Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 12
(Read 78707 times)
ajgor
Ex Member




Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #15 - 19.05.2010 at 21:12:53
 
Dreammer, popolnoma si se izgubil v svojih sanjah. Če misliš, da boš našel sedaj neko spoštovanje in ne vem kaj, se motiš. Povej kaj iz sebe, ne pa samo popat neke zablujene strani in filmčke, ki jih je povsod dovolj. Malo se zresni in mogoče boš dosegel, da se te jemlje kot normalno in ne mentalno leno osebo.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #16 - 20.05.2010 at 10:18:36
 
preden sploh berem ...

gor v glavi foruma je napisič
POMEMBNO
http://www.gape.org/svetpogovorov/pomembno/

tm se najde velik odgovorov na vprašanja ki se ti porodijo ko vstopiš v nov svet - imenovan svet pogovorov ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #17 - 20.05.2010 at 10:33:42
 
Gape: hvala za odg.
Ampak - naredil nisi v bistvu nič
torej prepuščaš da stvar urejam naprej jaz na svoj način kot pač znam?

LP

gape wrote on 20.05.2010 at 10:18:36:
preden sploh berem ...

gor v glavi foruma je napisič
POMEMBNO
http://www.gape.org/svetpogovorov/pomembno/

tm se najde velik odgovorov na vprašanja ki se ti porodijo ko vstopiš v nov svet - imenovan svet pogovorov ...

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #18 - 20.05.2010 at 10:37:32
 
in ko sm prebral sm naredil (napisu) tole:

mi nismo samo forum z duhovnimi temami
tud zemlja to ni ...

kot je napisu egotrip
*zanka ki vabi drug ego da se ulovi vanjo*
če prej nisi vedu da maš ego, ga boš zdej zagledu, al pa boš šu
Tongue

*platforma podivjanih strasti in zdravljenje frustracij posameznikov*
imho
če ti zadevo vidš tko, je tud to - vsaj ...

namenov foruma je več, glavni pa je zavest
razširjanje nje skozi (izkušnje) drugega

vrednoote so take kot jih imajo ljudje
in one se odražajo v njihovih dejanjih (tuki gor je dejanje pač pisanje)

admin ne bo (sam od sebe) nič spremenil
enako kot bog ne bo nič spremenil da bi bla zemlja blj nice

naprimer, je obstaju član ki mu je šu spem od določenih ljudi tolk na živce, da je spisu kodo, da mamo zdej možnost izbrat si koga nočemo brat - in prispevke tega nam forum skrije ... torej ...
jest sm kodo uštemu u forum, napisu jo je pa on ...
tko da ... ne kaj bo admin naredu
kaj boš naredu ti?
sej si ti razburku zadeve, ne jest
jest samo zagotavljam platformo - igrišče, kjer se igramo ...

pogoji so
za vse enaki
tud delo je možno
vse je možno
ampak delaš ti, jest ti dam samo dovoljenje ... ponavad pa se posvetujem prej ... z ljudmi ki imajo izkušnje, pa ne zmorejo gledat sveta tazga kot je - kot se kaže na našem forumu tud ... in zato gledajo svoje omejene svetove ... kjer ni ljudi ki bi grdo govoril ipd, če pa že so, pa so hitro odstranjeni ...
to kle ni tko
so hotl da bi blo, pa ni blo
tko da - smo nardil pozitivke, za vse ki so pozitivni in duhovni in hočjo še blj taki bit, tm se je precej pazilo da bi ne bilo spema ... ampak ... pol pa ni userjev, ni pozornosti ... in ni ok
svoboda mora bit
omejen si pač s sistemom v katerega si vstopu
z njega zgradbo



ps
sm skor pozabu najpomembnejše
sprejemanje
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #19 - 20.05.2010 at 10:48:06
 
gape wrote on 20.05.2010 at 10:37:32:
kot je napisu egotrip
*zanka ki vabi drug ego da se ulovi vanjo*
če prej nisi vedu da maš ego, ga boš zdej zagledu, al pa boš šu
Tongue

No, tud to je manipulacija, po mojem še celo najbolj osnovna in najbolj prefrigana - prepričati človeštvo, da ima "ego", ki ga je nekdo drug ustvaril. To ti je najboljš fora, kar so se jo zmislili, tako boš večno v kletki, stalno boš kukr razreševal "svoj ego", ki paradira kot ti in sploh ni ti. Lepa reč - bistvo manipulacije.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #20 - 20.05.2010 at 10:50:48
 
