Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
(Read 66222 times)
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Nadduša
Reply #45 - 14.10.2010 at 15:38:47
 
Boštyxz wrote on 11.10.2010 at 23:21:19:
Alojz in Sandib wrote on 12.09.2010 at 20:58:44:
Robi wrote on 03.09.2010 at 12:09:55:
Quote:
Spotaknil sem se na besedo da izzivas vse ce je kdo sposoben naj razlozi pojem nadduse tako da bi ga vsi razumeli

Mislim, da ni problem v razumevanju razlage, če bi jo kdo podal.
Sprašujem se, če bi mojo razlago nadduše vsi sprejeli kot resnično.

Na primer mojo.....lahko tudi katerokoli drugo.


Robi speča duša ne more sprejeti nobene razlage ---niti na intuicijski ravni,kar je današnji odraz govorice naših duš-intuicija.Ti moraš zadevo dojeti na intuicijski ravni,da bi tvoj življenjski duh povezal dušo Akumulacijo in  Realizacijo um v enost tvoje biti.. Wink



Hmmm, če prov vidim tuki, ti maš sebe za "nespečo dušo" , če sem te prov zastopu ?


Torej, nespeči Alojz, a mi boš lohk tole tu razložil detaljneje, al' bom moral Eštreska vprašat' kar ti nebi zmogel ?

Hvala za odgovor + Lp .  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Nadduša
Reply #46 - 15.10.2010 at 07:37:12
 
Etrex wrote on 13.10.2010 at 20:38:02:
Nikotin dokazano siri zavest pomljajuje telo in duha ter te naredi pametnejsega, hitrejsega in lepsega Wink

Evo, tole je rezultat Prometejsko-Elohimskega nadmočnega Evangelija po bratiću Alojzu!!  Grin Cheesy Wink A zato kadite kot turški poljedelci?

Najbolš da začnete še čike klonirat, ker če ne vam bo prehitro zmanjkal denarja in boste reveži, ki prosijo na ulici: "Gospod, lahko vam v zlatem sarkofagu kloniramo vašo prerano umrlo mačko, če nam le daste 1 euro za čike in pa sladko kapljico!"

En VELIK breznikotinski pozdrav iz brezsarkofagnega sarkofaga!
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Nadduša
Reply #47 - 15.10.2010 at 07:44:20
 
ego-3p wrote on 13.10.2010 at 20:48:44:
men se zdi da je to verovanje v iluminate nadljudi kuscarje vile pa nevem kaj se vse  podlaga za to da lahko se vedno krivimo nekoga drugega ali verjamemo da nas bo kdo drug odresil ...

A si ti na egotripu mogoče?  Huh

Poglej, sirota jerica na egotripu Sad, Iluminat ti pere možgančke Tongue, ker je to njegova vloga v tem svetovnem svetu. Ti si pa tak egotrip, da se spotakneš ob vsako zanko, ki ti jo Iluminat naštela Cry. In zato verjameš v vesoljce Shocked in egotripe in razreševanje svojega egotripskega uma Roll Eyes. Ne moreš videt, da je cel svet morda ena velika iluzija Huh- tega še posebej ne morejo doumeti bratje Prometejci-Elohimci  Tongue, oni bi se na veke vekov pojali gor in dol po vesolju v svojih ladjicah in se klonirali na žive in mrtve.  Cry

Isto ti, brat egotrip  Cool, ki verjameš, da te bodo vesoljci pohopsali in odpeljali nekam na lepše  Kiss, zato te pa Iluminat tako buzerira in vleče za nos  Embarrassed. Štekaš?  Shocked

Lp, breznikotinski nikotin  Cool
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Nadduša
Reply #48 - 15.10.2010 at 10:08:15
 
No vidiš, En rimač, zanikanje je najvišja umska sposobnost, vendar le ko o zadevi tudi razmisliš in z lastno sposobnostjo hotenja poiščeš resnico.

Vendar z gorečnim ropotanjem o strupenosti tobaka, postaneš le navaden gorečnež (agni) in zlajnano ropotalo, ki na veliko oznanja svojo izbiro in s tem neko odločitev.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Nadduša
Reply #49 - 15.10.2010 at 10:47:36
 
Quote:
No vidiš, En rimač, zanikanje je najvišja umska sposobnost, vendar le ko o zadevi tudi razmisliš in z lastno sposobnostjo hotenja poiščeš resnico.

Vendar z gorečnim ropotanjem o strupenosti tobaka, postaneš le navaden gorečnež (agni) in zlajnano ropotalo, ki na veliko oznanja svojo izbiro in s tem neko odločitev.

