Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 
(Read 31172 times)
x_igor
Ex Member




Re: pekel resničnega življenja
Reply #60 - 07.04.2011 at 17:04:31
 
Optimalni, zlo je končno, ne moreš biti slab v nedogled. In zopet boš nesrečen, ker ti ni uspelo.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: pekel resničnega življenja
Reply #61 - 07.04.2011 at 17:19:34
 
Quote:
Optimalni, zlo je končno, ne moreš biti slab v nedogled. In zopet boš nesrečen, ker ti ni uspelo.

Lp,Igor

OTP je srečen, ko mu ne uspe. Da lahko dokaže, da je svet res gnil.
Problem bi bil, če ne bi mogel potrditi svojih prepričanj. Njegov svet bi se sesul.
Back to top
 
 
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: pekel resničnega življenja
Reply #62 - 07.04.2011 at 17:27:12
 
Njegov problem je v delnosti. Gleda samo delčke, kot so potreba in s tem učinkovitost. Na svet gleda preko narave in ne človeka, ki ima vzvišeno zavest in obsega tudi duha.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: pekel resničnega življenja
Reply #63 - 07.04.2011 at 17:38:05
 
gape wrote on 07.04.2011 at 16:49:43:
temu se ne reče sprejemanje ...

Mogoče res, toda tako ti povem.
Zacenjam videvati duhove a ves to ni cisto normalno, da sploh ne govorim da s emi zdi da ni sem sam v glavi.
Ko gres ponoc scat vidis kar eno rpikazen sred hodnika mislim.
Stari moj,... pol ap ti men povejkdo em rekrutira sej ne bi mel nic proti ce bi mi dali eno veliko koso pa da potolcem 6 biljonov ljudi se v cast si bi stel, sam kaj bom pol anredu ko bi to storil.

Gledam vse po svetu kaj folk ma jaz nimam nic gledam picke k kazejo joske in izzivajo tipe in tipi samo gredo mimo ker vedo da eh josk nihce ne bo tikal oziroma jih bo fukal in lizal un k ma dosti denarja.

Osebno gledam na to takole.

Prosta volja je vir vsega. Ce si picak vzame voljo in pravico da mi skodi akr definitivno počne ker dejansko me to zelo boli ko vidim te reci in vem te reci, pol si jaz lahko vzamem pravico da ji to vrnem.

Pol grem lohak na kak oltar v cerkev sej cerkve o odprte ponoc ool 1 zjutraj lepo kelihe zmeces stran iz mize in zacnes pentagram narisat par trakov neki barve in nardis kar nardis.

Resno, cerkve so postavljene tam kjer morejo biti azto da je monopol nad necem kar smrtnik ne sme vedet, ce mas sreco bos dobil se vanpirja ponoc v cerkvi, in pol lohak res zacnes podjetno karijero.

Torej kako bi ti sprejel to da si nicla in da si zli daj mi povej, vse kar sme pocel v lijfu ni vredno nic, sedaj pa kaj bom koncal kot novi bed gay.
Mingrede veliko pick prakticira magijo da s eporivajo, poznam celo eno k ma dvojno duso v seb, majke mi. Pol ap boste rekl da sme najbolj gnil jaz.
sebno sme mnenja ce ne bi picek ble take prasice in take kurbe ne bi prislo do epi genetskih mutacij v moji osnovni DNK predpoziciji ali setu in nikoli sploh en bi prislo tako dalec. Kot sme s epozanimal je to glavni razlog.

Ves ko pocnes kaj pa za teboj hodi senca,.. mislim,.. sam ti jo vidis noben drug. In pol lo gres v sluzbo pogledas na zid in je spet tam.

senca.......

Sej pravim,... . Zelel sme mel normalen lijfe, samo zato ker ga nimam direktno obtozujem druzbo predvsme pa zenske, o nih vecina ze ve kaj si mislim. IN ce bom res kak gnoj od sej veste koga,... pol sam ugibite ker del populacije bo zacel crkavat najrpej.


Mislim, kaj clvoek se rodi kot vsak gres se cepit in ti zmanipulirajo mozgane, majke mi. Pol to poanvlajs vsake tri leta in ce si dsoti neumen verjames vse kar govore v soli. To pomen kaj, bucke. Ce pa nis neumen pa mal se zraven beres kar je pa v danasnji druzbi sploh ne umen. Ce ne fukas varas drogiras se in piejs nisi za v druzbo pizda pojdite ven pa boste vidl. Pol pa ce dobis fuk pa babo je normalno ce pa tega ne dobis ker mislsi da nisi pes ali suzenj, pol ap azcnes gruntati in prides do takih pizdarij da je noro.
No ja, ko zacnes spati sam po tri ure na dan ves kje si.
Sej pravim, druzba je kriva to pomeni starsi so direktno odgovorni za obnasanej otrok ki delajo hudo ljudem ki bi res rad i pomagali in ziveli kto sme bil jaz. Pol ap zenske govore kak cuden tip, ja res je cuden ker si ga ti varala mu unicila vse akr je se mel upanaj v lifju kak pa nj bo na koncu pa gres z njegovim koelgom k ma vecjo palco, sme mel sedaj dva priemra. Pol ap nj mi se rece punca prosim orosti mi ali pa vem kaj je ljubezen.

