Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1217 times)
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Izkušnje z ženskami
12.08.2010 at 22:01:13
 
Zdravo

Em, mam en problem, pa me zanima kaj vi mislite o njem.

Skozi lijfe ko sem šel sem spoznal veliko punc po večini so biel izredno sadistične hianvske in kurbirske narave.

In sedaj če pomislim, tip lahko dobi punco samo čle ji laže. In kot opažam mores imeti premozno denarnico itd ce sploh hoces met punco.

Moj problem je tak, kako kot revež sploh dobiti punco. Mislim, kateri koli par k poznam eden vara oziroma un k je premoznejsi polaga pravila. TOrej tipi ali pucne k so bogatejsi se gonjo okol in varjao parternjakako sploh je mozno dobiti punco ce noces bit gnil kubirski hianvc da bi jo varal. Ker odkrito receno, ce hcoes met punco moreš porvatna polno ker ce si postenen bos dobil nobene.

No po drugi strani pa me zaniam zakaj so pucen take kurbe in to je ze druga zgodba. zelo rad bi vedel mnenej msokih an tem forumu, zakaj ne bi zenek jemali kto kos mesa, ker kot jaz vidim, pucne djao smao unim katere majo pod kontorlo ce moski pokaze prevec hrbtenice in sojega mnenja pol ga odejbejo. Torej moski mormeo biti cucki.

OK sedaj pa me krizite tuki gor, mi je en reku da mam sprano glavo neki mesecev nazaj, pa sme malo premilil in pokuisl na novo smao ce resno pogedam nimam sprane gave smao pucne so tako krvolocna bitja.

NO sej itak me bo kmalu pobralo kto vidim tkao da vsaj da vidim kaj . Kaj vi mislite.
lp.-
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1