Lp,Igor

Pa kje si ti čikič moj trboveljski, a? Čikič-fikič, ti si majstor pravi. Nisi ti fič-firič, nisem to rekel, nego si čikič-fikič, mojster diha in čuha puhanja.

E vidiš, to ti je lajf. Živeli!  Smiley
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Nadduša
Reply #50 - 15.10.2010 at 16:18:36
 
El Pesnik wrote on 15.10.2010 at 07:44:20:
ego-3p wrote on 13.10.2010 at 20:48:44:
men se zdi da je to verovanje v iluminate nadljudi kuscarje vile pa nevem kaj se vse  podlaga za to da lahko se vedno krivimo nekoga drugega ali verjamemo da nas bo kdo drug odresil ...

A si ti na egotripu mogoče?  Huh

Poglej, sirota jerica na egotripu Sad, Iluminat ti pere možgančke Tongue, ker je to njegova vloga v tem svetovnem svetu. Ti si pa tak egotrip, da se spotakneš ob vsako zanko, ki ti jo Iluminat naštela Cry. In zato verjameš v vesoljce Shocked in egotripe in razreševanje svojega egotripskega uma Roll Eyes. Ne moreš videt, da je cel svet morda ena velika iluzija Huh- tega še posebej ne morejo doumeti bratje Prometejci-Elohimci  Tongue, oni bi se na veke vekov pojali gor in dol po vesolju v svojih ladjicah in se klonirali na žive in mrtve.  Cry

Isto ti, brat egotrip  Cool, ki verjameš, da te bodo vesoljci pohopsali in odpeljali nekam na lepše  Kiss, zato te pa Iluminat tako buzerira in vleče za nos  Embarrassed. Štekaš?  Shocked

Lp, breznikotinski nikotin  Cool

a svet je iluzija ?
pol ocitno zivis v svetu iluzij
socustvujem
pa ce me ze sodis se vsaj mal potrudi  Shocked
agni
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Nadduša
Reply #51 - 16.10.2010 at 11:05:20
 
ego-3p wrote on 15.10.2010 at 16:18:36:
El Pesnik wrote on 15.10.2010 at 07:44:20:
ego-3p wrote on 13.10.2010 at 20:48:44:
men se zdi da je to verovanje v iluminate nadljudi kuscarje vile pa nevem kaj se vse  podlaga za to da lahko se vedno krivimo nekoga drugega ali verjamemo da nas bo kdo drug odresil ...

A si ti na egotripu mogoče?  Huh

Poglej, sirota jerica na egotripu Sad, Iluminat ti pere možgančke Tongue, ker je to njegova vloga v tem svetovnem svetu. Ti si pa tak egotrip, da se spotakneš ob vsako zanko, ki ti jo Iluminat naštela Cry. In zato verjameš v vesoljce Shocked in egotripe in razreševanje svojega egotripskega uma Roll Eyes. Ne moreš videt, da je cel svet morda ena velika iluzija Huh- tega še posebej ne morejo doumeti bratje Prometejci-Elohimci  Tongue, oni bi se na veke vekov pojali gor in dol po vesolju v svojih ladjicah in se klonirali na žive in mrtve.  Cry

Isto ti, brat egotrip  Cool, ki verjameš, da te bodo vesoljci pohopsali in odpeljali nekam na lepše  Kiss, zato te pa Iluminat tako buzerira in vleče za nos  Embarrassed. Štekaš?  Shocked

Lp, breznikotinski nikotin  Cool

a svet je iluzija ?
pol ocitno zivis v svetu iluzij
socustvujem
pa ce me ze sodis se vsaj mal potrudi  Shocked
agni



BREZNIKOTINSKI NIKOTIN????? Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Poetič ti si zblujen!!! Če takole razmišljaš o sebi in vesolju potem res """razumeš"""" zadeve.Poetič upanje zadnje umre!! Jaz upam,da boš ti nehal bluziti!!! Grin Grin Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Nadduša
Reply #52 - 18.10.2010 at 08:52:10
 
ego-3p wrote on 15.10.2010 at 16:18:36:
a svet je iluzija ?

