Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 6
(Read 52299 times)
Klesh
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 4

Kaj naj si mislim
17.02.2011 at 23:10:38
 
Pozdravljeni vsi skupaj!

Ne vem več kam bi se obrnil s svojimi težavami pa sem se odločil, da  napišem svoje izkušnje na ta forum.
Pred tremi leti in pol sem kot mnogi drugi odšel v Indijo iskat duševni mir. Imel sem in  imam še težave z depresijo in anksioznostjo in upal sem, da bom tam našel rešitev. Obiskoval sem razne duhovne kraje, šel na tečaje meditacije, lutal  po Indiji, šel k Saibabi itd. Padel sem noter v to filozofijo, da sem bog in da je ta svet maya -  iluzija.
Nato pa se je zgodilo, da sem v Bangaloru srečal enega tipa. Sam se mi je predstavil in ko sem mu segel v roko me je po vratu stresla elektrika. To sem takoj dojemal kot znak, da je ta dogodek nekaj posebnega. Začel se je pogovarjati z mano  kot da se že poznava, in da je najino srečanje malodane usodno. Bil sem željan dogodovščin in novih izkušenj, zato me je zanimalo kaj mi ima povedati. Kar sem sišal še zdaj ne morem predelati. Ne da bi ga vprašal mi je napovedal prihodnost. Povedal mi je, da sem avatar, bitje, ki je že doseglo nirvano in visokouresničeni modrec. V tem življenju naj bi postal glasbeni zvezdnik svetovne slave, še posebejnaj bi bil popularen na Kitajskem in Nizozemskem. V prejšnjih življenjih sem baje živel z Jezusom in tudi Mohamedom. Kar je še bolj zmedeno, peljal me je k astrologu, nekemu starcu s podeželja. Vprašal sem ga po svojem psihološkem profilu na podlagi astrologije, a mi je šel tudi on napovedovat prihodnost. Povedal mi je čisto nekaj drugega, da bom trpel do konca življenja, a bom srečal svojega guruja čez leto in pol(kar se ni zgodilo). Bil sem slabe volje, a nekako hipnotiziran.  Dobil sem kup enih informacij s katerimi nimam kaj početi. Ta tip, oklical se je za mistika, me je ves čas oblival z energijo, ki sem jo čutil po vsem telesu, imel je tudi sposobnost telekineze, mislim celo, da mi je bral misli. Popar dneh je odšel in spet sem ostal sam. Nisem vedel kaj bi, vcepil mi je prepričanje, da sem avatar, a  po drugi strani mi ni pomagal razvijati sposobnosti.
To veliko "skrivnost" bi moral obdržati zase. Iz Indije sem prišel nazaj domov s prisluhi, tiki, raznimi tokovi energije po telesu, raznimi eteričnimi težko opisljivimi stanji, ki ostajajo vse do zdaj moja stalnica. Kar je še huje, mislim, da mi senzacije povzroča ta indijski "mistik". Ne morem se ga znebiti, ves čas mi je za vratom in z njim nora misel, da sem mesija. Moje realno življenje je povsem drugačno od napovedanega, živim na obrobju družbe in v samoti. Če bi verjel, da sem avatar, bi po vseh predpisih izpadel kot norec. Bil sem že pri nekaj bioterapevtih, a imam še vedno prisluhe in ostalo, ki me morijo nonstop.
Hvaležen bom vsakega nasveta, če pa so komu napovedali kaj podobno odbitega, naj me prosim kontaktira!

Lp, Klesh
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Kaj naj si mislim
Reply #1 - 17.02.2011 at 23:38:23
 
Kolker so meni napovedovali prihodnost ce dobro premislim so mi povedali prav, lih tolko kot narobe hahah, na koncu je brez veze razmisljat ker nemores biti nikol dosti pameten .Naj ti pa govori kdorkoli kaj si ali kaj bos ti ne pomaga nic ce sam neves kdo si in kaj bos .
Pomlad prihaja bodi dobre volje in vesel  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: Kaj naj si mislim
Reply #2 - 18.02.2011 at 02:53:36
 
Ta človek je najbrž slepar, samo nakladal ti je vse mogoče, morda te je skušal vlivati neko dobro-lažno upanje, da boš nekega dne izboljšal svet, saj nisi edini, veliko je takih podobnih primerov... Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Kaj naj si mislim
Reply #3 - 18.02.2011 at 08:18:55
 
Klesh wrote on 17.02.2011 at 23:10:38:
Pozdravljeni vsi skupaj!

