Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10 
(Read 91305 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: SKRIVNA ZDRUŽENJA IN NJIHOVA MOč V 20.STOLETJU
Reply #120 - 28.01.2010 at 12:16:39
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 28.01.2010 at 10:59:27:
Quote:
Robi wrote on 27.01.2010 at 16:04:05:
Quote:
Robi bi rekel,da je to dober,saj se bo starka z umetnim znanjem srečala z gospodom Bogom.      Koristi pa tko nikomur več pravjo njen froci ko so pobral dediščino da se lahko zadovoljni vozjo 50km na uro okoli..

Boljše z bogom, kot pa z Alojzem... Grin


Wink  Grin

Plesnamesecu

Kaj se reziš? A sva midva že konzumirala kaj? Potem bi mogoče rekla,boljš z Alojzem kot z vsemi,ker Bog je vse! Grin Grin Grin Grin
Da ne boš zamirla hecu! Wink


Ne bom zamirla, tisto (Robijevo) je bila nedolžna šala, pa še posrečena. Če si pa ob omembi stoletne starke pomislil na konzumiranje, lahko še enkrat rečem - še dobro, da reva ni tebe srečala  Wink


Prava si  Grin Grin Si laho potem -zamisliš starko u devetih nebesih? Grin Grin Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: SKRIVNA ZDRUŽENJA IN NJIHOVA MOč V 20.STOLETJU
Reply #121 - 28.01.2010 at 13:31:10
 
Alojz in Sandib wrote on 28.01.2010 at 10:57:06:
Robi wrote on 27.01.2010 at 16:04:05:
Quote:
Robi bi rekel,da je to dober,saj se bo starka z umetnim znanjem srečala z gospodom Bogom.      Koristi pa tko nikomur več pravjo njen froci ko so pobral dediščino da se lahko zadovoljni vozjo 50km na uro okoli..

Boljše z bogom, kot pa z Alojzem... Grin


A potem nisi več gej,si sam še obična pederčina.? Grin Grin Grin Že iščem druzga partnerja!!! Shocked Cry Grin Tebe perderčina mam dost Cry Cry Cry

Komu ti to ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: SKRIVNA ZDRUŽENJA IN NJIHOVA MOč V 20.STOLETJU
Reply #122 - 28.01.2010 at 15:08:04
 
Robi wrote on 28.01.2010 at 13:31:10:
Alojz in Sandib wrote on 28.01.2010 at 10:57:06:
Robi wrote on 27.01.2010 at 16:04:05:
Quote:
Robi bi rekel,da je to dober,saj se bo starka z umetnim znanjem srečala z gospodom Bogom.      Koristi pa tko nikomur več pravjo njen froci ko so pobral dediščino da se lahko zadovoljni vozjo 50km na uro okoli..

Boljše z bogom, kot pa z Alojzem... Grin


A potem nisi več gej,si sam še obična pederčina.? Grin Grin Grin Že iščem druzga partnerja!!! Shocked Cry Grin Tebe perderčina mam dost Cry Cry Cry

Komu ti to ?

Unmu geju k se mi je odreku zarad boga!!! Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: SKRIVNA ZDRUŽENJA IN NJIHOVA MOč V 20.STOLETJU
Reply #123 - 20.02.2010 at 12:44:53
 
--------

Bill Ryan from Project Camelot explains "The Anglo-Saxon Mission"

http://www.youtube.com/watch?v=jnBO6Y3MHk4
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: SKRIVNA ZDRUŽENJA IN NJIHOVA MOč V 20.STOLETJU
Reply #124 - 20.02.2010 at 13:38:08
 
