Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 13 14 15 16 17 ... 20
(Read 112308 times)
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Skrivnost notranjega duhovnega življenja
Reply #210 - 31.01.2012 at 21:40:00
 
ego-3p wrote on 30.01.2012 at 09:43:47:
M.L. wrote on 30.01.2012 at 09:32:53:
ego-3p wrote on 29.01.2012 at 22:12:31:
Čudeže so delali praviš kakšni pa so bili to čudeži , kako so to počeli ?verjetno ni to kar tako za vsakega predvidevam .


Mojzesovi čudeži so daleč najbolj znani, pa še od drugih prerokov jih je veliko.

Čudeže so lahko delali, ker so Božjo voljo sprejeli za svojo voljo.

To je pripravljeno za vsakega človeka, če le hoče Božjo voljo sprejeti za svojo.

Pa lep pozdrav.

Res je slabo poznam te stvari nisem posebej prebiral teh bukev je pač ostalo kolikor sem slišal v cerkvi in pri verouku .
Verjetno je tako kot praviš če si zmožen sprejeti božjo voljo za svojo je potem nekje tudi to pripravljeno za vsakega pa vseeno ljudje so sprejeli božjo voljo pa še ne zmorejo delati čudežev , najbrž je potem še samo vprašanje časa .


Ja, ker so jo sprejeli le z ustnicami in le samo govorijo tako, z dejanji ljubezni in dobrimi deli do sočloveka pa niso naredili še nič, le plemenita in ljubezni polna dejanja štejejo in ne besede. Dokler človek samo govori še ni nič, treba je kaj narediti in storiti za to.

Zato tisti, kateri samo govorijo, delajo pa ne tako kot govorijo, so še zelo daleč od Božje volje in celo precej dlje od ateistov. Človek, ki dela dobro in pošteno z bližnjimi, ni nevoščljiv in se veseli uspeha sočloveka, s spoštovanjem obravnava vsakega, pomaga v stiski vsakomur kolikor pač lahko po svojih zmožnostih in z ljubeznijo vskomur krepi pogum, takšen človek izpolnjuje in sprejema Božjo voljo za svojo voljo, pa sploh ni potrebno, da je kakšen vernik ali vključen v bilo kakšno religijo.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Skrivnost notranjega duhovnega življenja
Reply #211 - 31.01.2012 at 21:50:53
 
Quote:
M.L. wrote on 30.01.2012 at 09:27:25:
Quote:
M.L. wrote on 29.01.2012 at 21:40:59:
Kdor pa ima takšno voljo povsem v sebi, ta očitno zmore vse, kar hoče; kajti kar želi, to želi tudi Bog v njem, - Bog pa prav gotovo zmore vse.


In ta Bog si potem želi neke čudeže!?

Lp,Igor


Napak razumeš, mislim da bolj namerno, kot pa za res, saj vedno zelo rad besedno obračaš misel ki je zapisana s črkami. Ne vem, mogoče pa res ne dojameš izražene misli?

Zakaj bi si le Bog želel čudeže, če pa zmore vse, tukaj ni pointa! Brez veze je iskati dlako v jajcu in do onemoglosti obračati besede, če lahko razumeš, razumeš, če pa ne pa ne.

Pa lep pozdrav.

To se tudi jaz sprašujem. Le zakaj bi si bog želel čudežev, če pa je on ustvaril človeka takšnega kot je. Bolj se nagibam k temu, da si ta človek želi delati čudeže. Al pa čudežev sploh ni, in jih mi dojemamo kot čudeže. Razlogi pa so lahko razni.

