Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 21629 times)
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Angeli
Reply #45 - 18.09.2010 at 09:40:15
 
M.L. wrote on 17.09.2010 at 12:10:47:
Alojz in Sandib wrote on 17.09.2010 at 12:01:06:
ML -Ljubzen je stanje naše biti-brez našega kalkuliranja.Tako,da ti pozabi,da kontroliraš ljubezen s svojimi dejanji. Etično življenje---- še ne pomeni živeti v stanju ljubezni.
Da se ne boš razpočil od dajanja ljubezenskih naukov.Poglej okrog sebe¨¨ Cheesy Cheesy

Ne vem zakaj ne sprejmeš OTP-ja, če bi pa OTP tako rad videl satana in njegove pomagače. O ljubezni boš pa ti bolj težko govoril, no samo toliko kolikor je pač premoreš, to pa si že dovolj pokazal do kod seže tvoja ljubezen.

No pa lep pozdrav.



TO mi deli M.L.

lol
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Angeli
Reply #46 - 18.09.2010 at 10:02:15
 
Optimus T. Prime wrote on 18.09.2010 at 09:40:15:
M.L. wrote on 17.09.2010 at 12:10:47:
Alojz in Sandib wrote on 17.09.2010 at 12:01:06:
ML -Ljubzen je stanje naše biti-brez našega kalkuliranja.Tako,da ti pozabi,da kontroliraš ljubezen s svojimi dejanji. Etično življenje---- še ne pomeni živeti v stanju ljubezni.
Da se ne boš razpočil od dajanja ljubezenskih naukov.Poglej okrog sebe¨¨ Cheesy Cheesy

Ne vem zakaj ne sprejmeš OTP-ja, če bi pa OTP tako rad videl satana in njegove pomagače. O ljubezni boš pa ti bolj težko govoril, no samo toliko kolikor je pač premoreš, to pa si že dovolj pokazal do kod seže tvoja ljubezen.

No pa lep pozdrav.



TO mi deli M.L.

lol


To pomeni,da se ne motim o tebi OTP. Tongue
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Angeli
Reply #47 - 18.09.2010 at 10:04:37
 
Pozdrvljeni.

Bi omenil, da semneki obljubil in to bom izpolnil.

TOrej sej vemo kdo prica skozi o nekem EM valovanju in njenih forah kto 4 eltni časi.

Ima samo delno prav.

Resnici na ljubo kot jo jaz razumem je takole.

