Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 13899 times)
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Nune
Reply #15 - 28.12.2010 at 15:30:35
 
Quote:
Kaj te tako nervirajo nune, Bošti, saj jim popolnoma nič ne manjka, razen ščepca soli.

Lp,Igor


heh, no, saj, zaradi tega pomanjkanja ščepca me "nervirajo" , kajti z njihovim pomanjkanjem "ščepcev" potem še drugim jemljejo še tisto preostalo sol ki jo premorejo .

Ko bi se vsaj malo zavedle svojih blodenj, ... pol bi čiiist spremenile svoje zavožene poti , ...  Embarrassed

No, tko se vsaj ve, z kom ali čim imamo opravka , ...

Uboge "bejbe" zavožene, ...  Tongue

Dp + #
Back to top
« Last Edit: 28.12.2010 at 21:56:22 by Boštyxz »  
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Nune
Reply #16 - 28.12.2010 at 15:56:09
 
Quote:
heh, no, saj, zaradi tega pomanjkanja ščepca me 2nervirajo" , kajti z njihobim pomanjkanjem "ščepcev" potem še drugim jemljejo še tisto preostalo sol ki jo premorejo .

Kaj pa imaš ti z njimi ?
Živiš z njimi v samostanu ? Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Nune
Reply #17 - 28.12.2010 at 21:58:27
 
Robi wrote on 28.12.2010 at 15:56:09:
Quote:
heh, no, saj, zaradi tega pomanjkanja ščepca me 2nervirajo" , kajti z njihobim pomanjkanjem "ščepcev" potem še drugim jemljejo še tisto preostalo sol ki jo premorejo .

Kaj pa imaš ti z njimi ?
Živiš z njimi v samostanu ? Smiley


Ne, ampak hočeš nočeš jih srečaš na cesti, na ulicah, itd , ... kjer se kažejo nevemkakohudo pobožne oh in sploh in ...  Shocked Huh Roll Eyes Tongue

To ti je ta maska , za katero morajo delati in jo ohranjati , ... zaradi svoje napačne odločitve, katero pa žal ne zmorejo "preklicati" , ker jim njihov napuh to žal onemogoča .  Embarrassed Tongue Sad

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Nune
Reply #18 - 29.12.2010 at 00:01:39
 
Boštyxz wrote on 28.12.2010 at 21:58:27:
Robi wrote on 28.12.2010 at 15:56:09:
Quote:
heh, no, saj, zaradi tega pomanjkanja ščepca me 2nervirajo" , kajti z njihobim pomanjkanjem "ščepcev" potem še drugim jemljejo še tisto preostalo sol ki jo premorejo .

Kaj pa imaš ti z njimi ?
Živiš z njimi v samostanu ? Smiley


Ne, ampak hočeš nočeš jih srečaš na cesti, na ulicah, itd , ... kjer se kažejo nevemkakohudo pobožne oh in sploh in ...  Shocked Huh Roll Eyes Tongue

To ti je ta maska , za katero morajo delati in jo ohranjati , ... zaradi svoje napačne odločitve, katero pa žal ne zmorejo "preklicati" , ker jim njihov napuh to žal onemogoča .  Embarrassed Tongue Sad

Lp + #

kaj se sekiras zarad nun , pred bogom se ne more nihce skrit je res ?pa si lahko mislijo kar hocejo  so pobozne kolk zelijo in verjamejo v karkoli zelijo Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Nune
Reply #19 - 29.12.2010 at 18:51:03
 
Mislijo da so pobožne, in se tud delajo da so, in tud mislijo kako prav da verjamejo, ampak žal, žal je v njih laž, intorej tudi smrt z njo .

Tolk', da vemo z kom imamo opravka .

Z satanovim zavajanjem .

Lp + #

Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Nune
Reply #20 - 29.12.2010 at 19:33:31
 
Quote:
žal je v njih laž, intorej tudi smrt z njo .

Bošti...Vsi bomo enkrat umrli...Verni pa tudi neverni....Z resnico ali z lažjo..... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Nune
Reply #21 - 30.12.2010 at 07:49:14
 
Robi wrote on 29.12.2010 at 19:33:31:
Quote:
žal je v njih laž, intorej tudi smrt z njo .

Bošti...Vsi bomo enkrat umrli...Verni pa tudi neverni....Z resnico ali z lažjo..... Smiley

No, žal me nisi čist' razumel, ... ampak verjetno tudi nisi vedel, da obstajata 2 smrti : materijalna in duhovna smrt .

