Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 42094 times)
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Duhovno srce človeka
03.03.2010 at 01:14:45
 
Srce je tudi duhovni organ, kjer se razvija čut za zaznavanje duhovnosti in duhovnih pojavov in ni zgolj samo materialni organ-črpalka za poganjanje krvi po telesu. Ta čut je ravno toliko čut, kot kateri koli drugi telesni/materialni čut, ki jih ima človek za spoznavanje svoje okolice v kateri trenutno živi in se nahaja. Meseno telo človeka je že takoj po rojstvu opremljeno z materialnimi/telesnimi čuti in tudi že manj ali več z duhovnem čutom. Zaradi vpliva materialne vzgoje in vplivov materialnega okolja na odraščajočega otroka, se duhovni čut zanemari in postopno popolnoma zakrni.

Starši, ki že v zibel svojemu otroku namenjajo veliko nesebične ljubezni in ga v takšni ljubezni tudi naprej vzgajajo, naredijo svojemu otroku veliko uslugo, ker ga pripravijo in opremijo z čutom za duhovno zaznavanje in čutenje. Sprva je ta čut razvit kolikor pač je in otrok zaznava duhovnost z zmožnostjo razvitega čuta. Ker pa je svet odraslih naravnan predvsem materialno in imajo duhovni čut povsem zakrnel, zato ne morejo razumeti duhovnosti, ki jo še povsem duhovno čisti otroci sporočajo svoji okolici. Sami otroci pa zaradi neizkušenosti in posledično nevednosti, ne vedo, da že imajo razvit duhovni čut, ampak jim je samoumeven.

S časom pa z velikim materialnim vplivom okolja in povsem materialno vzgojo ta duhovni čut popolnoma zamre in ga odraščajoči človek sploh ne pogreša in pride celo tako daleč, da sploh ne ve, da ta čut sploh obstoja, kaj še le, da bi ga nekoč že imel. Nekateri ljudje duhovnem čutu nikoli več v tuzemskem življenju ne pridejo na sled in potem so popolnoma gluhi in slepi za vsako duhovnost. V svoji gluhosti in slepoti pa ne priznavajo nič drugega, kakor tisto, kar lahko z materialnimi čuti zaznajo, duhovnost pa imajo za izmišljotino norcev.

Človeško srce, kot duhovni organ s katerim zaznavamo vsakršno duhovnost, pa ne more čutiti nič duhovnega, če je zanemarjeno z lažjo, prevaro, napuhom, ošabnostjo, škodoželjnostjo, sovraštvom, samovšečnostjo, sebičnostjo in še z mnogo več razne posvetne krame. Ta posvetna nesnaga in prevelika ljubezen do materialnega bogastva preprečujejo oživitev duhovnega čuta. Kjer pa je ljubezen do sveta večja od ljubezni do Življenja, tam ni duhovnih čutov, ampak samo slutena želja po njih, ker pa materialni čuti ne priznavajo in tudi ne morejo zaznati duhovnega čuta, zato ji ostajajo neznani.

Ko pa se človek v srcu znebi te nesnage in odvečne posvetne krame in naseli v njega  resnično ljubezen do bližnjega; kot nesebično ljubezen, dobroto, veselje, resnico, potrpežljivost, ponižnost, poštenost in z dobrimi dejanji oplemeniti vse te dejavnike, potem pa se začne duhovni čut nazaj prebujati. In ko človek začuti in začne zaznavati ta prebujajoči duhovni čut, pa od veselja in ljubezni do Življenja, z vsem trudom in prizadevnostjo razvija ta čut naprej in naprej, dokler ga popolnoma ne razbistri.

