Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 
(Read 31185 times)
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: pekel resničnega življenja
Reply #45 - 28.11.2010 at 16:52:08
 
Robi wrote on 28.11.2010 at 10:09:07:
Quote:
Pravi Bog je ustvaril človeka in ne obratno, zato moramo iskati pravega Očeta in slediti pravemu Bogu,

Težko je v vsej tej zmedi in razlagah najti pravega Boga....

Kako naj torej človek ve, da je na pravi poti ?


Ja, res je . V današnjih , Poslednjih Časih, ob "poplavi" vsemogočih lažnih prerokov / napovedovalcev / razlagalcev / čudodelnikov je zares težko sprevideti laž od resnice , in se odločiti za Pravo Pot Resnice .

Zato pa je taka zmeda na tem Planetu, kot je še ni bilo . Pa še huje Bo, ker tema se ne da kar tako zlepa .

Vendar se bo na koncu morala ukloniti, ker Svetloba je Močnejša od teme , = Življenje = močnejše od smrti .

Vse to , vsi ti dogodki ki smo jim priče zdaj, bodo pripeljali Človeštvo do dokonče Točke Odločitve .

Vse skupaj Bo + Je Že priganjano do Končne Odločitve : Za , Ali proti .

Za Boga, ali proti Njemu .

Za Boga = Za Življenje, proti Njemu = za smrt .

Vendar pa bo ta pekel resničnega lajfa trajal le krajši čas, zato , da nebo izgubljeno preveč duš .

Lp do tedaj  Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: pekel resničnega življenja
Reply #46 - 29.11.2010 at 12:03:54
 
in tko zgleda

pekel resničnega življenja
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: pekel resničnega življenja
Reply #47 - 30.01.2011 at 22:25:41
 
M.L. wrote on 23.11.2010 at 00:46:05:
Dobrodošel med nami yolli, želim ti zadovoljnih debat in skozi njih čist in bister pogled.

Usode ne morejo biti naklonjene ali pa nenaklonjene, ampak si vsak človek po svoji svobodni volji kroji svojo usodo sam.



TO ni res.

Usoda je napisana ko se rodiš. TO je dejstvo. Lahko se trudis narediti drugace in ne bo slo ekr usoda tako hoce. Vem iz lstnih izkusenj 15 let sem se trudil, jebal in vem da ni mogoce vec uspeti. ne vem napriemr, dobiti punco dobiti ok siht prijatleje.

Dejstvo je, da umiram in to ej to.

Usoda je taka kot ej mišljeno ko si se rodil in spremeniti jo je nemogoče.

Joly, daj pojdi kam drugam ker resnih odgovorov tuki en bos dobila.

Poklici imama, pojdi v bosno pol ap se krščanskega izganjalca,..

pol ap ga bost eustimal.

Zadnji priemr kos em slisal, so jo zulekl na jug in so pogruntal da je nekdo punpal velik soka iz osbe in je bla cist k cunja itd. periodisno.


USODE se ne da spremniti, ce si gnoj bos gnoj, ce varas bos vedno varal ce je miljeno da bos trpel bos trpel, tako da nehi nabiajt da usodo delas sam. to ej prov neumno.

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: pekel resničnega življenja
Reply #48 - 31.01.2011 at 16:08:34
 
Optimus T. Prime wrote on 30.01.2011 at 22:25:41:
M.L. wrote on 23.11.2010 at 00:46:05:
Dobrodošel med nami yolli, želim ti zadovoljnih debat in skozi njih čist in bister pogled.

Usode ne morejo biti naklonjene ali pa nenaklonjene, ampak si vsak človek po svoji svobodni volji kroji svojo usodo sam.



TO ni res.