Ne vem več kam bi se obrnil s svojimi težavami pa sem se odločil, da  napišem svoje izkušnje na ta forum.
Pred tremi leti in pol sem kot mnogi drugi odšel v Indijo iskat duševni mir. Imel sem in  imam še težave z depresijo in anksioznostjo in upal sem, da bom tam našel rešitev. Obiskoval sem razne duhovne kraje, šel na tečaje meditacije, lutal  po Indiji, šel k Saibabi itd. Padel sem noter v to filozofijo, da sem bog in da je ta svet maya -  iluzija.
Nato pa se je zgodilo, da sem v Bangaloru srečal enega tipa. Sam se mi je predstavil in ko sem mu segel v roko me je po vratu stresla elektrika. To sem takoj dojemal kot znak, da je ta dogodek nekaj posebnega. Začel se je pogovarjati z mano  kot da se že poznava, in da je najino srečanje malodane usodno. Bil sem željan dogodovščin in novih izkušenj, zato me je zanimalo kaj mi ima povedati. Kar sem sišal še zdaj ne morem predelati. Ne da bi ga vprašal mi je napovedal prihodnost. Povedal mi je, da sem avatar, bitje, ki je že doseglo nirvano in visokouresničeni modrec. V tem življenju naj bi postal glasbeni zvezdnik svetovne slave, še posebejnaj bi bil popularen na Kitajskem in Nizozemskem. V prejšnjih življenjih sem baje živel z Jezusom in tudi Mohamedom. Kar je še bolj zmedeno, peljal me je k astrologu, nekemu starcu s podeželja. Vprašal sem ga po svojem psihološkem profilu na podlagi astrologije, a mi je šel tudi on napovedovat prihodnost. Povedal mi je čisto nekaj drugega, da bom trpel do konca življenja, a bom srečal svojega guruja čez leto in pol(kar se ni zgodilo). Bil sem slabe volje, a nekako hipnotiziran.  Dobil sem kup enih informacij s katerimi nimam kaj početi. Ta tip, oklical se je za mistika, me je ves čas oblival z energijo, ki sem jo čutil po vsem telesu, imel je tudi sposobnost telekineze, mislim celo, da mi je bral misli. Popar dneh je odšel in spet sem ostal sam. Nisem vedel kaj bi, vcepil mi je prepričanje, da sem avatar, a  po drugi strani mi ni pomagal razvijati sposobnosti.
To veliko "skrivnost" bi moral obdržati zase. Iz Indije sem prišel nazaj domov s prisluhi, tiki, raznimi tokovi energije po telesu, raznimi eteričnimi težko opisljivimi stanji, ki ostajajo vse do zdaj moja stalnica. Kar je še huje, mislim, da mi senzacije povzroča ta indijski "mistik". Ne morem se ga znebiti, ves čas mi je za vratom in z njim nora misel, da sem mesija. Moje realno življenje je povsem drugačno od napovedanega, živim na obrobju družbe in v samoti. Če bi verjel, da sem avatar, bi po vseh predpisih izpadel kot norec. Bil sem že pri nekaj bioterapevtih, a imam še vedno prisluhe in ostalo, ki me morijo nonstop.
Hvaležen bom vsakega nasveta, če pa so komu napovedali kaj podobno odbitega, naj me prosim kontaktira!

Lp, Klesh

Povej koliko si mu plačal? Vse s hrano in spanjem za njega. Ker praviš, da se te je držal.