1). Vsakih 12:000 let se spremeni frekvenca.
2). Zemlja drhti vleiko ljudi umre ni pa nujno.
3). Ljudje umrejo zaradi dveh reči, kataklizme k je posledica tega prehoda. Ter smrti zaradi nezmožnosti napredovanja.
4). Torej nova frekvenca bi po eni strani lahko bila nova energija bog (tiso kar drzi toel skupi). Stara frekvenca bi lahko bial stra frekvenca ali satan. Nekako drugace receno, dobre frekvencce visje so bog in slabe zelo nizke satan.
5.) Če človek zeli biti uspešen v lijfu, pol more dvigniti frekvenco. Zakaj.
6). Zakon esolja.
7). Hec ej v tem, da samo zemlaj je edini plaent kjer bi mogel biti mir oziroma tuki je smao ta planet z lastno voljo povod drugje so plaenti kjer ni lasnte volejin zato vleiko dus caka da pride na ta plaent. (dejstvo).
8). Bi omnil ko dvigne sfrekvecno pol gre vec energiej skozi tebe n privlačis vse možno. Če mas nizko frekvecno pol privacis smao slabe stvari (victim mentality).
9). TOrej, če zelis privlačiti višjo frekvenco more smeditirati in z tem se kako bi reku presliaks na visji nivo, v kolikor nehas meditirati pol to pad eker pades v sovj svet frekvence toda z casom se to popravi.
10). vsak od nas ima danosti, in so svinjsko hude vsak, samo vleiko folak s ejih en zaveda ker nas sistme drzi na podnu in ne vemo kaj znamo, toda vsak jih ima nekateri manj drugio pa na zalsot precej vec (ne me cudno gledat ).
11). Energija oziroma kar koli ze je je bog oziroma ono iz katerega pridmao oziroma sistem na katerem stoji ta svet ki relano ne opbstaja. Bog je tisi bog in je moskega spola in tuki pride do krega ker energija je tudi tista energija in je moski spol toda nekateri govore da je to kar mislimo zenekga spola.
12).Samopojavnost je en bul shit, e ap res da je frekvneca EM valovanje. TO pomeni, da je natančno določena in koregirana in projektirana.
13). Človek ki ne more prebaviti kar poje je bolan bruha.
14). Clovek ki ne bo mogel prebaviti nove frekvence pol bo umrl, naravne smrti ker ne gre toda dejstvo je da nova frekvenca potegne ven kar je zanic in potegne tkao hitro da pride do rekaicje v telesu. ta rekacija je tkao burna d aclveok umre in zato sedja umirjaoljudej tkaohitro. ( baje ne me sprsevati ).......  .
15). Ljudje so drzani na nizki frekvecni zakaj, ker so suznji,  mislim dobesedno, ceželiš vedeti kdo si mores pogruntati tkao da se povezes z visjim z energij (akr koli to ze je).
16). Sedaj pa slaba stran; slaba stran je hud ane podcenjujte jo ker zacete tega je to ego, ego vas unici da ne preidete v lifju nikamor slustite ego in videli boste rensico oziroma to ej lastna brezmsa. Dejstvo je tudi da negativ aej zelo mocna hudo mocna brutalno močna, ko si izkuisl slast in hudo potrebo po krvi in dobesedno nekega clvoeka nabil na zid mi z usti razparal vrat in ga rpijel za prsno kletko in glavo ter mu na vse rpetega pil kri ter ga cuzal pol mislim da ves kaj to pomen, zato tega en podcenjujte. ne se z tem hecati ce resno niamte namnov da bi s epoali po tej poti.
17). Bi omnil da engativnoenergijo oziram staro frkvecno lahko pucate odajate negativno energijo se da ven vrzt toda toje trba poceti dan za dnem ker potrebujete donos dobrein odnos slabe (ne me sprsevat kako ), hec je v tem, da clvoek ko toanredi in ima recmo 10 delov dobre donosa in 5 delov slabe odnosa pol lahko azce brutlano popralvjati telo do te emre da s emu telo porapvi zgba gub ki so posledice problemvo organov itd tkao da z caoma dejansko porpavite organe.
18). Čakre čakre sozafukana stvr tako kot pri kabali drevo lijfa in smrti, to pomen dve reci, varujte cakre in vs polje toej muther fuekr pombn, ker zadeva je nekako taksna. Ce pade jo cakre pol se vam podzavestno v glavi nadjejo misli ncoete vedeti aktere in pol temu rpiemrnos e vedete tkao da je to to in temu rpiemrno frekvneca pade itd,... povezano cisto. Za rkatek cas lohak dvignete toda brez tehnike se tega en da na dolgi rok.
19). Ste s ekdaj zavedali da pridjeo misli do vs k niso vaše, no jaz mam veno tka problem sploh zadnaj leta. Te misli niso vaše zato jih ne napdite in upoštevajte smao pogejte in vrzte skozi.
20). Sprememba " programske orpeme" , kot je bilo razlozeno vsajk ma programsko opremo eno tako durgi tako. hec je v tem, de ta rpogrmaska oprema je sestavjena iz vec fakotjev
"1"; to kar pineses zs eobj.
"2"; samodejavnsoti kar pocnes.
"3"  okolje
"4"; danosti predn si rpišel sem (cakre toejskrite spsobosti itd)

To lahko menjas z pomocjo meditacije itd, misli obnasanja itd,..

21). Zle energije se poajviljo emd 23 uro in 2 uro. To pomeni, da morete tkrat psati. spati.
22). Problemje v tem, da ljudje smo različni;  zelo vleiko ljdii ponoci spi;....... mni omenil da en veste zakaj, no dejstvo je tkao da zurati bi lahko sli ob 2 uri in ne med 23 in 2 uro, zato se zura ponoci. Zelo svinjsko dejstvo je da ljudje k majo to znanej ga uproabljajo za slabo to se vidi zelo hitro.

Bi omnil, prejsnje  
No, ljudje nekateri mroejo spati pdoenvi drugi ponoci, doloceni ljudje pa ne smejo spati podenvi in morejo obvezno spati ponoci zelo pomebno ce morete psati ponoci in mate sluzbo do 00;00 , pol boste mel rpobelme, in to hude, zato folk spat ob 20;00 0  

Lp.


Em,.. se to bi omnil, ljudej so neumni ker pocno reci katere pocno in azto ranijo druge in pol ti drugi pizdijo da so ljuej rpsaci itd torej noben zares nobnmu noce salbo msao neumni ,.. ej veste kjislim.


Zelo velik issitme kateri je sonov aza ta sistem ki je tuki, ima vplive v tej matrici kot neo v filmuamtica .......

Vzrok, predvsem da se ta matica ne sesuje to ej to.
Nci dovolsj me pvoedu.
torej sejda pa ta samopoajnvsot upam da ej nikol vec ne slisim ker mi je butasto in ze nadlezno jo brati in prosim ne i je vec psiat k bom znoru,... ....... .

mas delno prov in ne popolno tkao da lepo rposim.

