampak le poustvarja.
V svojem umu, ki je neke vrste mikrokozmos, le poustvrjamo in vnašamo v sedanji čas tisto, kar smo spoznali.
Inteligenca in s tem sposobnost poustvarjanja se meri v tem, v kolikšni meri je bitje sposobno v svojem umu ustvariti kopijo oz. sliko zunanje realnosti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Prana, chi, bioenergija, ..........
Reply #16 - 18.08.2011 at 20:48:28
 
Robi wrote on 18.08.2011 at 20:40:45:
Alojz: Quote:
mi ne zmoremo iz nič nrediti nekaj,ker je vse že tu in večno in sedaj je tu vse.-

Se strinjam.
Jaz sicer rečem, da človek ni naredil nič novega. Ampak le poustvarja.
V svojem umu, ki je neke vrste mikrokozmos, le poustvrjamo in vnašamo v sedanji čas tisto, kar smo spoznali.
Inteligenca in s tem sposobnost poustvarjanja se meri v tem, v kolikšni meri je bitje sposobno v svojem umu ustvariti kopijo oz. sliko zunanje realnosti.


Ne prisegam na ineligenco! Bolj računam na prebujeno dušo,ki jo mi v večini uporabljamo kot intuicijo-preblisk.

Naša duša ve vse,samo prebujena še ni.

Um bo začel sodelovati z dušo- to pa je že naš izraz,ki se imenuje pravilno MODROST. Wink

Kar si napisal drži Robi, Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Prana, chi, bioenergija, ..........
Reply #17 - 28.08.2011 at 09:35:53
 
Alojz in Sandib wrote on 18.08.2011 at 16:28:17:
Lahko nekaj razčistimo? Energija je akumulirana i realizirana vrednost mase  zopet akumulirane in realizirane vrednosti.
Življenje se prehranjuje ravno iz vzroka,da realizirana masa energija telesa dobi vase akumulirano hrano,da bi bila možna sočasno izmenična rotacija valovanje-česar vzrok in posledica je naša EM sila-življenjska sila-bioenergija-življenjski duh.Upam,da je sedaj jasno!!Življenje se ravno zato prehranjuje,da vzdržuje nenehno izmenično  EM rotacijo valovanje,to mu ohranja vse življenjske funkcije. Smiley


Clovek zdaj pa tako,..

daj rataj boljneumen da te bomo razumel, toel kar sinapisal je en kurac od ovce.

em sel 10 skozpa ne razumem nic.

Sam nakaldas. jebenti.

1.) materiaj je energiaj skoncentirana to točke vidljivosti ( to razumem)
2.)sploh en vem kaj  fak,.. prehranjuejs s eazo pri tem da vnasa enegijo noter v telo, in telo iam vec tipvo energij za vnos, eno lahko zd rugo andoemstis do konca na zalsot sem toeldoejl v zdnjih treh dneh.

Clvoek, daj pisi nromalno.

magari po odstavkih, ker toel akr si anpsial ne krositi nobnmu.

nekaj se akumulira in obratno pol s epoje in vidi skoz enrgjokoj kurac daj rep in glavo.

Resno.

Energije so eh
ko jebe
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Prana, chi, bioenergija, ..........
Reply #18 - 28.08.2011 at 09:37:53
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 18.08.2011 at 16:28:17:
Lahko nekaj razčistimo? Energija je akumulirana i realizirana vrednost mase  zopet akumulirane in realizirane vrednosti.
Življenje se prehranjuje ravno iz vzroka,da realizirana masa energija telesa dobi vase akumulirano hrano,da bi bila možna sočasno izmenična rotacija valovanje-česar vzrok in posledica je naša EM sila-življenjska sila-bioenergija-življenjski duh.Upam,da je sedaj jasno!!Življenje se ravno zato prehranjuje,da vzdržuje nenehno izmenično  EM rotacijo valovanje,to mu ohranja vse življenjske funkcije. Smiley

Življenje je neskončno, prosto. Vzrok pa ima svoj začetek, ki je lahko v posledici, torej je tudi končno. Življenje ne potrbuje vzroka, razen ko nastane želja po samoizražanju.

Lp,Igor


V začetku je bil potencijal kot sembral,.. in le ta je formiral kozmično jajce ki v nejm prebiva nekaj sme pozabu in zato da je to ratal je potencijal vse napsial akko in kaj,

in da cilj ej bil izražanje oziroam evolucija potenicjala ki je bil enke vrsta enrgije,. potem aps eje razbilo na 15 nergij ki rpeveva veoslje in pac nagradni bonificirani staz da gres to porapvlat e nafiasl toej drugo telo z tem ker veolej rpoapda ek rs eisri in nsi vse enrgiej pvod, zato anrpimer si v 5 dimnzji velik kot palent in mores iti do palenta ter ga zscitis da nikaj nroeb daoblike zivljnja k so nizj ene izbumrejo itd,...

Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Prana, chi, bioenergija, ..........
Reply #19 - 28.08.2011 at 09:40:00
 
Alojz in Sandib wrote on 18.08.2011 at 17:12:27:
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 18.08.2011 at 16:28:17:
Lahko nekaj razčistimo? Energija je akumulirana i realizirana vrednost mase  zopet akumulirane in realizirane vrednosti.
Življenje se prehranjuje ravno iz vzroka,da realizirana masa energija telesa dobi vase akumulirano hrano,da bi bila možna sočasno izmenična rotacija valovanje-česar vzrok in posledica je naša EM sila-življenjska sila-bioenergija-življenjski duh.Upam,da je sedaj jasno!!Življenje se ravno zato prehranjuje,da vzdržuje nenehno izmenično  EM rotacijo valovanje,to mu ohranja vse življenjske funkcije. Smiley

Življenje je neskončno, prosto. Vzrok pa ima svoj začetek, ki je lahko v posledici, torej je tudi končno. Življenje ne potrbuje vzroka, razen ko nastane želja po samoizražanju.

Lp,Igor


Daj mi tole razloži? Kako je življenje prosto -a ni podrejeno vesoljnemu elementarnemu EM valovanju! Zakaj moja hruška ne cveti pod naravno zakonitostjo sredi zime na -20 C.Zakaj ? razloži!!!
ŽIvljenje sploh nima vzroka ampak je posledica življenjskega samodelovanja -življenjske samoreprodukcije. Življenje ima samopotrebo v izražanju samo v samozavedni vesoljni obliki-človeku,ker se vesolje samo zrcali in samospozna samo v človeku in tudi samozaveda.Ne vem no- nimam besed!
Hočeš kaj povedati pa ne moreš? Kdo je govoril o izražanju? Preberi moj post! Smiley


Hruška ne cveti ker:

- je pozimi premrzlo

Ne rabis met dokterse stopnej v kvantni fiziki da to ves.

Jaz sem mel razen reci v sobi ki so cvetele pozimi, od kakutosv, fefeornov, celo paradiznike smemel v sobi ki so mi delali pozimi, sm sme jih oplojal z čopičem.

Simpel, daj pogoej ap bo cvetelo,.. simpel.
ž

Eko
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Prana, chi, bioenergija, ..........
Reply #20 - 28.08.2011 at 09:40:54
 
Alojz in Sandib wrote on 18.08.2011 at 17:37:11:
Quote:
Ker ima življenje biološki red in ne premočrtnega, pogojenega s časom.

Lp,Igor


Tole je pa čist mimo!Resnično Igor! Čim je red mu vlada neka zakonitost! Ti imaš lahko otroka pri petih letih?


Otroak iams lahko ko si psolno zrel pri 14 majo ljudej ze otorke

časa pa ni sori koelga čas iams tukj dol drgac ap g ani.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Prana, chi, bioenergija, ..........
Reply #21 - 28.08.2011 at 09:42:17
 
Orgon=či=prana=life force=Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Prana, chi, bioenergija, ..........
Reply #22 - 28.08.2011 at 10:27:51
 
Optimus T. Prime wrote on 28.08.2011 at 09:42:17:
Orgon=či=prana=life force=Wink


Nič velikega to je vse ime za elektromagnetno silo kot vzrok in posledica nenehnega izmeničnega zlivanja roracije IN akumulirane in RI realizirane vrednosti mase-energije,prostora-t,časa *življnja* na  skupno točko sedaj - večni zakon vesolja!!!

  Xmept*= INmept* EM AO RImept*=Xmept*

Xmept* vsa in vsaka vesoljna pojavnost!! Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Prana, chi, bioenergija, ..........
Reply #23 - 02.09.2011 at 19:40:37
 
Alojz in Sandib wrote on 28.08.2011 at 10:27:51:
Optimus T. Prime wrote on 28.08.2011 at 09:42:17:
Orgon=či=prana=life force=Wink


Nič velikega to je vse ime za elektromagnetno silo kot vzrok in posledica nenehnega izmeničnega zlivanja roracije IN akumulirane in RI realizirane vrednosti mase-energije,prostora-t,časa *življnja* na  skupno točko sedaj - večni zakon vesolja!!!

  Xmept*= INmept* EM AO RImept*=Xmept*

Xmept* vsa in vsaka vesoljna pojavnost!! Wink


Poslus model,...