Vem, da znajo biti zelo prepričljivi in tudi zahodnjaki pričakujejo neko mistiko, ezoteriko. Sploh pa ker si prišel iz Putapartija, si bil bolj dojemljiv. So profesionalci v igri in vsi imajo kakšnega prijatelja, ki je strokovnjak za nekaj. V igri so tako dobri in opulijo te na takšen prefinjen način, da te popolnoma zmede, zato ker igra s tem, da sebi verjame in ti gleda v oči.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
4
****
Offline


Posts: 403
Ljubljana
Gender: male
Re: Kaj naj si mislim
Reply #4 - 18.02.2011 at 10:06:31
 
Quote:
Klesh wrote on 17.02.2011 at 23:10:38:
Pozdravljeni vsi skupaj!

Ne vem več kam bi se obrnil s svojimi težavami pa sem se odločil, da  napišem svoje izkušnje na ta forum.
Pred tremi leti in pol sem kot mnogi drugi odšel v Indijo iskat duševni mir. Imel sem in  imam še težave z depresijo in anksioznostjo in upal sem, da bom tam našel rešitev. Obiskoval sem razne duhovne kraje, šel na tečaje meditacije, lutal  po Indiji, šel k Saibabi itd. Padel sem noter v to filozofijo, da sem bog in da je ta svet maya -  iluzija.
Nato pa se je zgodilo, da sem v Bangaloru srečal enega tipa. Sam se mi je predstavil in ko sem mu segel v roko me je po vratu stresla elektrika. To sem takoj dojemal kot znak, da je ta dogodek nekaj posebnega. Začel se je pogovarjati z mano  kot da se že poznava, in da je najino srečanje malodane usodno. Bil sem željan dogodovščin in novih izkušenj, zato me je zanimalo kaj mi ima povedati. Kar sem sišal še zdaj ne morem predelati. Ne da bi ga vprašal mi je napovedal prihodnost. Povedal mi je, da sem avatar, bitje, ki je že doseglo nirvano in visokouresničeni modrec. V tem življenju naj bi postal glasbeni zvezdnik svetovne slave, še posebejnaj bi bil popularen na Kitajskem in Nizozemskem. V prejšnjih življenjih sem baje živel z Jezusom in tudi Mohamedom. Kar je še bolj zmedeno, peljal me je k astrologu, nekemu starcu s podeželja. Vprašal sem ga po svojem psihološkem profilu na podlagi astrologije, a mi je šel tudi on napovedovat prihodnost. Povedal mi je čisto nekaj drugega, da bom trpel do konca življenja, a bom srečal svojega guruja čez leto in pol(kar se ni zgodilo). Bil sem slabe volje, a nekako hipnotiziran.  Dobil sem kup enih informacij s katerimi nimam kaj početi. Ta tip, oklical se je za mistika, me je ves čas oblival z energijo, ki sem jo čutil po vsem telesu, imel je tudi sposobnost telekineze, mislim celo, da mi je bral misli. Popar dneh je odšel in spet sem ostal sam. Nisem vedel kaj bi, vcepil mi je prepričanje, da sem avatar, a  po drugi strani mi ni pomagal razvijati sposobnosti.
To veliko "skrivnost" bi moral obdržati zase. Iz Indije sem prišel nazaj domov s prisluhi, tiki, raznimi tokovi energije po telesu, raznimi eteričnimi težko opisljivimi stanji, ki ostajajo vse do zdaj moja stalnica. Kar je še huje, mislim, da mi senzacije povzroča ta indijski "mistik". Ne morem se ga znebiti, ves čas mi je za vratom in z njim nora misel, da sem mesija. Moje realno življenje je povsem drugačno od napovedanega, živim na obrobju družbe in v samoti. Če bi verjel, da sem avatar, bi po vseh predpisih izpadel kot norec. Bil sem že pri nekaj bioterapevtih, a imam še vedno prisluhe in ostalo, ki me morijo nonstop.
Hvaležen bom vsakega nasveta, če pa so komu napovedali kaj podobno odbitega, naj me prosim kontaktira!

Lp, Klesh

Povej koliko si mu plačal? Vse s hrano in spanjem za njega. Ker praviš, da se te je držal.

