Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 26583 times)
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Pogini živali
Reply #15 - 09.01.2011 at 11:13:42
 
Glede teh poginov sem se spomnila prerokb te Babe Vange, ki pravi, da bodo leta 2011 zaradi kemijskega orožja umirale po Evropi živali, rastline in ljudje.

Quote:
2011 - Kot rezultat kemijskih padavin na severni polobli Zemlje ne bo več niti živali ne rastlin. Zatem bodo muslimani začeli kemijsko vojno proti preostalim Evropejcem.


mogoče se je pa vojna res že začela in nas že zastrupljajo z zraka, v glavnem, bomo videli, čas bo pokazal.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Pogini živali
Reply #16 - 09.01.2011 at 13:17:42
 
satis wrote on 09.01.2011 at 11:13:42:
Glede teh poginov sem se spomnila prerokb te Babe Vange, ki pravi, da bodo leta 2011 zaradi kemijskega orožja umirale po Evropi živali, rastline in ljudje.

Quote:
2011 - Kot rezultat kemijskih padavin na severni polobli Zemlje ne bo več niti živali ne rastlin. Zatem bodo muslimani začeli kemijsko vojno proti preostalim Evropejcem.


mogoče se je pa vojna res že začela in nas že zastrupljajo z zraka, v glavnem, bomo videli, čas bo pokazal.

kaj te niso ze dostikrat razocarale te prerokbe .
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Pogini živali
Reply #17 - 09.01.2011 at 17:11:10
 
Ne nujno razočarale, če bi bile resnične, bi bila že na britofu. Razočarale v smislu bolj, da je jasnovidnost redka stvar in da je veliko šarlatanstva na trgu. Ampak tudi vse napovedi niso lažne, svet se res spreminja, res ga čakajo neke spremembe, vsak dan več znakov kaže na to.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Pogini živali
Reply #18 - 09.01.2011 at 17:40:48
 
ja saj , ne mores vedet katera napoved bo vzdrzala , svet se spreminja  ze  od vedno zdaj pa izgleda da se hitreje .
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Pogini živali
Reply #19 - 09.01.2011 at 19:49:30
 
satis wrote on 08.01.2011 at 17:13:24:
Imaš zanimive teorije, mene pa tile dogodki spominjajo na res zanimivo knjigico Univerzalnega življenja, kjer je Jezus že davna leta nazaj napovedal vse dogodke, ki smo jim zdaj priča. Vse to se dogaja, ker ljudje pobijajo živali in zastrupljajo planet.

odlomek:

Quote:
Ljudje boste vprašali, od kod naj vemo, da če škodujemo Zemlji, padejo posledice nazaj na nas? Ni nam bilo rečeno, ne škodujte Zemlji, ampak vzemite, kar nam Zemlja daje! Ali resnično jemljete, kar vam Zemlja daje? Ali si ne prizadevate vedno znova in znova iz Zemlje jemati še več? Resnično, povem vam, vi, ljudje, še niste doumeli, da čim več hočete črpati iz Zemlje, tem manj vam bo dajala v prihodnosti, ker spreminjate njeno notranje življenje in s tem njen položaj. Vi ste povzročitelji prihajajočih dogodkov. Redki ljudje prepoznavajo, kaj prihaja. In če o tem slišijo, pomislijo na Boga, na Gospoda, ki kaznuje in graja. O, ne! Kar ste posejali, boste poželi- razen, če se spreobrnete! Vsaka akcija rodi reakcijo, prihodnost prinaša to, kar so ljudje posejali v preteklih časovnih obdobjih in kar sejejo v sedanjem času.

Kajti kar sem nakazal kot Jezus iz Nazareta, se sedaj zgrinja nad človeštvo- vojne, naravne katastrofe, lakota, stiska.... Da, onesnažena Zemlja se upira in pogoltnila bo mnoge. Zemlja leži v vročici in oddala bo vse, kar ne spada k notranjosti Zemlje, k čisti biti. O, glejte, viharji časa niso samo napovedani, vihrali in divjali bodo na vseh kontinentih. Toda to je šele začetek. Govoril sem o viharjih časa, ki bodo prizadeli Zemljo. Zemlja se segreva, led se topi, prihajajo povodnji, začenjajo se viharji. blizu je čas, ko bodo vode vzele veliko ljudi, ko se bo planet Zemlja vzpel in pogoltnil vse, kar si bo prisvojil. In zgodilo se bo, da bodo vode očistile mnoge dele Zemlje....

Spoznajte, vsaka žival čuti in občuti, kaj človek z njo namerava. O, vi, ljudje, ali se ne zavedate, da brez narave, brez živali, rastlin in mineralov ne morete živeti? Mnogi tega niso doumeli in so že prestopili sredino, oskrunili so zemeljsko kraljestvo in ga še naprej skrunijo. Če umre narava, umre tudi človeški rod. Prišlo bo do preskoka polov....