Ko je ta duhovni čut z nepogrešljivo ljubeznijo do bližnjega popolnoma razbistren in prečiščen v človekovem srcu, potem je že tudi cel človek pripravljen na razsvetljenstvo in vnovično rojstvo/prerojenje Duha v njegovi duši. To razsvetljenstvo pa je le mogoče doseči samo po poti ne omajane ljubezni do bližnjega in resnično Bogu všečnega življenja. Ponujeno nam je, od človeka je pa odvisno, če to hoče prejeti ali pa ne. Samo po sebi se nič ne zgodi in se je potrebno za vsako stvar potruditi, če jo hočemo dobiti ali pa imeti. Tisti, ki pa ponujenega ne vzame ali pa zavrže, je pa podoben ženinu, ki mu pripeljejo težko pričakovano ljubljeno nevesto, on se pa vrže in objema njeno senco, namesto da bi vzel v objem čisto in prelepo nevesto. In kaj mu potem ostane, ko naposled nevesta odide?; nič, z nevesto odide tudi senca.

Zatorej, lotimo se dela in očistimo svoje srce s tem pa odprimo vrata Ljubezni, da se bo lahko naselila v našem srcu. Z ljubeznijo oživimo zakrneli in izgubljeni duhovni čut in začutimo veličino duhovnosti iz katere tudi prihajamo in je edino resnično Življenje. Vrnimo Življenju življenje!

No pa lep pozdrav.






Back to top
« Last Edit: 03.03.2010 at 07:59:43 by M.L. »  

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Duhovno srce človeka
Reply #1 - 03.03.2010 at 08:37:37
 
ML

Duhovno srce je do tvojega 3 leta starosti tvoja akumulirana življenjska zavest,ki jo  z samozavedanjem v tej svoji 3 letni dobi
izgubimo,ker smo dobili lastno realizirano samozavedanje. Da bi to akumulirano (duhovno srce po tvoje )zavest ,ponovno ubudili,da bi ponovno spregovorila v nas rabimo ugodne EM elementarne frekvence(vesoljnega duha),ki to akumulirano zavest ponovno prebudi v nas. Sami jo ne zmoremo več. To je stvar akumulirane in realizirane zavesti,in EM sile (duha)če ti uspe to ponovno izpostaviti kot svojo notranjo (duhovno) komunikacijo si na duhovnem konju. Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Duhovno srce človeka
Reply #2 - 03.03.2010 at 14:17:02
 
Alojz in Sandib wrote on 03.03.2010 at 08:37:37:
Duhovno srce je do tvojega 3 leta starosti tvoja akumulirana življenjska zavest,ki jo  z samozavedanjem v tej svoji 3 letni dobi
izgubimo,ker smo dobili lastno realizirano samozavedanje.

Da. Z drugimi besedami: ko se otrok rodi on sam sploh ne deluje, deluje vesolje preko njega. Otrok do nekje 3-4 leta nima lastne osebnosti, ki se "vmešala" med naravno avtomatsko delovanje telesa in pa "zavestnega kontrolorja" v telesu, za katerega se zdi, da odloča o stvareh katere bo izvajal.

Alojz in Sandib wrote on 03.03.2010 at 08:37:37:
Da bi to akumulirano (duhovno srce po tvoje )zavest ,ponovno ubudili,da bi ponovno spregovorila v nas rabimo ugodne EM elementarne frekvence(vesoljnega duha),ki to akumulirano zavest ponovno prebudi v nas. Sami jo ne zmoremo več. To je stvar akumulirane in realizirane zavesti,in EM sile (duha)če ti uspe to ponovno izpostaviti kot svojo notranjo (duhovno) komunikacijo si na duhovnem konju. Wink Wink  

Ja, to je vse čist res. Une par Angležov katere sem omenil vsi pravijo isto: "ti" ne moreš narediti prav nič, da bi postal razsvetljen, ker sploh ni niti približno odvisno od tebe. Zgodi se "navkljub" tvojim prizadevanjem.

