Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 
(Read 31170 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: pekel resničnega življenja
Reply #75 - 08.04.2011 at 02:58:30
 
Optimus T. Prime wrote on 07.04.2011 at 20:54:53:
333 — Mojstri modrosti so blizu vas, želijo da veste, da imate njihovo pomoč, ljubezen in prijateljstvo. Pogosto pokličite Mojstre modrosti, sploh kadar okoli sebe vidite vzorce števila 3. Nekateri od bolj znanih Mojstrov modrosti so: Jezus, Mojzes, Marija, Quan Yin in Yogananda.

sam neki toel ne bo drzal
333 ni dobra cifra ker je pol od 666 to pa vemo kaj je.

ti že veš ...
Quote:
666 — Vaše misli so trenutno izven ravnovesja, osredotočene preveč na materialni svet.

http://www.gape.org/svetpogovorov/stevilke/
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: pekel resničnega življenja
Reply #76 - 12.04.2011 at 20:37:28
 
Polus tole.
Mojster, zakaj mislite da je jezus mojster islim renso.
satan je tudi mojster mislim sej s egre za znanje kaj mislite da ej samo en nacin islim.
Pogljemo 666 vemo kaj je cifra za vampirj eitd,..
333 je pa ena druga zadeva bitje ki ima prvine in eenrgije od 666 noter ima celo ime in sme ne grem,.

mislim sedaj mi bsote rekl pa da je Prometejus iz grske mitologije ok pol pa mi boste rekl se to da je JODA in star wars, ful zakon bitj ep tako naprej,.
dajte folk potegnte tit ali glavo iz riti.

edin aresnic ana celmu svet je to, ce hoce sneki met mores ratat hujsi kot toji sovrazniki to pomen ce hoces met babo mores bit hujsi k vsi tipi v sobi, ce hoce sisht met je sist.

Pol pa se loti, gres v orozarno in vzames palco mec al pa gres do polic ek pis ecrna magija in azcne sbrat in klat,...

mislim fak of,. picek uporabljajo to sranje,.. da s eproviajo okol k podgane pol pa bos ti mel kle govoru da jaz ze vem,.
Dej

Lej gape tako se zemnva,..

Dej ti enkrat prid na oltar z mano,.. pa bova eno kozo zaklala ji spustila kri sred oltarja pa une pentagramcčke barve okol razporedila s eprej,. pol ap te damo v tri d zrcalo, noter,. pa da te vidim kok casa bos se govoru da sme nor,. scal in sral bos k pes..

Renso,..  


Mislim,.. fak off.


Vsi ste tkao pametni, sam k je pa treba neki naredit pol ap se vse zalom. ves kaj je zanimiva stvar ks em jo rpejen teden gruntal. Poznas gape mogoce un filem Harry potter. In nepreklicno obvezpo (unbrakeble spell),.. no glej, recva da je mozen to anrest. Poglej to foro. Recmo da se zemnva da skopleva vsak 10 meterski jarek,.. jaz ga skoplem ti pa ne kao gobcenpa to, no kaj ap ce bi rpej sla nekam pa naredila ta nubrakeble spell,.. pol ap te poejdo demoni na konc ce to ne naredis kar si oblubu,. Ves, tak zakon taka obveza je ko s euzenis, realno, se jo da narediti sam mal drgac.

Gres v cerkev ce ves kaj je cerkev misli, cerkev je sakralni objekt mm zakaj aja zato k je od cerkve ane,. ne ne zato ker sotji nekje k je zelo pomebno kje sotji in azto ekr noter mas dve tipa ljudi ali bitij prva so ok drga pa ne tkao ok. Iams celo vedo kako se gradi sakralen objekte za potrebe domovanja ok in n eok bitij. ol pa prpeles babo in se azvezes k se uznis. Jaz bi tako anredu.
ce me baba vara itd,.. cak,.. Una vrze sojo kri gor na oltar jaz sojo pol ap da vidis, grem karmo koli hocem in vem ce me bama prevara jo bodo uni pojedl,.