El Pesnik wrote on 20.05.2010 at 10:48:06:
gape wrote on 20.05.2010 at 10:37:32:
kot je napisu egotrip
*zanka ki vabi drug ego da se ulovi vanjo*
če prej nisi vedu da maš ego, ga boš zdej zagledu, al pa boš šu
Tongue

No, tud to je manipulacija, po mojem še celo najbolj osnovna in najbolj prefrigana - prepričati človeštvo, da ima "ego", ki ga je nekdo drug ustvaril. To ti je najboljš fora, kar so se jo zmislili, tako boš večno v kletki, stalno boš kukr razreševal "svoj ego", ki paradira kot ti in sploh ni ti. Lepa reč - bistvo manipulacije.

no ja ... ko bo kdo sposobn razložit ... bo mogoče drugač, do takrat je pač kot je ... zame ... jest sm itaq samo edn od mnogih, tko da, kaj ma to veze ...
ego je ego
kdo ga je ustvaru je do neke mere nepomembno
sploh pa to ni ne mesto ne čas za to temo
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #21 - 20.05.2010 at 11:13:33
 
gape wrote on 20.05.2010 at 10:37:32:
in ko sm prebral sm naredil (napisu) tole:

mi nismo samo forum z duhovnimi temami
tud zemlja to ni ...

kot je napisu egotrip
*zanka ki vabi drug ego da se ulovi vanjo*
če prej nisi vedu da maš ego, ga boš zdej zagledu, al pa boš šu
Tongue

*platforma podivjanih strasti in zdravljenje frustracij posameznikov*
imho
če ti zadevo vidš tko, je tud to - vsaj ...

namenov foruma je več, glavni pa je zavest
razširjanje nje skozi (izkušnje) drugega

vrednoote so take kot jih imajo ljudje
in one se odražajo v njihovih dejanjih (tuki gor je dejanje pač pisanje)

admin ne bo (sam od sebe) nič spremenil
enako kot bog ne bo nič spremenil da bi bla zemlja blj nice

naprimer, je obstaju član ki mu je šu spem od določenih ljudi tolk na živce, da je spisu kodo, da mamo zdej možnost izbrat si koga nočemo brat - in prispevke tega nam forum skrije ... torej ...
jest sm kodo uštemu u forum, napisu jo je pa on ...
tko da ... ne kaj bo admin naredu
kaj boš naredu ti?
sej si ti razburku zadeve, ne jest
jest samo zagotavljam platformo - igrišče, kjer se igramo ...

pogoji so
za vse enaki
tud delo je možno
vse je možno
ampak delaš ti, jest ti dam samo dovoljenje ... ponavad pa se posvetujem prej ... z ljudmi ki imajo izkušnje, pa ne zmorejo gledat sveta tazga kot je - kot se kaže na našem forumu tud ... in zato gledajo svoje omejene svetove ... kjer ni ljudi ki bi grdo govoril ipd, če pa že so, pa so hitro odstranjeni ...
to kle ni tko
so hotl da bi blo, pa ni blo
tko da - smo nardil pozitivke, za vse ki so pozitivni in duhovni in hočjo še blj taki bit, tm se je precej pazilo da bi ne bilo spema ... ampak ... pol pa ni userjev, ni pozornosti ... in ni ok
svoboda mora bit
omejen si pač s sistemom v katerega si vstopu
z njega zgradbo



ps
sm skor pozabu najpomembnejše
sprejemanje


Ne sprejemam takšnega prihoda kot nov ki sem prišel!! Je jasno ali ni???!!!!!

Pa ne mi sedaj o "večni ego zanki v katero se kdo ujame" ne mi s takimi pripravniškimi forami kar se tiče duhovnosti....

Če kdo misli, da se identificiram s tem kar se tukaj gre(m)o) me premalo pozna....

Poudarjam pravila igre/ ta mi niso všeč in niso fer!!

torej: eno so pravila, drugo pa je ego in spet tretje je limanje ega na nekaj.... Ali komu povezava ni jasna?

Gape, začel nisem jaz, jaz sem se pojavil in odprl temo. Preberi si prvi in drugi itd ...Lojzev post!

Ukrepal bom, sem povedal. Ne mislim se prerekati, pa razpravljati sedaj o razliki, ali je forum duhovne narave ali pa je namen širjenje zavesti - na dlakocepstvo izbire besed se  ne mislim spuščati in pojasnjevati nebitne stvari.

Osn. problem je reakcija Lojzeka, in očitno ga velika večina z adminom vred odobrava zaradi splošne svobode izražanja ali kaj?

Sreča, da sem dobil tudi PM sporočila, ki delovanje Lojzeka osvetljujejo tudi v drugi luči, ničkaj pozitivni seveda.