Lp,Igor


Za Boga vsekakor čudeži ne obstajajo, ker Mu je vse znano. Čudeže dojemamo le ljudje, ker marsikaj še ne razumemo in ne moremo dojeti pojava, zato ga označimo za čudežnega. Neveden človek si vsekakor želi delati čudeže in jih tudi gledati kako jih dela drugi. Ampak to ne gre dokler človek duhovno dovolj ne dozori, ko pa duhovno dozori, pa ne bo delal čudežev zaradi sebe, saj mu je vse jasno. Zaradi drugih jih pa po nepotrebnem tudi ne bo delal, saj lahko ljudem več škodijo kot pa koristijo. Takšen poln duha človek bo naredil čudež le po potrebnem in še samo pred tistimi, ki lahko takšen čudež že tudi duhovno prebavijo.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Skrivnost notranjega duhovnega življenja
Reply #212 - 08.02.2012 at 09:44:12
 
M.L. wrote on 31.01.2012 at 21:50:53:
Quote:
M.L. wrote on 30.01.2012 at 09:27:25:
Quote:
M.L. wrote on 29.01.2012 at 21:40:59:
Kdor pa ima takšno voljo povsem v sebi, ta očitno zmore vse, kar hoče; kajti kar želi, to želi tudi Bog v njem, - Bog pa prav gotovo zmore vse.


In ta Bog si potem želi neke čudeže!?

Lp,Igor


Napak razumeš, mislim da bolj namerno, kot pa za res, saj vedno zelo rad besedno obračaš misel ki je zapisana s črkami. Ne vem, mogoče pa res ne dojameš izražene misli?

Zakaj bi si le Bog želel čudeže, če pa zmore vse, tukaj ni pointa! Brez veze je iskati dlako v jajcu in do onemoglosti obračati besede, če lahko razumeš, razumeš, če pa ne pa ne.

Pa lep pozdrav.

To se tudi jaz sprašujem. Le zakaj bi si bog želel čudežev, če pa je on ustvaril človeka takšnega kot je. Bolj se nagibam k temu, da si ta človek želi delati čudeže. Al pa čudežev sploh ni, in jih mi dojemamo kot čudeže. Razlogi pa so lahko razni.

Lp,Igor


Za Boga vsekakor čudeži ne obstajajo, ker Mu je vse znano. Čudeže dojemamo le ljudje, ker marsikaj še ne razumemo in ne moremo dojeti pojava, zato ga označimo za čudežnega. Neveden človek si vsekakor želi delati čudeže in jih tudi gledati kako jih dela drugi. Ampak to ne gre dokler človek duhovno dovolj ne dozori, ko pa duhovno dozori, pa ne bo delal čudežev zaradi sebe, saj mu je vse jasno. Zaradi drugih jih pa po nepotrebnem tudi ne bo delal, saj lahko ljudem več škodijo kot pa koristijo. Takšen poln duha človek bo naredil čudež le po potrebnem in še samo pred tistimi, ki lahko takšen čudež že tudi duhovno prebavijo.

Pa lep pozdrav.


Da, čudovitodobro povedano . Hvala .

Raje se bo izogibal delanju čudežev, ker ti lahko preveč omejijo/obsodijo/uničijo duhovno svobodo neke duše .

Zelo dobro si razložil, brat M.L. , da čudeži niso za vsakogar .
Ker jih nebi prenesel brez določene škode na svoji duši .

Zato ni kar tako lahko delati čudežev, ker se hitro lahko naredi več duhovne škode kot pa koristi .

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Skrivnost notranjega duhovnega življenja
Reply #213 - 08.02.2012 at 11:33:14
 
Boštyxz wrote on 08.02.2012 at 09:44:12:
M.L. wrote on 31.01.2012 at 21:50:53:
Quote:
M.L. wrote on 30.01.2012 at 09:27:25:
Quote:
M.L. wrote on 29.01.2012 at 21:40:59:
Kdor pa ima takšno voljo povsem v sebi, ta očitno zmore vse, kar hoče; kajti kar želi, to želi tudi Bog v njem, - Bog pa prav gotovo zmore vse.


In ta Bog si potem želi neke čudeže!?

Lp,Igor


Napak razumeš, mislim da bolj namerno, kot pa za res, saj vedno zelo rad besedno obračaš misel ki je zapisana s črkami. Ne vem, mogoče pa res ne dojameš izražene misli?

Zakaj bi si le Bog želel čudeže, če pa zmore vse, tukaj ni pointa! Brez veze je iskati dlako v jajcu in do onemoglosti obračati besede, če lahko razumeš, razumeš, če pa ne pa ne.

Pa lep pozdrav.