Veste razumem zakaj nekateri serijski  orilci nimajo milosti. Res jih razumem. Ko te en dosti casa prca v glavo ti niams milsoti za n obnga drugega. zadjic sme gledal razlago zakaj ej en mozak zensko razzagal pa poemtal v USA po kontejnerjih. Mislim, simpel. picka s emu ej anstavlala ga izzivala pol mu ni dala fuakt in je pocl. po umetni joski so ga dobil. Predvsem ap tkao vsi poznate Lj, kajne ko sme bil mulc je bial pizdaija k je en na zelezniki porival picko in jo posilejval 20 metorv v ulico noter noben ni videl kao, pa vsi hodil po plocniku zraven. Zanimiv, de ne omni9m sam pidazij v aprku tivoli k jih je bilo veliko, itak picke hodijo okol izivajo sej je logis.

Malo od vas pa vas ve da se je na peonu zeleznice vcasih to ej 30 let nazaj pretepalo pedre. Enega so polali anprej so ga pedri tel pofukat pol ap so jih obkolil ap prefukal. Sedja pa mate pedra na vsaki kemtiji vsja tako so mi povedla ljuje k to spremljajo.

Ce kdo od vas misli, da je ena sama dusa na tem plentu k bi bial vredna resitve.

Veste kaj,.. osbno milim da j eni,.. tudi moje ni vredna da me resijo.

In ce moja ni vredna tega pol definitivno nobena od vas ni tega vredna.

Sam morem pa rect, k vidis senco,... pol ratas res trd v mozek in glavo.

Usoda,.... nic kar zelis ne dobis vse je narpej odlocen, vs epicke vse reci k jih vidis hrepenis po njih nikoli jih ne bos mel vedno bos videl samo dobre reci dobil slabo in noben zaon privalcnosti ti ne pomaga predvsme pa ti ne bo poamgalo ce si se tkao priden delavn in psoten. Sedaj sem mel en priemr model dobil picko drug pa jo se kar ima, itak, postne je ni dobu majke mi.

Mores bit ultra zli.

Eni govore da je en clvoek zli ko plune nekoga ali udari, nimajo pojam pa kako je to zlo micenio, ko ves kaj je pravo zo s epolulas brez d bi trenil z ocesom. Mhm. privoščim vsaki dusi da to izkusi to pa zato ker evolucija nastane samo ob borbi in groznji smrti. me zaniam ce bi se folk tkao obnasal ce bi za varanej bila predpisana smrtna kazen bi se tud tako porivale prasice kaj povejte n o. ....... .
Ne bi se pomoje bi pse fukale se olj kot jih sedaj.

In pols em jaz cuden.

Pozante ta filem:
Oče ki je psotal general
general ki je postal
suzenj
suzenj ki je postal gladiator
galdiator k je psotal heroj
heroj k je postal truplo!

No pr men gre to toko:

dusa k je postala dojencek
dojencek k je bil vedno žrtev
žrtev ki je želel biti ljubljen
ljubljen ki je spoznal resnico
resnica k mu je prnesla smrt

Vsi ljudje lazejo najbolj pogosta laz je poelg temu da manipulirajo in lazejo drug drugem pa ej alz samemu sebi.

Veliko ljudi je to ze reklo sploh milseci.
Pol pa zivi ins e bori proti codecsu eleminitaries al kaj je.
Zakaj pa da bos mulce sprvi do kriuha ja res glede na to pod kakimi pogoji si rpisle do njih nima smisla sploh jih met.
Veste ce ne bom mel vas bom mel vase otroke.

Torej to pomen da mulco ne sme smet in ponam neki ljudi k se tega zavedajo in nocejo met mulcov.
Zelo hud plee aborigini; zakaj nimajo potomcev vec, zapuscajo zemlo bog ve zakaj m... . Ozi ze vedo. :::::::

sprejmi,.. da si gnil revez,.. predstavli si akj ta gnil revez lahgko naredi ce s emu sfuka.

sam predstavli si na zeml je 6 biljonov ljudi ves kok ej to dus.
Sem mal racunal.

Ves kok demonov je v stvarnsoti ne vem sam prasam.
vsak ma skori sojo legijo,...
mislis da bo dosti moznosti ce das vsakemu cloveku mec v roko in jih masiras na fronto da ma cloveka rasa sploh 1% moznosti da zmaga.

niti 1 promil ne.

hm.

Usoda.

Skoda casa da zvis pol ce ams tako usodo.

Ljudje samo da dobijo akr hocejo cez vse rupla. Eden ni drgac kodt drug.

lepo je rečeno:

In gospod je rekel Satanu:"Ali si opazil mojega služabnika Joba?Ni mu enakega na zemlji.Moz je brezgrajen in praviče, boji se Boga in se vzdržujehudega."
Satan je odgovoril Gospodu in rekel:"Se li Job zastonj boji boga?Mar ne varujes ti nejga nejgove hise in vsega, kar je nejgovega naokrog?Delo nejgovih rok blagoslavljaš in nejgova posest se širi v deželi."
"Toda stegni lesvojo roko in se dotakni vsega kar ima, resnično prav v obraz te bo rpeklinjal."


Gospod je rekel satanu:"Glej, vse kar ima bodi v toji roki! Le nadenj ne steguj svoje roke!. In satan je odsel iz gospodovega obličja.