Vem, da znajo biti zelo prepričljivi in tudi zahodnjaki pričakujejo neko mistiko, ezoteriko. Sploh pa ker si prišel iz Putapartija, si bil bolj dojemljiv. So profesionalci v igri in vsi imajo kakšnega prijatelja, ki je strokovnjak za nekaj. V igri so tako dobri in opulijo te na takšen prefinjen način, da te popolnoma zmede, zato ker igra s tem, da sebi verjame in ti gleda v oči.

Lp,Igor

Igor je najbolje rekel. Indijci so enih največjih sleparjev na svetu. Duhovnost je pa ista stvar kot religija, igra na isto noto, na ego, na občutek pomembnosti, pod vpliv katerega zapade vsak.

Je pa tudi res, da ljudje verjamejo tisto, kar hočejo verjeti. Zato kvazi-duhovnost Indije deluje. Zelo. In tudi cerkve.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Kaj naj si mislim
Reply #5 - 18.02.2011 at 10:18:44
 
Da so največji sleparji na svetu jaz nisem rekel. Dobri so v igri in tvezenju in če se ne vživiš ali ne pokažeš zanimanja te pustijo na miru. Vse bolj jemljejo kot igro.
O sleparjenju bi lahko govorili, vendar je pri nas večje sleparjenje, le da je inštitucionirano in zato legalno ter večini sprejemljivo.
Duhovnost je v Indiji biznis, tako kot je pri nas krščanska vera. Vendar je ta biznis na manjših zneskih kot pri nas na zahodu. Tam se odvija v večini na zneskih za vsakodnevno življenje.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Kaj naj si mislim
Reply #6 - 18.02.2011 at 11:16:11
 
Zdravo

Obrni se nase, vase
Mi smo tudi guruji, samo še več gurujev

Vsak je namreč svoj mesija, sposobna, svetla zvezda svojega življenja, avatar, uresničeni modrec, središče svojega sveta; mi vsi smo bogovi, vsak različen in enakovreden izraz.
in vsi ostali so nam guruji, učitelji, če/kolikor jih opazimo, dovolimo takšni ali drugačni, kritični ali spodbudni, ali zgledni (ta mi zgleda še najbol = kako biti), pogovarjamo se sami s sabo, stvari delamo zaradi sebe, iluzija je, ko zgleda drugače

Sama sem iskala mir v svoji sobi, stran od ljudi in vsakodnevnih obveznosti. spominjala sem se svoje izkušnje, ker nisem bla prpravljena živet naprej. Iskala sem ravnovesje med svojim prav in prav drugih. dostikrat zato, ker sem verjela, da drugi imajo bolj prav, vejo o življenju toliko več, da vejo tudi o mojem več od mene. Zato sem v sebi poslušala njihovo mnenje, ga skušala uskladit s svojimi izkušnjami. Pač stvari v življenju so mi spodletele in izgubila sem zaupanje vase. Ne zavedam se, da je življenje eno samo učenje in da ni važno, če spodleti, lahko poskusim šeenkrat isto, malo drugače ali pač ne. Stvari, ki se jih kar naprej spominjam kličejo po tem, da se opogumim in si odpustim in grem naprej v naslednji trenutek, ki prinaša neznano in prav je tako. Ko to naredim se itak začne oglašat glas iz preteklosti in spominjaš se drugih ljudi ampak samo opazuješ te spomine in se zaveš kaj vse si že doživel, in kako sposoben si in si zaupat in verjet, da lahko zmoreš živet še naprej. Če ne morem spustit, se zadeve lotim bolj dejavno. NAredim tisto kar mislim, s tem dobim potrditev zaupanje v svoje sposobnosti in se opogumim tudi drugim ljudem povedat tisto, kar sem jim že tolikokrat samo v glavi. Samo to, samo povedat jim to, je moja naloga, odgovornost. kaj bodo oni s tem, je že njihova. in če kaj bodo, je potem spet moja, kaj bom jaz s tem. ampak pusti to, je že preveč pričakovanja.

Um je po naravi depresiven in anksiozen, previden, želi nas zaščitit. Uporabna reč.

Drugo je notranji glas. če te spravi skozi življenje, če ti pomaga, je dober, samo guruja pusti zunaj. Sam/a sem v sobi, guruja ni tu, Jaz! Moj notranji glas!