To se tudi jaz sprašujem. Le zakaj bi si bog želel čudežev, če pa je on ustvaril človeka takšnega kot je. Bolj se nagibam k temu, da si ta človek želi delati čudeže. Al pa čudežev sploh ni, in jih mi dojemamo kot čudeže. Razlogi pa so lahko razni.

Lp,Igor


Za Boga vsekakor čudeži ne obstajajo, ker Mu je vse znano. Čudeže dojemamo le ljudje, ker marsikaj še ne razumemo in ne moremo dojeti pojava, zato ga označimo za čudežnega. Neveden človek si vsekakor želi delati čudeže in jih tudi gledati kako jih dela drugi. Ampak to ne gre dokler človek duhovno dovolj ne dozori, ko pa duhovno dozori, pa ne bo delal čudežev zaradi sebe, saj mu je vse jasno. Zaradi drugih jih pa po nepotrebnem tudi ne bo delal, saj lahko ljudem več škodijo kot pa koristijo. Takšen poln duha človek bo naredil čudež le po potrebnem in še samo pred tistimi, ki lahko takšen čudež že tudi duhovno prebavijo.

Pa lep pozdrav.


Da, čudovitodobro povedano . Hvala .

Raje se bo izogibal delanju čudežev, ker ti lahko preveč omejijo/obsodijo/uničijo duhovno svobodo neke duše .

Zelo dobro si razložil, brat M.L. , da čudeži niso za vsakogar .
Ker jih nebi prenesel brez določene škode na svoji duši .

Zato ni kar tako lahko delati čudežev, ker se hitro lahko naredi več duhovne škode kot pa koristi .

Lp + #




Kdaj boste vi zaslepljenci RKC dojeli da Bog-Oče ni oseba?? Kdaj mamico vam faruško?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Skrivnost notranjega duhovnega življenja
Reply #214 - 08.02.2012 at 11:41:15
 
Alojz in Sandib wrote on 08.02.2012 at 11:33:14:
Kdaj boste vi zaslepljenci RKC dojeli da Bog-Oče ni oseba?? Kdaj mamico vam faruško?


Alojz, resnično si en ubogi revček, prav zasmilil si si mi.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Skrivnost notranjega duhovnega življenja
Reply #215 - 08.02.2012 at 12:14:30
 
M.L. wrote on 08.02.2012 at 11:41:15:
Alojz in Sandib wrote on 08.02.2012 at 11:33:14:
Kdaj boste vi zaslepljenci RKC dojeli da Bog-Oče ni oseba?? Kdaj mamico vam faruško?


Alojz, resnično si en ubogi revček, prav zasmilil si si mi.

Pa lep pozdrav.


Kakšna oseba je BOg? Človek Bog se da razumeti!! Oče Bog je vesoljna večno-sedanja samobitnost.S katero se komunicira z duhom ne pa kot z osebo!! Ml Ti si ubog na duhu-očigledno si pripisuješ več kot ti je v resnici dano!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Skrivnost notranjega duhovnega življenja
Reply #216 - 08.02.2012 at 13:01:15
 
Alojz in Sandib wrote on 08.02.2012 at 12:14:30:
M.L. wrote on 08.02.2012 at 11:41:15:
Alojz in Sandib wrote on 08.02.2012 at 11:33:14:
Kdaj boste vi zaslepljenci RKC dojeli da Bog-Oče ni oseba?? Kdaj mamico vam faruško?


Alojz, resnično si en ubogi revček, prav zasmilil si si mi.

Pa lep pozdrav.


Kakšna oseba je BOg? Človek Bog se da razumeti!! Oče Bog je vesoljna večno-sedanja samobitnost.S katero se komunicira z duhom ne pa kot z osebo!! Ml Ti si ubog na duhu-očigledno si pripisuješ več kot ti je v resnici dano!!