Osnovno vprašanje je, da očitno Lojzeka potrebuje vaš ego, mu prija, itd ... in če mu nebi, bi ga verjetno že zdavnaj banali.

Torej smo prišli do jedra dogajanja. Prepiri itd ... vam ugajajo in se iz njih hranite, sicer bi že zdavnaj ukrepali in moteče odstranili. Tiste moteče, ki so si vzeli pravico "voditi" tukaj niti dogajanja  in ki nove člane opsujejo že takoj, ko se pojavijo in ko se ti branijo(mo) - morajo oni (mi) zagovarjati in polagati račune, ker smo pokazali svoj ego itd....

Kaj si je možno izmisliti kaj še bolj kolosalnega?

Stvari sta samo dve: ali grem in pozabim/ ali pa stvar uredim po svoje ker "tiho" ne bom. Vso pravico imam, da si sam postavljam svojo ceno in moja pač ni taka, da lahko name pljuva nekdo, ki me niti ne pozna in ki me prvič bere na forumu in o meni sodi tako negativno. Na takšno provokacijo imam pravico odreagirati in se braniti.


Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #22 - 20.05.2010 at 12:41:09
 
El Pesnik wrote on 20.05.2010 at 10:48:06:
gape wrote on 20.05.2010 at 10:37:32:
kot je napisu egotrip
*zanka ki vabi drug ego da se ulovi vanjo*
če prej nisi vedu da maš ego, ga boš zdej zagledu, al pa boš šu
Tongue

No, tud to je manipulacija, po mojem še celo najbolj osnovna in najbolj prefrigana - prepričati človeštvo, da ima "ego", ki ga je nekdo drug ustvaril. To ti je najboljš fora, kar so se jo zmislili, tako boš večno v kletki, stalno boš kukr razreševal "svoj ego", ki paradira kot ti in sploh ni ti. Lepa reč - bistvo manipulacije.

Nekdo te zlahka preveri z tako zanko , z par besedami izzove tvoj ego in ce se tvoj ego - ti zapodis proti zanki cel razjarjen in  uzaljen mascevalen je jasno razvidno da oseba ne kontrolira svoj ego ampak ego njo orodje uporablja osebo namesto obratno. Človek ima ego... in z zanikanjem dela sebe pomeni da zanikas to kar je kar je sedaj brez sprejetja kar je sedaj nemore biti spremembe... Je pa problem kadar orodje uporablja osebo ker se takrat oseba tega ne-zaveda ...
samo moje mnenje in nic proti nobenemu drugemu mnenju prosim zelim si samo vec izvedeti spoznati to je moj namen .
hvala
lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #23 - 20.05.2010 at 12:47:50
 
lepo si napisu egotrip
ty



jest pa odgovarjam dreamerju:
kako ti ne bom s pripravniškimi forami, če pa jih še kr nisi zaobvladu?
Tongue

kot sm reku, če te motijo posti nekaterih si boš mogu omislt 'moderiran thread'
neki jih že je ... pa se ne uporabljajo glih TonguePP
tm boš lahko moderiru ...

ampak
pred tem bo treba kri ohladit nekoliko
se pomirit
in kar je še teh pripravniških for

ukrepanje je seveda na tebi, jest ne opravičujem nikogaršnjih besed - vsak je sam odgovoren za njih ...
isto kot v življenju

alojza sprejemam enako kot vse ostale
nikogar blj
nikogar manj
zbenu nism še nikogar, razen mogoče unih pacientov ki so prov zlorabljal forum na use mogoče načine ... se ne spomnem
alojza benu ne bom
noben drug pa nima te možnosti
lahko si ga zbenaš sam v nastavitvah ... kot je že marsikdo naredu ...


in prow proti pravilom foruma bi blo če bi nekoga odstranili, četudi je moteč večini npr ... nekak smo to že use doživel ... in postavl precedens(e)

vodiš lahko nit dogajanja samo tko da neomejeno pozornosti usmeriš v forum, če to zmoreš ...

in če ne zmoreš dojet da ko te nekdo opsuje, da je opsoval sebe ... pol mogoče res boljš da greš še za kašno leto po forumih ... čeprow ... si zdej kle
in nek namen te je prpelu sm ...

tko da
ti kr
uredi stvari po svoje
postavi svojo ceno
odreagiraj
in se brani

noben ti ne brani tega usega ... vsaj nism opazu ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #24 - 20.05.2010 at 17:12:24
 
Quote:
No, tud to je manipulacija, po mojem še celo najbolj osnovna in najbolj prefrigana - prepričati človeštvo, da ima "ego", ki ga je nekdo drug ustvaril.