Jaz sem govoril o duhovni smrti , o duhovnem spanju , ...

Da pa bomo vsi enkrat morali zapustiti ta materijalna telesa, in oditi v svet duhov - Duhovni svet ( Energijski svet) , je pa tako ali tako jasno že dolgo časa , kajti , od tam izhajamo .

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
4
****
Offline


Posts: 403
Ljubljana
Gender: male
Re: Nune
Reply #22 - 30.12.2010 at 10:42:19
 
Boštyxz wrote on 30.12.2010 at 07:49:14:
Robi wrote on 29.12.2010 at 19:33:31:
Quote:
žal je v njih laž, intorej tudi smrt z njo .

Bošti...Vsi bomo enkrat umrli...Verni pa tudi neverni....Z resnico ali z lažjo..... Smiley

No, žal me nisi čist' razumel, ... ampak verjetno tudi nisi vedel, da obstajata 2 smrti : materijalna in duhovna smrt .

Jaz sem govoril o duhovni smrti , o duhovnem spanju , ...

Da pa bomo vsi enkrat morali zapustiti ta materijalna telesa, in oditi v svet duhov - Duhovni svet ( Energijski svet) , je pa tako ali tako jasno že dolgo časa , kajti , od tam izhajamo .

A si že slišal za tretjo vrsto smrti, namreč smrt inteligence? To so tisti 4% tvojih genov, ki izvirajo še iz pečanja homo sapiensa z neandertalcem, ki so se pri tebi razrasli čez vse meje in te sedaj silijo v tvoje nebulozne nebuloze.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Nune
Reply #23 - 30.12.2010 at 13:30:42
 
Poet wrote on 30.12.2010 at 10:42:19:
Boštyxz wrote on 30.12.2010 at 07:49:14:
Robi wrote on 29.12.2010 at 19:33:31:
Quote:
žal je v njih laž, intorej tudi smrt z njo .

Bošti...Vsi bomo enkrat umrli...Verni pa tudi neverni....Z resnico ali z lažjo..... Smiley

No, žal me nisi čist' razumel, ... ampak verjetno tudi nisi vedel, da obstajata 2 smrti : materijalna in duhovna smrt .

Jaz sem govoril o duhovni smrti , o duhovnem spanju , ...

Da pa bomo vsi enkrat morali zapustiti ta materijalna telesa, in oditi v svet duhov - Duhovni svet ( Energijski svet) , je pa tako ali tako jasno že dolgo časa , kajti , od tam izhajamo .

A si že slišal za tretjo vrsto smrti, namreč smrt inteligence? To so tisti 4% tvojih genov, ki izvirajo še iz pečanja homo sapiensa z neandertalcem, ki so se pri tebi razrasli čez vse meje in te sedaj silijo v tvoje nebulozne nebuloze.


Hja, zdaj, če imaš ti sebe za spečanega z raznimi nižjerazvitimi človeku podobnimi napol živalmi, potem ti še ni treba tudi druge obsojati z svojimi omejenimi spoznanji .

Namreč, jaz sebe nimam za mešanico PredAdamitskih ras .

Zna pa biti pri tebi to tudi razlog, da ne razumeš tega kar jaz govorim, in zaradi svojega nerazumevanja/nedoumevanja potrebuješ še kako dodatno inkarnacijo, da se boš osvobodil "mešanic" o katerih si govoril .

Lp do tedaj, ajd' , čaw .  Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
4
****
Offline


Posts: 403
Ljubljana
Gender: male
Re: Nune
Reply #24 - 30.12.2010 at 15:18:12
 
Boštyxz wrote on 30.12.2010 at 13:30:42:
Poet wrote on 30.12.2010 at 10:42:19:
Boštyxz wrote on 30.12.2010 at 07:49:14:
Robi wrote on 29.12.2010 at 19:33:31:
Quote:
žal je v njih laž, intorej tudi smrt z njo .

Bošti...Vsi bomo enkrat umrli...Verni pa tudi neverni....Z resnico ali z lažjo..... Smiley

No, žal me nisi čist' razumel, ... ampak verjetno tudi nisi vedel, da obstajata 2 smrti : materijalna in duhovna smrt .

Jaz sem govoril o duhovni smrti , o duhovnem spanju , ...

Da pa bomo vsi enkrat morali zapustiti ta materijalna telesa, in oditi v svet duhov - Duhovni svet ( Energijski svet) , je pa tako ali tako jasno že dolgo časa , kajti , od tam izhajamo .