vis, to je znanje,..  poroka in veti zakramenti to ej res neki zakonskega ane pol ap se porivas z sosedom k ma 198 let, in moz fuka sojo sosedo ap s etajnco res zakon. Ce pa naredis pravo vezo,.. kjne. No to je pa zanimiv,.. vedno je nekdo z teboj, te varje te gleda in nosi z seboj vilce pa noz d te pojede samo g ane vidis, gre zena k sosedu s efukat, in pok. nasleden dan jo bo zbil avto al ap dobi vilce v celo. Mogoce pa ji sam duso pojedo.

No model, ves, ce ti ne beres teh reci pa ce nisi probu ,. pol ok vejramem da s enroac adelas,. pa ne misliti prosim da sm nor.
Sma ves

PROSIM LEPO RAZUMI.

Znanje teh ved nam ni dal bog,..... ampak onui drugi oziroma mal drgac. Ni bilo v interesu boga da mamo to znanje ker je prepovedano. In s eneki ko bog se spusti na zemljo more skozi 12 dimenzij do 3 dimnzije,. haj tj je problem. PRvic bog more najrpej v stvarnost ki je no stvarjenje to kar je sam usvaril, pol ap more pridet iz 12 oziroma 15 dol do 3 to pomen da na koncu je tak k ti in jaz nioc bolj pameten nic bolj specijal. In tuki zgubi moc, razen ce deluje iz nestavrjenja direktno preko stranskih vrat ko tjih ima matrica filem ce si gledal no to je to.


Prosim,... malo premisli kdo je boljsi boig lai satan, renso,.. bog ti je dal kaj,. hja pomiliva,.. piek k se gonjo k podgane, tipi k s egonjo k psi,.. izkoriscanje ljubzeen pozab teg ani, itd,.. mhm kdo je dober sedaj.

Resno gape, daj te damo enkrat v krog noter na oltar,. kozo z seboj vzames pa ji bos kri spustil noter v trojni zascitni krog oziroma lohak tudi v zrcalo,..  Wink;)Wink;)Wink;)Wink..

pol ap se bos zmenu, mogoc ese celo zeno predas za boljsi avto,. vse se da..

energija model,..

Sej k bos crknu bos itak sam energija. Sam frekvenco v glav nastelat mores,.

ej pa kruba k pol vidis kar ene sence ooll tebe men epocs to ze mal mot.

lp.

He,he,he,he,....  jap vsi so psoteni vsi castni n oben ne vara noben s ene gon,... mhm,. bucke mislim al severjaems v bozicka,.. vsak drugi salbi k rpvi,
Mingrede se tole ves gape kdo je bil bozicek pa dedek mraz mikalvz pa to.
No mal sme pozanu k ej ze en let odakr sme te reci studrial. Sam miklavz milim da ni glih mozick k ti prnese darila to ej bil mislim da en k je kradu mulce pa jih jedu. In tako ti pvoem na stajerskem je ena puncak k ji milalvz sedi na postl in ga vidi,.. hja no ne bom sle v detajle,..

tako so mi rekl bliznji,.. ..

Tak da prosim n o,. daj mi povej al hodis v cerkev,. kero krscansko,. mhm,. pa si ziher da toj zupnk ni satanist,..  mam koelga med zupnki,. hja no tkao bom reku,..

boram jae tih.  
Lp.

jap, jezus je mopjster s emi zdi da ej edin mojster ker je sel dol in gor .In ti povem vsi oklutisti s ebaejh bojijo boga,.. zaradi znanja v jezusa pa bolj vejramejo.
heheh... .

Probi enkrat, rect kaki picki, d ce ti en da fuakt da ji bos ne vkj naredu wudu lutko iz nje,.. hja bos videl rakcijo,. lol

vse s eproviajo o pa tako rpbijes so mrzle.. v sekundi so blede

sej je samo igra je reku david icke,..

ja resje.