Ne more nekdo tebe prepričati, da bodi jezen ali da sovraži, če tega v tebi ni.
Če ti na primer nimaš ega, lahko jaz po luftu skačem, pa se mi boš le smejal... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #25 - 20.05.2010 at 17:15:39
 
Quote:
vodiš lahko nit dogajanja samo tko da neomejeno pozornosti usmeriš v forum, če to zmoreš ...

Problem je, ker forum oz. določena oseba izraža tisto, česar pri sebi ne mara ali si noče priznati, da je v njem.
Z nekaterimi mislimi in občutki se težko soočamo..jih raje potlačimo, pa mir...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #26 - 20.05.2010 at 17:19:49
 
Quote:
Torej smo prišli do jedra dogajanja. Prepiri itd ... vam ugajajo in se iz njih hranite, sicer bi že zdavnaj ukrepali in moteče odstranili. Tiste moteče, ki so si vzeli pravico "voditi" tukaj niti dogajanja  in ki nove člane opsujejo že takoj, ko se pojavijo in ko se ti branijo(mo) - morajo oni (mi) zagovarjati in polagati račune, ker smo pokazali svoj ego itd....

Kaj si je možno izmisliti kaj še bolj kolosalnega?

Mislim, da težko.
In ne vem, zakaj bi si izmišljeval takšno tragedijo...
Zame prepiri na forumu niso nič osebnega, ampak le del debate in razčiščevanja pojmov.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #27 - 20.05.2010 at 23:13:52
 
z leti dobi človek trdo kožo.

me pa zanima, če to tudi v real lajfu počneš, dreamer, da nekam priletiš na novo in jih takoj začneš komandirat in spreminjat? kake so potem reakcije okolja in ljudi na to?

pa ne me narobe razumet, k nobenga kle ne zagovarjam.


fantki fantki, dajte nam puncam raje kak gradič zgradit v gapetovem peskovniku.

...
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #28 - 21.05.2010 at 09:14:49
 
Dreammer wrote on 20.05.2010 at 11:13:33:
gape wrote on 20.05.2010 at 10:37:32:
in ko sm prebral sm naredil (napisu) tole:

mi nismo samo forum z duhovnimi temami
tud zemlja to ni ...

kot je napisu egotrip
*zanka ki vabi drug ego da se ulovi vanjo*
če prej nisi vedu da maš ego, ga boš zdej zagledu, al pa boš šu
Tongue

*platforma podivjanih strasti in zdravljenje frustracij posameznikov*
imho
če ti zadevo vidš tko, je tud to - vsaj ...

namenov foruma je več, glavni pa je zavest
razširjanje nje skozi (izkušnje) drugega

vrednoote so take kot jih imajo ljudje
in one se odražajo v njihovih dejanjih (tuki gor je dejanje pač pisanje)

admin ne bo (sam od sebe) nič spremenil
enako kot bog ne bo nič spremenil da bi bla zemlja blj nice

naprimer, je obstaju član ki mu je šu spem od določenih ljudi tolk na živce, da je spisu kodo, da mamo zdej možnost izbrat si koga nočemo brat - in prispevke tega nam forum skrije ... torej ...
jest sm kodo uštemu u forum, napisu jo je pa on ...
tko da ... ne kaj bo admin naredu
kaj boš naredu ti?
sej si ti razburku zadeve, ne jest
jest samo zagotavljam platformo - igrišče, kjer se igramo ...

pogoji so
za vse enaki
tud delo je možno
vse je možno
ampak delaš ti, jest ti dam samo dovoljenje ... ponavad pa se posvetujem prej ... z ljudmi ki imajo izkušnje, pa ne zmorejo gledat sveta tazga kot je - kot se kaže na našem forumu tud ... in zato gledajo svoje omejene svetove ... kjer ni ljudi ki bi grdo govoril ipd, če pa že so, pa so hitro odstranjeni ...
to kle ni tko
so hotl da bi blo, pa ni blo
tko da - smo nardil pozitivke, za vse ki so pozitivni in duhovni in hočjo še blj taki bit, tm se je precej pazilo da bi ne bilo spema ... ampak ... pol pa ni userjev, ni pozornosti ... in ni ok
svoboda mora bit
omejen si pač s sistemom v katerega si vstopu
z njega zgradbo



ps
sm skor pozabu najpomembnejše
sprejemanje


Ne sprejemam takšnega prihoda kot nov ki sem prišel!! Je jasno ali ni???!!!!!

Pa ne mi sedaj o "večni ego zanki v katero se kdo ujame" ne mi s takimi pripravniškimi forami kar se tiče duhovnosti....

Če kdo misli, da se identificiram s tem kar se tukaj gre(m)o) me premalo pozna....