Lahko si zvezdnik na Nizozemskem in Kitajskem in na tem forumu. Lahko nisi, kakor hočeš. Lahko ti še jaz napovem kakšno prihodnost, ampak če sodim po sebi, in svojih izkušnjah, je čas, da si zdaj ti sam začneš napovedovat svojo prihodnost. in step by step dogajat svoje življenje tem nameram naproti. Se ti bodo ideje porajale vmes med spominjanjem če so ti všeč - te spravijo v smeh, npr. jih podčrtaš, oz rečem: nameravam to doživetje!  Kakšni ti bodo povedal, da jih motiš, kakšni te bodo občudoval. Samo ti pa poznaš sebe in se naučiš krmarit med obojimi. Pravice imaš lih tolk kot vsak drug posameznik.
Varno je najprej poskrbeti za zdravo telo, tako da slediš telesnim zaznavam. če sem žejna, pijem tisto, kar sem se naučila, da mojemu telesu dene dobro.
sam veš kaj tvojemu, ali pa se nauči!
mi smo polni nasvetov, vsak drugačnih. bolj ali manj.

in ja, smo povezani; ampak ta povezanost ti že tko al tko zadost dogaja. Smo povezani individuumi. Zdej se lahko malo bolj posvetiš svoji individualnostji. Če rabiš zeleno luč od zunaj, evo ti jo jaz dam Tongue Ampak vsak si sam da zeleno luč. vse to sm pač mal pozabila, pa se spet spomnla.
za kej spomnit mi lah tud privat pišeš, sam uzem si mal cajta, zdej k si si prosu pamet solit na forumu : ))

Prakticiram eno ravnovesje med svojo individualnostjo in povezanostjo z drugimi.

Se učim tud jaz.

take care of yourself first
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Kaj naj si mislim
Reply #7 - 18.02.2011 at 11:16:55
 
Klesh, ne razumem, nad čem se prazpaprav pritožuješ. Če je to, kar si opisal resnično, potem si pač v (pre)obilni meri tam doli dobil, kar si šel iskat. Morda res nisi vedel, da si šel iskat ravno to, a tvoja sugestibilnost (v smsilu odprtosti za sugestijo), ki se našem okolju ni mogla potešit, ker pač nisi naltetel na dovolj sugestivno usebo, se je tam doli očitno dobro napasla. Boljš, da  je za (tud po moje) majhne denarje tvoj sugestibilni ego nafutral takajšnji 'mistik' kot pa da bi ti ga nafilal kakšen tukajšen poslovni guru, ki  bi te za manj veličastne 'prerokbe' pri sebi ne samo psihično amapk tud fizično lahko zasužnjil  za vse življenje.

Drgač pa en primer vsaj za moje pojme zdarvega prsitopa do indije tudi v primeru, če ne greš dol iskat le hrane za dušo ampak predvsem lek za smrtno bolezen ...  

http://www.eno.si/?show=knjiga&id=78      
Back to top
 
 
IP Logged
 
OMEN SAT
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 592

Re: Kaj naj si mislim
Reply #8 - 18.02.2011 at 12:48:25
 
Klesh wrote on 17.02.2011 at 23:10:38:
Pozdravljeni vsi skupaj!