Sam glej da mas najvecjo palco ko gres igrat,.. ker kot vidsi vsi jebejo izkoriscajo,.. no ce s egremo igrat na drugo stran zla pol zih vzaems ta tolgo preklo.

lp.

mingrede gape ves kaj ti svetujem zelo zanimiv, kadar koli gres kam polgj na uro in svetilek k se ti kazejo in jih racunaj po pitagorjevi amtemetiki men je 4 mesece vv seh pogledih kjer kol sme bil negelde na cas vedno prial ven ena in ista cifra

clvoek s ezamisl.

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: pekel resničnega življenja
Reply #77 - 16.04.2011 at 10:25:07
 
tolkrat sm ti že reku da mene pust pr mer ... da se mi že ne da več ...
in zato naslednjič ko preberem da mi programiraš kakršnokoli bedarijo ki jo morm pol premagat ... ti ne bom več odtipku nazaj ... in bom nedoločen čas ne odgovoru na smetenje po zavesti sveta ...

zarad mene si lahko ustvarte kakršnokoli resnično življenje
drugim programirate kakršnega čte

jest sm znan (po tem) da že več kot desetletje živim u svoji mejhni škatlici kot jo radi imenujete tisti ki živite pekel ...
men ni nč hudga ...
in naj tko tud ostane

Back to top
« Last Edit: 19.04.2011 at 03:07:20 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: pekel resničnega življenja
Reply #78 - 17.04.2011 at 07:42:42
 
Pa valda stari zivi kje ti pase , u kutiji od žigica ali pa on top of the world tvoja stvar drugi v bistvu s tem nimajo cist nc  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: pekel resničnega življenja
Reply #79 - 17.04.2011 at 13:08:46
 
Optimus T. Prime wrote on 07.04.2011 at 17:49:07:
Tole je resnicno akr ti bom povedal.

Pride kolega do men razumes "koelga" majko mu jebem. In mi rece.

Model sori ks em te jebal pa uniceval ta leta in gre. No prejsen teden sme sel z njim na sprehod k je hotel vedet neki reci. In pol sem mu reku, kajne de je prsec hinavec in vse kr mu gr. Resno lpeo sem mu povedal to kar mi lezio na dusi in to kar je prav po redu in disciplini. (teorem).

Pol pa mi je zacle nazaj neki mutiti, in sem reku lepo razlozil in je bil tiho pol ap me prasa. kaj hocem od njega: vese kaj sme mu reku.

Zelim tojo duso, da jo bom predal satanu za nov set zvocnikov. 

ti je prišlo kdaj na misel da se ljudje ukvarjajo s tabo zato ker se jim smiliš, ne zato, ker verjamejo da so ti zares nekej slabega naredli?
kaj če bi se nehal obešat po njih, jim grozit in jih krivit za use, kar misliš da je narobe s tvojim življenjem? za svoje življenje je vsak sam odgovoren. če pa ne zmoreš te odgovornosti (in glasen si tolk da postaja očitno da nisi) si probej poiskat neko resno pomoč.

(al pa drugač rečeno, a se ti ne zdi da je že čas, da se mal prizemljiš pa spočiješ?)
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: pekel resničnega življenja
Reply #80 - 18.04.2011 at 15:49:42
 
Devi wrote on 17.04.2011 at 13:08:46:
Optimus T. Prime wrote on 07.04.2011 at 17:49:07:
Tole je resnicno akr ti bom povedal.

Pride kolega do men razumes "koelga" majko mu jebem. In mi rece.

Model sori ks em te jebal pa uniceval ta leta in gre. No prejsen teden sme sel z njim na sprehod k je hotel vedet neki reci. In pol sem mu reku, kajne de je prsec hinavec in vse kr mu gr. Resno lpeo sem mu povedal to kar mi lezio na dusi in to kar je prav po redu in disciplini. (teorem).