To vse pove.
Pol pa ce reces da adam in eva nista bila cisto cisto sveta pol ap ves kje si.

Pol pa nj mi rece, da zenske so pokoncne postene in ne vem kj se vse, so ja ko dobijo akr hocejo da dobijo to gredo pa prek trupel. In veste kaj bom reku, vsaka stvar vsak amitologija govori o tem da se zivljenje vaga al gres v pekel ali raj, kar je precej doebr opis matrice kamor te strpajo.
No povem ti, niti ena dusa na tem svetu da jo jaz poznam, ne bi prisla v raj. Niti ena.

Usoda, tuki ams usodo.
Dobr dan dojencek rodil si se v peklu.

Pekel kaj je to.

To je plac kjer prasci hianvci kubiji in gonji vladajo pravicnim in postavnim.

....... jeca za 80 let lijfa,..

ob ironiji da sploh ni casa,.. je smao azvesa na odru.. .


Prosim oprosti mi.

Kaj pa to pomen, po mojih merilih nic,..

Hmurabiejv zakonik ej govoril.:

Kdor ubije zeno sosedu mu je potrebno ubiti njegovo zeno.
Kdor ubije suznja sosedu zamenja suznja ali bo ubit nejgov suzenj.

Oko za oko, brata za brata sina za sina zeno za zeno gospodarja za gospodarja.

TO JE RPAVICA.

Pa da vas vidim, kok boste s egovorili se jokali in opravljali ljudi okol ter delali hudega ljudem ki s ene mroejo branti javno pa izrazali azskrbljenost ob tem ko se na crno vam plnijo racuni.

Se neki bi prasal, delo an crno ista fora, folki dela na crno krade denar in mi jih gledamo, sami ap delam mamo minimalne palce in penzijona niiti vidle ne bos pol pa geldamo tele crnakarje kako delajo an crno delajo his esi itd.


Jezus kristus je reku: " Ali si z mano ali si proti meni".

Osebno ga nisme nikol maral, ker je tok propagande, sam povem ap vam eno rec, hitro si odreste roko in pustite lincati ljduem k ste jih przadel ker on ko pride v vas, boste gorel.

Po spisih ks me jih bral je en in edin bog in batina. In bom rkeu da sme spremnil mnenje.

Edin ni mi logicn zakaj bi resu nekgoa k dela zlo. Ce en men naredi slao zakaj bi ga resil. TO ap ej se ta koncept.

Obstajajo teksti k govore da akrma je na azcetku reinkarnacije ne na koncu. Predvsem sojenej obstaja za konec zgodbe kjer pades v spodnji del amtrice ali pekel.

Zanimivo ej to,  zakaj bi jaz nekomu neki odpustil k mi je hudo anredu. Simpel ekr bom sam lazje zivel, sam to ni pravi razlog ceprov je hud, ker c ene odpustis bovedno vec ljudi v podnu to pomen, da pocasi in tekoce bo cela rasa in podprostorski zakonik ozioroma podprostorski kodeks ras epadle v poden.

Ce pa veste da je nasa rasa ze 3 klon pol vam je jasno da nismo vredni pol pizde mrzel vode.

No vsaj za osebe k jih poznam lohak to trdim.

Vsi lepi maldi sexsi kubirski zlagani in hianvski.

Sej pis eob koncu dni bo sam drek.

No ja ce bom jaz nosu kluc od 3 dimenziej navzgor,... nihc ene prid ejmimo,.. s ebakterija ne.

Tuki p amate sojo usodo.

Besed ani konj, o pa je konj, vsi delajo hudo in noben nic kriv.

Primer, dva dni nazaj bi kmalu umrl, kaj ej rezultat osba k je zakrivila to niti ni prpavicila se mi in lahko bi pockal kar neki ljdui v spanju.

On pa rece ja sej ni hudega majko mu jebem.

Na zid z njim al ap na kol druge ni.

Ce bo padl na sodiscu bo dobil 10 let zapora minimum.

oOprsoti mi,.. ni pogoejv vzel je pravico v soje roke in mi naredil hudo piak k vara ista fora na kol.

Je reku buda isto, je reku jezus isto je reku muhamed ist,.. noben ni pdopiral lazi presustva in izkrosicanja. L ekdo bo prisle v raj. M
Cifra bo : 0.

Je kak pravi satanist utki mrbit nj toel pokomentira ker med to popualcijo je vec ljudi k vejramejo v jezusa kot med krisjani pomoje.

lp brez zamere.
Kar si sejal to bos zel. kar je druzba sejala to bo zela. Z raso isto.In noben na tej zeml ni sejal nic. .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: pekel resničnega življenja
Reply #64 - 07.04.2011 at 17:49:07
 
Devi wrote on 07.04.2011 at 17:01:15:
res je, OTP, revež si in v peklu živiš. in čist možno da so tega drugi krivi in da so ble tvoje ženske točno take, kot o njih govoriš..

je pa zanimivo, da svetovi ljudi okol tebe ful premorejo prijaznih ljudi, dobrih priložnosti in prave ljubezni.

vsi mi imamo vsak svojo realnost, ki se nam iz dneva v dan potrjuje po naših prepričanjih.



Tole je resnicno akr ti bom povedal.

Pride kolega do men razumes "koelga" majko mu jebem. In mi rece.

