Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 
(Read 51948 times)
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Anonymous #WeThePeople
Reply #90 - 17.09.2011 at 20:12:41
 
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Anonymous #WeThePeople
Reply #91 - 04.02.2012 at 11:42:10
 
nlb ne dela
anonimus [Wink]

http://www.nlb.si


http://www.zurnal24.si/anonymous-bodo-napadli-nlb-clanek-147569


Quote:
Anonymous bodo napadli NLB
Skupina Anonymous napoveduje, da bo v soboto napadla strani NLB.



lol
pa prow povedal so jim
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Anonymous #WeThePeople
Reply #92 - 04.02.2012 at 12:43:56
 
ej bog si ga vedi. men se skor bl zdi, da je NLB preventivno sama skinila stran. jih skrbi, kaj bi hekerji našli tam. Wink
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: Anonymous #WeThePeople
Reply #93 - 04.02.2012 at 15:19:36
 
Cheesy Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Anonymous #WeThePeople
Reply #94 - 11.02.2012 at 17:18:56
 
Anonimusi spet na delu : http://pastebin.com/TwDA1Emp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: Anonymous #WeThePeople
Reply #95 - 10.11.2012 at 18:14:08
 
Hej

pozna kdo ali bere to stran?  http://wearechange.si/zdravje-2/


Jaz sem kar šokirana nad to vsebino, sploh kar se tiče tega da je 100% nosečnic okuženih z GSO  Shocked

Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Anonymous #WeThePeople
Reply #96 - 10.11.2012 at 18:40:02
 
jest poznam stran

nwem zakaj kdo ne bi bil 'okužen' z gso
vsi smo, ne sam nosečnice
vsi smo že jedl gso hrano - sm sto posto
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: Anonymous #WeThePeople
Reply #97 - 11.11.2012 at 00:47:37
 
ojoj, a res  Shocked

potem sem res preveč naivna
mislim, da je to samo v stvareh,ki so izključno umetno pridelane
samo  saj danes kaj pa vem kir riž, ki ga pojem veliiiko, ker mi paše poleg prosa od žit najbolj, pridelan organsko,
jaz sem se itak že odločila, da bom mela svoj vrt, no saj ga že imam, samo ni čist moj je od staršev,ko bom imela pa svojo družino bom imela svoj vrt in bom sama pridelala hrano, tako, kot to počnemo doma.
je pa res, da čeprav se skušaš prehranjevati zdravo ni 100%, da ne bi zaužil česa, kar ne bi vsebovalo pesticidov, kemikalij itd…brala sem, da je vsaka umetno narejena zelenjava opremljena z informacijo, ki jo mi pojemo, preko prebave gre v kri, preko krvi v organe in tako spreminja naš DNK! si morate to misliti!
kje je sploh še kraj na tej zemlji, ki ni okužen s pesticidi, kjer ljudje živijo neokrnjeno naravo in kjer naj ne bi bilo teh chemtrails…ker to je menim, da realnost, najprej sem si skušala zanikat, potem ugotovila, da je res, ker če pomislite, vedno,ko je lepo vreme, se te chemtrails pojavijo, vedno, potem pa je dež in se vsi počutimo za en drek….hm le zakaj?
kako naj potem jaz, ki bom nekoč imela otroka živim v tem prepričanju, da novo bitje porinem na ta svet že okuženo  z vsem možnim, ali je njihov namen ravno to, da smo obsedeni s temi informacijami ali se da temu izogniti?
itak pa bom posvojila otroka, to že tak celo življenje vem, tako, da ne vem, ali je smisel reprodukcije še v nas samih ali smo totalno zašli in nam ni več pomoči, kapital obladuje te chemtrails, hrano, sv.trgovino, populacijo, vpliva na ljudi, kje se bo vse to končalo, kako naj posameznik v tem igra oz prevzame ali živi svoje življenje neobremenjeno. dejstvo je, da kadar jem koruzo denimo (polento) se počutim za en drek. kadar jem ne vem domačo zelenjavo in sadje sem še kar kul, vem, da je nekaj v tem, vem, da pšenica, ki jo je jedel moj dedek ni enaka in vem, da zemlja skra dež, ki je izpral ta aluminij in težke kovine. ali je kje konec ali se iz nas delajo norca in smo zglolj poskusni zajčki?
oprostite za moja številna vprašanja, ampak to me trenutno zelo zanima in ne vem,ampak včasih bi raje ne verjela ali prebrala vse to, kar sem do sedaj o GSO, chemtrails, vplivu na našo podzavest, medijih, itd itd…
Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Anonymous #WeThePeople
Reply #98 - 11.11.2012 at 02:46:50
 
pomoje no
pač substance se kolobarijo človek je precej na koncu prehranjevalne verige
verjetno pa pomaga da ne bombardiraš telesa samo s tem

res si velik tega natresla
mogoče so nas u času konjunture mal nasral da se naj ne ukvarjamo z drugimi (z družbo) za katere smo že prej vidl kam gazijo - ampak naj sebe spedenamo ... zdej je jasno da se lohk spedenaš k brata ... pa oni še kr bluzijo ... tko da - treba družbo spedenat

http://www.trueactivist.com/gab_gallery/the-story-of-stuff/
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: Anonymous #WeThePeople
Reply #99 - 11.11.2012 at 12:21:29
 
gape wrote on 11.11.2012 at 02:46:50:
mogoče so nas u času konjunture mal nasral da se naj ne ukvarjamo z drugimi (z družbo) za katere smo že prej vidl kam gazijo - ampak naj sebe spedenamo ... zdej je jasno da se lohk spedenaš k brata ... pa oni še kr bluzijo ... tko da - treba družbo spedenat


tega nisem čist dobr razumela.