Torej z drugimi besedami: do 3-4 leta starosti si razsvetljen, potem pa realizirano samozavedanje kot pravi Alojz prekrije to naravno akumulirano zavedanje, ki je vesoljno samodelovanje. In postaneš "oseba" v tem svetu, torej ego, nisi več vesoljno delovanje, si se odklopil iz vesoljnega toka.

Tak da v resnici "nam" sploh ne more uspeti priti v razsvetljenje, ker mi smo sedaj 'realizirano samozavedanje' in vse kar bi mi lahko storili je še vedno samo na tem otočku 'realiziranega samozavedanja'. In vse kar storiš samo okrepi ta otoček, ga samo utrdi, ne moreš nič z njim.

Zato pa deluje vesolje, ki to dvigne ali pa ne. Razsvetljenje tako ni odvisno od nobenega dejanja, ki bi ga mi lahko storili.

Seveda pa vesolje v nas deluje tudi tako, da sami ne moremo, da ne bi skušali nekaj početi za razsvetljenje.  Cheesy Je del igre: razsvetljenje, ne-razsvetljenje.

Vse kar mi lahko naredimo je samo to, da realizirano samozavedanje nekako izboljšamo, da je malo bolj harmonično in tako, ampak razsvetljenja pa na noben način ne moremo povzročiti.

Za koga mogoče kruto, za mene pač - ah, jebiga!  Smiley
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Duhovno srce človeka
Reply #3 - 03.03.2010 at 14:22:34
 
El Pesnik wrote on 03.03.2010 at 14:17:02:
Alojz in Sandib wrote on 03.03.2010 at 08:37:37:
Duhovno srce je do tvojega 3 leta starosti tvoja akumulirana življenjska zavest,ki jo  z samozavedanjem v tej svoji 3 letni dobi
izgubimo,ker smo dobili lastno realizirano samozavedanje.

Da. Z drugimi besedami: ko se otrok rodi on sam sploh ne deluje, deluje vesolje preko njega. Otrok do nekje 3-4 leta nima lastne osebnosti, ki se "vmešala" med naravno avtomatsko delovanje telesa in pa "zavestnega kontrolorja" v telesu, za katerega se zdi, da odloča o stvareh katere bo izvajal.

Alojz in Sandib wrote on 03.03.2010 at 08:37:37:
Da bi to akumulirano (duhovno srce po tvoje )zavest ,ponovno ubudili,da bi ponovno spregovorila v nas rabimo ugodne EM elementarne frekvence(vesoljnega duha),ki to akumulirano zavest ponovno prebudi v nas. Sami jo ne zmoremo več. To je stvar akumulirane in realizirane zavesti,in EM sile (duha)če ti uspe to ponovno izpostaviti kot svojo notranjo (duhovno) komunikacijo si na duhovnem konju. Wink Wink  

Ja, to je vse čist res. Une par Angležov katere sem omenil vsi pravijo isto: "ti" ne moreš narediti prav nič, da bi postal razsvetljen, ker sploh ni niti približno odvisno od tebe. Zgodi se "navkljub" tvojim prizadevanjem.

Torej z drugimi besedami: do 3-4 leta starosti si razsvetljen, potem pa realizirano samozavedanje kot pravi Alojz prekrije to naravno akumulirano zavedanje, ki je vesoljno samodelovanje. In postaneš "oseba" v tem svetu, torej ego, nisi več vesoljno delovanje, si se odklopil iz vesoljnega toka.

Tak da v resnici "nam" sploh ne more uspeti priti v razsvetljenje, ker mi smo sedaj 'realizirano samozavedanje' in vse kar bi mi lahko storili je še vedno samo na tem otočku 'realiziranega samozavedanja'. In vse kar storiš samo okrepi ta otoček, ga samo utrdi, ne moreš nič z njim.

Zato pa deluje vesolje, ki to dvigne ali pa ne. Razsvetljenje tako ni odvisno od nobenega dejanja, ki bi ga mi lahko storili.