Quote:
--------

Bill Ryan from Project Camelot explains "The Anglo-Saxon Mission"

http://www.youtube.com/watch?v=jnBO6Y3MHk4


Ne bo jim ratal telim masnom in iluminatom-nič!!! Pojebali bodo sami sebe. Pokradli bodo kar se še pokrasti da u svojih navezah- potem bodo pa propadli.Vesolje kot Veliki samo mojster samo deluje nezmotljivo.Oni nimajo Velikega mojstra in ga tudi poznajo ne!! Vse njihovo početje je jalovo in bo na koncu tudi jalovo končalo.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: SKRIVNA ZDRUŽENJA IN NJIHOVA MOč V 20.STOLETJU
Reply #125 - 20.02.2010 at 13:41:29
 
nisi pogledal celega  Smiley
----------------------


kr dobro pove stric, in dobro se vpraša, kdo, in predvsem - zakaj?
Omeni cikle, katastrofo vsake toliko (velike geo spremembe), ter možnost da "ideja" ni zrasla v človeški glavi
pa še kaj
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: SKRIVNA ZDRUŽENJA IN NJIHOVA MOč V 20.STOLETJU
Reply #126 - 20.02.2010 at 13:52:28
 
Quote:
nisi pogledal celega  Smiley
----------------------


kr dobro pove stric, in dobro se vpraša, kdo, in predvsem - zakaj?
Omeni cikle, katastrofo vsake toliko (velike geo spremembe), ter možnost da "ideja" ni zrasla v človeški glavi
pa še kaj


Vse to jaz vem.Zakaj mi hočeš kontaminirat možgane in mojo zavest,če sem vesoljno samospoznan in neodvisno od te zemeljske navlake.Štekaš jaz vem vse, od kje smo ,kam gremo in zakaj smo takšni kot smo tu na Zemlji. Jaz poznam vseobsežno vesolje kot svojo dlan in samega sebe. Beri in proučuj to navlako-smeti jaz vem zakaj sem tu rojen.Ti moraš pri sebi to še ugotoviti-samospoznati.Moj cilj je vesoljno življenje in rešitev le tega.Norci in satanisti me ne zanimajo.
Ti bodo uničeni po vesoljnem samodelovanju-me ne zanima kaj sanjajo masoni in iliuminati. Jaz njihovo početje razumem u nulo in vem za njih in tudi vem,da so jim vse poti že danes zaprte za naprej..

Njihov načrt ni božji samonačrt in volja,ker hočejo uveljavit svojo voljo in svoj egoistični materializem,kar pa je v neskladju z božjim samonačrtom,da poduhovlja materialni svet-sedaj.

In kasneje svojo lastno poduhovljenost zopet zmaterializira in cikično večno-sedaj tako. David sem imun na te masonske zadeve-dojemi!! Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: SKRIVNA ZDRUŽENJA IN NJIHOVA MOč V 20.STOLETJU
Reply #127 - 20.02.2010 at 14:00:32
 
Nič ti nočem kontaminirat, kar itak tudi ni možno - ker veš vse

jaz ki pa ne vem vsega pa mi je včasih kaj takšnega kot pove stric fajn pogledat

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: SKRIVNA ZDRUŽENJA IN NJIHOVA MOč V 20.STOLETJU
Reply #128 - 20.02.2010 at 14:07:43
 
Quote:
Nič ti nočem kontaminirat, kar itak tudi ni možno - ker veš vse

jaz ki pa ne vem vsega pa mi je včasih kaj takšnega kot pove stric fajn pogledat


Jaz poznam somo enga strica in se klanjam somo enmu stricu,ki je večno sedaj jaz in sočasno jaz on. On samodeluje skozi vse tebe mene in vse strice,ki jih ti hvališ. Problem je,da ne hvališ tistega katerega živa ciklična samozavedna manifestacija si.On samodeluje večno-sedaj in vsi strici so njegovi strici in on sam večno in sedaj.On se nenehno ciklično samospreminja,kar je veljalo včeraj ne velja danes za dobro in kar velja danes za dobro bo jutri izkazano za slabo.