drugač sm pa js iz mlajše generacije to je samostojna slovenija in to in sem bla še v plenicah po moje ko je blo govora o neki po tvoje konjunturi.
kakorkoli, sem našla tale posnetek na uni strani od prej: je kar kul, mi je dost razložu:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WGnY703ldTI#!
Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Anonymous #WeThePeople
Reply #100 - 11.11.2012 at 13:11:23
 
Vrtnica wrote on 11.11.2012 at 12:21:29:
gape wrote on 11.11.2012 at 02:46:50:
mogoče so nas u času konjunture mal nasral da se naj ne ukvarjamo z drugimi (z družbo) za katere smo že prej vidl kam gazijo - ampak naj sebe spedenamo ... zdej je jasno da se lohk spedenaš k brata ... pa oni še kr bluzijo ... tko da - treba družbo spedenat


tega nisem čist dobr razumela.

drugač sm pa js iz mlajše generacije to je samostojna slovenija in to in sem bla še v plenicah po moje ko je blo govora o neki po tvoje konjunturi.
kakorkoli, sem našla tale posnetek na uni strani od prej: je kar kul, mi je dost razložu:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WGnY703ldTI#!

konjunktura je bla do leta 2008 - leta debelih krav - al kako se tud reče ... zdej smo u suhih kravah Tongue
u recesiji
mislm ... gospodarstvo je ... ki je raslo ... in priskledniki so se množil ... ker je blo korito ogromno - in do roba polno vedno - neglede kolk so vn pobral, je blo vedno polno ... zdej več ni ... prisklednikov je glih tolk - pa še novi stojijo u vrsti - aparat je ogromn ... države so u recesiji ... sicer ne use ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Leon,
Ex Member




Re: Anonymous #WeThePeople
Reply #101 - 11.11.2012 at 21:45:58
 
Jaz sem včasih tudi mislil da ne jem gso hrane doklr nisem začel gledat kaj je v stvareh ki jih jem .
Drugače se mi zdi da so tisti ki so znali biti zmerni še nekako dobro prišli skozi . Pa je bilo to pred tisoč leti ko je bilo vse naravno ali pa danes ko je vse umetno Tongue Zdaj niti ne gledam kaj jem je pa res da sem včasih lahko spil dva litra kokakole na dan, danes mi pa najbolj paše kakšen kozarec na mesec .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: Anonymous #WeThePeople
Reply #102 - 12.11.2012 at 01:58:44
 
gape wrote on 11.11.2012 at 13:11:23:
Vrtnica wrote on 11.11.2012 at 12:21:29:
gape wrote on 11.11.2012 at 02:46:50:
mogoče so nas u času konjunture mal nasral da se naj ne ukvarjamo z drugimi (z družbo) za katere smo že prej vidl kam gazijo - ampak naj sebe spedenamo ... zdej je jasno da se lohk spedenaš k brata ... pa oni še kr bluzijo ... tko da - treba družbo spedenat


tega nisem čist dobr razumela.

drugač sm pa js iz mlajše generacije to je samostojna slovenija in to in sem bla še v plenicah po moje ko je blo govora o neki po tvoje konjunturi.
kakorkoli, sem našla tale posnetek na uni strani od prej: je kar kul, mi je dost razložu:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WGnY703ldTI#!

konjunktura je bla do leta 2008 - leta debelih krav - al kako se tud reče ... zdej smo u suhih kravah Tongue
u recesiji
mislm ... gospodarstvo je ... ki je raslo ... in priskledniki so se množil ... ker je blo korito ogromno - in do roba polno vedno - neglede kolk so vn pobral, je blo vedno polno ... zdej več ni ... prisklednikov je glih tolk - pa še novi stojijo u vrsti - aparat je ogromn ... države so u recesiji ... sicer ne use ...



aha, ok, štekam, samo jaz vseeno mislim,da so nam že prej pral možgane, ne samo v času konjunkture no
Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Anonymous #WeThePeople
Reply #103 - 12.11.2012 at 12:01:21
 
seveda so nam jih pral in prej in umes in pol
ampak takrat po letu 2000 je bil nekakšen zagon po sodelovanju ... ki pa je pol popustu ... smo se razšli, ker je usak neki vedu boljš ...
nasral pa so nas - predvsem - da najprej seb pomagat in šele pol drugim ... treba pa je seveda sebi in še to samo to kar je dobro tud za druge - čim več drugih - kakršen maš pač domet

še vedno piše tkole na vrhu foruma
News:
Treba je sebe realizirat!!!

a treba je družbo s tem ko sebe ... balance

to so nas nasral se mi zdi ... al pa bom reku ... so prevladale sile ki so to zagovarjale ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Anonymous #WeThePeople
Reply #104 - 12.11.2012 at 16:06:54
 
gape wrote on 12.11.2012 at 12:01:21:
nasral pa so nas - predvsem - da najprej seb pomagat in šele pol drugim ...

bog se nas usmili, če bomo kdaj poskušali samorealizacijo organizirat  Smiley
ljudje morjo sami najt svoj glas, drugač ne bojo nikol zadost močni
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8