Model sori ks em te jebal pa uniceval ta leta in gre. No prejsen teden sme sel z njim na sprehod k je hotel vedet neki reci. In pol sem mu reku, kajne de je prsec hinavec in vse kr mu gr. Resno lpeo sem mu povedal to kar mi lezio na dusi in to kar je prav po redu in disciplini. (teorem).

Pol pa mi je zacle nazaj neki mutiti, in sem reku lepo razlozil in je bil tiho pol ap me prasa. kaj hocem od njega: vese kaj sme mu reku.

reku sme mu, nobena rec nikol en bo polacala da ste me tako unicili v azdnjih 10 letih, nobena ker ti mas vse kar jaz nimam, ti sedaj mas vse do tega si se prigural tkao da si unicil veliko sotlaih ljudi . Pralsa sme ga kok trupel iam na vesti da ma babo pa vse ostalo. Bil je tiho . Pol me prasa kaj hoce od nejga seenrkat.
Reku sme mu.



Zelim tojo duso, da jo bom predal satanu za nov set zvocnikov.

Model je zeldenel, osbno mnim da je to kazn k si jo zasluzi.
In ves kaj ej najbolj noro, da tipo ve da sme mislil resno, in ve da ce s elotim cesa da mi vedno uspe negelde kok casa bom az to porabil. Zivel nj bi s ekao 40 let, predstavli si akj mu lohak anreidm vse. Se hujepredstavli si kaj lohak anredim njegovim bliznjim da mu dam tak pekel kot ga je on men v zadnjih 10 letih.


Sori tako ti bom reku, so lepi ljudje so psotnei ljudje toda vsi ti ljduje so prasci ker so unicili tok folak da ne mroes vejreti da so rpisli do lastne srece.

Povem ti eno rec, ce mene prasa kaj bi jaz dal da bi dobil kar hocem oziroma kok ljudi dus in ne vem kj bi s eunicil da bi priel do cesa. Ti povem, da gelde na to kako s eljduje obnasajo bi dal za to da dobim eno vrtnico en svet vrtnice bi predal komur koli 6 biljard dus.

Resno, noben od teh ljdui k ti mislsi d so ok povem ti ne bo joku d bi videl tebe jokat.


Res.
Zelo noben in noben ne bi trenil z ocesom ce tebi podrejo bajto ali ce ti bi fukal tojo zeno, sam da on ma. Zakj mislsi da bi jaz pol drugim nudil emaptijo.
Do mene je noben ni mel.

Lohka sam to recem,...

bil sem opozorjen,... da nj neham srat,... ker prevec vem,.. in povem ti tako emd nami,.. hja, kmal me bo pobral,.. ker prov vidim, strah da bi nekdo azcel delati reci ki so tako brutalne kot bi jih jaz ker sme videl kako svet je gnil so hude reci in ljudje in angeli in bitja k furajo ta svet raje unicijo eno duso kot da bi izpsotavili celo raso takim sranjem. cerpov s eje to ze zgodilo ap mi ni logicno zakaj niso tega prerecl prej. ej ap res, da zgleda da majo eno butasto upanej za nas svet, sam zakaj ne vem.

Ljudi ki so psoteni castni in zravnani ni,.. sploh pa zensk ne,..

sori.

edina stvar k jo picke zastopjo je strah in manipulacija, ce mas velik denarja bo toja drgac pa en razuem nic,. tipi pa ista fora ce ve da ne zasn smrtnonosne tehnike kake borbe kung fu al kaj te bodo vsi pojebal ce vedo da znas tek van do jijaki numo kaj vem kaj,.. te noben en bo taknil.
Vs eje ena veliak broba in teoriaj zadaj.

Ce lahko bom . Ce lahko bom sam ne smem najebat.
TO ej to.

Ce bi bil zakon da se presustnike obesa nikol me noban en bi prevaral pa to. toko je... .

S eneki, zato pa so poskrbel trupla s eupepeijo,..  to ej problem sam se vedno ga lohak dobis kje.
To ap so ustimal,.. sej kto vedno.

NIKJER NISME VIDEL OKLJUDI NIKJER:

In zapomn si vsi k se dajo da so ok so trirkat bolj povkajrni to pa ves tkao da jim pogeldas v podzavest,. se da sam eg ane mislim govor ttuki.

čp


lp.  
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: pekel resničnega življenja
Reply #65 - 07.04.2011 at 17:52:27
 
Devi wrote on 07.04.2011 at 17:01:15:
res je, OTP, revež si in v peklu živiš. in čist možno da so tega drugi krivi in da so ble tvoje ženske točno take, kot o njih govoriš..

je pa zanimivo, da svetovi ljudi okol tebe ful premorejo prijaznih ljudi, dobrih priložnosti in prave ljubezni.

vsi mi imamo vsak svojo realnost, ki se nam iz dneva v dan potrjuje po naših prepričanjih.

Moje prerpičanje je bil zelo vredu cst in spotovanje kje je to sedaj ni.

hodim an pogreme aja tuki je

prijaznih ljudi aja to mislsi une ljudi k te vrzejo iz sluzbe ker si slovenec lepo
dobre priloznosti hja to verjetno mislsi uno foro ko hodis pes po cesti in te vsi gledajo iz busa k smem pelje vidis veliko dreves okol sebe da bi se ubesu z vezalko.