To je vesoljno samodelovanje,ko ga razumeš te zanima samo življenje za to v resnici živiš kot njegova najvišja možna življenjska samomanifestacija. Wink Wink

Tvoja briga je življenje in to vesoljno-drugega nimaš za početi,ker samo tako je, bo tvoj rod živel in živi.Ti si soodgovoren zanj,ker je Bog v tebi samoodgovoren,samo tule še tega niste dojeli.Samospoznali!! Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: SKRIVNA ZDRUŽENJA IN NJIHOVA MOč V 20.STOLETJU
Reply #129 - 20.02.2010 at 22:00:22
 
Alojz in Sandib wrote on 20.02.2010 at 14:07:43:
Quote:
Nič ti nočem kontaminirat, kar itak tudi ni možno - ker veš vse

jaz ki pa ne vem vsega pa mi je včasih kaj takšnega kot pove stric fajn pogledat


Jaz poznam somo enga strica in se klanjam somo enmu stricu,ki je večno sedaj jaz in sočasno jaz on. On samodeluje skozi vse tebe mene in vse strice,ki jih ti hvališ. Problem je,da ne hvališ tistega katerega živa ciklična samozavedna manifestacija si.On samodeluje večno-sedaj in vsi strici so njegovi strici in on sam večno in sedaj.On se nenehno ciklično samospreminja,kar je veljalo včeraj ne velja danes za dobro in kar velja danes za dobro bo jutri izkazano za slabo.

To je vesoljno samodelovanje,ko ga razumeš te zanima samo življenje za to v resnici živiš kot njegova najvišja možna življenjska samomanifestacija. Wink Wink

Tvoja briga je življenje in to vesoljno-drugega nimaš za početi,ker samo tako je, bo tvoj rod živel in živi.Ti si soodgovoren zanj,ker je Bog v tebi samoodgovoren,samo tule še tega niste dojeli.Samospoznali!! Wink Wink

edin za vectisoc letno medgalakticna potovanja ne vem. zihr se uporablja teleportiranje, verjetno.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: SKRIVNA ZDRUŽENJA IN NJIHOVA MOč V 20.STOLETJU
Reply #130 - 20.02.2010 at 22:29:13
 
El Pesnik wrote on 20.02.2010 at 22:00:22:
Alojz in Sandib wrote on 20.02.2010 at 14:07:43:
Quote:
Nič ti nočem kontaminirat, kar itak tudi ni možno - ker veš vse

jaz ki pa ne vem vsega pa mi je včasih kaj takšnega kot pove stric fajn pogledat


Jaz poznam somo enga strica in se klanjam somo enmu stricu,ki je večno sedaj jaz in sočasno jaz on. On samodeluje skozi vse tebe mene in vse strice,ki jih ti hvališ. Problem je,da ne hvališ tistega katerega živa ciklična samozavedna manifestacija si.On samodeluje večno-sedaj in vsi strici so njegovi strici in on sam večno in sedaj.On se nenehno ciklično samospreminja,kar je veljalo včeraj ne velja danes za dobro in kar velja danes za dobro bo jutri izkazano za slabo.

To je vesoljno samodelovanje,ko ga razumeš te zanima samo življenje za to v resnici živiš kot njegova najvišja možna življenjska samomanifestacija. Wink Wink

Tvoja briga je življenje in to vesoljno-drugega nimaš za početi,ker samo tako je, bo tvoj rod živel in živi.Ti si soodgovoren zanj,ker je Bog v tebi samoodgovoren,samo tule še tega niste dojeli.Samospoznali!! Wink Wink

edin za vectisoc letno medgalakticna potovanja ne vem. zihr se uporablja teleportiranje, verjetno.