Seveda pa vesolje v nas deluje tudi tako, da sami ne moremo, da ne bi skušali nekaj početi za razsvetljenje.  Cheesy Je del igre: razsvetljenje, ne-razsvetljenje.

Vse kar mi lahko naredimo je samo to, da realizirano samozavedanje nekako izboljšamo, da je malo bolj harmonično in tako, ampak razsvetljenja pa na noben način ne moremo povzročiti.

Za koga mogoče kruto, za mene pač - ah, jebiga!  Smiley


EL Poeta,če ti kaj pomeni pri meni imaš bonus 100% odprt.Sam da ne pomisliš na finančnega-duhovnega Wink Grin Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Duhovno srce človeka
Reply #4 - 03.03.2010 at 14:26:21
 
Alojz in Sandib wrote on 03.03.2010 at 08:37:37:
ML

Duhovno srce je do tvojega 3 leta starosti tvoja akumulirana življenjska zavest,ki jo  z samozavedanjem v tej svoji 3 letni dobi
izgubimo,ker smo dobili lastno realizirano samozavedanje. Da bi to akumulirano (duhovno srce po tvoje )zavest ,ponovno ubudili,da bi ponovno spregovorila v nas rabimo ugodne EM elementarne frekvence(vesoljnega duha),ki to akumulirano zavest ponovno prebudi v nas. Sami jo ne zmoremo več. To je stvar akumulirane in realizirane zavesti,in EM sile (duha)če ti uspe to ponovno izpostaviti kot svojo notranjo (duhovno) komunikacijo si na duhovnem konju. Wink Wink


Kot sem že rekel;

S časom pa z velikim materialnim vplivom okolja in povsem materialno vzgojo ta duhovni čut popolnoma zamre in ga odraščajoči človek sploh ne pogreša in pride celo tako daleč, da sploh ne ve, da ta čut sploh obstoja, kaj še le, da bi ga nekoč že imel. Nekateri ljudje duhovnem čutu nikoli več v tuzemskem življenju ne pridejo na sled in potem so popolnoma gluhi in slepi za vsako duhovnost. V svoji gluhosti in slepoti pa ne priznavajo nič drugega, kakor tisto, kar lahko z materialnimi čuti zaznajo, duhovnost pa imajo za izmišljotino norcev.

Pa lep pozdrav.
Back to top
« Last Edit: 03.03.2010 at 15:27:24 by M.L. »  

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Duhovno srce človeka
Reply #5 - 03.03.2010 at 14:30:12
 
Jaz sem tudi hotel tako očistiti svoje srce, in to kar naenkrat celotno-vse, ... pa sem kmalu opazil, da tako hitro to žal ne gre .

Torej, morajo biti naše duše očiščene postopoma .

Počasi mi postaja jasno zakaj .

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Duhovno srce človeka
Reply #6 - 03.03.2010 at 14:36:29
 
Boštyxz wrote on 03.03.2010 at 14:30:12:
Jaz sem tudi hotel tako očistiti svoje srce, in to kar naenkrat celotno-vse, ... pa sem kmalu opazil, da tako hitro to žal ne gre .

Torej, morajo biti naše duše očiščene postopoma .

Počasi mi postaja jasno zakaj .

Lp + #

Saj ti je glavni duhovni brigadir Duhovne Gasilske Brigade BML povedal,ga boš ja poslušal!!! Grin Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Duhovno srce človeka
Reply #7 - 03.03.2010 at 14:41:54
 
Alojz in Sandib wrote on 03.03.2010 at 14:36:29:
Boštyxz wrote on 03.03.2010 at 14:30:12:
Jaz sem tudi hotel tako očistiti svoje srce, in to kar naenkrat celotno-vse, ... pa sem kmalu opazil, da tako hitro to žal ne gre .

Torej, morajo biti naše duše očiščene postopoma .

Počasi mi postaja jasno zakaj .

