Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 7522 times)
Artemid
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 9

E-razlaga sanj
28.08.2010 at 17:01:22
 
Kaj na forumu menite o e-razlagi sanj? Je lahko dovolj zanesljiva? Na internetu je danes kar nekaj portalov za razlago sanj, tudi pri nas, ne samo angleške indruge strani, se vam zdijo dovolj resni? Kaj menite o telefonski razlagi sanj?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: E-razlaga sanj
Reply #1 - 29.08.2010 at 09:56:38
 
Glede zanesljivosti in resnosti, potem odloči tisti, ki je dal razlagati svoje sanje.
Torej odvisno od tega, v kakšni razlagi se najdeš.

Če želiš razlago sanj, je bolje, da jo daš na net, kot pa preko tel., saj je na netu več možnosti, da se najde nekdo, ki ima podobne izkušnje in ti tako pomagati razumeti smisel tvojih sanj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: E-razlaga sanj
Reply #2 - 29.08.2010 at 10:03:25
 
Hej.

Res ne vem kj bi si mislil, toda najbolej da gres do kakega angela da ti to pove on bo 100% vedu, je ap res da jih ni veliiko okol.

Osbno imam smao nocne more sanj ze dolgo casa ne sploh pa nimam kaj rpiejtenga vedno smao more in take reci. tako da se povecini zadnej case zbujam ves blesav.

Res pa ej zanimivo ce hoces sanej vedeti zavesto pol misli o njih ko s ezbudis injih bosvedel za skoz drugace se jih spomnis smao neki sekund pol ap jih ni vec.

lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Artemid
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 9

Re: E-razlaga sanj
Reply #3 - 30.08.2010 at 11:42:01
 
Ne vem, zanima me..obstajajo razne e-delavnice, da se ucis samo-razlage sanj, sem se mal pozanimal in nekatere menda niso slabe...se mi zdi, da na svojih sanjah v bistvu lahko delas edino sam, ker edino samves, kaj te na kaj spominja...
Back to top
 
 
IP Logged
 
plesnamesecu
Ex Member




Re: E-razlaga sanj
Reply #4 - 31.08.2010 at 12:22:19
 
Artemid wrote on 30.08.2010 at 11:42:01:
Ne vem, zanima me..obstajajo razne e-delavnice, da se ucis samo-razlage sanj, sem se mal pozanimal in nekatere menda niso slabe...se mi zdi, da na svojih sanjah v bistvu lahko delas edino sam, ker edino samves, kaj te na kaj spominja...


Ne poznam, tako da ne morem komentirati. Vendar tudi jaz mislim, da lahko na svojih sanjah delaš predvsem sam, drugi ti lahko pomagajo s kakšnim namigom, svojo izkušnjo, predvsem pa dobro intuicijo  Wink. Zakaj pa ne daš kakšnih sanj sem gor?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: E-razlaga sanj
Reply #5 - 31.08.2010 at 14:25:06
 
res, včasih tu debatirajo o sanjah, daj gor pa boste skupaj kaj pogruntali   Wink

Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1