Pol pa mi je zacle nazaj neki mutiti, in sem reku lepo razlozil in je bil tiho pol ap me prasa. kaj hocem od njega: vese kaj sme mu reku.

Zelim tojo duso, da jo bom predal satanu za nov set zvocnikov. 

ti je prišlo kdaj na misel da se ljudje ukvarjajo s tabo zato ker se jim smiliš, ne zato, ker verjamejo da so ti zares nekej slabega naredli?
kaj če bi se nehal obešat po njih, jim grozit in jih krivit za use, kar misliš da je narobe s tvojim življenjem? za svoje življenje je vsak sam odgovoren. če pa ne zmoreš te odgovornosti (in glasen si tolk da postaja očitno da nisi) si probej poiskat neko resno pomoč.

(al pa drugač rečeno, a se ti ne zdi da je že čas, da se mal prizemljiš pa spočiješ?)



1). Če nekomu zaupaš, ki je toj prjatu pol te ta ne bo nategnu. Vsi se igrajo vsi. Jaz nisem prsiel v nov kraj zato da bom se gonu fukal drogiral in se ne vam kaj se vse kot to pocnejo studenti, prisel sem iz krvavih rok od 14 leta naprej da si neki anredim. Toda ker vi jemljejo svet kot igraco kjer lohak zafukas vsakega ker imajo vse ze ob rojstvu ker so jim stari dali vse denar ugled stanovanje, medtemko jaznisme mel nic. Ko se te reci zgodijo, pol jaz pricakujem nekaj, ce jaz lahko in SEm stal za nejgovim hrbtom spicil 3000 evrov ko ej rabil pa nism nic reku on pa mi az hrbtom delu hudo je pa kurac. Mislim da imam vso pravico biti jezen.

2). Resno, vsak clovek ali bitje katero si vzame prosto voljo in pri samemu sebi odloci pri polni zavesti da bo nekaj naredil akr trati meni proto voljo je zame oseben napad in od nekaj casa nazaj kako leto resno to tretiram kto groznjo po suverenosti in svobodi mojega bita in temu primerno bom z akimi ljudmi v prihodnosti resno obracunal na vsjem nivoju pac predal mu bom duso.

Nikol nobnmu hotu slabo itd, kaj pol pa probi uspt. ne gre.

3). Resno, glej, picke vemo kaj ste prascie in vampirske izkoriscevalke greste tja kjer je denar tocno tako je ljubezen vam je tuja vse akr jemlejte pod to zadevo oziroam pod cast spotvoanje itd, je sma kurac bolj k ga fasete bolj ste lojalne oziroma ko amte muoca ste resne k ne veste koko ga boste prezvele dej dej.
Ljubezen kje jo vidis, jazs me idel sam cipe k izkoriscajo in povej mi aktera picak bo tela taekga tipa met k sme jaz, nobena, se une k so kao ok nimajo pojam o pojmu ko s ezacnemment resno.l

4). Hja pomoc sej jo mam pa ti povem kako je slo. No ta koelga me je pelal k spihologu, ves kako j eslo. Ubil sme jo pogovorno v pol ure, baba je bila tih. Pol ej pokusu me k spihiatru spravt, hja lej tablete pa to tud ni ratal. No zdej bom sel k satanistom zakaj. Simpel,

duhovniki krscanske vere so mi delal probleme odkar sme prisle na ta gnil svinjsko kubirki svet

musliamnski zupniki muftije no do njih mam vec spotovanja do tega bi s emogoce sel

akr se tice ekcocista,. hja res bi rad se enkrat z njim dol usedu renso mislim.

Satanisti so mi pa azto cul.

Poglejva.

