Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 26660 times)
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Pogini živali
06.01.2011 at 12:57:24
 
Množični pogini živali se nadaljujejo. Enkrat sem brala, da naj bi nekje v tem času prišlo do menjave zemeljskih polov, bi bilo lahko to s tem povezano?

Ptice, ribe, zdaj še rakovice
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Pogini živali
Reply #1 - 06.01.2011 at 13:07:40
 
poglej mal v temo 2012, se o tem tudi tam debatira.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Pogini živali
Reply #2 - 06.01.2011 at 13:38:33
 
some crazy shit
not gud uboge zivali Cry
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Pogini živali
Reply #3 - 07.01.2011 at 09:36:16
 
Petra. wrote on 06.01.2011 at 13:07:40:
poglej mal v temo 2012, se o tem tudi tam debatira.


Vem, sem tudi tam že nekaj o tem pisala, samo zdaj je tega vsak dan več, pa je mogoče bolj pregledno, če je tema posebej.   Smiley

Danes pišejo, da se gre verjetno za človeške poskuse z biološkim orožjem. Kakšna farsa, če pomisliš, da so napadli Irak zaradi nikoli odkritega orožja za množično uničevanje, sami pa zastrupljajo vse okrog sebe.

Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Pogini živali
Reply #4 - 07.01.2011 at 14:01:26
 
zalostno , tisti ki imajo tukaj prste zraven ubijajo sebe in vso zivljenje  .
resnica pa prihaja na dan  na vseh podrocjih .
prebujamo se  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Pogini živali
Reply #5 - 07.01.2011 at 15:51:07
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Pogini živali
Reply #6 - 07.01.2011 at 16:28:40
 
Petra. wrote on 07.01.2011 at 15:51:07:


Točn Tko  Exclaim

Namreč, ta je vedel tudi za to povezavo hitro prihajajoče lakote nad Človeštvo, prek izgube čebel .

Zato so ga pa raje utišali, tko kot to delajo že več tisoč let , obenem nam pa še kradejo denar .

No, saj , drugače kot z lakoto ( posledično bo nasilje ) in boleznimi, se jih nebomo zmogli losati .

Tko pač bo , da bomo rešeni nadloge-zalege izkoriščevalske .

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Pogini živali
Reply #7 - 07.01.2011 at 18:40:12
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Pogini živali
Reply #8 - 07.01.2011 at 18:57:28
 
Za te ubožce bi pa rekel, da so reinkarnirane - padle duše duhovno nazadujočih ljudi , ki se nočejo soočiti z krutostjo svoje reinkarnacije in resnico svoje zavožene duše .

Pol pa tkole podležejo negativnemu prigovarjanju zlih duhov , in se vržejo v smrt .

Ampak ta, druga smrt je zanje tudi precejšnja, če že ne dokončna - resnična - Duhovna smrt .

To je potrebno razumeti kot energijska smrt , ob kateri je duša tako osiromašena svoje življenjske energije, da se razgradi v še manjše energijske dele , in tako umre , namesto da bi se energijsko krepila-združevala .

Žalosten konec  Cry

Škoda  Sad

lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Pogini živali
Reply #9 - 08.01.2011 at 16:36:16
 
Ni še konca, zdaj umirajo ptice že v naši bližini, v Italiji.

http://www.rtvslo.si/svet/na-vrsti-je-italija-z-neba-padajo-poginule-grlice/2480...
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Pogini živali
Reply #10 - 08.01.2011 at 16:40:05
 
Ja, sem že bral, ... hvala vseeno  .

lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Pogini živali
Reply #11 - 08.01.2011 at 16:44:54
 
Boštyxz wrote on 07.01.2011 at 18:57:28:
Za te ubožce bi pa rekel, da so reinkarnirane - padle duše duhovno nazadujočih ljudi , ki se nočejo soočiti z krutostjo svoje reinkarnacije in resnico svoje zavožene duše .

Pol pa tkole podležejo negativnemu prigovarjanju zlih duhov , in se vržejo v smrt .

Ampak ta, druga smrt je zanje tudi precejšnja, če že ne dokončna - resnična - Duhovna smrt .

To je potrebno razumeti kot energijska smrt , ob kateri je duša tako osiromašena svoje življenjske energije, da se razgradi v še manjše energijske dele , in tako umre , namesto da bi se energijsko krepila-združevala .

Žalosten konec  Cry

Škoda  Sad

lp + #


bošti, tu se pa po mojem ne gre za neke skupinske živalske samomore. Bolj verjetno je nekaj z zemeljskimi poli, bomo videli sicer še. Lahko pa kakšni ameriški strupi.

Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Pogini živali
Reply #12 - 08.01.2011 at 17:01:47
 
Ja, vem ,... ne, sej nisem mislu skupinskih samomorov živali .

