Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 7
(Read 63611 times)
josip
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 48

Gender: male
Re: BANKIRJI SO KRIMINALCI !!!
Reply #30 - 02.02.2011 at 10:40:43
 
International Bankers Rule The World pt1

http://www.youtube.com/watch?v=VngiEEFHSds

Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: BANKIRJI SO KRIMINALCI !!!
Reply #31 - 03.02.2011 at 14:32:14
 
Ja, lahko rešemo še drugače :

Bankirji so mafija parazitska  Tongue Exclaim Tongue

Angry Angry Angry

Ausverfenglajzen' ...  Tongue

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: BANKIRJI SO KRIMINALCI !!!
Reply #32 - 03.02.2011 at 17:36:59
 
Hočemo pravo slovensko državno banko, ki bo tiskala svoj pravi slovenski denar, kajne!  Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: BANKIRJI SO KRIMINALCI !!!
Reply #33 - 03.02.2011 at 17:46:12
 
ik.kanu.na wrote on 03.02.2011 at 17:36:59:
Hočemo pravo slovensko državno banko, ki bo tiskala svoj pravi slovenski denar, kajne!  Cool

Naši bankirji niso nič drugačni kot evropski ali svetovni. Le zakoni jih manj omejujejo, zato so nekakšni mafijci-bratovščina.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: BANKIRJI SO KRIMINALCI !!!
Reply #34 - 03.02.2011 at 19:54:40
 
Quote:
ik.kanu.na wrote on 03.02.2011 at 17:36:59:
Hočemo pravo slovensko državno banko, ki bo tiskala svoj pravi slovenski denar, kajne!  Cool

Naši bankirji niso nič drugačni kot evropski ali svetovni. Le zakoni jih manj omejujejo, zato so nekakšni mafijci-bratovščina.

Lp,Igor



Veste jaz mam simpel pristop.

Vsak clvoek k dela za nekaj in ma funkcijo recmo, ne vem ko odloca o necem. recmo da mamo enga uradnika k dela za drzavo in daje studentu denar in stipendijo ce dela in ce se uci, unim k se ga zadevajo pijejo pa en da ekr hcoe da se deanr ok porabi.

Recmo, da tak uradnik je priden pa to ej vse vredu, ce pa bi s epogruntalo da je izkorsitil polozaj., simpel. Preden podpsi epogodbo s emu rece, da se ga bo javno usmrtilo, ce bo izkorsitil polozaj. Pol ap s epogrunta lepo vedno da je 10 let enmu stupendijo dajal k ni anreduniti enga iszpita. Lepo se ga poklice na zagovor. Se mu da pogodbo za delo k jo je podpisal pred 10leti. Pol ap se potegne ven s eizjavo na kateri pise da se strinja da se ga lahkojavno linca ce bo zaejbal. Pol ap s ega v stozice odpele, pa javno linca red celo svlovenijo. V kolikor zbezi, se razpise tiralico in vleiko vosto denarja tkao da ni pogojev da spizidi.

Tako bom reku, ce bi tkaoel fural rec, vsak bi trikrat premislil kaj dela

Me razumete.

Pol pa da vidim, in po praivci povedano, ce bimeli tak sistem pol bi vsak student k se vpsi ena fkas dobil kolo lep topa in 20 zvezskov pa se svincike in radirke ker bi uni k so leni in tega je 50% sli delati
Unmu studentuik s eje pa gonu fukal pil dorgiral dve let pa ejdu na drzavni denar, bi mu pa sestel vse kar je dobil, stipendije hrana prenocisca radirke zvezke kolo k smo mu ga dal vse, pomnozil krat 5 in nabil 10% obresti. Ce placa priv dan ob izselitvi ok drgac pa obresti, pol ap da vidmo kdogre studirat.

Sam ej treba pametno, ce si trd v glavo ap se ucis ap to pol ok, ce ap imas od 100 razspisanih kolokijev pristonost smao an dveh, pol apbi ga pojebal v nulo.


Men nihc enic ni dal, zakaj pol eni lahko tako drzavo opeharijo. No sej veste kaj, taki pold elajo cel lijfe, ocetje in mater epa placujejo.

Smrtno kazen odpret, popisat izjavo, in dat 1 miljon evrov za ubeznika ce spizdi v tujno mednarodno. Slej ko prej ga dobijo s ega privede in papa. Pol pa nihc evec  ne bo pokusil zejabt sitema.

To ej takole, imamo eno druzino v panonski driuzini 7 otork in dobijo 1500 socijalne pomoci, mucli sokot zivla okol bajte sveda romi da s ene motim (niso vsi siti eni so ful vredu da me en bo kdo pluval), in pol ko rpdie ena matera samohranilka z dvema fantoma na faksu na socijalno, pa rece za 100 evorv da lohak otokoma v lj da za jest pa to da en bosta lacna p arece ta na coijalni, ja ne morem vam dat nic.