Usoda je napisana ko se rodiš. TO je dejstvo. Lahko se trudis narediti drugace in ne bo slo ekr usoda tako hoce. Vem iz lstnih izkusenj

obstajajo pač različne izkušnje
zakaj se teb taka dogaja boš že pogruntu

http://www.google.si/search?as_q=usoda&as_epq=&as_oq=&as_eq=&hl=sl&client=firefo...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: pekel resničnega življenja
Reply #49 - 31.01.2011 at 21:29:06
 
Quote:
Usoda je napisana ko se rodiš. TO je dejstvo. Lahko se trudis narediti drugace in ne bo slo ekr usoda tako hoce. Vem iz lstnih izkusenj

Kako pa veš kaj usoda hoče ?
Misliš, da usoda hoče nekaj le takrat, ko hoče tisto, kar tebi ne paše ? Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: pekel resničnega življenja
Reply #50 - 31.01.2011 at 22:56:24
 
Robi wrote on 31.01.2011 at 21:29:06:
Quote:
Usoda je napisana ko se rodiš. TO je dejstvo. Lahko se trudis narediti drugace in ne bo slo ekr usoda tako hoce. Vem iz lstnih izkusenj

Kako pa veš kaj usoda hoče ?
Misliš, da usoda hoče nekaj le takrat, ko hoče tisto, kar tebi ne paše ? Smiley


Ne.

Hec je v tem, da ce verjameš, da sam kontroliras usodo svojega zivljenja se zelo motiš. Veliko ljudi je ki jim ni uspelo kar so želeli imeti, to pomeni, da ne drzi izjava:" Jaz kontroliram svojo usodo.", torej usoda je kakrsna je, in je določena naprej, ti bos točno to kar hoče. Razlog za to je dejstvo, da človek želi nekaj kar ni nujno z usodo usklajeno, in temu priemrno so veliki neuspehi. Torej če rečemo, da je predpis usode dogodek A, in želja človeka dogodek B. Pol lahko rečemo, da je A+B=1. Torej 1 je gotov dogodek. Ker pa je vrednost oziroma verjetnost dogodka da se zgodi kar si človek želi enak B <0,5, no, v bistvu bi mu lahko dali vrednost 0,1, ker vsak človek uspe pri približno 1/10 želja. Potlej lahko zračunamo: 1-0,1=0,9, in to pomeni, da tisto kar si človek želi ne more imeti, oziroma v večini primerov človek ne dobi kar si želi in to tudi pomeni, da ni nujno da kar si želi je tudi v isti domeni dogodka usode.

Torej zgornji tekst dejansko dokazuje da usoda obstaja ker:

- Kar si človek želi dobi približno v 1/10 primerov.
- Populacija katera je srečna obsega 1/10 celotne populacije.
- Usoda ne deluje v skladu z željo človeka.
- Usoda deluej po svoje, ker je v 9/10 primerov po njeno.


Če tole potegnemo malo naprej vidimo da je vse bogastvo le v 2% celotenga prebivalstva na svetu. In po praivci povedano, potlej lahko res zategnemo dogodek B celo na 2/100. Oziroma tukaj je potrebna dodatna predpostavka. Denar naredi cloveka srecnega, ker ti omogoča vleiko reči. Nihče en bo rekel da je srečen ce je lačen. Druga predpostavka pa je, da simpel ljudje ne rabijo vedno vleiko izpolnjenih želja da obogatijo, torej jih je potrebno mogoče nekaj par, toda na dolgi rok, v vodenju financ rabis imeti ponovno srečo to pomen, na en ali drug način si ponovno na 1/10 oziroma 2/100, torej, to pomen, da ni smisla.

To je moj teorem o usodi, mogoce gobezdam veliko, sam ne da se mi pisat mojih miljenj takoel k sme tole.

Takole, usoda je, kar koli hoces narediti ne mores, anrediti, in tako gre, :

rad bi imel:

kuzka
punco
avto
sluzbo
denar
zajcka
zogo
pink ponk
vrtnico
jabolko

Torej od tega se ti izpolne samo pink ponk. Torej, to ej najboljoptimisitcna opcija. Medtem v uni drugi varijanti 2/100 je se slabi

Lp.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: pekel resničnega življenja
Reply #51 - 21.03.2011 at 21:08:31
 
LOL, kva ne bo noben komentiral moje matmatke.

lol
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: pekel resničnega življenja
Reply #52 - 06.04.2011 at 15:56:28
 
Pozdravljeni.