Jaz sem mislil na dvig zavesti tudi pri "nižjenazaj" reinkarniranih dušah v živali, katerim je dana milost spoznanja, ampak ker se ne zmorejo soočiti , podležejo zlemu prigovarjanju zlih duhov , in zato naredijo samomor .

Tko sem to mislu.

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Pogini živali
Reply #13 - 08.01.2011 at 17:13:24
 
Boštyxz wrote on 08.01.2011 at 17:01:47:
Ja, vem ,... ne, sej nisem mislu skupinskih samomorov živali .

Jaz sem mislil na dvig zavesti tudi pri "nižjenazaj" reinkarniranih dušah v živali, katerim je dana milost spoznanja, ampak ker se ne zmorejo soočiti , podležejo zlemu prigovarjanju zlih duhov , in zato naredijo samomor .

Tko sem to mislu.

Lp + #


Imaš zanimive teorije, mene pa tile dogodki spominjajo na res zanimivo knjigico Univerzalnega življenja, kjer je Jezus že davna leta nazaj napovedal vse dogodke, ki smo jim zdaj priča. Vse to se dogaja, ker ljudje pobijajo živali in zastrupljajo planet.

odlomek:

Quote:
Ljudje boste vprašali, od kod naj vemo, da če škodujemo Zemlji, padejo posledice nazaj na nas? Ni nam bilo rečeno, ne škodujte Zemlji, ampak vzemite, kar nam Zemlja daje! Ali resnično jemljete, kar vam Zemlja daje? Ali si ne prizadevate vedno znova in znova iz Zemlje jemati še več? Resnično, povem vam, vi, ljudje, še niste doumeli, da čim več hočete črpati iz Zemlje, tem manj vam bo dajala v prihodnosti, ker spreminjate njeno notranje življenje in s tem njen položaj. Vi ste povzročitelji prihajajočih dogodkov. Redki ljudje prepoznavajo, kaj prihaja. In če o tem slišijo, pomislijo na Boga, na Gospoda, ki kaznuje in graja. O, ne! Kar ste posejali, boste poželi- razen, če se spreobrnete! Vsaka akcija rodi reakcijo, prihodnost prinaša to, kar so ljudje posejali v preteklih časovnih obdobjih in kar sejejo v sedanjem času.

Kajti kar sem nakazal kot Jezus iz Nazareta, se sedaj zgrinja nad človeštvo- vojne, naravne katastrofe, lakota, stiska.... Da, onesnažena Zemlja se upira in pogoltnila bo mnoge. Zemlja leži v vročici in oddala bo vse, kar ne spada k notranjosti Zemlje, k čisti biti. O, glejte, viharji časa niso samo napovedani, vihrali in divjali bodo na vseh kontinentih. Toda to je šele začetek. Govoril sem o viharjih časa, ki bodo prizadeli Zemljo. Zemlja se segreva, led se topi, prihajajo povodnji, začenjajo se viharji. blizu je čas, ko bodo vode vzele veliko ljudi, ko se bo planet Zemlja vzpel in pogoltnil vse, kar si bo prisvojil. In zgodilo se bo, da bodo vode očistile mnoge dele Zemlje....

Spoznajte, vsaka žival čuti in občuti, kaj človek z njo namerava. O, vi, ljudje, ali se ne zavedate, da brez narave, brez živali, rastlin in mineralov ne morete živeti? Mnogi tega niso doumeli in so že prestopili sredino, oskrunili so zemeljsko kraljestvo in ga še naprej skrunijo. Če umre narava, umre tudi človeški rod. Prišlo bo do preskoka polov....

Izgovoril sem svojo besedo. Svetovna apokalipsa teče. Kdor noče slišati, bo v vedno krajših presledkih svoje ustvarjene vzroke občutil kot posledice. Jaz sem Zemljo z njenimi rastlinami, živalmi in minerali povzdignil k Sebi. Kdor se bo še kljub temu spozabil nad Materjo Zemljo z vsemi njenimi življenjskimi oblikami, ta bo občutil posledice. Prenehajte mučiti, ubijati in moriti! Prenehajte, ljudje, s svojim okrutnim obnašanjem, ki zadeva samo vas in ne drugih bitij, kajti, kar storite najmanjšim vaših sostvaritev, to storite Meni in samim sebi. Dovolj je! Spreobrnite se, sicer se bo nadaljevala žetev, ki je vaša setev.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Pogini živali
Reply #14 - 08.01.2011 at 17:35:25
 
Ja, poznam to , ... sem bral že več let nazaj, če se ne motim, je to od Gabrijele , a ne ?

No, jaz sem jo zadnje tedne poplnoma skenslal, dasiravno sem prejel mnoga spoznanja ravno prek nje .

Ampak, ker resnico podaja preveč "zakrito", sem sklenil, da prekinem to sodelovanje z njo, kajti ...  Lips Sealed

No, kar se pa tiče mojih "teorij" , pa na srečo to Niso . Exclaim Roll Eyes Cool

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4