Lp + #

Saj ti je glavni duhovni brigadir Duhovne Gasilske Brigade BML povedal,ga boš ja poslušal!!! Grin Grin Grin

Bošty razvetljenstva ne dosežeš po lastni poti,vesoljni elementarni duh (em sila)ti ga ga v svojem cikličnem EM izeničnem EM valovanju rotaciji samorodi.Ti jaz ML in vsak se lahko iz nebotičnika na glavo meče,stotisoč mantr lahko zmoli nič ne pomaga če ne nastopi samodejno čas ko mi vesoljno življenjsko dozorimo. Ko pride čas,te zopet vrnem v raj.Nisi vesel se boš duhovne gasilske brigade losal.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Duhovno srce človeka
Reply #8 - 03.03.2010 at 14:45:36
 
Alojz in Sandib wrote on 03.03.2010 at 14:22:34:
EL Poeta,če ti kaj pomeni pri meni imaš bonus 100% odprt.Sam da ne pomisliš na finančnega-duhovnega Wink Grin Grin Grin

Eh, finančnega ne rabm, mi dnar kr leti, z duhovnim bonusom je pa tako: vse kar imaš lahko ti, imam lahko tudi jaz, in obratno. Tak da ...  Grin Wink

Torej sva v isti sapi obdelala oba bonusa, ki obstajata - materialnega in duhovnega. Drugega bonusa njet, razen v domišljija, ki pa je velika velika dvorana in ki je ogromno zadušna, ker ideje samo letijo not, oken pa tako nobeden ne odpre, da bi kej zraka not prišlo.  Grin
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Duhovno srce človeka
Reply #9 - 03.03.2010 at 14:48:16
 
El Pesnik wrote on 03.03.2010 at 14:45:36:
Alojz in Sandib wrote on 03.03.2010 at 14:22:34:
EL Poeta,če ti kaj pomeni pri meni imaš bonus 100% odprt.Sam da ne pomisliš na finančnega-duhovnega Wink Grin Grin Grin

Eh, finančnega ne rabm, mi dnar kr leti, z duhovnim bonusom je pa tako: vse kar imaš lahko ti, imam lahko tudi jaz, in obratno. Tak da ...  Grin Wink

Torej sva v isti sapi obdelala oba bonusa, ki obstajata - materialnega in duhovnega. Drugega bonusa njet, razen v domišljija, ki pa je velika velika dvorana in ki je ogromno zadušna, ker ideje samo letijo not, oken pa tako nobeden ne odpre, da bi kej zraka not prišlo.  Grin


GA NE ZNAJO IN NISO'' žaL''' ROJENI ZA TO. NE MEČI BISEROV SVINJAM-SAJ VEŠ KAKO TO GRE. Smiley Grin Grin Grin Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Duhovno srce človeka
Reply #10 - 04.03.2010 at 07:44:05
 
Alojz in Sandib wrote on 03.03.2010 at 14:36:29:
Boštyxz wrote on 03.03.2010 at 14:30:12:
Jaz sem tudi hotel tako očistiti svoje srce, in to kar naenkrat celotno-vse, ... pa sem kmalu opazil, da tako hitro to žal ne gre .

Torej, morajo biti naše duše očiščene postopoma .

Počasi mi postaja jasno zakaj .

Lp + #

Saj ti je glavni duhovni brigadir Duhovne Gasilske Brigade BML povedal,ga boš ja poslušal!!! Grin Grin Grin


Glej, nevedni Alojz, ob svoji domnevni vsevednosti  Exclaim

To kar si ti tukaj prebral jaz vem že kar nekaj let .

In sem to tudi udejanjal že takoj , kot tudi še dandanes , čeprav tudi tega nisi vedel , ob vsej svoji domnevni vsevednosti .

Zato sem tudi napisal moje ugotovitve sedaj, po tolikih letih , ker se ujemajo z tem .