Kje boš ti to materialist na egotripu razumel?

ego-3p wrote on 15.10.2010 at 16:18:36:
pol ocitno zivis v svetu iluzij  

Uf, a ti misliš, da živiš v realnem svetu? Seveda, ker si na egotripu.

ego-3p wrote on 15.10.2010 at 16:18:36:
socustvujem

Be my guest ...

ego-3p wrote on 15.10.2010 at 16:18:36:

pa ce me ze sodis se vsaj mal potrudi  Shocked
agni

Zakaj? Če si egotrip si egotrip in to je že samo po sebi dost uborno.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Nadduša
Reply #53 - 18.10.2010 at 08:57:49
 
Alojz in Sandib wrote on 16.10.2010 at 11:05:20:
BREZNIKOTINSKI NIKOTIN????? Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Poetič ti si zblujen!!! Če takole razmišljaš o sebi in vesolju potem res """razumeš"""" zadeve.Poetič upanje zadnje umre!! Jaz upam,da boš ti nehal bluziti!!! Grin Grin Grin Grin

Čikič-fikič, razumeš ti "brezklonirani klon"? To dobiš, ko kloniraš "breznikotinski nikotin" in potem pride ven materialist kot je Sveti Alojzij Izpodnanoški.

Jaz se bom smejal, ko bodo tvoje pripovedke o vesolju padle na nos, ti se boš pa cmeril v kotu, zakaj te tvoje obične pederčine Elohimi niso prišli pobrat s svojimi buzeratorskimi ladjicami, da bi se skupaj pojavili po vesolju in skrbeli za vesoljni živelj. Pol pa spet, hop ustvarjati minotavre in biti izgnan na Zemljo - to je zapisano v zvezdah za vaše seraste Elohime. To so ti galaktične obične pederčine, kamor se štuli vaš Prometejski klan prodan.

Lp, Breznikotinski nikotin
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Nadduša
Reply #54 - 18.10.2010 at 09:08:16
 
Alojz in Sandib wrote on 16.10.2010 at 11:05:20:
Poetič upanje zadnje umre!! Jaz upam,da boš ti nehal bluziti!!! Grin Grin Grin Grin

Jaz sem pa že zdavnaj obupal nad tem, da boš ti nehal bluzit. Če ne prej boš pa takrat ko te stavijo v sarkofag videl, da si bluzil. Ker je lajf nepopisan list na katerega lahko napleskamo vse mogoče bedarije. In ti v tem korajžno prednjačiš.

Čikič-fikič, a ti razumeš preprosto dejstvo, da je lajf nepopisan list? In da nanj lahko z umom namalaš lih kero koli bedarijo se spomniš, a? In da onkraj tega nepopisanega lista ni nobenih zakonov in nič, ki bo odrejali, kakšen ta nepopisan list mora biti? Lahko to razumeš, čikič-fikič?  Shocked

Breznikotinski nikotin se poserje na Evengelije, ki jih piše Buzerant Elohim!
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Nadduša
Reply #55 - 18.10.2010 at 14:47:31
 
El Pesnik wrote on 18.10.2010 at 08:52:10:
ego-3p wrote on 15.10.2010 at 16:18:36:
a svet je iluzija ?

Kje boš ti to materialist na egotripu razumel?

ego-3p wrote on 15.10.2010 at 16:18:36:
pol ocitno zivis v svetu iluzij  

Uf, a ti misliš, da živiš v realnem svetu? Seveda, ker si na egotripu.

ego-3p wrote on 15.10.2010 at 16:18:36:
socustvujem

Be my guest ...

ego-3p wrote on 15.10.2010 at 16:18:36:

pa ce me ze sodis se vsaj mal potrudi  Shocked
agni

Zakaj? Če si egotrip si egotrip in to je že samo po sebi dost uborno.

skad enga bos vidu da  brezveze skaces  Grin Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Nadduša
Reply #56 - 18.10.2010 at 14:58:52
 
ego-3p wrote on 18.10.2010 at 14:47:31:
El Pesnik wrote on 18.10.2010 at 08:52:10:
ego-3p wrote on 15.10.2010 at 16:18:36:
a svet je iluzija ?

Kje boš ti to materialist na egotripu razumel?

ego-3p wrote on 15.10.2010 at 16:18:36:
pol ocitno zivis v svetu iluzij  

Uf, a ti misliš, da živiš v realnem svetu? Seveda, ker si na egotripu.

ego-3p wrote on 15.10.2010 at 16:18:36:
socustvujem

Be my guest ...

ego-3p wrote on 15.10.2010 at 16:18:36:

pa ce me ze sodis se vsaj mal potrudi  Shocked
agni

Zakaj? Če si egotrip si egotrip in to je že samo po sebi dost uborno.

skad enga bos vidu da  brezveze skaces  Grin Kiss


Pesnik je užaljen,ker ne ve kaj bi pisal na nepopisan list življenja. Sploh ne dojema,da ni kaj pisati ,ker je list na polovico ze popisan ko se rodi-Ostalo polovico piše življenje samo z egom,ali brez.Odvisno kakšna je prva polovica!! Poetič res se lahko ohladiš. Si že kar prevelik srboritnež Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Nadduša
Reply #57 - 19.10.2010 at 07:43:12
 
Alojz in Sandib wrote on 18.10.2010 at 14:58:52:
Sploh ne dojema,da ni kaj pisati ,ker je list na polovico ze popisan ko se rodi-Ostalo polovico piše življenje samo z egom,ali brez.Odvisno kakšna je prva polovica!! Poetič res se lahko ohladiš. Si že kar prevelik srboritnež Grin

Evo ti ga na, cefizlja, propagira idejo o 50% determiniranosti, iz česar logično sledi, da je tudi prihodnost bolj kot ne determinirana, če že ne drugega vsaj 50%, ker izhaja iz preteklosti.