Še neki, uzivite an tem planetu, resno mislimn, zelo svnsjko brutalnomislim, ker msao an tem plaentumate moznsot svobodne volje in nikjer durgje povem vam drugi paletni niso tkao ok, cepvl je se en plaent sma un je rezerva z takim sitemom kot tukitoel.

nic,... .

zdej pa se polihtatje

lp.
0
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Angeli
Reply #48 - 18.09.2010 at 11:28:32
 
Tole ni primerno za nobeno analizo.Škoda zzgubljati časa. Ti niti različnih EM frekvenc ne dojemaš.Ti ne veš,da živih zaradi njih,ker so vzrok in posledica vsakega obstoja-tako elementarnega kot življenjskega. Bog je res moškega spola ---vesolje pa srednjega in ko govoriš o Bogu govoriš o večni sedanji vseobsežni vesoljni samodelujoči samopojavnosti. Vesolje je vse,kot je bog vse.Zato je dobro vedeti o čem govoriš. Čakre so samo EM tvoja elektromagnetna vozlišča o temu pa se tebi ne sanja.OTP preveč flancaš premalo poveš.Ti sadiš rožce v zrak ne v Zemljo. Grin Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Angeli
Reply #49 - 18.09.2010 at 12:09:14
 
Optimus T. Prime wrote on 18.09.2010 at 10:04:37:
Pozdrvljeni.

Bi omenil, da semneki obljubil in to bom izpolnil.

TOrej sej vemo kdo prica skozi o nekem EM valovanju in njenih forah kto 4 eltni časi.

Ima samo delno prav.

Resnici na ljubo kot jo jaz razumem je takole.

1). Vsakih 12:000 let se spremeni frekvenca.
2). Zemlja drhti vleiko ljudi umre ni pa nujno.
3). Ljudje umrejo zaradi dveh reči, kataklizme k je posledica tega prehoda. Ter smrti zaradi nezmožnosti napredovanja.
4). Torej nova frekvenca bi po eni strani lahko bila nova energija bog (tiso kar drzi toel skupi). Stara frekvenca bi lahko bial stra frekvenca ali satan. Nekako drugace receno, dobre frekvencce visje so bog in slabe zelo nizke satan.
5.) Če človek zeli biti uspešen v lijfu, pol more dvigniti frekvenco. Zakaj.
6). Zakon esolja.
7). Hec ej v tem, da samo zemlaj je edini plaent kjer bi mogel biti mir oziroma tuki je smao ta planet z lastno voljo povod drugje so plaenti kjer ni lasnte volejin zato vleiko dus caka da pride na ta plaent. (dejstvo).
8). Bi omnil ko dvigne sfrekvecno pol gre vec energiej skozi tebe n privlačis vse možno. Če mas nizko frekvecno pol privacis smao slabe stvari (victim mentality).
9). TOrej, če zelis privlačiti višjo frekvenco more smeditirati in z tem se kako bi reku presliaks na visji nivo, v kolikor nehas meditirati pol to pad eker pades v sovj svet frekvence toda z casom se to popravi.
10). vsak od nas ima danosti, in so svinjsko hude vsak, samo vleiko folak s ejih en zaveda ker nas sistme drzi na podnu in ne vemo kaj znamo, toda vsak jih ima nekateri manj drugio pa na zalsot precej vec (ne me cudno gledat ).
11). Energija oziroma kar koli ze je je bog oziroma ono iz katerega pridmao oziroma sistem na katerem stoji ta svet ki relano ne opbstaja. Bog je tisi bog in je moskega spola in tuki pride do krega ker energija je tudi tista energija in je moski spol toda nekateri govore da je to kar mislimo zenekga spola.
12).Samopojavnost je en bul shit, e ap res da je frekvneca EM valovanje. TO pomeni, da je natančno določena in koregirana in projektirana.
13). Človek ki ne more prebaviti kar poje je bolan bruha.
14). Clovek ki ne bo mogel prebaviti nove frekvence pol bo umrl, naravne smrti ker ne gre toda dejstvo je da nova frekvenca potegne ven kar je zanic in potegne tkao hitro da pride do rekaicje v telesu. ta rekacija je tkao burna d aclveok umre in zato sedja umirjaoljudej tkaohitro. ( baje ne me sprsevati ).......  .
15). Ljudje so drzani na nizki frekvecni zakaj, ker so suznji,  mislim dobesedno, ceželiš vedeti kdo si mores pogruntati tkao da se povezes z visjim z energij (akr koli to ze je).
16). Sedaj pa slaba stran; slaba stran je hud ane podcenjujte jo ker zacete tega je to ego, ego vas unici da ne preidete v lifju nikamor slustite ego in videli boste rensico oziroma to ej lastna brezmsa. Dejstvo je tudi da negativ aej zelo mocna hudo mocna brutalno močna, ko si izkuisl slast in hudo potrebo po krvi in dobesedno nekega clvoeka nabil na zid mi z usti razparal vrat in ga rpijel za prsno kletko in glavo ter mu na vse rpetega pil kri ter ga cuzal pol mislim da ves kaj to pomen, zato tega en podcenjujte. ne se z tem hecati ce resno niamte namnov da bi s epoali po tej poti.
17). Bi omnil da engativnoenergijo oziram staro frkvecno lahko pucate odajate negativno energijo se da ven vrzt toda toje trba poceti dan za dnem ker potrebujete donos dobrein odnos slabe (ne me sprsevat kako ), hec je v tem, da clvoek ko toanredi in ima recmo 10 delov dobre donosa in 5 delov slabe odnosa pol lahko azce brutlano popralvjati telo do te emre da s emu telo porapvi zgba gub ki so posledice problemvo organov itd tkao da z caoma dejansko porpavite organe.
18). Čakre čakre sozafukana stvr tako kot pri kabali drevo lijfa in smrti, to pomen dve reci, varujte cakre in vs polje toej muther fuekr pombn, ker zadeva je nekako taksna. Ce pade jo cakre pol se vam podzavestno v glavi nadjejo misli ncoete vedeti aktere in pol temu rpiemrnos e vedete tkao da je to to in temu rpiemrno frekvneca pade itd,... povezano cisto. Za rkatek cas lohak dvignete toda brez tehnike se tega en da na dolgi rok.
19). Ste s ekdaj zavedali da pridjeo misli do vs k niso vaše, no jaz mam veno tka problem sploh zadnaj leta. Te misli niso vaše zato jih ne napdite in upoštevajte smao pogejte in vrzte skozi.
20). Sprememba " programske orpeme" , kot je bilo razlozeno vsajk ma programsko opremo eno tako durgi tako. hec je v tem, de ta rpogrmaska oprema je sestavjena iz vec fakotjev
"1"; to kar pineses zs eobj.
"2"; samodejavnsoti kar pocnes.
"3"  okolje
"4"; danosti predn si rpišel sem (cakre toejskrite spsobosti itd)