Izgovoril sem svojo besedo. Svetovna apokalipsa teče. Kdor noče slišati, bo v vedno krajših presledkih svoje ustvarjene vzroke občutil kot posledice. Jaz sem Zemljo z njenimi rastlinami, živalmi in minerali povzdignil k Sebi. Kdor se bo še kljub temu spozabil nad Materjo Zemljo z vsemi njenimi življenjskimi oblikami, ta bo občutil posledice. Prenehajte mučiti, ubijati in moriti! Prenehajte, ljudje, s svojim okrutnim obnašanjem, ki zadeva samo vas in ne drugih bitij, kajti, kar storite najmanjšim vaših sostvaritev, to storite Meni in samim sebi. Dovolj je! Spreobrnite se, sicer se bo nadaljevala žetev, ki je vaša setev.


Ja, to so prave prerokbe iz njih veje pravi Duh in se bodo tudi uresničile, samo natančnega časa kdaj se bodo zgodile, ne ve nihče. Po napovedanih znamenjih iz prerokbe je ta čas zelo blizu in samo vprašanje časa je kdaj bo mera polna. Prerokba pravi, da si bo neumno človeštvo samo prizadejalo to gorje, zaradi svojega samopašnega in samovšečnega ravnanja s svojim planetom. Torej razumimo že enkrat, da to ni Božja volja, ampak posledice človeškega nepravilnega ravnanja z planetom.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Pogini živali
Reply #20 - 09.01.2011 at 22:15:04
 
... "... Znamenja bodo na zemlji   In   n a    N e b u    , ... " ...

... ampak pokvarjeno (beri : neumnosamovšečnonapuhnjeno )  človeštvo jih nebo jemalo resno , ...


In Točno to se dogaja: ne samo okoli nas, ampak še celo tuki gor, na forumu , če opaziš , sestra Satis .

Lp + #

Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Pogini živali
Reply #21 - 09.01.2011 at 23:16:58
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Pogini živali
Reply #22 - 09.01.2011 at 23:41:09
 
Eva wrote on 09.01.2011 at 23:16:58:

hudo hud striko
u bistvu pravi da živali niso poginle? če ga prow razumem ...
u bistvu govori o stari dobri zaroti

ampak je pa hud
Smiley
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Pogini živali
Reply #23 - 10.01.2011 at 09:24:02
 
gape wrote on 09.01.2011 at 23:41:09:
Eva wrote on 09.01.2011 at 23:16:58:

hudo hud striko
u bistvu pravi da živali niso poginle? če ga prow razumem ...
u bistvu govori o stari dobri zaroti

ampak je pa hud
Smiley

isti sintesajzer ma kot jaz, Wink
Quote:
" V zgodovini nimamo ustreznih zapisov, ki bi kazali, da je bilo Živalsko Kraljestvo, o katerem sedaj govorimo - mesojedo. Do tega pride kasneje. Živalsko Kraljestvo, o katerem pišemo tu, je vegetarijansko. Živali jedo samo v popolnem sodelovanju in ubranosti s tem, kar svobodno dajejo minerali in rastline. Celo ptice v tem času ne jedo insektov. Uživajo in živijo od tega, kar je svobodno ponujeno, svobodno dano.
 Živalsko Kraljestvo sedaj kontrolira to, čemur bi rekli realnost in izkušnja zemeljskega Vrta. Ko se bliža zaključku tega kroga, te izvirne vrste, pa se zgodi zanimiva stvar.
 V Vrt vstopi val duš in duhov - se spominjate tega, to smo bili mi (!) - da bi ga raziskali. Prišli smo, da Vrt pogledamo, raziščemo in izkusimo. Ta čas nismo bili v fizični obliki. Bili smo duhovna bitja. Zelo podobna temu, kar danes imenujemo Kraljestvo Angelov. Bili smo individualni duhovni izraz Enosti, ki je ustvarilo vse. Nismo bili samo božja narava, ampak božja bitja, dobesedno bistvo Boga.
 Nase lahko gledamo kot na stvaritev Boga in ločeni smo od tega, kar nas je ustvarilo. Tako se zgodba dostikrat pove. Če pa greste v srce, boste odkrili, da veste, da to ni res. Smo bistvo in razširitev Enosti. Teorija o ločitvi od Enosti enostavno ni možna. Sprejmite to v srce. Celo možno to ni. Nikoli se ni zgodilo. Nikoli se ne bo. Vse, kar je Eno ustvarilo, je njegovo bistvo, njegov podaljšek. Eno celo pomislilo ni, da bi se ločilo od tega, kar je ustvarilo.
 V ta Vrt smo prišli kot valovi bitij in bivanja, da ga raziščemo in izkusimo njegovo naravo. Nekateri smo bili usmerjeni na simfonijo Boga, na glasbo in nekateri smo še vedno osredotočeni na to. Nekateri smo prišli v valu z božjo energijo Razumevanja ali Resnice, Lepote, Modrosti, Čistosti... Prišli smo v različnih valovih bistva Enosti. V tem raziskovanju Vrta se nam je zgodila zanimiva stvar, ki se ni zgodila drugim kraljestvom. Bili smo in smo edino kraljestvo kateremu je Eno izrazilo in dalo Svobodno Voljo, omogočilo, da živi s stalno možnostjo Izbire.
 Vrtnica ni sposobna imeti misli "rada bi bila lilija". Še pomisliti ne more tako. To je zanjo nestvarnost. Mačke ne hodijo okrog jezne in frustrirane na Boga, ker bi raje bile psi. Tega ni v njihovi zavesti. Nimajo izbire in celo vedo ne, da je nimajo. Enostavno ne obstaja zanje. Človeško Kraljestvo je torej prvo kraljestvo s to možnostjo izbiranja, ki jo dostikrat opišemo kot "svobodna volja". Vendar je to napaka v zapisih."


