Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 10869 times)
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: CCllorela
Reply #15 - 07.02.2011 at 23:59:51
 
te razumem , tudi jaz imam ze nekaj casa par stvari v planu pa  trenutno se niso uresnicljive zaradi pomankanja financ  , ravno tako govorim o malih stvareh ki me veselijo , me pa to ne skrbi niti ne posvecam svojga casa cakanju na pravi trenutek ampak si prilagodim plan ali zeljo tako da me se vedno navdusuje in da je hkrati uresnicljiva iz financne strani , ze to po svoje je neko veselje. Hkrati se pa vcasih izkaze da je bila ravno ta pot tista ki je pripeljala do novih moznosti ki bi jih sicer se cakal .
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: CCllorela
Reply #16 - 08.02.2011 at 11:14:21
 
ne razumem zakaj težiš z evri optimus
za kaj bi kukr rabu evre? za gobe delat? kaj je treba kupt?
frdr
most se prečka ko se do njega pride
gobe niso tak biznis k kašn drug, da bi že na začetku mogu met cel plan poštiman ...
najprej nared en kolac kjer bojo gobe rastle
pol k boš gobe mel pa se boš ubadu s tem kako jih prodat
kot si si sam pogledu so one drage za kupt ko svinja
tko da - zgubit se kle ne da ...
s čim so torej stroški že?

kje maš te kmetije kjer bi to delu? se to da videt?

sicer bo zdej zima mim in bi se verjetn blj splačal gobe nabrat u hosti in prodat - ob cesti na črno valjda za keš

še to ti povem
en od zakonov Tongue
če nič nimaš se države nimaš kej bat ker ti nima kej uzet
če niti nič ne pričakuješ od nje, se te njeni zakoni sploh ne tičejo in lahko deluješ po svojih
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: CCllorela
Reply #17 - 17.02.2011 at 18:41:56
 
Pozdrav.
Res je jasnz to je noro, osbno mam eno malco na dan pa dva krompirja to je moaj hrana.
Pa ti povem da ne bom dolgo zdrzal.


Predvsem bi rabil ene 2000 evrov da dam vs epalen pdo streho v tem trenutku, sam nimam tok kesa. Sploh pa vidi da sme dal 2500 evrov cez celo leto drzavi za zdravstveno in pokojninsko k je ne bom dobu.


Predvsem kmetija se da videt, sam sem dobil nekak signal, da kar se tebe tice odpades, ker si se zelo izkazaj v preteklosti kot nezanesljiv in nelojalen. tako, da nekaj osb nima ravno dobrega mnenja o teb Gape. Predvsem takrat ko sme s ezelel izkrcat sred travnka sred gmajne k so me z fleta metal, je neki folak res zacel toel spremlat, in na koncu so videl da nisi zrihtal nic, zato so ti mal zamerl .

Predvsem je tako, so tudi zelo veliki pomisleki, da bi speljal tale plan skoz pa se zanesel da bos ti tole predal. Povem direkt.

Mislim, dnar za kaj.

No naj razmislim.

Substrat jezastonj majke mi. Pol ga mores uredti predvsem skuhat in sterilizirat, hm to bom naredu vejretn v vreci kajne mhm ta je dobra.

Glej, 250 evrov pride vsa oprema, to je to, in povem ti to je brez mojga casa, ker ce cas racunam pol ves da kupim sma osnovno ostlao bom z rokami anredu, ce a grem kupovat vse kar rabimiz stacune pol ap 1000 en bo dosti. Gobe niso ka rneki. Ce hoce sneki met mores met orpemo k drgac ams na koncu plesen.

Pol pa rabis se plac to pa mam.

Lej ce mas avtokalv doma, se zmenmo, sam avtokal vk sme jaz gledu je 2000, tak da bos pa doma skupi varil jeklenko pa jo pod bar dva dal pa se ne grem bo predvsem raznesl kaj ap obmo vsi v zapor sli .

TO je to.

Predvsem pa ej tako, gobe k bi jih jaz delu rabio 9 mesecev da dozorijo in gram je en evro s emi zdi. Vsja v slovniji jih po tej ceni prodajajo v telih kako se rece no lekarnah itd..  .čl
Sej pravim, denar,...

Velik ekonom lonec to je problem.
Sma ekonom lonec ni ok premal pritisk amroe smet specijal ekonom, lone cna pritisk j eskor avtoklav stala ti povem. ... .
Edino cez luzo ga majo to ej to.

Alge ste kaj o tem premilejvali, osbno sem pogruntal pa r reci z pomocjo ljudi, to ej to.

Predvse, ce je kdo pripravljen pomagat ali iti v gradnjo fotobiogenicenga reakcotja nj pove.

Predvsem ap s etole rabil bi vodila kroglicna ve kdo kaj o tem sem dal ponudbo pa pride 400 evrvo  nisem mogel spat dva dni.

M; kdo kaj takega doma.

:::::::

dijo0
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: CCllorela
Reply #18 - 17.02.2011 at 19:42:54
 
lol
kašne maš
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: CCllorela
Reply #19 - 21.03.2011 at 21:01:01
 
gape wrote on 17.02.2011 at 19:42:54:
lol
kašne maš


Realne.

Gobe ni problem naredit ce mas opremo, smao problem je v tem, da ljudje dvomjo da bos kaj narpej spravu.

Mislim, sej lahko delas sam ne rata nic sme s epa ja ok pozanimal.

ceprov mislim, da so rpepovedane v slvoniji se mi zdi en je to pocel za prodajo pa so ga inspektorji zaprl.



Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2