To lahko menjas z pomocjo meditacije itd, misli obnasanja itd,..

21). Zle energije se poajviljo emd 23 uro in 2 uro. To pomeni, da morete tkrat psati. spati.
22). Problemje v tem, da ljudje smo različni;  zelo vleiko ljdii ponoci spi;....... mni omenil da en veste zakaj, no dejstvo je tkao da zurati bi lahko sli ob 2 uri in ne med 23 in 2 uro, zato se zura ponoci. Zelo svinjsko dejstvo je da ljudje k majo to znanej ga uproabljajo za slabo to se vidi zelo hitro.

Bi omnil, prejsnje  
No, ljudje nekateri mroejo spati pdoenvi drugi ponoci, doloceni ljudje pa ne smejo spati podenvi in morejo obvezno spati ponoci zelo pomebno ce morete psati ponoci in mate sluzbo do 00;00 , pol boste mel rpobelme, in to hude, zato folk spat ob 20;00 0  

Lp.


Em,.. se to bi omnil, ljudej so neumni ker pocno reci katere pocno in azto ranijo druge in pol ti drugi pizdijo da so ljuej rpsaci itd torej noben zares nobnmu noce salbo msao neumni ,.. ej veste kjislim.


Zelo velik issitme kateri je sonov aza ta sistem ki je tuki, ima vplive v tej matrici kot neo v filmuamtica .......

Vzrok, predvsem da se ta matica ne sesuje to ej to.
Nci dovolsj me pvoedu.
torej sejda pa ta samopoajnvsot upam da ej nikol vec ne slisim ker mi je butasto in ze nadlezno jo brati in prosim ne i je vec psiat k bom znoru,... ....... .

mas delno prov in ne popolno tkao da lepo rposim.

Še neki, uzivite an tem planetu, resno mislimn, zelo svnsjko brutalnomislim, ker msao an tem plaentumate moznsot svobodne volje in nikjer durgje povem vam drugi paletni niso tkao ok, cepvl je se en plaent sma un je rezerva z takim sitemom kot tukitoel.

nic,... .