Ja, človek bog ti lahko razumeš, ker se imaš sam za boga in ne priznaš druga kot materijo. Duh ti je le samo nepomemben vstavljen mankajoči člen, brez katerega ne moreš komunicirati, zato ti prav pride. Če bi resnično poznal Duha, bi dal njemu prednost, saj bi vedel, da je le edino Duh večen in neskončen, in ne bi toliko poveličeval materialno življenje in nesmisel njegovih več tisočletnih ciklov.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Skrivnost notranjega duhovnega življenja
Reply #217 - 08.02.2012 at 13:28:19
 
M.L. wrote on 08.02.2012 at 13:01:15:
Alojz in Sandib wrote on 08.02.2012 at 12:14:30:
M.L. wrote on 08.02.2012 at 11:41:15:
Alojz in Sandib wrote on 08.02.2012 at 11:33:14:
Kdaj boste vi zaslepljenci RKC dojeli da Bog-Oče ni oseba?? Kdaj mamico vam faruško?


Alojz, resnično si en ubogi revček, prav zasmilil si si mi.

Pa lep pozdrav.


Kakšna oseba je BOg? Človek Bog se da razumeti!! Oče Bog je vesoljna večno-sedanja samobitnost.S katero se komunicira z duhom ne pa kot z osebo!! Ml Ti si ubog na duhu-očigledno si pripisuješ več kot ti je v resnici dano!!


Ja, človek bog ti lahko razumeš, ker se imaš sam za boga in ne priznaš druga kot materijo. Duh ti je le samo nepomemben vstavljen mankajoči člen, brez katerega ne moreš komunicirati, zato ti prav pride. Če bi resnično poznal Duha, bi dal njemu prednost, saj bi vedel, da je le edino Duh večen in neskončen, in ne bi toliko poveličeval materialno življenje in nesmisel njegovih več tisočletnih ciklov.

Pa lep pozdrav.


TO jaz vem.Jaz celo vem,da se vesoljna samobitnost zrcali v človeku in človek v njej ko se vesoljno samospozna.Sedaj pa ti tuhtaj.VEsolje kot vseobsežna večno-sedanja samobitnost ni nikoli nastala in ne bo nikoli končala. Kaj lahko timeni poveš,če ti napišem tako kot v vsaki cerkvi stoji IN-RI Alfa Omega. KAj je kaj!!ML jaz te sploh ne podcenjujem ,meni se ti  smiliš,ker si čisto kontaminiran z RKC!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Skrivnost notranjega duhovnega življenja
Reply #218 - 08.02.2012 at 13:53:32
 
Alojz in Sandib wrote on 08.02.2012 at 13:28:19:
M.L. wrote on 08.02.2012 at 13:01:15:
Alojz in Sandib wrote on 08.02.2012 at 12:14:30:
M.L. wrote on 08.02.2012 at 11:41:15:
Alojz in Sandib wrote on 08.02.2012 at 11:33:14:
Kdaj boste vi zaslepljenci RKC dojeli da Bog-Oče ni oseba?? Kdaj mamico vam faruško?


Alojz, resnično si en ubogi revček, prav zasmilil si si mi.

Pa lep pozdrav.


Kakšna oseba je BOg? Človek Bog se da razumeti!! Oče Bog je vesoljna večno-sedanja samobitnost.S katero se komunicira z duhom ne pa kot z osebo!! Ml Ti si ubog na duhu-očigledno si pripisuješ več kot ti je v resnici dano!!


Ja, človek bog ti lahko razumeš, ker se imaš sam za boga in ne priznaš druga kot materijo. Duh ti je le samo nepomemben vstavljen mankajoči člen, brez katerega ne moreš komunicirati, zato ti prav pride. Če bi resnično poznal Duha, bi dal njemu prednost, saj bi vedel, da je le edino Duh večen in neskončen, in ne bi toliko poveličeval materialno življenje in nesmisel njegovih več tisočletnih ciklov.

Pa lep pozdrav.


TO jaz vem.Jaz celo vem,da se vesoljna samobitnost zrcali v človeku in človek v njej ko se vesoljno samospozna.Sedaj pa ti tuhtaj.VEsolje kot vseobsežna večno-sedanja samobitnost ni nikoli nastala in ne bo nikoli končala. Kaj lahko timeni poveš,če ti napišem tako kot v vsaki cerkvi stoji IN-RI Alfa Omega. KAj je kaj!!ML jaz te sploh ne podcenjujem ,meni se ti  smiliš,ker si čisto kontaminiran z RKC!