MIslim,..  fak of,. avtoktona rasa v pizdi pleme iz azije apdobi majke mi,..


Sem slisal da je berluskoni jih popisal, isto bi nareidli tuki v sl. Pol ap evropska unija za zascito romov neki benti, ja no, tukijih mas jih bomo deprotiral teb v vas v mesto pa bodo pr vas noge konjem rezal pa klal kokosi lomil ksoti sosedu pa kral.  Pol ap me zanima kok casa jih bodo scitl.

Majke mi je rekla mati ko je vidlaavto.

Lp, velik ljubezni ap to,.. a da se cim aksnej stegnete.

no ja, ce vam je to v interesu.

Nic zdaj ap gledat rpeverjeno,. sam prej vzet en forte persen,. al ap dva da vam pritisk v zili n e naraste.

lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: BANKIRJI SO KRIMINALCI !!!
Reply #35 - 03.02.2011 at 20:35:14
 
ik.kanu.na wrote on 03.02.2011 at 17:36:59:
Hočemo pravo slovensko državno banko, ki bo tiskala svoj pravi slovenski denar, kajne!  Cool

Wink Roll Eyes Undecided

Sej smo ga imel, delno, ... pa smo še tistega "zapravili" , ker ga itak nismo bili vredni , ker ga nismo cenili, ... in nam ga je Bog odvzel.

Zdaj smo Evropski hlapci-sužnji .

Eh, ...  Tongue

Čimprej, da zariba tale zanič sistem, da damo boljšega-novega gor .

New plate = New Music  Roll Eyes

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: BANKIRJI SO KRIMINALCI !!!
Reply #36 - 17.02.2011 at 21:42:24
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: BANKIRJI SO KRIMINALCI !!!
Reply #37 - 17.02.2011 at 23:14:49
 
Ravno prej sem gledal na national geo oddajo o zaporih za mladoletne prevzgojni neki takega , v bistvu so notri kot v vojski jih drilajo se slabse kot da niso ljudje .Tu je ista mentaliteta folka , sam da je biznis hrano skrit  samo da je profit za izbrance , tam je en komentar this world is going to hell  heh.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: BANKIRJI SO KRIMINALCI !!!
Reply #38 - 18.02.2011 at 14:55:37
 
Mr.Smith wrote on 17.02.2011 at 21:42:24:

hudi prasci
sam kaj češ
če bitje nima empatije ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: BANKIRJI SO KRIMINALCI !!!
Reply #39 - 18.02.2011 at 15:54:55
 
in se ga še zmeri ne da jest...

v bistvu krivda ni (zgolj) na bankirjih
družba še zmeri vse to dopušča
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: BANKIRJI SO KRIMINALCI !!!
Reply #40 - 18.02.2011 at 15:57:16
 
gape wrote on 18.02.2011 at 14:55:37:
Mr.Smith wrote on 17.02.2011 at 21:42:24:

hudi prasci
sam kaj češ
če bitje nima empatije ...

O čem pa pravi?  Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Hrabri mišek
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 229

Gender: male
Re: BANKIRJI SO KRIMINALCI !!!
Reply #41 - 18.03.2011 at 11:00:09
 
zaradi teh fantov se dogajajo take stvari pa dejo narest temu konc jest sem prvi v vrsti sam sam ne morem

http://bibaleze.si/clanek/malcek/kitajski-otroci-na-verigah.html
Back to top
 

Technology made this globe in to a village; spirituality will make it in to a family
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: BANKIRJI SO KRIMINALCI !!!
Reply #42 - 18.03.2011 at 15:32:38
 
Hrabri mišek wrote on 18.03.2011 at 11:00:09:
zaradi teh fantov se dogajajo take stvari pa dejo narest temu konc jest sem prvi v vrsti sam sam ne morem

http://bibaleze.si/clanek/malcek/kitajski-otroci-na-verigah.html

po moje da si vsi bolj al manj prizadevamo za spremembe, po možnosti strukturne in ne kozmetične
dejstvo je pač, da ko bojo prišle, je zlo verjetno, da bodo/mo ti ljudje prvi umrli
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Hrabri mišek
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 229

Gender: male
Re: BANKIRJI SO KRIMINALCI !!!
Reply #43 - 16.03.2012 at 23:26:13
 
Back to top
 

Technology made this globe in to a village; spirituality will make it in to a family
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: BANKIRJI SO KRIMINALCI !!!
Reply #44 - 17.03.2012 at 20:00:08
 
Hrabri mišek wrote on 18.03.2011 at 11:00:09:
zaradi teh fantov se dogajajo take stvari pa dejo narest temu konc jest sem prvi v vrsti sam sam ne morem

http://bibaleze.si/clanek/malcek/kitajski-otroci-na-verigah.html


Oooobup !!!

No, evo, to nam je pa zdaj vidik/pogled "civiliziranomodernega sveta" .

Beda na ketni.

Res fajn. Ni kej' .

Le do kod, do kam še  ???

Kolk' časa še ?

...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 7