zdej pa se polihtatje

lp.
0

stari to si nekje prebral al vidu nekje slisu od nekoga ,to je lahko res lahko ni res sploh sploh ni pomembno. prevec razmisljat kako nej bi blo pa kako je nima smisla ki nikol ne najdes kaj ker ni kaj najdit. ce je ze kaj ti pride samo in takrat ne dvomis  ker ves da je tako .informacij je tolk danes na voljo in vsak ki ima mal cajta trosi svoje ideje na netu . nima smisla se ubijat pa iskat odgovore ker edino kaj najdes na koncu  je to da ni kaj najti. ze od malega nam nabijajo moras razmisljat razmisljaj drugac pomeni da si neumen , to nam pride v navado in razmisljanje ni nc drugega kot navada ki samo moti delovanje , lahko nam bi pa enostavno rekli pusti naj zivljenje zivi v tebi in skozi tebe samo od sebe .
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Angeli
Reply #50 - 18.09.2010 at 15:11:07
 
gape wrote on 08.09.2010 at 12:27:46:
padli angeli so pač padli angeli
in vsa fora ki je, je to, da on debil (padli angel) misli da je blj pametn kot bog - vsi - eno
več je takih, ki se jim zdi da so najblj pametni

oni bojo spedenal boljš kot bog

zihr ja ...




Gape, tole pa ima veliko skupnega z Alojzovem podpisom.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Angeli
Reply #51 - 18.09.2010 at 23:10:41
 
Alojz in Sandib wrote on 18.09.2010 at 11:28:32:
Tole ni primerno za nobeno analizo.Škoda zzgubljati časa. Ti niti različnih EM frekvenc ne dojemaš.Ti ne veš,da živih zaradi njih,ker so vzrok in posledica vsakega obstoja-tako elementarnega kot življenjskega. Bog je res moškega spola ---vesolje pa srednjega in ko govoriš o Bogu govoriš o večni sedanji vseobsežni vesoljni samodelujoči samopojavnosti. Vesolje je vse,kot je bog vse.Zato je dobro vedeti o čem govoriš. Čakre so samo EM tvoja elektromagnetna vozlišča o temu pa se tebi ne sanja.OTP preveč flancaš premalo poveš.Ti sadiš rožce v zrak ne v Zemljo. Grin Grin Grin



Poglejva sandib,..

Ti in toje litanije so mi vrh glave,.

Daj renso ti povem, vzem si cas pa pojdimo na uen ribe k si mi pol eta torbil kaj ej bilo z njimi sme ti pisla poelti pa se iti ajviti nisi hotel,.

Pvoem ti takole, ....... .


Začni resno razlagat in blebetat al pa utihni ker kto ajz vidim si egoisticni mali mozicke, samo govoris nikoli pa nic ne poves do konca mislim,..

osbno s emi smilis tovj ego je rpevelik in mislim da vez zakaj, rensop.

Mislim, ce bi vsaj enkrt kaj povedal kto s egre ne ap samo ponavlajs in poanvsjs ene in iste reci mislim tak si k psihologi ce ne zanjo reisti te nafilajo z tableti se mi zdi da vem dovolj da lahko recem da priblizno poznam za te pa lohak recem da si anvaden nakaldac

Lej me ne moti pisi akr ces in govori kaj ces toda kdo ap si ti da se bi jaz mogel tojemu mnenju klanjati mislim se osnov mi ne zasn razloziti kaj seel drugih reci daj lepo prosim no zabozjo voljo n

prosim nehi  ;  renso nehi nabiajt in zavajt folk mislim..

ce ves vse znas vs epol ap ne vem daj nared kako ucno uro ap pridemo k teb pa bos pvoedla kako zapusit telo zakaj zvisi tuki in brez tele toej fuknene fore o em pulzih kajne,. se mi zdi pol ap mi s epovej toel z tetom 1212  mislim lej

Mi je zal da so najian mnenja na nasrpotnih gregih.
Hec je v tem,

nakladas nic ne pove sin akr koli si mi pvoedla je bilo enako nic,. sori

dokler ne bos renso azcel kar uproabega govoriti pol prosim

drgac pa je tkao ce si tkao  svinjko pameten zakaj pa pol folak ne naucis kaj ne vem, ne pa da jamras in stre reci pogrecas

samodelovanje
em pulz
itd.

daj povej kaj prklop s ena energijo pa neki zdovnaljdej
eh
lej kar kozlat me isli k psiem toel renso

tebs  een da nci povedati mej prov v sojem svetu. jaz vem da bompocsi ze najdu tole sranj k me zaniam sma kot vidim je tezje ker sme blokiran z vseh strnai in se zaciten tkao da sploh med satansit en emroemiti vec.

ti ap smao nabiji
 

Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Angeli
Reply #52 - 18.09.2010 at 23:25:06
 
Veste folk takoel bom reku.