Usodo bi dopolnil.
Prejsnjic sme neki matematicneg azapisla sedaj ap vam se povem iz ust dolocneih ljudi.



1.) Usoda obstaja.
2.) NI napisana v celoti.
3.) Usoda je načrt za zivljenje, kamor koli gres kar koli počnes vedno hodis po poti usode ki ti lahko v danem trenutku da vec poti toda vse peljejo v rim. Znan pregovor vse poti vodijo v rim. .
4.) Usoda ti je da bos reves cel lijfe, jaz sme se drkal 15 let d ne bom revez in sme revez, nimam babe k so vs ekurbe itd, tocno tkao, uzsoda j emoja da obm reves itd. to ej to. Se tkao s elahko iz tega mutis ven nikol ne bos prisle ven.
5.) Najhujse za vas optimiste, nikoli ne mores ubezati usodi, lahko pa ji smao ucinek zakasnis. Ce se pustis usodi si v prvelm letu revez, ce p s ejine das si ap revez cez 15 let. To je dejstvo. Nihce vam tega ne bo pvoedu, prov noben. Vamjaz povem sam zdej ap pssst.

Pr usodi je se to hudo, ce ti umre toj rpvi partner, pol bos unicen do konca.

Vsi s eporivajo, vsi varajo to je njihova usoda ne ni sma folk je tkao gnil zato ap ej tak kaos ker se vsi igrajo zusodo.

Kaj je posledica igranja z usodo, zgubis duso mogoce ni pa 100% je pa res da si zgubljena dusa pol ko tavas to ej ap problem k s epciek tkao fukajo okol. d ne recem s eto d so vampirji umes. druga zgodba.

Usoda je, ne mores je spremniti lohak ji uides za par let ko te doleti si pa se na husjme k ce bi te zadlea prvi dan. Vsi zakoni privlacnosti ne poamgajo. TO je to.

Zdej pa na vrv vi optimisti,... neki nabiajt o usodi ,. ce ma kdo kaj konkrentega pa povedat nj pove sam drgac pa psst. Dokelr ne boste bral.



Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: pekel resničnega življenja
Reply #53 - 07.04.2011 at 12:26:38
 
škoda k nč ne slišš ...
si že skor use izvedu kar rabš ...

to je tvoja percepcija
in ker maš tako vibracijo kot jo maš privlačiš ljudi ki ti potrjujejo to percepcijo ...

usoda ... v njej je zapisano samo par dogodkov ki se morjo zgodit; skor usi majo svojo alternativo ... od tebe je odvisno kaj boš izbral ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: pekel resničnega življenja
Reply #54 - 07.04.2011 at 12:51:18
 
Optimus si pac to kar si , ce to sprejmes ti je ze zato lahko lazje
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: pekel resničnega življenja
Reply #55 - 07.04.2011 at 14:53:51
 
gape wrote on 07.04.2011 at 12:26:38:
škoda k nč ne slišš ...
si že skor use izvedu kar rabš ...

to je tvoja percepcija
in ker maš tako vibracijo kot jo maš privlačiš ljudi ki ti potrjujejo to percepcijo ...

usoda ... v njej je zapisano samo par dogodkov ki se morjo zgodit; skor usi majo svojo alternativo ... od tebe je odvisno kaj boš izbral ...


veš gape,... ti povem kaj ej moaj usoda,

cda sem revez in da gledam vse akr majo drugi in kaj jaz ne morem nikol dobit dokel rs emi en bo strgalo in bom unicil cel svet.

na zalost so se ze nasli ljudje sile k me hocejo rekrutirati in druge k me hocejo po prvem posotku likvidirat;).