A si že slišal za tretjo vrsto smrti, namreč smrt inteligence? To so tisti 4% tvojih genov, ki izvirajo še iz pečanja homo sapiensa z neandertalcem, ki so se pri tebi razrasli čez vse meje in te sedaj silijo v tvoje nebulozne nebuloze.


Hja, zdaj, če imaš ti sebe za spečanega z raznimi nižjerazvitimi človeku podobnimi napol živalmi, potem ti še ni treba tudi druge obsojati z svojimi omejenimi spoznanji .

Namreč, jaz sebe nimam za mešanico PredAdamitskih ras .

Zna pa biti pri tebi to tudi razlog, da ne razumeš tega kar jaz govorim, in zaradi svojega nerazumevanja/nedoumevanja potrebuješ še kako dodatno inkarnacijo, da se boš osvobodil "mešanic" o katerih si govoril .  

Bravo, Bošty, ti si pa res nekaj posebnega! Naj ti tekne!  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Nune
Reply #25 - 30.12.2010 at 17:11:17
 
No, saj si tudi ti nekaj posebnega, ... tko kot vsak  Cool

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: Nune
Reply #26 - 31.12.2010 at 01:41:07
 
Boštyxz wrote on 30.12.2010 at 07:49:14:
Robi wrote on 29.12.2010 at 19:33:31:
Quote:
žal je v njih laž, intorej tudi smrt z njo .

Bošti...Vsi bomo enkrat umrli...Verni pa tudi neverni....Z resnico ali z lažjo..... Smiley

No, žal me nisi čist' razumel, ... ampak verjetno tudi nisi vedel, da obstajata 2 smrti : materijalna in duhovna smrt .

Jaz sem govoril o duhovni smrti , o duhovnem spanju , ...

Da pa bomo vsi enkrat morali zapustiti ta materijalna telesa, in oditi v svet duhov - Duhovni svet ( Energijski svet) , je pa tako ali tako jasno že dolgo časa , kajti , od tam izhajamo .

Lp + #

Kako veš, da obstaja Duhovni svet oziroma Energijski svet?  Huh
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Nune
Reply #27 - 31.12.2010 at 08:23:38
 
Zato, ker je Vse le Energija = Duh (duhovi) .

In, tudi materija je energija, in je bila ustvarjena iz energije , je prišla iz energijskega sveta ( "energijske-duhovne dimenzije" , če se tako izrazim) .

Torej, izvor vsega je v Duhovnem-energijskem svetu .

In nazaj tja tudi odhajamo, takoj ko odložimo ponošeno materijalno obleko telesa .

In tam se bomo tudi srečali vsi .

Med drugim tudi z temi nunami, ki še blodijo tukaj na tem Planetu .

To bo zavestno doživetje , razen za tiste duše, ki so preveč zmaterijalizirane . Tiste se bodo uničile same, in bo njihovo energijo potrebno ujeti in transformirati, ter voditi na druga mesta : k drugim dušam , ker energije se ne da uničiti .

(no, v bistvu se jo da, ampak to je že druga + daaaljša razlaga , ki pa velja le izjemoma ).

.......

Lp do tedaj, ajd' , čaw .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Nune
Reply #28 - 07.01.2011 at 20:31:06
 
Boštyxz wrote on 29.12.2010 at 18:51:03:
Mislijo da so pobožne, in se tud delajo da so, in tud mislijo kako prav da verjamejo, ampak žal, žal je v njih laž, intorej tudi smrt z njo .

Tolk', da vemo z kom imamo opravka .

Z satanovim zavajanjem .

Lp + #


Kaj misliš, v čem se ti razlikuješ od njih ? Smiley

Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Nune
Reply #29 - 08.01.2011 at 23:14:25
 
Robi wrote on 07.01.2011 at 20:31:06:
Boštyxz wrote on 29.12.2010 at 18:51:03:
Mislijo da so pobožne, in se tud delajo da so, in tud mislijo kako prav da verjamejo, ampak žal, žal je v njih laž, intorej tudi smrt z njo .

Tolk', da vemo z kom imamo opravka .

Z satanovim zavajanjem .

Lp + #


Kaj misliš, v čem se ti razlikuješ od njih ? Smiley



Nič ne mislim, temveč jasno vidim , da delam "skoraj diametralno nasprotno kot one .

Saj bi še podrobneje opisal, ampak ne zdaj, ker sem že zaspan, in bom šel mal' molit' zdaj, pol pa spat', pa zjutraj kmalu vstat', pa kako duhovno delo še postoriti .

Se pišemo ju3.

Ajd' , čaw .

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2