1). Res je sem nor, priznam in to zato ker vsi majo vse samo jaz nic kjub temu da sme se trudil in azto sem vse azsovrazil.
2). Vidim veliko reči odkar sme skoraj umrl od premalo hrane in ko te folk odejbe ko jim vec en koristis sme hotel pogrutnanti ehc tega vsega sranja, mislim da sem ga nasel. In to ni noben tip kot ej sandib dami bo govoru neki.
3.) Veliko je inforamcij veliko rpevec zato more sitido carovnc in carovnikov k so sami in poanvadi skorzmeditirajo da ti pveodao zakaj se gre, mislim veste kokej manipualciej vleiko, torej. Preden crknemker mam poln kurc tega sveta bi advedel resnico, zakaj mi ni ratlao in ponavadi pride do tega da sme bil rpemali rpsec.
4). Resno bi reku postenaj in resncice ter tega kr ljudej govore kto cast in spotovanej ni vec ce bi ga bilo mislim dabi lahko zivel tako da vleikoljudi smao grabi punce pa psloh. Na podlagi tega bi ekel takole, res nimam zelje zvieti na tem planetu takoel kot je in pac bi s eubil in je bil tak namen tudi toda morem se eno obljubo izpolniti preden me pobere. Na sreco ozirma zalsot me bo pobralo naravno, zaradi prevelikih naproo skozi leta in nespsobnosti dajanje telesu akr je rabilo in sedaj sem na crkavanju.
5.) MIslim, boli me kurac kaj si mislite o meni, zaradi tkaih k ste vi in vam podobni no mogoce ne vseh sem kocnal tkao kot bom kocanl in smei sploh en smilite mi ej zelo zal, po praivci pveodano akr psiem tuki in kar smenabil gor mi je bilo receno od nekoga k nj bi mel pojma toda zaradi tega k sme nestabilen neisme smel zvedeti vec,. No ja zihr je bilo ap recen da bom crknu kmal, poproivici povedano mi ej to vsec ker ne bom vec trpel med takimi picakmi in ljudmi kjer ne mroem ustrajati kjub temu da sem dal kri blato in urin za to da sme rpsisel sem.

Vse kar sme napisal oziroam vsaj en stavek ce ga bo en rpebral k bom gnil v jarku in bo neki dobil; ce mu bo kaj korsitilo in bo rpsisel dlje kto sme jaz naj bo tkao.

Dejstov je da nikoli mi nihc enic poamgal kvecjem so mi vsi nagajali (z razliko od enga clvoeka v zadnejm casu), in tudi noben ne ve tocno kaj je res in kaj ni res tuki vsi berete govorite neki pametenga in 100% pa noben ne pove.

MIslim dajte mi pvoedati  mogoce bi kdo od vas sle na uno stran po odgovore kaj vas nas zanima pa nobenga ni kdo od vas komunicira mogoce,..

eh,.

resno, ce bi mel piko in isht bi pluvla clvoeka k bi psial take kot jaz in tako ej z tem,..

na zalsot je tkao da baej da mam celga fuak spsobnsoti oziram vsak clvoek jih ma 1 mogoce 2 jaz jih mam pa celga fuka,. in po praivci vpeodano mi ni zal da jih nimamizkoriscene ker simpel zakaj bi poamgla takim ljudem kot sme jih spozanval cel lijfe,.

picek dobijo samo prsci tako je
sluzbo dobijo samo ritolizniki in hanvci

Ponosen sme da bom crknu. In ko bom crknu ne bom poklelknu pdo bolecinom srca in ledivc ter jeter,... ampak bom crknu pokoncno,. in me boli za cel svet

Tako da pluvate lahko boli me kurac,  narediti pa niste nic, sprvite neki skupi neki vredu preverjenega ne pa smao da hdoite sme in egote nabijate,..


ko ste tkao kunstni pa paemteni mislim pozna kdo od vas prave ljudi za vprasanja katera so tu namenjena mislim dmt dga je kdo probal je kdo prebral kako knjigo.0

To me res zaniam s eje lotil kdo teh reci namesto da samo govorite to pa ono je kdo vlozil cas,.

se mi zdi da ne mogoce delam komu krivico toda velika veican se zadeva k ne vedo zakaj se gre zakonodaj apa je huda,.. .

Eh..

skoda analize ja sandib je res taprav,..

mene boli kurac kaj govoijo ljudej ker ljuje so ovce mislim to sme videl  in po vleiki vecini sam azse skrbijo in vskega zabijejoc e ga le lahko,.

zivite v miru...0

Pa glejte da ko boste naslednic koga jebali pa mu kruh rezaliin ga islitli v propad ce nism to mogoce jaz ozriam ce bo mogoce kocanl tako kota jaz kjub vsem mogocim zdravilom in foram,.... .

Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Angeli
Reply #53 - 18.09.2010 at 23:36:02
 
Optimalni, glede na to, da si le napol pismen, pišeš kar dolge sestavke. Sicer so zelo težko berljivi in se težko izlušči bistvo, pa vseeno. Pri Angelih in Satanu bojda polpismenost tako ni pomembno.
Ti, kaj bereš pa gladko?