Ne vem več kam bi se obrnil s svojimi težavami pa sem se odločil, da  napišem svoje izkušnje na ta forum.
Pred tremi leti in pol sem kot mnogi drugi odšel v Indijo iskat duševni mir. Imel sem in  imam še težave z depresijo in anksioznostjo in upal sem, da bom tam našel rešitev. Obiskoval sem razne duhovne kraje, šel na tečaje meditacije, lutal  po Indiji, šel k Saibabi itd. Padel sem noter v to filozofijo, da sem bog in da je ta svet maya -  iluzija.
Nato pa se je zgodilo, da sem v Bangaloru srečal enega tipa. Sam se mi je predstavil in ko sem mu segel v roko me je po vratu stresla elektrika. To sem takoj dojemal kot znak, da je ta dogodek nekaj posebnega. Začel se je pogovarjati z mano  kot da se že poznava, in da je najino srečanje malodane usodno. Bil sem željan dogodovščin in novih izkušenj, zato me je zanimalo kaj mi ima povedati. Kar sem sišal še zdaj ne morem predelati. Ne da bi ga vprašal mi je napovedal prihodnost. Povedal mi je, da sem avatar, bitje, ki je že doseglo nirvano in visokouresničeni modrec. V tem življenju naj bi postal glasbeni zvezdnik svetovne slave, še posebejnaj bi bil popularen na Kitajskem in Nizozemskem. V prejšnjih življenjih sem baje živel z Jezusom in tudi Mohamedom. Kar je še bolj zmedeno, peljal me je k astrologu, nekemu starcu s podeželja. Vprašal sem ga po svojem psihološkem profilu na podlagi astrologije, a mi je šel tudi on napovedovat prihodnost. Povedal mi je čisto nekaj drugega, da bom trpel do konca življenja, a bom srečal svojega guruja čez leto in pol(kar se ni zgodilo). Bil sem slabe volje, a nekako hipnotiziran.  Dobil sem kup enih informacij s katerimi nimam kaj početi. Ta tip, oklical se je za mistika, me je ves čas oblival z energijo, ki sem jo čutil po vsem telesu, imel je tudi sposobnost telekineze, mislim celo, da mi je bral misli. Popar dneh je odšel in spet sem ostal sam. Nisem vedel kaj bi, vcepil mi je prepričanje, da sem avatar, a  po drugi strani mi ni pomagal razvijati sposobnosti.
To veliko "skrivnost" bi moral obdržati zase. Iz Indije sem prišel nazaj domov s prisluhi, tiki, raznimi tokovi energije po telesu, raznimi eteričnimi težko opisljivimi stanji, ki ostajajo vse do zdaj moja stalnica. Kar je še huje, mislim, da mi senzacije povzroča ta indijski "mistik". Ne morem se ga znebiti, ves čas mi je za vratom in z njim nora misel, da sem mesija. Moje realno življenje je povsem drugačno od napovedanega, živim na obrobju družbe in v samoti. Če bi verjel, da sem avatar, bi po vseh predpisih izpadel kot norec. Bil sem že pri nekaj bioterapevtih, a imam še vedno prisluhe in ostalo, ki me morijo nonstop.
Hvaležen bom vsakega nasveta, če pa so komu napovedali kaj podobno odbitega, naj me prosim kontaktira!

Lp, Klesh


vzemi si to kot izkušnjo in nič več

iz tega se lahko naučiš da vsak, ki ti podaja belief system (zgodbo v katero verjameš) je tvoj  sovražnik,ker te oddalji od tega kar si vsak trenutek.



glede šušmarjev kot pravita igor in poet jih je pa povsod dost
slovenci so kar dost visoko glede tega.
vsak podaja svojo zgodbo,ki jo po vrhu še plača naiven folk.
pa stem ni nič narobe je le del igre do spoznanja,
da noben ti tega kar si vsak trenutek ne more dat.



Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
4
****
Offline


Posts: 403
Ljubljana
Gender: male
Re: Kaj naj si mislim
Reply #9 - 18.02.2011 at 14:27:20
 
Quote:
Da so največji sleparji na svetu jaz nisem rekel.

Saj jaz tudi ne. Jaz sem samo rekel, da si ti dobro rekel. Potem sem dal jaz svoj stavek, da so največji sleparji na svetu. Mogoče se stavka res preveč skupaj držita, my bad, sorry & izvini.

Problem Indije je njihov bedast kastni sistem, in tu so največji sleparji + njihova duhovnost za dolar. To je sleparjenje - kasta, potem pa vse okoli njihovih čaker in podobnega balasta.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Kaj naj si mislim
Reply #10 - 18.02.2011 at 14:44:28
 
Klesh wrote on 17.02.2011 at 23:10:38:
Pozdravljeni vsi skupaj!

...

Hvaležen bom vsakega nasveta, če pa so komu napovedali kaj podobno odbitega, naj me prosim kontaktira!