Nikoar ni nikol blo da bi me potolazu tudi na grobu matere ne,. in ti mislsi da bom mel jaz kako milsot ko bom preckal crto in os zla za koga na tem svetu. motis se.




ni
ni

ni

ce je to v tojem lijfu je ziher laz ne poznam nikogar da bi to mel tisi k pa to majo pa so zadaj batine denar in kaek s ehusj efore.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: pekel resničnega življenja
Reply #66 - 07.04.2011 at 17:57:07
 
Quote:
Optimalni, zlo je končno, ne moreš biti slab v nedogled. In zopet boš nesrečen, ker ti ni uspelo.

Lp,Igor


Ne rabi biti koncno,...

iscem smao ancin kako poplacat vse stvari k so mi jih lčjuje anreidli in so bile slabe, oziroma

lej stari, ko bom predal vse duse tega sveta nekomu, ni treba da sem vec zli ker bom sam. pol bom sam se zivlai gledal pa psenico kako raste. Ker ce hoce smet pol moreta biti dva vedno. Ko bom sam bo oboje zginlo.

Resno. haha
Vsi se porivate oens zvecer ga boste tisal v rit eni picki ali kozi osbno mam raje ovco. jaz pa kurac,..

jokal in gruntal zakaj mam tak gnil lijfe, zakaj simpel ker ste mi ga vi dali.
sam ga nisme ker s enism tak rodil ce bi se rodil tak bi bil danes najhusji satansit z tremi kartotekami nedozih umorov in kako anvezo z kluk kluk klanom in kaimi lozami in ziv bog ne bi upal in na pokopalisce po cel slonij po 8 uri da ne govorim da okol bajte 10 kiloemtorv nobenen bi upal bit v nobenem casu v dnevu.


hha..



To ej to.

dobrota dobroto poznajo ljudje ki lahko zgubijo,. prej so delal sranej sedjmajo neki ap s eoboji da zgubij..


povejte mi neki kako s elohak porivate kot podgane okol ce amte doba tipa picko, res to mi ne gre v racun in pol se mate za krono stvarstva in ste nekiv ec kot zivali,..  
aj sej,. ko vidis reveza gas e dodatno izkjucis iz druzbe itd,.

Sej rpavim,... skori 2 desetletji sme zdrzal,.

Ko bom sipal bom sipal tisockat hujse kto ste vi in milsoti ne bo,..

Tako kot je reku jezus " ali ste zmano ali ste proti meni"
v mojem lifju nism srecal nikogar k bi bil na moji strani.

mh.


in pol sme jaz neumen. jap. ne res itak sme jazbeden,.. sam vsi ostali ste normlani ,... lol
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: pekel resničnega življenja
Reply #67 - 07.04.2011 at 18:05:03
 
Kaj bos celo zivljenje bral okoli kako in kaj naj bi vse bilo , nevem kaj bi rad zvedu vse je tako kot je zdaj okoli tebe , ne tako kot se tebi zdi da je, to je tvoja iluzija, ista kot jo vidis pri drugih . Bos celo zivljenje premleval o svoji iluziji ? to te bo utrudilo , na sebe si pa pozabil cisto al kaj ? vzemi se trenutek btk ,premleval bos lahko se vedno kadar bos zelel , btk vstani opazi malo da si ziv lol  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: pekel resničnega življenja
Reply #68 - 07.04.2011 at 18:57:41
 
a veš, kako pravjo.. duše niso naše, da bi se jih dalo prodat.. Wink
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: pekel resničnega življenja
Reply #69 - 07.04.2011 at 19:11:37
 
Quote:
Njegov problem je v delnosti. Gleda samo delčke, kot so potreba in s tem učinkovitost. Na svet gleda preko narave in ne človeka, ki ima vzvišeno zavest in obsega tudi duha.

Lp,Igor

Kot mi je uspelo prebrati, piše, kot da se s takim načinom maščuje za vse krivice, ki so se mu zgodile.
Zato se njegova učinkovitost meri s tem, v kolikšni meri je sposoben izraziti zlo in sovraštvo.
Njemu drugo ni pomembno.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: pekel resničnega življenja
Reply #70 - 07.04.2011 at 20:19:44
 
ego-3p wrote on 07.04.2011 at 18:05:03:
Kaj bos celo zivljenje bral okoli kako in kaj naj bi vse bilo , nevem kaj bi rad zvedu vse je tako kot je zdaj okoli tebe , ne tako kot se tebi zdi da je, to je tvoja iluzija, ista kot jo vidis pri drugih . Bos celo zivljenje premleval o svoji iluziji ? to te bo utrudilo , na sebe si pa pozabil cisto al kaj ? vzemi se trenutek btk ,premleval bos lahko se vedno kadar bos zelel , btk vstani opazi malo da si ziv lol  Wink


Veš, prov mas. Cel ostanek lijfa bom psovetim mscevanju ker itak ne mores uspet v lijfu.

Lepo si bom zgradil nekje v eni votlini en mali oltarcek. Malo voska drv kamnov pa oko neki zlindre mal bo dela. In pol bom poklical par bitij pa jih prasu apr reci kar zelim vedet.
Recmo koko se naredi ok vampe.
Zakaj mam tak gnil lijfe.
Kako pofuakt celo raso z enim susom.

Itd.