Zdaj mam ap dost tebe in te enačbe.

Ok.

Polus me sedaj.

In to em res poluš.

Povedal si to enačbo ze vleikokrat, sedaj ap ti bom dal eno nalogo pa da vidmo kako jo bos resil.
Ce rpavis da ej to to pol mroe delovati.

Torej.

Rad bi, dobil neakj kar mi regenerira telo, hitreje regeenrira telo, iz stališča celjenja in rsti tkiva. Primer je narpiemr, ce nekdo bilda da s emu hitreje celijo mišice in tako naprej.

Potem ap zraven rabim se nabildanej z energijo. V em delu islim rpedvsem z enrgijo iz akterega telo sestoji to pomen, ko nekako si pred msaino k ti avro slika da ko uazem sto in si temu izpostvljen da ti odfuka avro v tri picek amteren.

Sedaj apti men razlozi, kaj toje kako to zgraditi inkako to uproabiti.

1.) Če dobivas to tojo energijo po tej fomuli potem zans ti to zracuant al kako.

2.) ta enrgija ti lahko celi to sem pogruntl.
3.) ta enrgija te lohak fita ko si v globoki emditaciji in odprais razen reci ker ti nabiej enrgjo v cakrath.

Rec da sem nor mi dol visi, ce znas napsiat to enacbo lepo rpsim ti dam neki ndarj animam vleik ap mi razcuanj an papirju kako anrditi en kurac od ovce rgonski top z vsmi kruceivmi rekvencami po tej enacbi pa bom gobec zarpl za vedno.

Da s eap razuemva bomo dal to testirat.

Mislim,.. 7 dni nism spal, berem o orgonu, umorih raznih forah celo manipualciji amteirje pol padem pa nazaj na vodo in vs epovzan deluej skupaj, bolj ko ebrem bolj sem nor, kr niam noban azdeva vec glave in repa.

Mislim totalno, je vse sfakan zejban azstrupljen se cutim po temar prebral se sedja da splohcloek lohak zivi.

tako gospod dajte to vaso enacbo vzet v roke pa bomo stvikal neki ap je to to.

MIslim,.. toatlno noro.

pa se toel rpeveri novo temobom odprl o vodi toel bo sel akos k nobnmu ne bo ajsno.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Prana, chi, bioenergija, ..........
Reply #24 - 02.09.2011 at 19:43:14
 
Pred parimielti sme zsaledil clanek, kateri je govoril, da obstja priročnik povednao na kratko. Potegnes rpirocnik ven azcens se uciti in bildati predvsme to notranjo energijo.
Predvsem je nora ideja ta da tisi ki majo to enrgijo dobijo vecje spsobnosti. premikanej repdmetov in tako anrpej ž
:

Zelo nenavdno pa je da se to uproablja ze trideset let na dveh tipihljudi ki so storgo rekrutirani v vosjke naemne.

Mal strgan sesavek se vam ne zdi, smao pol sme poiskal tega modela k ej to izjavil ap bi mu skoraj vejrel.

lp.

Tako, da ce grmeo narpej ej to takole.

Pri zanstvenikih velja da je temu tkao saj lahko ebremo trenutno in geldamo fotone oziroma neko enrgijooziroam strokovno se temu rece bio foton kateri je ime za fotone neke vrste katere telo oddaja in z njim tovri vcakre itd.

Ce ma kdo kaj pojam naj vstopi v debato.

Ker na pdoalgi tega se danes dimnzijonira in dela pokuse za vodo itd.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Prana, chi, bioenergija, ..........
Reply #25 - 06.11.2011 at 13:52:49
 
Ok, stvar je taka.

Da mal poročam na tem področju.

Hec je v tem, da ko clvoek meditira nabija in posodablja potek cevi oziroamprevodnikov po telesu.

Torej,... ko clvoek meditira se dogaja cela stala reci.

Najbolj zaniivo pa je to, da povecuje spretocnost zivcevja. Vec mas pretočnsoti vec bioenergije spustis skozi.

To pomen sledece, vec iams bioenergije ki jo nabildas skozi meditacijo ali krajo drugemu vec lahko delas in zdravis itd.

Model en je sel na filanje pa ga je skurlo dones je baje v polju podoban ustanova.

tak, da lahko prekuris kapaciteto zivcevja in te fukne, in pol mas probleme.

Tok o bio stromu.

pa s eneki,..

ko povecs tole ti zacne telo goret,..

cutis kako tece strom skoz energijo toplota zge te od notraj,...

ma kdo kake taek fore in infote.
lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2