Lp, Klesh

največji problem je da si bog in da je ta svet maya -  iluzija
vsak mora čez drugačne izkušnje it da to dojame
če sploh dojame; če sploh gre preko sebe kdaj

elekrika po hrbtenici po moji izkušnji označuje take ljudi ki ti lahko pomagajo na poti samospoznanja ...
vse kar so ti strici napovedal ti lahko si, al pa ne
kolkr izbereš ...
in lahko še kej druzga ...

glavno je da odmakneš depresije in anksioze ki niso del tebe ampak jih ti držiš pr seb ... zakaj? od kje izvirajo? si to kdaj ugotovu?
se bojiš bit mesija? ne se bat, nas je velik takih ...

pomoje najboljš da začneš rekapitulirat to indijo
pol pa še slovenijo
z vsemi temi tipi si povezan al direkt al pa prek entitet, men zgleda, v vsakem primeru pa je to tvoja izbira (pretekla) - lahko izbereš drugač - vedno

nism baš zihr kolk si avatar - je pa čist možno da si na poti tja ... zakaj ne? vsak ma to možnost ... fora vseh teh modelov ki gledajo u tvoj potencial je pač samo to, da to je tvoj potencial, kaj pa boš ti z njim naredu je seveda tvoja stvar
komu boš verjel konc koncev
in kaj si boš nameravu
in kaj boš nameravu ostalim

zihr hočeš najprej razrešt prisluhe in ostalo, ki te morijo nonstop
torej nameravat hočeš mir
nič druzga ne pomaga, ne afirmacije, ne negacije ...
samo mir


men ni noben nč dost napovedu
pa se mi je zdel neki podobnga kot so teb rekl
so mi edin rekl naj se mal neham s tem ukvarjat, da me ne odnese, da u polju je full jezusov ...

se nism dal Wink
sm še zdej kle
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Kaj naj si mislim
Reply #11 - 18.02.2011 at 15:26:30
 
Poet wrote on 18.02.2011 at 14:27:20:
Quote:
Da so največji sleparji na svetu jaz nisem rekel.

Saj jaz tudi ne. Jaz sem samo rekel, da si ti dobro rekel. Potem sem dal jaz svoj stavek, da so največji sleparji na svetu. Mogoče se stavka res preveč skupaj držita, my bad, sorry & izvini.

Problem Indije je njihov bedast kastni sistem, in tu so največji sleparji + njihova duhovnost za dolar. To je sleparjenje - kasta, potem pa vse okoli njihovih čaker in podobnega balasta.

Na hitro sem prebral in sem preveč povezal.

Sicer sam ne vidim problema v tem indijskem biznisu. To glede čaker zapopadejo tako zahodnjaki. Vedi pa, da so ti "guruji" večinoma šudre in vajšje, če že govoriš o kastah. Klesh je sigurno srečal šudro, ki ga je malo operharil, on si pa to jemlje preveč k srcu in mu je vse verjel.

Me zanima, kako boš ti spoznal Indijo, ko se boš enkrat opogumil in šel tja.
Sicer je pa takšnih patronov kot je Klesh v Indiji kolikor hočeš. Belci, ki doma ne najdejo duhovnost in se odpravijo na romanje z nekim pričakovanjem nekakšne potrditve in iniciacije. Brez nekega vodenja moraš biti res močna osebnost in imeti veliko znanja, da srečaš prave ljudi. Katerih pa v Indiji prav tako ne manjka, za razliko kot pri nas na zahodu.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: Kaj naj si mislim
Reply #12 - 18.02.2011 at 16:09:52
 
Kaj so šudre in vajšje?  Huh
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Kaj naj si mislim
Reply #13 - 18.02.2011 at 16:13:14
 
ik.kanu.na wrote on 18.02.2011 at 16:09:52:
Kaj so šudre in vajšje?  Huh

4. in 3. stopnja človeka v kastnem sistemu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Kaj naj si mislim
Reply #14 - 18.02.2011 at 16:17:38
 
Quote:
ik.kanu.na wrote on 18.02.2011 at 16:09:52:
Kaj so šudre in vajšje?  Huh

4. in 3. stopnja človeka v kastnem sistemu.

kaj je pa kastni sistem ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 6