Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 15997 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Na rubu znanosti
Reply #15 - 09.03.2010 at 14:34:41
 
David Icke

Človek pravilno trdi,da nimamo komplementarne znanosti ampak parcialne,ki se med seboj ne združujejo. Sočasnopa ne odgovori,d je ta znanost šifrirana v teološki civilizacijski zapuščini popolnoma nedotaknjena -v kompletu že tisoče let prisotna na Zemlji...?

David govori d smo mi biloška tekočina -kot da ne bi slišal za obstoj četrtega agregatnega stanja plazme-ki v bistvu v sebi združuje vsa agregatna stanja snovi. Življenje mi- je samo po sebi četrta dimenzija razsežnosti agregatnih stanj snovi.

Potem na hitro zblefira,da so atomi v bistvu nematerija. Človek ne pozna zakonitosti akumulirane in realizirane (snovi)mase-energije. Tako da vidim,da vem kar že nekaj časa vem,da je človek še daleč od resnice.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Na rubu znanosti
Reply #16 - 09.03.2010 at 15:57:51
 
Tony Samara
Modrost šamana

Vseeno bi bilo če bi se Tony poglobil kot zapadnjak v teološko šifrirani zapuščino ,ki je v bistvi ista kot jo vzdržujejo šamani iz roda v rod po celem svetu. Sploh ni potrebno riti dvignit,da bi se vesoljno samospoznal,kar pa je nemogoče če tvoje življenjsjka EM frenkvenca ni uglašena z vesoljno elementarno frkvenco,ki deluje nate in ti samodejno odpira pot do celotnega večno-sedanjega vesoljnega samoobstoja in njegovega delovanja. Mistiko zganjajo takle ljudje sami,ker se jim zdi šamanizem nekaj uh in ah in sploh naj. Resnica se skriva v nas samih in v vesolju ne pa v šamanih. Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Na rubu znanosti
Reply #17 - 09.03.2010 at 16:43:13
 
Quote:


Potovanje duš-Michael Newton-Vladimir Jakovič

Zadeva je popolnoma napačno obrazložena!!! Duša !. Nikoli ni energija ampak je naša akumulirana (fotonska) življenjska vrednost,ki v sebi nosi akumuliran kolektivni genski spomin (civilizacijski),ki se zlije v trenutku našega spočetja z realizirano vrednostjo našega genoma-česar vzrok in posledica je naš življenjski duh-

Duša kot kolektivni akumuliran genski spomin se realizira v našem individualnem genomu-biti (preko naše reprodukcijske verige) ki jo nato naše fizično telo individualizira kot individualni genski življenjski spomin.

Po tej logiki sem jaz v umetni regresiji tudi Indijanski poglavar---ker v sebi nosim kolektivni akumuliran genski brezčasen spomin ,ki ga v lastnem genu individualiziram.

Tako lahko praktično v regresiji zaznam vsako življenje -kogarkoli pred seboj in ga prenesem na svoj individualni nivo-pojavnosti.
Duša ni energija je masa energija brez lastnega gravitacijskega polja zato so vse duše v bistvu ujete v naš genom kot akumuliran kolektivni spomin, (naše vrste)ki ga v trenutku svojega spočetja individualiziramo kot lasten genski -brezčasen spominski zapis.

Jaz sem lahko vsak,ki je živel pred mano(vez je genom) in tako lahko v regresiji ugotovi  tudi vsak med nami,ki živi sedaj Wink Wink Wink Wink

Čim mi nekdo začne saditi rožce,da je duša samo energija,takoj vem,da o zadevi nima pojma.Vladimir Jaković nima pojma o čemu govori!!! Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Na rubu znanosti
Reply #18 - 09.03.2010 at 19:55:03
 
Sicer pa je vse tole'' Na rubu znanosti'' v bistvu eno brezvezno nakladanje. Ko sem pregledal še nekaj zadev so tako zblujene,da jih ni vredno niti komentirati. Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Na rubu znanosti
Reply #20 - 11.03.2010 at 19:23:03
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Na rubu znanosti
Reply #21 - 11.03.2010 at 19:28:55
 
Quote:


Ali pa Igor :Trla  baba lan,da joj prodže dan.!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
D2
Ex Member




Re: Na rubu znanosti
Reply #22 - 11.03.2010 at 19:30:29
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
D2
Ex Member




Re: Na rubu znanosti
Reply #23 - 01.04.2010 at 12:38:09
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
D7
Ex Member




Re: Na rubu znanosti
Reply #24 - 11.05.2010 at 18:10:15
 
Konferencija o izmijenjenim stanjima svijesti  1/5

http://www.youtube.com/watch?v=WtNqGVpDgBc&feature=channel


zavest  Smiley
kr ok povedano..    OutOfBody
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: Na rubu znanosti
Reply #25 - 09.04.2011 at 16:07:40
 
Jeffrey Grupp: Korporatizam     1/4

http://youtu.be/JthEqlY3dQM
Back to top
 
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: Na rubu znanosti
Reply #26 - 10.04.2011 at 02:59:12
 
Mr.Smith wrote on 09.04.2011 at 16:07:40:
Jeffrey Grupp: Korporatizam     1/4

http://youtu.be/JthEqlY3dQM

Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2