Na vsak način me hočeš diskreditirati s slabostmi RKCja, vendar me ne gane in mi je žal če tako vidiš. Tvoj problem je v materialnem gledanju vesolja, ker pač ne moreš preklopiti na duhovno. To ti še nikakor ne potegne.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Skrivnost notranjega duhovnega življenja
Reply #219 - 08.02.2012 at 15:08:58
 
M.L. wrote on 08.02.2012 at 13:53:32:
Alojz in Sandib wrote on 08.02.2012 at 13:28:19:
M.L. wrote on 08.02.2012 at 13:01:15:
Alojz in Sandib wrote on 08.02.2012 at 12:14:30:
M.L. wrote on 08.02.2012 at 11:41:15:
Alojz in Sandib wrote on 08.02.2012 at 11:33:14:
Kdaj boste vi zaslepljenci RKC dojeli da Bog-Oče ni oseba?? Kdaj mamico vam faruško?


Alojz, resnično si en ubogi revček, prav zasmilil si si mi.

Pa lep pozdrav.


Kakšna oseba je BOg? Človek Bog se da razumeti!! Oče Bog je vesoljna večno-sedanja samobitnost.S katero se komunicira z duhom ne pa kot z osebo!! Ml Ti si ubog na duhu-očigledno si pripisuješ več kot ti je v resnici dano!!


Ja, človek bog ti lahko razumeš, ker se imaš sam za boga in ne priznaš druga kot materijo. Duh ti je le samo nepomemben vstavljen mankajoči člen, brez katerega ne moreš komunicirati, zato ti prav pride. Če bi resnično poznal Duha, bi dal njemu prednost, saj bi vedel, da je le edino Duh večen in neskončen, in ne bi toliko poveličeval materialno življenje in nesmisel njegovih več tisočletnih ciklov.

Pa lep pozdrav.


TO jaz vem.Jaz celo vem,da se vesoljna samobitnost zrcali v človeku in človek v njej ko se vesoljno samospozna.Sedaj pa ti tuhtaj.VEsolje kot vseobsežna večno-sedanja samobitnost ni nikoli nastala in ne bo nikoli končala. Kaj lahko timeni poveš,če ti napišem tako kot v vsaki cerkvi stoji IN-RI Alfa Omega. KAj je kaj!!ML jaz te sploh ne podcenjujem ,meni se ti  smiliš,ker si čisto kontaminiran z RKC!

Na vsak način me hočeš diskreditirati s slabostmi RKCja, vendar me ne gane in mi je žal če tako vidiš. Tvoj problem je v materialnem gledanju vesolja, ker pač ne moreš preklopiti na duhovno. To ti še nikakor ne potegne.

Pa lep pozdrav.


TEBI NE POTEGNE,DA JE VSE ENO-ENO BREZ DRUGEGA NE OBSTAJA!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Skrivnost notranjega duhovnega življenja
Reply #220 - 08.02.2012 at 16:37:56
 
Dragi M.L. v svojih prepricanjih si tako slepo zasidran, da sploh ne dojemas kako si bebav in zaslepljen z RKC.

Tocno tega boga, ki so mu se pridodali besedo oce si je izmislil ravno RKC in ti ravno tega RKC oceta meces naprej in hkrati trdis da nisi zaslepljen z RKC.
Lepo te prosim M.L. poglej ti to malo poblize, samokriticno in reci ce ni bebavo do amena? Priznaj kako bedasto je to.

Nakladas in nakladas in nabivas o duhovnemu nivoju, a ves cas zivis v materijalnemu nivojo (ki se seveda nenehno zliva z duhovnim)!
Tako normalno tudi samo materialno ne more obstajat.

Pomisli ce ze verjames v bednega nebeskega oceta, zakaj ti je dal to telo, zakaj ti je dal hrano s katero hranis telo, zakaj si 24ur na dan v materijalnemu svetu, te je dal da operiras in tako spoznavas matarialne zakone?
Seveda... zaboga kaj pa drugega!!!

In cemu le, ce z Bostyjem trdista da je materija (in telo) nicvredna in smrdljiva, cemu le? Vas namisljen bog malo nateguje? Ali sama sebe nategujeta? To mi odgovori!

