Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 
(Read 51983 times)
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: prevare z papežem
Reply #75 - 31.07.2011 at 17:18:22
 
Alojz in Sandib wrote on 30.07.2011 at 10:58:28:
Vrtnica wrote on 30.07.2011 at 01:55:56:
ojoj, no koment, kar sram me je, da sem karkoli vprašala na tem forumu, zarad takih odgovorov... Shocked


Vrtnica        ! Mislim,da ti vsi nismo dali istega odgovora! Poglej! Ti si prebrala zgolj OTP odgovor! Ljudje smo različni,vsi pa imamo pravico živeti in misliti se izražati,komentirati!


Imaš prav, morala bi se bolj določno izraziti, da me je sram za to, da sem bila udeležena v taki debati, ki je žal vključevala tudi posameznike ki imajo meni nerazumljena in duhovno osiromašena stališča.

Vsem ostalim pa hvala za vaša mnenja. Do smrti (svoje) bom ravno ugotovila kaj je moj smisel. Wink
Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: prevare z papežem
Reply #76 - 31.07.2011 at 17:48:48
 
Do smrti vsak sigurno preživi, glede smisla pa ni tako.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: prevare z papežem
Reply #77 - 31.07.2011 at 19:15:58
 
Hja.

Kot jaz razumem je tako.

Počni vse kar hoces, sam drugemu ne deli skode.

To pomen, da ce hoces spolne potrebe pa nagon zelo uporabljat, ok si nadji folk za to pa mir. Ne pa da se folk vara.

Mislim, sej mas tele klube k se folk dobiva pa poriva k ne vem kaj. Sam vsi vedo za kaj se gre, in gre tja.

Nagon ej vredu haj ce je nagon vredu zakaj pa potem ljuje tkao jokajo da se jih tok vara in zakaj ljudje tok govore o tem.

Mislim.

nagon je ze vredu sam ne tako da se gres porivat k sosedi soji zeni pa glumis da je srce toejga zivljenja.


Kot vem je tako da imajo zivali nagon.

Hja sem reku dostikrat ze da se veliko ljudi tkao obnasa, sam jaz nsim zival in konc.

Ljubezn pa nagon pa splon ne greta skui.

Po mojih obsirnih izkusnjah zenske ljubezni ne pozante temvec sam nagon. le tega pa vse opravicujete z ljubeznij do palcke.

Lojale pa niste nikol.
sori.

p.s.: ej model gape: ti sam bedni, lej, ti sam beni, uporabi svojo veliko svetovno in nebesno moc in me beni, sam ne pol govort kako ej svet psoten.

Mislim, nihce na tem svetu ni nikol bil psoten do nobnga vedno so intersi zadaj.

tako da lepo prosim.

Ljudje majo rpavico govoriti mnenja to je res, kaka so je druga stvar, smao znimivo je da folk neki govori misli drugo dela pa treje kako bso to racionaliziru pa ne vem.

Ko rece moj ciemr punci da je lepa jo isli sam v spoljo sprviti pa ni vazno al je 40 al pa 500 sam da ma dnar. Zraven pa verjetno se fanta dva pili.

Bodi rpiden.
Wink

ti sam beni

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: prevare z papežem
Reply #78 - 31.07.2011 at 19:23:07
 
toel se mi zdi zanimivo;)

http://www.youtube.com/watch?v=3r0VnqXu-vg&feature=related

me spominjana otorstvoko so mi vsi govoril da nj pretepem nekoga od sodolcev pa ga nism hotel,.
hm,.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: prevare z papežem
Reply #79 - 07.04.2012 at 11:11:43
 
No, saj, enim se že svita, v kako slepo ulico je cerkev zabredla, in ko hočejo to razložiti papkotu, jih ta ošteje da so sebični, medtem ko on to dejansko govori o sebi , kajti boji se za premoženje cerkve, da se nebi prehitro "porazgubilo" .

In tako stari slepi osel zavira prenovo cerkve :

http://24ur.com/novice/svet/papez-odlocno-proti-zenskim-duhovnicam-duhovniki-ki-...

Še jim ni kapnilopresmodilo, da bi sprevidel svoje zmotnonapačnegrehe, in to ima rajši pedrofilstvo , kot pa revščino .

Ta celibat je namreč v precejšnji meri kriv za zlorabe ki jih delajo župniki .

Žal.

B. + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: prevare z papežem
Reply #80 - 07.04.2012 at 12:08:50
 
...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: prevare z papežem
Reply #81 - 07.04.2012 at 23:55:37
 
YEAAA  Grin  Grin  Grin idiot  Exclaim

It's obviously, that he rather wants to be rich, than help poor ones, like Everyone should Do .

He's like ; do what i say, but don't do as i do ... :

http://www.youtube.com/watch?v=35K6vQRt67g&ob=av2e

Ja, takele bolane prevare ma papko ...  Tongue

Dobro sliko si to najdu , telih pregrešno bogatih bedakov  Angry

Banda butasta  Tongue
Back to top
« Last Edit: 08.04.2012 at 09:13:01 by Boštyxz »  
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6