Poudarjam pravila igre/ ta mi niso všeč in niso fer!!

torej: eno so pravila, drugo pa je ego in spet tretje je limanje ega na nekaj.... Ali komu povezava ni jasna?

Gape, začel nisem jaz, jaz sem se pojavil in odprl temo. Preberi si prvi in drugi itd ...Lojzev post!

Ukrepal bom, sem povedal. Ne mislim se prerekati, pa razpravljati sedaj o razliki, ali je forum duhovne narave ali pa je namen širjenje zavesti - na dlakocepstvo izbire besed se  ne mislim spuščati in pojasnjevati nebitne stvari.

Osn. problem je reakcija Lojzeka, in očitno ga velika večina z adminom vred odobrava zaradi splošne svobode izražanja ali kaj?

Sreča, da sem dobil tudi PM sporočila, ki delovanje Lojzeka osvetljujejo tudi v drugi luči, ničkaj pozitivni seveda.

Osnovno vprašanje je, da očitno Lojzeka potrebuje vaš ego, mu prija, itd ... in če mu nebi, bi ga verjetno že zdavnaj banali.

Torej smo prišli do jedra dogajanja. Prepiri itd ... vam ugajajo in se iz njih hranite, sicer bi že zdavnaj ukrepali in moteče odstranili. Tiste moteče, ki so si vzeli pravico "voditi" tukaj niti dogajanja  in ki nove člane opsujejo že takoj, ko se pojavijo in ko se ti branijo(mo) - morajo oni (mi) zagovarjati in polagati račune, ker smo pokazali svoj ego itd....

Kaj si je možno izmisliti kaj še bolj kolosalnega?

Stvari sta samo dve: ali grem in pozabim/ ali pa stvar uredim po svoje ker "tiho" ne bom. Vso pravico imam, da si sam postavljam svojo ceno in moja pač ni taka, da lahko name pljuva nekdo, ki me niti ne pozna in ki me prvič bere na forumu in o meni sodi tako negativno. Na takšno provokacijo imam pravico odreagirati in se braniti.




čisto te razumem, ker mene je na začetku tudi besednjak občasno šokiral.  Wink Ko pa greš dlje skozi plasti človeka, ugotoviš, da se za neprimernim besednjakom včasih skriva večji biser, kot to tako navzven gleda. Je pa ta forum edinstven ravno po tej plati, da ni cenzure, ni izključevanja in ni favoriziranja. In ko prideš na tako mesto po izkušnjah drugje, kjer se meče ljudi dol, kjer se izvaja psihične pritiske, kaj se lahko napiše, postane vse skupaj osvežujoče kljub kakšni opazki. Je pa kultura dialoga zadnje čase veliko boljša kot je bila, imaš tu tudi enkratne pisce, ki ti znajo obogatiti vsakdan, tako da če zmoreš iti preko tega, kar te moti, prispevaj še sam k še boljšemu forumu.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #29 - 21.05.2010 at 09:33:38
 
Z vsakim od vas se je mogoče strinjati.Nikakor pa se ne morem strinjati s ''pritlehnimi otroškimi opazkami'' Dreammerja.Zakaj je večino svojih postov zbrisal????? Zato ,ker ni načelen in ne stoji za svojimi besedami in dejanji. To zame pomeni nedoraslo osebo,ki se kot nevzgojen otrok brani z lastno lažjo.

Če kaj sovražim je to zavajajoča pritlehnost.Na tem forumu ni človeka,ki bi ga jaz ne spoštoval -četudi ga osebno zafrknem z namenom,da bi bil manj pritlehen.

Najraje imam ljudi,ki mi v obraz povedo,kaj mislijo o meni -temi,ker potem vem,da imam opraviti z odkritim človekom.

Nekaj ljudi je tule,ki vedno rabijo mecena-pokrovitelja-branitelja,da lahko svojo potlačeno jezo sploh izrazijo.

Ne bom jih omenjal-se poznajo sami.Dreammer je zbirisal poste-ampak dva od tule sta mu takoj pritegnila,ker se sama ne upata soočiti z menoj v debati.

Zame je ta forum v vseh pogledih tisto pravo. To sem iskal za svoje delovanje. Sočasno vas naprošam,da pogledate vsak moj post in ugotovite,ali začnem žalit prvi-dobro glejte.

Razvajenih otrok,ki jokajo za vsak drekec- pač ne morem učjkati,ampak jih okrcam kot sam mislim,da je prav.


Za človekovo samospoštovanje ni odločilna okolica ,ampak je človek vedno sam sebi edini izvor samospoštovanja in lastne samozavesti.
Lp Alojz Wink Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 12