Ti povem, ce malo prebers knjige ves, da so dolocene reci k jihs e najbolj izkuseni niso podcenejvali in s ejih bojijo. Sej konec koncev kot sem bral lahko sam vrata odpres sej ves v uni risanki. Vrata odprta je sranje. Bo ze neki rpslo skoz njih.


Resno, kaj pa nj pocnem po toje.

Nj hodim okol prosim picke da mi dajo fuakt s eponizujem zato da bom soj ego potesil .

Misli si. Picke bom psuil kjer so pustiel one mene, tam k so em tele zafukat.


Pol, pa naprej.

Mojega zivljenja je konec vsaj v smislu tega kr sme zelel. Nikol ne dobis kar zelis.

Sploh pa ej tako, kot sem razumel vsak clovek lahko pogleda svoj lijfe in ga rpiemrja z vsemi lijfi k bi jih lahko mel kot ti reces resnicnostimi. Hja recva takole,..  nisem s ena podnu,.. .

Sam je pa zanimiv sam ne bos verjel, baej da ma vsak clvoek svoj drug koenc partnerja. to pomen dvoje po moji glavi.


1.) zakaj se si gonjo pol.
2.) mores biti odgovoren za drugo polovico ker ce naredi sti sranej bo ona tudi trpela in to ni odgovorno.

Poglej sej ljudje so samo zivali k grutajo kako zafukat drugega ni tako bos rekel da n i, sam zakone poglej.

Torej.

Res mi povej kaj nj s epocnem v lijfu m. Z tako placo k jo mam se zivotariti ne mores. majke mi.

Ljubezni ni mislim ce si jo dkaj videl svaka ti cast.

lol.

Mascevanje to je prava stvar, vsem in vsaki stvari k te je pripelja do tega stanja.

Ne bos verjel, osbno sem rabil precej let da sme s ezlomu in dal velik sranja skoz. Sam velik folak pocne reci k bolj da ne ves ko nimajo sploh razloga za to.

Kaj pa nj pocnem po toej v lijfu, ubesu s ene bom si nor skoda lijfa.
Pil ok zapil bi se ga lohka to s eostane droge sovrazim.

dva piva na dan po enem letu bi crknu zaradi ciroze jeter. to ej to.
Wink
kaj pa lohak anredis, se ako solo ja res to pa je to ze to k mam ej rpevec v tej krucev dzav.
Resno, kaj sport ja itak ce ams dosti za jest. mhm.

Kakor koli obrnes konstruktivnega ne mroes narediti nic ce pa pokusas bos mel mucle ki jih ne mroes ziveti al pa reveze gor spravis, to odpade.
Ze financno je problem. Rabis met 2000 sam da mulce zrihtas na esec.

Res bi rad vedu kaj bos pcoel cel lijfe.

vsi vsem jebejo mater, no ko s ebom jaz to lotu se bom lotil temeljito.
Koenc koncev sej druzba vedno izoboci cloveka temeljito,.. .

Preberi spihologijo

Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: pekel resničnega življenja
Reply #71 - 07.04.2011 at 20:23:49
 
ego-3p wrote on 07.04.2011 at 18:05:03:
Kaj bos celo zivljenje bral okoli kako in kaj naj bi vse bilo , nevem kaj bi rad zvedu vse je tako kot je zdaj okoli tebe , ne tako kot se tebi zdi da je, to je tvoja iluzija, ista kot jo vidis pri drugih . Bos celo zivljenje premleval o svoji iluziji ? to te bo utrudilo , na sebe si pa pozabil cisto al kaj ? vzemi se trenutek btk ,premleval bos lahko se vedno kadar bos zelel , btk vstani opazi malo da si ziv lol  Wink


Veš, prov mas. Cel ostanek lijfa bom psovetim mscevanju ker itak ne mores uspet v lijfu.

Lepo si bom zgradil nekje v eni votlini en mali oltarcek. Malo voska drv kamnov pa oko neki zlindre mal bo dela. In pol bom poklical par bitij pa jih prasu apr reci kar zelim vedet.
Recmo koko se naredi ok vampe.
Zakaj mam tak gnil lijfe.
Kako pofuakt celo raso z enim susom.

Itd.

Ti povem, ce malo prebers knjige ves, da so dolocene reci k jihs e najbolj izkuseni niso podcenejvali in s ejih bojijo. Sej konec koncev kot sem bral lahko sam vrata odpres sej ves v uni risanki. Vrata odprta je sranje. Bo ze neki rpslo skoz njih.


Resno, kaj pa nj pocnem po toje.

Nj hodim okol prosim picke da mi dajo fuakt s eponizujem zato da bom soj ego potesil .

Misli si. Picke bom psuil kjer so pustiel one mene, tam k so em tele zafukat.


Pol, pa naprej.

Mojega zivljenja je konec vsaj v smislu tega kr sme zelel. Nikol ne dobis kar zelis.

Sploh pa ej tako, kot sem razumel vsak clovek lahko pogleda svoj lijfe in ga rpiemrja z vsemi lijfi k bi jih lahko mel kot ti reces resnicnostimi. Hja recva takole,..  nisem s ena podnu,.. .

Sam je pa zanimiv sam ne bos verjel, baej da ma vsak clvoek svoj drug koenc partnerja. to pomen dvoje po moji glavi.