mislim, prasi s emalo ej smisle sploh zivet, renso, glej kak folk ej vsi sam da se fukaj lazejo daj daj, zemlaj gre dol, bog si je ogledal tale svet in je reku da ni vredno rsit nobene duse.

ne bos verjel sam ta svet je kontroliran od zgori in sedaj so videli da nimate za burek, drugo svetovno so tudi preprecl un gor,... dolga zgodba... vs ena netu preber si. .

lpp

Se to nikol nimas izbire niko
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: pekel resničnega življenja
Reply #56 - 07.04.2011 at 14:55:30
 
kar izbereš ...
svobodna volja je pač svobodna volja ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: pekel resničnega življenja
Reply #57 - 07.04.2011 at 14:59:31
 
ego-3p wrote on 07.04.2011 at 12:51:18:
Optimus si pac to kar si , ce to sprejmes ti je ze zato lahko lazje


To je res.

Sprejel sem da sem revez in da nikol ne bom nic mel kar si zelim. Sprejel pa sme tudi da sme seme zla in da je moja sveta dolznost studirati smer ki mi je bial ponujena pri 14 letih. Sam sme bil tako neumen da sme sel v  dobro smer.

Ta svet ne obstaja, realno vsaj ne, in azto ni fore al je al ni. Folk je gnil o ej to.

Bi ap reku eno tako kot zgoraj tkao spodaj in kontra torej povod so salbi ljudje bitja kto vidim in edini pravi povedno drgac edinaprava smisle in smer je zlo. Resno, vojna zlo to ej to, ko ti picak da fukat te je zaejbaal zlo naredila krsila pravico svobodne volje sej ej vedno sito...




Samo fora ej v tem da veliko ljdui zivi v lazi in iluziji in zato nikol ne obnejo miljenja kot ga jaz pocnem sedaj pocasi.  casti in spotovanja ni je smao zlo in ce hoces kaj met ores biti bolj zli kot un k ej pred teboj vedno se gre za to. picka k ma velike josk eedno dobi tipa k ji da kar hoce zato k je zla simpel.

No jaz se bom poglobu v to in bom ratal najbolj zli akr j emozn se roze s ebodo posusile ko bom sle mem. Pol je ap cas da poklicem zver in deformiramo tale svet.


Ves egotrip ec je v tem, ljudje se delajo da so dobri v bistvu ap so povkajreni hianvci in zli do konca. Ko dobijo akr hcoejo pa zacnejo predajati dobroto ja sej bo model no ne sekiri s eitd,.. hec je v tem da pol k dobiojo kar hocejo pa jih je strah da bi to zgubil in ratjao kao dobri. Prej pa unicujejo vs eokol sebe.


Ibles je mel prav ko je reku bogu. Ko ams vse si priden ko niams  nic je kaos. No,.. ko clovka jebes 14 let pol ves kakos e mu strga,... in tak clovek kot vidim po nekaterih zelo znanih okultistih so celo protlae odpirali na zemlji in sem vabili taka bitja da te je strah sam ce pomilis nanje.
Koenc koncev pa preberi.

Ljubezni ni je smoa zlo.


Ko picka da fuakt dela zlo zakaj ker ve da ji bos suzenj. vse so iste.

dej dej

pol ap k tip popizdi je pa on neumen pa ne vem kjs e vse k s esma bran ist pesem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: pekel resničnega življenja
Reply #58 - 07.04.2011 at 16:49:43
 
temu se ne reče sprejemanje ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: pekel resničnega življenja
Reply #59 - 07.04.2011 at 17:01:15
 
res je, OTP, revež si in v peklu živiš. in čist možno da so tega drugi krivi in da so ble tvoje ženske točno take, kot o njih govoriš..

je pa zanimivo, da svetovi ljudi okol tebe ful premorejo prijaznih ljudi, dobrih priložnosti in prave ljubezni.

vsi mi imamo vsak svojo realnost, ki se nam iz dneva v dan potrjuje po naših prepričanjih.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6