Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 18 19 20 
(Read 66964 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Misli
Reply #285 - 26.04.2010 at 13:14:56
 
M.L. wrote on 26.04.2010 at 00:48:52:
Robi wrote on 25.04.2010 at 08:51:46:
Sicer kakor komu paše..vendar jaz ne verjamem, da je kaj "onkraj".
Inteligenca nič ne pride slučajno...inteligenca je izraz našega telesa, predvsem možganov. Ideje, ki se pojavijo kao iz lufta, so le odsev nazavednega razmišljanja našega uma, ki medtem, ko počnemo nekaj drugega, on "melje" nek problem.
Lahko rečem, da je inteligenca dar, vendar dar, ki smo ga v glavnem podedovali preko DNK in ga razvijali v svojem življenju.
Torej, vsaj zame, ima vzrok.


Ko se prebudijo vsi duhovi v mislih, besedah, dejanjih in delih, se začnejo premikati in notranje duhovne svetlobe polni človek jih kmalu in zlahka zazna, ker se že takoj, ko se začno premikati, izražajo v različnih oblikah.. Te oblike pa niso naključne in prazne, temveč vse ustrezajo neki vidni duhovni dejavnosti iz območja Božjega reda.

Tega pa človek ne more videti s svojim razumom in s svojo ničevo pametjo, temveč le z življenjsko plamenečimi očmi svojega duha, ki je ljubezen.

Pa lep pozdrav.


Vsi duhovi? Jaz poznam samo eden edini vesoljni duh!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Misli
Reply #286 - 06.04.2011 at 16:06:00
 
Quote:
Stvar je taka ,jebejo me misli .Preveč razmišljam oziroma misli mi šibajo po glavi in jaz se slišim kako mislim .Nevem kak nej objasnim točno , v glavnem zavedam se svojih misli in jih prav slišim kot da v sebi razmišljam na glas . Nevem kak naj to jemljem kot dobro ali slabo ? naj rajši probam it ven iz tega stanja ali naj ostanem nevem čakam da se kaj razvije naprej , je to nazadovanje napredovanje kaj to pomeni sploh ? Včasih me že malo utruja to razmišljanje ...



Ti loto ti jaz povem kako ej to.

Eden se te je loti. Obstaj amehanizem, kako cloveka zradirati da mu misli unciis. Pol znori.
Resno ti recem, to je to.

Misli so ti in te unicijo to ej mehanizem.

Noes vedet kako vem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 18 19 20