Vsi ljudj ena svetu unicujete ljudi in da sami pridete nekam mate cilj unicit nekoga drugega, pol to pomen sledece. Jaz sem zvisel zato ker so ljudje in druzba gnila in zla. Torej jaz do sedaj nism mel anstavitev v glavi da mores biti pokvarjen in zli da neki mas. TODA, ce je potrebno te nastavitve nastaviti jih bom nastavil tkao zelo in mocno da ni pogojev da przvi kdo ce mam kaj moci. To pa ej tudi razlog zakaj sem kao blokiran. Ker baej da mam fantasticne mentalen spsobnosti toda zato ker pac tako mislim, mi jih good gay ne bo aktiviral oziroma mi jih pomagal realizirati. Jih bodo pa bed gay, nic zato.

Razumet mores, vsi vi klovni pa cipe in prasci ter hianvci k ste tam zuni v druzbi vsi hianvte ker so vam strsi v srano rit dali vse akr rabte, jaz nism mel nic in sme tel neki anrediti sedaj pa bvidim da s ene da.

Tako kot si se rodil tako bos crknu, sam da jaz en bom crknu sam bom probu se kaj prpelat na ta svet da vas poje vsako krucevo duso k se rodi tuki.

Mislim pravite zlo, vi ste zlo, mislite da sem jaz tak ratal ne nism takega ste me vi naredili.
In koncno pridmeo do zakljucka. Jaz si bom uzel opcijo moje proste volje da skrsim vaso proto voljo na podalgi tega kar ste mi vi dali kot druzba.

papa...... go in hel and you smuks will have the party with you now who.  he will eat you r fukingbrains out.

Po drugi strani pa tako, ti resno mislis, da po vsem tem kar sme dal skoz v azdnjih 14 letih je kej kak clvoek k bi sploh hotel kj z mano met po tem ko mam tak mnenje o vsem.

rabim siht zanromalen deanr ne ap da hocem lacen na siht.
rabim picko, kej ap bos dobui picko povej, vse picke so cipe k se fukajo k poakvjen sir okol, cipe, resna nobena se postena ne, da bi mela kaj v glavi ap s emanj, baba da ma ok joske pa to sam na kes se gre in ugled sej vidim, sem idel sedaj dva primera, ja to ja ono prasci ap avzame pol enga k je pr bolsjem denarju...

Ves prsice kot ste ve picke ste mi vcasih k ste bile pijaen pvoedal ekakos vat in najhusja ks me jos lsial ej ta ni razliek al te provia bogat al reven sam bogat ti vec lohak da.
TO JE VASA LJUBEZEN.
In azto sme mnenaj da nasa rasa ki ni moja rasa ker s ene stejem med zivali, ni spsobna zivet in je v nesoglasju z vsemi normami narave in noramlen civilizacije in zato bi jo en mogel zatret.

Se toel ti povem, ves kaj ej reku en zelo mocen demon.

Ce me ne bi tvoij krog vezal, z :::::::::::::::::Sadtega ne povem), bi usel iz kroga in odtrgal toej seme ter unicil tvojo raso. Unicil sem raso moejga oceta unicil sem raso moejga praoceta toda raso :::::::::::: tega ne morem.

Kaj bi bilo ko bi temu to dovolil,.......  

Se to mi povej;.... ti hoces da jaz najdem pomoc za koga zase,.. jaz mislim da jo vi rabte. Ce bi ti vedela kok noci sme prejokal ko sem bil priazdet, nikoli nobnga da bi mi dal roko an ramo, na grobovih ks em sam stal,... kje so koelgi kje so prjatli prokelte gnide usive, ko pa je blo treba za njihovim hrbtom stat sme bil ap dober. da en govorim o vas cipah,...

Ne puncka, edina svar k bi mi pomagala sem zanjo prosil, toda me niso uslisal. Pazio tole niso uslisal. Tako da sori, zivljenja imam se 50 let, v tem casu bom ze stuhtal, pa ce do smrti zivim v sobiti mali in delam za 400 evrov, bom stuhtal, sam pol ne bo milosti,.. NIHCE NIKOL MI NILOSTI NI DAL NIHCE,.... sploh pa ve picke ne ki samo cakate od kje bo kaj rpslo in izkoriscate ki vamje ljubezen cast ins povanej tuje. Jaz je tud ne bom mel.

