Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 9773 times)
grafo
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 19

Re: Uresničite spremembe
Reply #15 - 04.05.2011 at 12:41:27
 
Optimus T. Prime wrote on 24.04.2011 at 12:21:07:
Ti grafo,.. dej ti poljem jaz sojo psivao pa mi bos povedal ce sme novi anti sej ves kaj LOLOLOLOL

Kaj ko bi najprej pravilno zapisal svojo željo, da bi lahko vsi vedeli kaj želiš?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Uresničite spremembe
Reply #16 - 04.05.2011 at 23:25:13
 
grafo wrote on 23.04.2011 at 12:29:56:
Kdo si je izmislil da je pisava grda ali lepa?
Modni oblikovalci.
Kdo pa so modni ooblikovalci?
Osebe, ki nam diktirajo kako se moramo oblačiti, kako se moramo vesti v družbi........................
Če pisavo jemlješ kot neko modno vrlino, je to velika pomota.
Vse pisave so unikatne. Pisave, ki odstopajo od šolske kažejo na samosvojost pisca in pisec take pisave je veliko bolj čustven kot pisec lepo oblikovanih črk Kajti; iz lepo, enakomerno, v ravnih linijah postavljenih črk, besed in stavkov veje prvelika kontrola, prevelika nesproščenost pisca itd.




LP

po mojih izkušnjah tud lepo pisane stvari vsak piše čist po svoje in tud tako pisavo komot prepoznaš med vsemi drugimi..
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
grafo
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 19

Re: Uresničite spremembe
Reply #17 - 05.05.2011 at 12:37:45
 
Devi wrote on 04.05.2011 at 23:25:13:
grafo wrote on 23.04.2011 at 12:29:56:
Kdo si je izmislil da je pisava grda ali lepa?
Modni oblikovalci.
Kdo pa so modni ooblikovalci?
Osebe, ki nam diktirajo kako se moramo oblačiti, kako se moramo vesti v družbi........................
Če pisavo jemlješ kot neko modno vrlino, je to velika pomota.
Vse pisave so unikatne. Pisave, ki odstopajo od šolske kažejo na samosvojost pisca in pisec take pisave je veliko bolj čustven kot pisec lepo oblikovanih črk Kajti; iz lepo, enakomerno, v ravnih linijah postavljenih črk, besed in stavkov veje prvelika kontrola, prevelika nesproščenost pisca itd.




LP

po mojih izkušnjah tud lepo pisane stvari vsak piše čist po svoje in tud tako pisavo komot prepoznaš med vsemi drugimi..

Ko človek vzame v roko neko pisavo v prvem trenutku pomisli ali mu je všeč ali ne, se mu zdi lepa ali grda, se mu zdi nekaj posebnega ali običajna šolska pisava. Če gleda naprej potem tudi lahko opazi ali je pokončna, na levo ali desno viseča, črke razmetane sem ter tja. Če še bolj podrobno pogleda lahko opazi da so lahko vse črke "a" enako napisane neglede na pozicijo in povezavo s sosednjo črko, ali pa je črka "a" z ostalimi črkami vedno drugače povezana ali pa sploh ni povezana itd, itd.
Že iz takih osnovnih pogledov se čuti pisca.


LP, grafo


PS; če si radoveden in te zanimajo človeki značaji, potem imaš veliko prednost pred ostalimi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2