Ne EL Poeta uporablja se plazma kot četrto agregatno stanje snovi. Recimo plazma je v sončevi atmosferi v obliki sončnih oblakov. Sam trdim,da so tudi zemeljski oblaki plazma! Posledica vzrok-EM sila -strele-Zevs .Samozlivanje akumulacije in realizacije snovi.SAmodelujoč sistem.Teleportacije ne moreš fizično preživeti-je nemogoča.  Dve kapljice krvi u banko DNK in gremo neomejeno daleč.Vozniki(samodelujočega plazmićnega agregata-neomejen vir energije) se menjajo na 30-40 let nazaj v kapljico krvi in zopet v inkubator življenjske reanimacije in ,kamor hočeš poneseš celotno zemeljsko življenje v dveh litrih dNK molekul. Ločiš moški in ženski gen vrste in na delo v ponovne medsončne selitve.. Zgleda naivno ,ampak točno tako je!!! Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: SKRIVNA ZDRUŽENJA IN NJIHOVA MOč V 20.STOLETJU
Reply #131 - 16.05.2011 at 01:36:05
 
Alojz in Sandib wrote on 20.02.2010 at 13:52:28:
Quote:
nisi pogledal celega  Smiley
----------------------


kr dobro pove stric, in dobro se vpraša, kdo, in predvsem - zakaj?
Omeni cikle, katastrofo vsake toliko (velike geo spremembe), ter možnost da "ideja" ni zrasla v človeški glavi
pa še kaj


Vse to jaz vem.Zakaj mi hočeš kontaminirat možgane in mojo zavest,če sem vesoljno samospoznan in neodvisno od te zemeljske navlake.Štekaš jaz vem vse, od kje smo ,kam gremo in zakaj smo takšni kot smo tu na Zemlji. Jaz poznam vseobsežno vesolje kot svojo dlan in samega sebe. Beri in proučuj to navlako-smeti jaz vem zakaj sem tu rojen.Ti moraš pri sebi to še ugotoviti-samospoznati.Moj cilj je vesoljno življenje in rešitev le tega.Norci in satanisti me ne zanimajo.
Ti bodo uničeni po vesoljnem samodelovanju-me ne zanima kaj sanjajo masoni in iliuminati. Jaz njihovo početje razumem u nulo in vem za njih in tudi vem,da so jim vse poti že danes zaprte za naprej..

Njihov načrt ni božji samonačrt in volja,ker hočejo uveljavit svojo voljo in svoj egoistični materializem,kar pa je v neskladju z božjim samonačrtom,da poduhovlja materialni svet-sedaj.

In kasneje svojo lastno poduhovljenost zopet zmaterializira in cikično večno-sedaj tako. David sem imun na te masonske zadeve-dojemi!! Wink Wink

Alojz -> Če že veš vsega, potem nam povej, da od kje smo, kam gremo in zakaj smo takšni kot smo tu na Zemlji? In kaj pravzaprav vsebuje po tvojem božji samonačrt?  Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Klesh
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 4

Re: SKRIVNA ZDRUŽENJA IN NJIHOVA MOč V 20.STOLETJU
Reply #132 - 16.05.2011 at 13:22:49
 
Ja, tud mene zanima kaj Bog načrtuje za nas. In kdo pravzaprav smo ljudje? Ali je možno, da je bog že inkarniran med nami pa ne ve za to? hm
Back to top
 
 
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: SKRIVNA ZDRUŽENJA IN NJIHOVA MOč V 20.STOLETJU
Reply #133 - 16.05.2011 at 14:32:49
 
Klesh wrote on 16.05.2011 at 13:22:49:
Ja, tud mene zanima kaj Bog načrtuje za nas. In kdo pravzaprav smo ljudje? Ali je možno, da je bog že inkarniran med nami pa ne ve za to? hm

Verjetno špekuliraš, da si to ti, ne
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: SKRIVNA ZDRUŽENJA IN NJIHOVA MOč V 20.STOLETJU
Reply #134 - 17.05.2011 at 09:21:58
 
Neskoncno spekuliranje samo zato da lahko zivi ena ideja ki je vsecna , ou yes life is a dream .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10