Alojz, ti bi nekaj rad operiral z mega teorijami, ki naj bi razložile celotno življenje, pa sploh ne veš v kakšnem svetu živiš in operiraš. Ravno tvoja potreba po razlaganju sveta z umom je tvoja največja napaka. Na površini se zdi, kot da svet lahko razložiš, če se res potrudiš in poglobiš vanj, a globlje kot greš, vidiš da ni čisto nič oprijemljivega.

Zato se še kar naprej bodeš z miselnimi mlini na veter in poskušaš razložiti svet, samo to je iluzija, svet se samo zdi, da ima logično strukturo, samo je nima in je nikoli ne bo imel.

Zato pa jaz samega sebe lahko kličem "breznikotinski nikotin" pa tebi ni jasno kaj se grem, ker ti racionalno daje neko uteho - samo jebiga, slej ko prej boš sprevidel, da je racionalno Don Kihot Elohimski iz Elohimije!  Cheesy Wink

Ti si tako racionalen, da že sploh ne vidiš, da si iracionalen!
Jaz sem pa tako iracionalen, da sploh ne vidim, da sem že racionalen!

Živeli!  Smiley

P. S. Je šla želva po cesti. Shocked Na drugi strani jo je čakal zajec. Cool Kdo je bil na pravi strani ceste, ko se je mimo pripeljal pijani poštar, zgazil želvo in se zvrnil v jarek?  Wink

Odgovor: Poštar nikoli ne more zgazit želve, ker se razdalja med njim in želvo vseskozi razpolavlja - 2m stran po polovici postane 1m stran, nato 1m stran po polovici postane 0.5m stran, nato 0.5m stran po polovici postane 0.25m stran, nato 0.125m stran, nato 0.0625m stran, nato 0.03125m stran in tako naprej v neskončnost. In z umom se lahko življenju približuješ v neskončnost, pa tudi če potem vpleteš pojem duše, to je še vedno um, ki je navrgel koncept duše.

Lp
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Nadduša
Reply #58 - 19.10.2010 at 20:41:35
 
Quote:
Pesnik je užaljen,ker ne ve kaj bi pisal na nepopisan list življenja. Sploh ne dojema,da ni kaj pisati ,ker je list na polovico ze popisan ko se rodi-Ostalo polovico piše življenje samo z egom,ali brez.Odvisno kakšna je prva polovica!!

Točno.
Zato je tudi naša svobodna volja v glavnem le iluzija.
Mislimo, da smo nekaj izbrali le zato, ker smo v sebi ločeni od ostale zavesti. Zato, ker se zavedamo le lastnih želja in občutkov, ne pa celega sveta. A v resnici smo neločljivi del vsega.

Jaz bi rekel, da je ta list mogoče popisan več kot 50% procentov, saj že to, da si človek, je tisto, kar te v glavnem določa celo življenje. Saj si pač človek in ne moreš biti miš. Smiley


Back to top
 
 
IP Logged
 
ja in
2
**
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 63

Re: Nadduša
Reply #59 - 20.10.2010 at 21:42:19
 
El Pesnik wrote on 19.10.2010 at 07:43:12:
P. S. Je šla želva po cesti. Shocked Na drugi strani jo je čakal zajec. Cool Kdo je bil na pravi strani ceste, ko se je mimo pripeljal pijani poštar, zgazil želvo in se zvrnil v jarek?  Wink

Odgovor: Poštar nikoli ne more zgazit želve, ker se razdalja med njim in želvo vseskozi razpolavlja - 2m stran po polovici postane 1m stran, nato 1m stran po polovici postane 0.5m stran, nato 0.5m stran po polovici postane 0.25m stran, nato 0.125m stran, nato 0.0625m stran, nato 0.03125m stran in tako naprej v neskončnost. In z umom se lahko življenju približuješ v neskončnost, pa tudi če potem vpleteš pojem duše, to je še vedno um, ki je navrgel koncept duše.

Lp


Iracionalist z racionalnostjo o supraracionalenem.  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7