Lp,Igor

Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Angeli
Reply #54 - 19.09.2010 at 00:18:09
 
Quote:
Optimalni, glede na to, da si le napol pismen, pišeš kar dolge sestavke. Sicer so zelo težko berljivi in se težko izlušči bistvo, pa vseeno. Pri Angelih in Satanu bojda polpismenost tako ni pomembno.
Ti, kaj bereš pa gladko?

Lp,Igor




Bistvo.

Zakaj imajo nekateri vse drugi pa nič, neglede kok se trudijo.

Zakaj so tisi k majo vse prasci hianvci in izkoriscevalci sploh zenske ce jim lahko reces zenske tisi k nimjao nic pa so pridni k mravlje.

To me zanima.. ....... .

Zame ni pomebno več, ker umiram. Ce pa lahko z svojimi litanijami komu drugemu pomagam predej bo na poti smrti dokler se da stvar obniti pa lepo, ko bo ce bo kdaj tole bral, ko bom gnil v jarku nekje.

Lp.

Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Angeli
Reply #55 - 19.09.2010 at 12:57:48
 
Optimus T. Prime wrote on 19.09.2010 at 00:18:09:
Quote:
Optimalni, glede na to, da si le napol pismen, pišeš kar dolge sestavke. Sicer so zelo težko berljivi in se težko izlušči bistvo, pa vseeno. Pri Angelih in Satanu bojda polpismenost tako ni pomembno.
Ti, kaj bereš pa gladko?

Lp,Igor




Bistvo.

Zakaj imajo nekateri vse drugi pa nič, neglede kok se trudijo.

Zakaj so tisi k majo vse prasci hianvci in izkoriscevalci sploh zenske ce jim lahko reces zenske tisi k nimjao nic pa so pridni k mravlje.

To me zanima.. ....... .

Zame ni pomebno več, ker umiram. Ce pa lahko z svojimi litanijami komu drugemu pomagam predej bo na poti smrti dokler se da stvar obniti pa lepo, ko bo ce bo kdaj tole bral, ko bom gnil v jarku nekje.

Lp.


Ja, o tem je rad pisaril tudi I. Cankar. O nesreči.
Nekaj je pa le zaslužil s tem. So ga kar radi brali. Njegove novele in črtice v časopisih.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Angeli
Reply #56 - 19.09.2010 at 18:30:54
 
Optimus T. Prime wrote on 19.09.2010 at 00:18:09:
Quote:
Optimalni, glede na to, da si le napol pismen, pišeš kar dolge sestavke. Sicer so zelo težko berljivi in se težko izlušči bistvo, pa vseeno. Pri Angelih in Satanu bojda polpismenost tako ni pomembno.
Ti, kaj bereš pa gladko?

Lp,Igor




Bistvo.

Zakaj imajo nekateri vse drugi pa nič, neglede kok se trudijo.

Zakaj so tisi k majo vse prasci hianvci in izkoriscevalci sploh zenske ce jim lahko reces zenske tisi k nimjao nic pa so pridni k mravlje.

To me zanima.. ....... .

Zame ni pomebno več, ker umiram. Ce pa lahko z svojimi litanijami komu drugemu pomagam predej bo na poti smrti dokler se da stvar obniti pa lepo, ko bo ce bo kdaj tole bral, ko bom gnil v jarku nekje.

Lp.


ene par besed prilozim
veliko kdo se to sprasuje , zakaj eni imajo pa se trudit se niso rabili , drugi se trudijo pa nimajo nc , tko pac je eni imajo vec moznosti drugi jih nimajo pa ce si roke vn pomecejo nebodo imeli . tisti ki nimamo pa nimamo ker se nismo trudli ali pa cajt namesto za konkretna dejanja porabimo za obupavanje in sprasevanje zakaj je tako in tako drugace ne more bit . res je pa da ... nekdo lahko ima samo cevlje in hlace in to bolj ceni kot ta drug avto hiso in zensko.
vse je minljivo , nase zadovoljstvo in sreca in zdravje tut  , to vse lahko temelji na zunanjosti in materialnih dobrinah ali pa ne. v obeh primerih je minljivo pa vseeno je med prvim in drugim velika razlika .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Angeli
Reply #57 - 20.09.2010 at 14:16:07
 
ego-3p wrote on 19.09.2010 at 18:30:54:
Optimus T. Prime wrote on 19.09.2010 at 00:18:09:
Quote:
Optimalni, glede na to, da si le napol pismen, pišeš kar dolge sestavke. Sicer so zelo težko berljivi in se težko izlušči bistvo, pa vseeno. Pri Angelih in Satanu bojda polpismenost tako ni pomembno.
Ti, kaj bereš pa gladko?