Ker vsega tega Tudi-Spet nisi vedel, ti v prihodnje predlagam da najprej vprašaš, preden se spet osmešiš z svojo domnevno vsevednostjo .  Grin Wink Smiley

Pa dober pozdrav do prihodnjič, čaw .


Boštyxz + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Duhovno srce človeka
Reply #11 - 04.03.2010 at 10:05:14
 
Bošty

Prvič ti preveč delaš,da bi se lahko  ukvarjal z elementarno in življenjsko vesoljno samopojavnostjo.Ti nimaš časa za to! Zato si še naiven v svojem razmišljanju.Misliš,da si poduhovljen pa mimo pravega vesoljnega samospoznanja -še nisi šel.Ne ti in še mnogi tule ne.Preveč se kokodaka- pa premalo razume.Naivnost je očitna. Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Duhovno srce človeka
Reply #12 - 04.03.2010 at 14:06:58
 
Vsem Smiley

Posebno, pa še za:

PROSTOVOLJNO DUHOVNO GASILSKO DRUŠTVO BML

Vajino natolcevanje o duhovnosti,ki naj bi jo nekateri ljudje izgubili v tem življenju vama verjetno pomaga,da zadovoljita svojo resnično duhovno temo.Pa še ugodno se počutita .ker nam tele svoje duhovne pravljice prodajata,da zadovoljita svojemu željenemu duhovnemu ugodju-za materialno se pa Bošty tako non stop peha.

Vesoljna zakonitost je takšna,da nas ciklično samodejno elementarna samopojavnost  in njeno EM valovanje-rotacija razsvetluje-(zemlje-osončja-galaksije) ali pahne v temo.Tu mi nimamo vpliva. Ta vesoljna EM samozakonitost nam tudi samodejno narakuje našo življenjsko podstat in naše življenjske prioritete-razmišljanje delovanje.

V sedanjem času smo še v konceptu v katerem stremimo k zadovoljevanju lastnih ugodnih materialnih in duhovnih osebnostnih potreb. Torej stremimo da zadovoljimo te osebne življenjske prioritete. To pa rojeva nenehno borbo za dosego tega cilja. Vse je zato v riti. Hkrati pa je ta naš sedanji čas,tudi začetek konca te naše življenjske podstati,ko nas bo vesoljno samodelovanje razsvetljilo samo po sebi in nam odprlo popolnoma novoživljenjsko prioriteto,ki bo bolj usmerjena v občo življenje in s tem bo ta življenjska borba za zadovoljevanje lastnih materialnih in duhovnih potreb usmerjena navzven- ne več navznoter.Ta naš materialno duhovni preporod je že vesoljno samozačet,mi to hoteli ali ne ta naša preobrazba poteka neodvisno od nas večno-sedaj-vesoljno samobitno in samodejavno.

Upam,da sta dojela svojo temo BML in bosta manj zadovoljevala svoje duhovne lažne proiritete,ki v vaju sprožajo duhovno ugodje,kako vidva mene učita. Lp Alojz Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: Duhovno srce človeka
Reply #13 - 05.03.2010 at 00:41:04
 
Vsem

Posebno, pa še za:

edinega blues mesajo na svetu

Tvoje natolcevanje o duhovnosti, ti izpodbijaš na vsakem svojem stavku z vso svojo dejavnostjo na forumu

navadn primitivec ki vsiljuje svoje mnenje in skoz in skoz bluzi isto in isto
pokvarjena blues lajna
edina na svetu seveda
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Duhovno srce človeka
Reply #14 - 05.03.2010 at 08:25:13
 
Quote:
Vsem

Posebno, pa še za:

edinega blues mesajo na svetu

Tvoje natolcevanje o duhovnosti, ti izpodbijaš na vsakem svojem stavku z vso svojo dejavnostjo na forumu

navadn primitivec ki vsiljuje svoje mnenje in skoz in skoz bluzi isto in isto
pokvarjena blues lajna
edina na svetu seveda



Še en podpis  Grin Wink Grin .

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4