1.) zakaj se si gonjo pol.
2.) mores biti odgovoren za drugo polovico ker ce naredi sti sranej bo ona tudi trpela in to ni odgovorno.

Poglej sej ljudje so samo zivali k grutajo kako zafukat drugega ni tako bos rekel da n i, sam zakone poglej.

Torej.

Res mi povej kaj nj s epocnem v lijfu m. Z tako placo k jo mam se zivotariti ne mores. majke mi.

Ljubezni ni mislim ce si jo dkaj videl svaka ti cast.

lol.

Mascevanje to je prava stvar, vsem in vsaki stvari k te je pripelja do tega stanja.

Ne bos verjel, osbno sem rabil precej let da sme s ezlomu in dal velik sranja skoz. Sam velik folak pocne reci k bolj da ne ves ko nimajo sploh razloga za to.

Kaj pa nj pocnem po toej v lijfu, ubesu s ene bom si nor skoda lijfa.
Pil ok zapil bi se ga lohka to s eostane droge sovrazim.

dva piva na dan po enem letu bi crknu zaradi ciroze jeter. to ej to.
Wink
kaj pa lohak anredis, se ako solo ja res to pa je to ze to k mam ej rpevec v tej krucev dzav.
Resno, kaj sport ja itak ce ams dosti za jest. mhm.

Kakor koli obrnes konstruktivnega ne mroes narediti nic ce pa pokusas bos mel mucle ki jih ne mroes ziveti al pa reveze gor spravis, to odpade.
Ze financno je problem. Rabis met 2000 sam da mulce zrihtas na esec.

Res bi rad vedu kaj bos pcoel cel lijfe.

vsi vsem jebejo mater, no ko s ebom jaz to lotu se bom lotil temeljito.
Koenc koncev sej druzba vedno izoboci cloveka temeljito,.. .

Preberi spihologijo
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: pekel resničnega življenja
Reply #72 - 07.04.2011 at 20:33:48
 
Devi wrote on 07.04.2011 at 18:57:41:
a veš, kako pravjo.. duše niso naše, da bi se jih dalo prodat.. Wink


Ti devi;)
Zelo reci velik rpavjo

Tvoja trditev je napačna!

1.) Vse pičke pocnete to zelite da duso predvsem recmo duso k drgac ne mroes rect damo tipi vam zato da nam lukno nastavte enrkat na emsec pa s eto je z vami koenc zaradi menopavze kmal.

2.) ne vem no, se mi zdi, da ej to precej mozn, sem malo pobrskal po nteu ves prov zrozis s eko beres.

3.) Resno, ti mislsi da iam pol clovektva sploh duso, res sem ocaran nad tojo veliko velepotezo optimizma. Mislim, da 90% punc niam duse, enako lohak trdim za 95%. tipov!

Toko de,.. resno kaj pa bos pocel cel lijfe. Drkal. Poskusal sparat. Poznam eno punco k iam 50 let cel lijfe sparala zdej ma par jurjev v denarnc nic od nic.

Sparadt ne ni kesa ni dnarja ni ljubzeni zakaj mislim cemu ustrajat.

Jaz ne vidim fore.

ej ap res, vsi unicujejo lazje je kot vidim sam kot vidim noben nima jajc res kaj unicit.

Sej ljudej mamo to radi. najrpej unicimo da lohak pol tisi k so unicili lepo zivijo tisi k je unicen pa najebe mislsi da s ekdo zanj sekira.

poglej in pvej mi neki, se ti sekiras za boge libijce k se klofajo kaja pa uance itd. Itak da se ne se kiras ker globoko v sei ves ce hocem met avto in bencin d se furam more umret 1 miljon folak v ugandi mozabiku in libii da bomo lohka futral avto bencin in nafto fuzral ven. To ves, itak da ves ce ne ves si mal trd ali nerazgledan. torej moej vprasanje tebi je.

Zakaj si pol uzames pravico da tem ljudem skodis, zakaj se furas z avtom renso. zakaj. Kaj ce pride en iz ugande en crnc sem pa zacne delat sranje pol bos pa rekal lej ga zombi kak poajva pober s emi bo klele neki drkal kurac pa ans jebal. Sej si ti prva vzela vrvico v roke ko si mu vzela prosto voljo. In ce bi bsi tako mislili ves kak mir bi bil.

Noban picak s ene bi porivala okol, noben nobenga varal, itd.
Japonci majo to postudiran.
Pride potres gres po ulici vidis kavomat z cigareti k je razbit, vzames en koenc cigaret ven skatlo in to je to in gres ven.
Povem ti eden te vidi to narediti nikol vec te noben ne pogleda vsi vedo kaj si storil bnobena picka te ne pogelda noben krcmar gotov si.

Temu se rece vzgoja mi je vsec.

Tukaj ap s eozenis fukas zeno njeno sestro brata se ce je peder pol ap s esosedo na obeh koncih d ne govorim kaj se vs epo vrsti iz zivalskega kraljsestva in si car.

No zdej pa mi rec kdo ej bolj neumen.

mhm,. no lej tako pravim, mejmo red in disciplino ali pa kaos in anarhijo, ce se vsi fukamo pocez pol pa dajmo orenk rastur narest, ce vsi krademo ap dajmo vsi krsat pa ce vsi se tepemo pa tepst pol ap se zazgimo postrelimo pa bo mir.

da bo vec placa za japonce in temu ancinu priemrnih druzb .
Mrbit ap se celo aborigini pol nazaj preseljo.
pitaj boga.