Sori,... edini nacin, da dobi mpomoc je sam en sam tega pa en bo nikol. Pomoc kako pomoc lol.

Verjemi punčka, ko si varala se fukala in dlal norca iz tipov, je lepo met polno pizdo sperme..... m???. No tuki en tip k ne bo pusil gregov zanemarjenih,... eden sam eden je dovolj da odpre vrata. kar poglej slikce mal.
MIslis da em bo kdo ustavil, ne ne bo zakon proste volje.

Kdaj so se umesavali ko ej bial prva in druga svetovna vojna po 5 letih. No kdor odpre ta portal ne rab 5 let k v 5 letih bo ze vs epsucava. SPloh pa po moji studiji so te portale odprl ze 3 minimalno.

Pomoč.

Ne rabim pomoči hocem sam to kar mi priapda,... tega nism dobil ins edaj sme besen, in deam transmutacijo,... izneumenga butastega revenga tipa k so se vsi delal norca in ga izkroical sploh cipe, v muther fuker bad EVIL bitje k bo sam radiralo akr koli mu en bo vsec.


Jaz tega nism hotel,.. rodil se tak nisem,.. VI ste me takega naredl zdaj pa lepo spjmite.


Ves pa ne mi butaste pisat, nimate pojma kok je takih ljudi,.. osbno poznam no vem za eno punco oziroam dve k te reci pocneta,.. pa me je ena pojebala da sem bil reppeljan v bolncu druga pa s em eboji k hudic kriza.

So ti ljudej med vami, in anslednic ko fukate pa se masirate pomilte kaj vma te baeb delajo.

Srkajo vaso duso energijo al kaj vem kaj iz vas.

Svet j elep, ce ams vse to kar rabis ce pa mores vec k desetletje in pol se boriti in upati in ne iemti, ja sej pol ej ap taka osba potrebna pomoci kako pomoc den ne seri z druzbo je neki narobe vsi to vemo. Na zalsot tudi starci z akteirmi sme s emnu celo leto  vsi vedo kake cipe in prsci ste piek in tipis e porivate in kako ej treab enkgoa zafukat.

Konec koncv pa tako,.. itak je vse narpej dolocen k se rodis. Zame s eze ve kej kdaj in kako bom crknu.

Pa prosim ne sedaj bit bleda.

Vsi se igrate, pucna k vara tipa s enikol ne rpasa kaj bo tipu anredilo, pol k se dokrije sma gre, ces to je to, kazni pa ni.

Jezus, k prid ejzus mislsi da vas bo pohvalil vam da cas, nop. Ce bi jaz bil on vas fuknem v velik lonec.

Pol pa boste vsi igrlai an kate ja sme bogi ap to pa ono. Ja mogoce res sam varal kradl porival in izkoriscal pa ste vsi. Ne poznam nobnga da ne bi.

Pol ap mi rec pojdi po pomoc.

Zame ni pomoci ker bolj noramleng ak sme jaz ne bos nsla. Ce bi vidla mojo lepo stran. No, sam lepo stran ste unicil zdaj pa je sma se slaba.

Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: pekel resničnega življenja
Reply #81 - 18.04.2011 at 16:02:49
 
Devi wrote on 17.04.2011 at 13:08:46:
Optimus T. Prime wrote on 07.04.2011 at 17:49:07:
Tole je resnicno akr ti bom povedal.

Pride kolega do men razumes "koelga" majko mu jebem. In mi rece.

Model sori ks em te jebal pa uniceval ta leta in gre. No prejsen teden sme sel z njim na sprehod k je hotel vedet neki reci. In pol sem mu reku, kajne de je prsec hinavec in vse kr mu gr. Resno lpeo sem mu povedal to kar mi lezio na dusi in to kar je prav po redu in disciplini. (teorem).