http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1055858247/30#42
pa še nasledni posti! o živalskem kraljestvu, pa šre šrejšnji, znajte se jes mam še tolk...
npr. kruh za race in labode  Wink
jaz sem že sprašvala to u merkatorju zase, ane, kruh brez aditivov, so povedale prijazne gospe, tud da so šle na nekako ekskurzijo v te pekarne pogledat
http://www.mercator.si/si/pekarna-grosuplje/
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Pogini živali
Reply #24 - 10.01.2011 at 10:28:42
 
Eva wrote on 09.01.2011 at 23:16:58:


Dost' zanimiv je tole skupi zlimou , ...

Ampk' pol je pa že mal' živčnohisteričn' ratou, ... al pa je sam nervozn', ker je hotu tolk' povdarit delovanje sil teme na Človeštvo v teh , poslednjih časih, ki se pripravljajo za Prebuditev Človeštva .

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Pogini živali
Reply #25 - 10.01.2011 at 11:05:49
 
Boštyxz wrote on 10.01.2011 at 10:28:42:
Eva wrote on 09.01.2011 at 23:16:58:


Dost' zanimiv je tole skupi zlimou , ...

Ampk' pol je pa že mal' živčnohisteričn' ratou, ... al pa je sam nervozn', ker je hotu tolk' povdarit delovanje sil teme na Človeštvo v teh , poslednjih časih, ki se pripravljajo za Prebuditev Človeštva .

Lp + #

hahahaa tip je na horsu  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Pogini živali
Reply #26 - 10.01.2011 at 11:08:24
 
ego-3p wrote on 10.01.2011 at 11:05:49:
Boštyxz wrote on 10.01.2011 at 10:28:42:
Eva wrote on 09.01.2011 at 23:16:58:


Dost' zanimiv je tole skupi zlimou , ...

Ampk' pol je pa že mal' živčnohisteričn' ratou, ... al pa je sam nervozn', ker je hotu tolk' povdarit delovanje sil teme na Človeštvo v teh , poslednjih časih, ki se pripravljajo za Prebuditev Človeštva .

Lp + #

hahahaa tip je na horsu  Grin


Ihaaa, ihaaaa, ... da ni na oslu  Undecided

Ah, daj no, vsi pa tud' nemorjo oslov vozit'  Tongue

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Pogini živali
Reply #27 - 10.01.2011 at 11:16:40
 
Boštyxz wrote on 10.01.2011 at 11:08:24:
ego-3p wrote on 10.01.2011 at 11:05:49:
Boštyxz wrote on 10.01.2011 at 10:28:42:
Eva wrote on 09.01.2011 at 23:16:58:


Dost' zanimiv je tole skupi zlimou , ...

Ampk' pol je pa že mal' živčnohisteričn' ratou, ... al pa je sam nervozn', ker je hotu tolk' povdarit delovanje sil teme na Človeštvo v teh , poslednjih časih, ki se pripravljajo za Prebuditev Človeštva .

Lp + #

hahahaa tip je na horsu  Grin


Ihaaa, ihaaaa, ... da ni na oslu  Undecided

Ah, daj no, vsi pa tud' nemorjo oslov vozit'  Tongue

Lp + #

Bosty se dobro da ne da vsak svoje table na you tube  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Pogini živali
Reply #28 - 10.01.2011 at 16:45:42
 
Boštyxz wrote on 10.01.2011 at 11:08:24:
ego-3p wrote on 10.01.2011 at 11:05:49:
Boštyxz wrote on 10.01.2011 at 10:28:42:
Eva wrote on 09.01.2011 at 23:16:58:


Dost' zanimiv je tole skupi zlimou , ...

Ampk' pol je pa že mal' živčnohisteričn' ratou, ... al pa je sam nervozn', ker je hotu tolk' povdarit delovanje sil teme na Človeštvo v teh , poslednjih časih, ki se pripravljajo za Prebuditev Človeštva .

Lp + #

hahahaa tip je na horsu  Grin


Ihaaa, ihaaaa, ... da ni na oslu  Undecided

Ah, daj no, vsi pa tud' nemorjo oslov vozit'  Tongue

Lp + #

LOL
moj konjiček vozi me, moj osliček nosi me, koza bleje mekeke, ovčka pravi strizi me, moja goska vodo ploska, moja račka blato tačka, moj akoklja špiklja špoklja, piščeta vali
~/\~
thanks for the q, mamica se morm znat igrat ( ;
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Pogini živali
Reply #29 - 12.01.2011 at 01:24:29
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4