Prsota voplja

Jaz rabim benz za moj avto da sem car da lohak porivam sosedovo metko k am veliek joske (itak so usadki n ot k so spet z nafte) bogi gadafi pa jebe jeza k mu katar pod mero jemlej z uporniki anfto. majke mi.

in vsi so pol svetniki.

nimam avta hodim pes,.. tako da ne bo kdo reku,.. d sem kapitalist.

lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: pekel resničnega življenja
Reply #73 - 07.04.2011 at 20:42:08
 
Robi wrote on 07.04.2011 at 19:11:37:
Quote:
Njegov problem je v delnosti. Gleda samo delčke, kot so potreba in s tem učinkovitost. Na svet gleda preko narave in ne človeka, ki ima vzvišeno zavest in obsega tudi duha.

Lp,Igor

Kot mi je uspelo prebrati, piše, kot da se s takim načinom maščuje za vse krivice, ki so se mu zgodile.
Zato se njegova učinkovitost meri s tem, v kolikšni meri je sposoben izraziti zlo in sovraštvo.
Njemu drugo ni pomembno.



Wink
Dej mi neki povej je toejmu sosedu zelo hudo in mar za ucinkovitost ko pride na obisk k toji zenki k tebe ni doma in po nesreci se spotakne ob sojo nogo na stopnici in njegov kurac pade v tojo zeno.


Ne vem s emi pa zdi da v takih situacijah noben ne meri ucinkovitosti vsi se sam porivajo.
Hja poglejmo pol, ce bi ti porival neko zeno od druzga s ene bi sekiral ej tako, zakaj pa mislis da se toja zena sekira ali toj sosed,.Se za kofe ti da kadar te vid ita.

Pazi sam to ti recem, da en bo en kofe z podganjim strupom, noces vedet kako to zgleda ni lepo.

Sploh ce s ekak elkadol butnes cez pol sikmalu v trugi. no aj ....
noces vedet.

Resno kaj ap bos pocel v lijfu ce ne bos pocel tega kar si rekal da jaz bi pocel. Bos gradil kaj pa to da ti sosed podere vse,. ni fore, kaj pa aja mulci ja res mulci pa so res velik zaklad, manj jih je bolje je.
Resno, ljudje so kakrsni so, in ve skj mi ni bilo dolgo casa diht zakaj ej folk tak. No na koncu mi ej en razlozil da clvoek je tak ker ni bil spocet tako ot psie v bibliji ampak je blo s enecesa neki drugega zraven, in em,... recva de ni to dtugo toko fajn.

In to ej to,.. ce prodas avto zih ne bos reku da ta avto k ga mas ti ni dober da nj gre kupec k sosedu kupit avto k je res ohranjen ne ne bos sel pluvasl bos sosedovega pa hvalil soejga.

in zdej ti men rec kjne kaj je sploh se n ormlnega na tem svet.
Ves kj ej normlno, tole:

prides domov porines ovco pol pusis da ti ga pelikinez porzize in zvecer pajsnes zeno na poti v sluzbo pa se sosedo da o tajnicah na sihtu ne govorimo. Podpsies na sihtu pogodbo da bos anredu lutke za mulce medvetke k so strupeni in s eognil kontrolam sam azto da bos prsparu in dobil ekstra miljon v tojo blagajno ki ga bos uporabil za izdelavo pehotnih min k jih bo spset predal nekam v azijo da bos se vec zaluzu.

To je normalno.

Pol ap s efolk rpasa od kje penzijon.
Ne bo ga.

Stare mame nj si ga skoplejo z zlico z vrta. Zafukale so svet zdaj pa hocejo penzijon, jaz jim ga ne bi dal. Delal 50 let zdaj ap penzion daj mi penzion kdo ap bo men dal, nihce aja jaz pa nj zate palcujem vesca stara.

TO bi mogl vse deportirat na en otok. v mikroreziji k banae rastejo.

TO ej posel .

Vec denarja mas vec nategnes.
Ves to ej toko, gres v trgovino ce ams 20 evrov hlac ne dobis mogoce stunfe za 40 mrbit dobis ene cuden hlace za 100 je ze bolj no pr 200 pa s ezacne prava roba.
Picek ista fora 500 na mesec kar pozab nisi animiv, 1500 mrbit te kera pogelda ce si lepo vzgojen no 2000 na emsec palce eko majek mi vs eso toje se v kukno med dvem aprstoma na nogui ga lohak tisis.

Kot ej reku model: Vse se prodaja in vse s ekupuje ni da ni, sedja pa s ezamisli.

LOL.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: pekel resničnega življenja
Reply #74 - 07.04.2011 at 20:54:53
 
333 — Mojstri modrosti so blizu vas, želijo da veste, da imate njihovo pomoč, ljubezen in prijateljstvo. Pogosto pokličite Mojstre modrosti, sploh kadar okoli sebe vidite vzorce števila 3. Nekateri od bolj znanih Mojstrov modrosti so: Jezus, Mojzes, Marija, Quan Yin in Yogananda.

sam neki toel ne bo drzal
333 ni dobra cifra ker je pol od 666 to pa vemo kaj je.
Sem zadnjic neki brla o tem..
tole je cudn.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6