Pol pa mi je zacle nazaj neki mutiti, in sem reku lepo razlozil in je bil tiho pol ap me prasa. kaj hocem od njega: vese kaj sme mu reku.

Zelim tojo duso, da jo bom predal satanu za nov set zvocnikov. 

ti je prišlo kdaj na misel da se ljudje ukvarjajo s tabo zato ker se jim smiliš, ne zato, ker verjamejo da so ti zares nekej slabega naredli?
kaj če bi se nehal obešat po njih, jim grozit in jih krivit za use, kar misliš da je narobe s tvojim življenjem? za svoje življenje je vsak sam odgovoren. če pa ne zmoreš te odgovornosti (in glasen si tolk da postaja očitno da nisi) si probej poiskat neko resno pomoč.

(al pa drugač rečeno, a se ti ne zdi da je že čas, da se mal prizemljiš pa spočiješ?)



Prišloi mi j ena misle kos me s emnu z eno punco. Rekla je da njegova mama s eje usmilila nejgovega oceta. Sme si mislil otork iz usmiljenja. Pol ap s ej eizkazalao da je picak pokvarjena k sam pes.

Usmiljenja ke rs ejim smilim, nikomur s ene smilim. Nikomur. Dones se vs epocen zato da s enekam pride. Usmiljenja ni, Ce bi s eme kdo usmilil bi bil drgje.

Sori.

Ko hodim po cesti vidim reci k jih ne obm nikol mel, ko rpides domov pa jokam pizda materna ker nic ne morem.

hrane ni telo defentno
denarja ni hrane ni
deanrja ni ni cun avta statusa

dej dej, kaj pa lohak anredis,


Lep je svet ko asm vse k ti strsi dajo v rit. Mhm,...

Veš, kot jaz razumem se da pogledati od vsaekga cloveka vs emozen kombinacije v zivljenju. No tak oobm reku. To so hude stvari. Ko jih ves. Zelo zanimive.

Sam daj mi neki povej, resno, zakaj bi jaz ponovno pokazal mojo lepo stran medtem ko sem tok in tok let bil prisiljen bit revež, itd. Ko so se ostlai fukal, vs kok dni bi lohak bil z babo v parku al pa ne vem ko sme bil lacen da sme krvavel bil bolan da nsim na skret mogel bolel zeldoec da vode nism mogel piti. M... resno

To ej pa prov.

Jaz sme sedaj umazan.

Ves jaz vem kako se te igre igra predobro, samo na zalost bom operacijski sistem posodbil na raven vasega izrkoriscevalskega,.. vazno je da na koncu dneva imas vsaj 50 evrov na dan vec in polno pozdo sperme ali prszen kurac.

to ej vazn smislis,.

verjemi ti s emen en smislis,.. ker mi ej vs elogicn,..  

mascevanej je zelo mocno custvo,... verejti ne mores kako,...
in mojega uma ni vec moc ustaviti, na zalost tudi moej podzavesti kot mi ej bilo razlozen ne vec.

mascevanje.

Veš, sem s emnu zadnjci z enmu k je precej v teh spiritualnih forah. Ves kaj mi je reku :

Reku sm emu cel lijfe te ucijo strsi kako elp je lijfe da lohak dobis vse kr hoces sma ce si psoten in priden, pol k si mal starej pa vidis da to ni res in se prasas kater butlj te je ucil.

Je reku,. vse se obrne.

zakaj, bi jaz nekomu neki odpustil kar je men skoda bial narejena on pa s eje leta in leta lepo mel. Ne,... ni odpustkov,...

leta in leta trpel oslti s eporival drogiral fukal,..

na koncu majo vsi okpicke veliek sluzbe sma jaz nic,.

haj usoda ,...

zanimiv je to da ne morem videt soje usode,... al ap mi je nocejo povedat.

Pomoc, kako pomoc,..

hoces malenkosti dobis ne nic pol pa podji v spihiatrijo.

itak

mislim da bi si ti ogoce pomoc mogla poiskat.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6