Lp,Igor


bistvo.

Zakaj imajo nekateri vse drugi pa nič, neglede kok se trudijo.

Zakaj so tisi k majo vse prasci hianvci in izkoriscevalci sploh zenske ce jim lahko reces zenske tisi k nimjao nic pa so pridni k mravlje.

To me zanima.. ....... .

Zame ni pomebno več, ker umiram. Ce pa lahko z svojimi litanijami komu drugemu pomagam predej bo na poti smrti dokler se da stvar obniti pa lepo, ko bo ce bo kdaj tole bral, ko bom gnil v jarku nekje.

Lp.


ene par besed prilozim
veliko kdo se to sprasuje , zakaj eni imajo pa se trudit se niso rabili , drugi se trudijo pa nimajo nc , tko pac je eni imajo vec moznosti drugi jih nimajo pa ce si roke vn pomecejo nebodo imeli . tisti ki nimamo pa nimamo ker se nismo trudli ali pa cajt namesto za konkretna dejanja porabimo za obupavanje in sprasevanje zakaj je tako in tako drugace ne more bit . res je pa da ... nekdo lahko ima samo cevlje in hlace in to bolj ceni kot ta drug avto hiso in zensko.
vse je minljivo , nase zadovoljstvo in sreca in zdravje tut  , to vse lahko temelji na zunanjosti in materialnih dobrinah ali pa ne. v obeh primerih je minljivo pa vseeno je med prvim in drugim velika razlika .


Zato govorimo o danostih-čez nje ne moreš. Robi je lepo povdal; Vrtnica ne uspeva v goli puščavi!! Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Angeli
Reply #58 - 20.09.2010 at 18:15:24
 
Alojz in Sandib wrote on 20.09.2010 at 14:16:07:
ego-3p wrote on 19.09.2010 at 18:30:54:
Optimus T. Prime wrote on 19.09.2010 at 00:18:09:
Quote:
Optimalni, glede na to, da si le napol pismen, pišeš kar dolge sestavke. Sicer so zelo težko berljivi in se težko izlušči bistvo, pa vseeno. Pri Angelih in Satanu bojda polpismenost tako ni pomembno.
Ti, kaj bereš pa gladko?

Lp,Igor


bistvo.

Zakaj imajo nekateri vse drugi pa nič, neglede kok se trudijo.

Zakaj so tisi k majo vse prasci hianvci in izkoriscevalci sploh zenske ce jim lahko reces zenske tisi k nimjao nic pa so pridni k mravlje.

To me zanima.. ....... .

Zame ni pomebno več, ker umiram. Ce pa lahko z svojimi litanijami komu drugemu pomagam predej bo na poti smrti dokler se da stvar obniti pa lepo, ko bo ce bo kdaj tole bral, ko bom gnil v jarku nekje.

Lp.


ene par besed prilozim
veliko kdo se to sprasuje , zakaj eni imajo pa se trudit se niso rabili , drugi se trudijo pa nimajo nc , tko pac je eni imajo vec moznosti drugi jih nimajo pa ce si roke vn pomecejo nebodo imeli . tisti ki nimamo pa nimamo ker se nismo trudli ali pa cajt namesto za konkretna dejanja porabimo za obupavanje in sprasevanje zakaj je tako in tako drugace ne more bit . res je pa da ... nekdo lahko ima samo cevlje in hlace in to bolj ceni kot ta drug avto hiso in zensko.
vse je minljivo , nase zadovoljstvo in sreca in zdravje tut  , to vse lahko temelji na zunanjosti in materialnih dobrinah ali pa ne. v obeh primerih je minljivo pa vseeno je med prvim in drugim velika razlika .


Zato govorimo o danostih-čez nje ne moreš. Robi je lepo povdal; Vrtnica ne uspeva v goli puščavi!! Wink



VEsta tkaoel bom reku, ce bi kdo sploh znal kaj razloziti mislim.
Dejte no anredite teorem ne ap kar neki klobasati,. mislimr enso,

OSebno sme nareidl teorem na tem forumuenkrat in ste smao butsto geldali niti noben ni upu reckj cez.. ....... .

MIslim dajte kaj konreteg anapsiati
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Angeli
Reply #59 - 20.09.2010 at 21:46:00
 
Napiši še enkrat tisti svoj teorem ali izrek. Mi je ušel.

Sicer obstajajo razne knjige z izreki in si preberi kako. Tu se pogovarjamo tudi o teoremih, ki so se nekako vsidrali v nas. Pojavljajo se kot vzorci, ki ti lahko škodujejo. Ni vse za pobrat, shranit in probat.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5