Duhovno je le energijski del stvarnosti in notranja izkusnja biti- bitja, to je duhovno, to je del ki se nenehno prepleta z materijalnim in ni samostojno loceno! Tudi pretvarja se ne eno v drugo, se le prepleta, nenehno zliva in je z roko v roki, kot moski in zenska, nobeden ni nad nobenim, naravni zakon! To je yin- yang princip M.L., to so spoznanja ki so jih spoznali najvecji modreci in recimo vede kot so joga, ki priznava in uposteva materijalno toliko kot duhovno.

Ni enega brez drugega M.L. ni, ne si delat utvar!

A vidva z Bostyjem sta RKC lutke? Zatirata materialno in mistificirata zadeve sama sebi, da bi bilo bolj udobno, da bi materialno izlocila v neki svoji izkrivljeni RKC blodnji.

Ce zelimo stopiti v ponovno zlato dobo, moramo eliminirati zastareli model RKC oceta, prenehati moliti oziroma bloditi (molitev= blodnja).
Moramo se sprijazniti z realnostjo oziroma naravno zakonitostjo, da je tako kot je in ne tako kot blodimo da je.
To zajema eliminiranje boga v obliki RKC oceta (osebe), duhovnega nivoja (kot samostojnega in izvornega), duhovne materije in da ne pozabim na kurceve letece krave iz saturna in one navidezne 3m bednike ki se soncijo na soncu ali v soncu.

Evo M.L. brat, roka in sprijaznimo se s tem in ne bodimo toliko rigidni Smiley
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Skrivnost notranjega duhovnega življenja
Reply #221 - 08.02.2012 at 17:56:30
 
Etrex wrote on 08.02.2012 at 16:37:56:
Dragi M.L. v svojih prepricanjih si tako slepo zasidran, da sploh ne dojemas kako si bebav in zaslepljen z RKC.

Tocno tega boga, ki so mu se pridodali besedo oce si je izmislil ravno RKC in ti ravno tega RKC oceta meces naprej in hkrati trdis da nisi zaslepljen z RKC.
Lepo te prosim M.L. poglej ti to malo poblize, samokriticno in reci ce ni bebavo do amena? Priznaj kako bedasto je to.

Nakladas in nakladas in nabivas o duhovnemu nivoju, a ves cas zivis v materijalnemu nivojo (ki se seveda nenehno zliva z duhovnim)!
Tako normalno tudi samo materialno ne more obstajat.

Pomisli ce ze verjames v bednega nebeskega oceta, zakaj ti je dal to telo, zakaj ti je dal hrano s katero hranis telo, zakaj si 24ur na dan v materijalnemu svetu, te je dal da operiras in tako spoznavas matarialne zakone?
Seveda... zaboga kaj pa drugega!!!

In cemu le, ce z Bostyjem trdista da je materija (in telo) nicvredna in smrdljiva, cemu le? Vas namisljen bog malo nateguje? Ali sama sebe nategujeta? To mi odgovori!

Duhovno je le energijski del stvarnosti in notranja izkusnja biti- bitja, to je duhovno, to je del ki se nenehno prepleta z materijalnim in ni samostojno loceno! Tudi pretvarja se ne eno v drugo, se le prepleta, nenehno zliva in je z roko v roki, kot moski in zenska, nobeden ni nad nobenim, naravni zakon! To je yin- yang princip M.L., to so spoznanja ki so jih spoznali najvecji modreci in recimo vede kot so joga, ki priznava in uposteva materijalno toliko kot duhovno.

Ni enega brez drugega M.L. ni, ne si delat utvar!

A vidva z Bostyjem sta RKC lutke? Zatirata materialno in mistificirata zadeve sama sebi, da bi bilo bolj udobno, da bi materialno izlocila v neki svoji izkrivljeni RKC blodnji.

Ce zelimo stopiti v ponovno zlato dobo, moramo eliminirati zastareli model RKC oceta, prenehati moliti oziroma bloditi (molitev= blodnja).
Moramo se sprijazniti z realnostjo oziroma naravno zakonitostjo, da je tako kot je in ne tako kot blodimo da je.
To zajema eliminiranje boga v obliki RKC oceta (osebe), duhovnega nivoja (kot samostojnega in izvornega), duhovne materije in da ne pozabim na kurceve letece krave iz saturna in one navidezne 3m bednike ki se soncijo na soncu ali v soncu.

