Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 14719 times)
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: spletne strani o zdravju
Reply #15 - 24.03.2011 at 23:25:54
 
Tudi to sem videl, zanimivo je, kajneda, sicer pa kje pri nas dobiš tapravega belega praška, najbrž v lekarni ali pa kje drugje?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
4
****
Offline


Posts: 403
Ljubljana
Gender: male
Re: spletne strani o zdravju
Reply #16 - 25.03.2011 at 08:47:12
 
Robi wrote on 24.03.2011 at 21:32:26:
Quote:
Robi wrote on 23.03.2011 at 17:34:56:

povsem možno, celo logično.

Sam zdravljenje je pa zelo enostavno. Skoraj preveč preprosto.

To je tisto, kar tudi meni vzbuja dvome. Tako je preprosto, da je težko verjeti.

Po mojem zato, ker je rak načrtno propagiran kot neka ohoho bolezen, katere delovanja "ne poznamo" oziroma nočemo poznati. Cel sistem je sedaj tako napumpam, da je beseda rak dobila nek kuho hud prizvok, da človeku kar zablokirajo možgani, ko mu dobri dohtar reče: raka imate! Pol revež takoj sprejme kar se mu servira.

Jaz pa po drugi strani verjamem, da za vsako stvar obstaja izredno preprosta rešitev. Ki pa ni nikomur v interesu. Vse rešitve so tako preproste, da se nikomur več ne zdijo niti smiselne, ker smo napumpani z raznim mentalnim balastom. Hodimo okrog in okrog točke nič, in vlagamo ogromne napore v to, da vzdržujejo stanje 01, oz. 10, ko je pa v resnici vse samo stanje 0, iz katerega tudi vselej začenjamo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
GospodarUsode
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 119

Re: spletne strani o zdravju
Reply #17 - 25.03.2011 at 10:32:09
 
ik.kanu.na wrote on 24.03.2011 at 23:25:54:
Tudi to sem videl, zanimivo je, kajneda, sicer pa kje pri nas dobiš tapravega belega praška, najbrž v lekarni ali pa kje drugje?


Sem šel na hitro pregledat linkano stran, če je res govora o tem kar sem mislill da je. No, je  Cool
Tisti bel prašek o katerem govoriš je (predpostavljam) natrijev bikarbonat, oz. po domače soda bikarbona. Dobiš jo pa v vseh večjih trgovinah in to ali med začimbami ali med pekovskimi dodatki (premazi, arome, vanilij sladkor, pecilni prašek ...) Mogoče bi jo dobil tudi v lekarni, tam je še nisem iskal. To pa zato, ker je deluje tudi kot antiacid, po domače pomaga pri zgagi  Wink
Aja, bikarbona je hudo uporabna tudi kot čistilo v gospodinjstvu. Rostfrai se po obdelavi z njo sveti ko špegu ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2