Evo M.L. brat, roka in sprijaznimo se s tem in ne bodimo toliko rigidni Smiley


Mater, ste navalili s tem RKCjem, še tega ne veste, da ima RKC svojega papeža za boga in ne tega Boga o katerem jaz govorim, ste pa res nedonošeni.

Česa se toliko bojite, da mi tako rjoveče nasprotujete, jaz pustim vaše razmišljanje in trditve pri miru, in če bi vi bili sposobni razviti debato in prijeten pogovor, bi lahko marsikaj skupno zaključili. Žal pač ni tako, ker je vaša raven duhovnega pogleda preniska.

Še tole ti bom povedal o molitvi; moja molitev ni z molitev z usti in tudi ni pri religijskih ceramonijah, ampak moja molitev je vsako dobro in pošteno opravljeno delo in dejanje do svojega bližnjega, torej; biti pošten do drugega, spoštovati drugega, pomagati vsakemu pomoči potrebnemu brez pričakovanja proti plačilu, z ljubeznijo podpreti in bodriti sočloveka, skratka to in še veliko več je lepo zajeto v eni sami Božji zapovedi ; ljubi svojega bližnjega vsaj kakor samega sebe in mu ne stori ničesar kar v razumni meji ne želiš da bi kdo storil tebi.

To je moja molitev, ki je všečna mojemu Bogu in ne prazna molitev ustnic z raznimi ceramonijalnimi obredi, to slednje je molitev RKC boga-papeža in ne mene in mojega Boga. Zdaj pa to že enkrat razumi, če boš lahko, če pa ne, se pa še lahko naprej spakuješ s svojimi somišljeniki.

Pa lep pozdrav.

Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Skrivnost notranjega duhovnega življenja
Reply #222 - 08.02.2012 at 18:08:06
 
Ti s ilatiš boga ML kar je osnovna napaka.Sonce sije vsem enako neoziraje se na karkoli,kar opredeljuje posameznika.KO boš to dojel si Boga ne boš več slikal v možganih. S drugim pa nimam problema,da se ne bi strinjal s teboj.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Skrivnost notranjega duhovnega življenja
Reply #223 - 08.02.2012 at 19:15:18
 
Alojz in Sandib wrote on 08.02.2012 at 18:08:06:
Ti s ilatiš boga ML kar je osnovna napaka.Sonce sije vsem enako neoziraje se na karkoli,kar opredeljuje posameznika.KO boš to dojel si Boga ne boš več slikal v možganih. S drugim pa nimam problema,da se ne bi strinjal s teboj.


Govoriš neumnosti, da si lastim Boga, če rečem; moj Bog, seveda si ga lastim, vendar ni samo moj, je toliko tudi tvoj, kot moj. Kot bi otroci istega očeta ne smeli imeti očeta za svojega in če bi kdo izmed otrok rekel; moj oče, bi mu drugi bratje in sestre oporekali, da si lasti njihovega očeta. To je neumnost govoriti, saj je od vseh enako oče.

Ja, Bog je toliko dober, da pusti svetiti sončno svetlobo po vseh enako, ne glede na miselnost in prepričanje človeka. Tudi enako po zdravilnih in strupenih rastlinah.

V možganih si boga slika človek, ki ne preseže pragu duhovnosti in ostaja globoko v materiji, človek, ki je prestopil prag duhovnosti in se podal po poti duha, začne čutiti in spoznavati Boga v svojem srcu, kot neomajno zvesto ljubezen in ne kot dolgobradega sivega starca, ki samo kaznuje in s prstom kaže na grešnike, kot si Ga v možganih naslikanega predstavljajo na Duhu osiromašeni ljudje.

Pa še eno Prešernovo, ker je ravno današnji dan posvečen njemu; Kdo zna temo razjasniti, ki tare Duha.

Pa lep pozdrav.

Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Skrivnost notranjega duhovnega življenja
Reply #224 - 08.02.2012 at 20:53:23
 
ML

Tisti,ki dedov naših so sen prastari ukradli-RKC kompanija!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 13 14 15 16 17 ... 20