Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 42316 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: brezplacni coaching
Reply #45 - 24.04.2010 at 14:54:08
 
Magla wrote on 24.04.2010 at 14:49:20:
Alojz in Sandib wrote on 24.04.2010 at 13:41:21:
Dober formuliran Titud,žal te magla ni razumel!! Wink


razUM je nekaj kar se zgodi v posamezniku in se strinjam s teboj do te mere... da vsi razumemo po svoje, da vsak posameznik ima drugačen zemljevid sveta in da nekateri posamezniki v svojem zemljevidu nimajo veliko poti označenih in včasih to pomeni da se vozijo po zelo majhnem ozemlju ... lahko pa tudi pomeni da jih čaka še veliko odkritij in pustolovščin na avanturi življenja...


ZMOTA-ČLOVEK TI NIČ NE RAZUMEŠ-NAJVEČJE JE ISTI VESOLJNI SAMOIZRAZ kot v NAJMANŠEMU in OBRATNO.Potuješ lahko v sebi in raziskuješ svet- isto v sebi.Na domačem pragu lahko sedi večja modrost- kot na tujem. Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: brezplacni coaching
Reply #46 - 24.04.2010 at 15:00:09
 
Magla wrote on 24.04.2010 at 14:51:57:
Quote:
Alojz, ko bolj natančno pogledaš te ljudi, ki se s tem bavijo, boš videl ta "monkey face" (opičji obraz). So kot drogiranci z umetno-sintetično drogo.

Lp,Igor


kaj pomeni bolj natančno pogledaš
po čem sklepaš da imajo opičji obraz, a to zato ker smo ljudje opice...Smiley
kak so lahko uspešni posamezniki, ki jih praktično vsi kadroviki in direktorji snubijo da naj bi delali za njih lahko kot drogiranci z xy drogo...
kakšna droga je to... kakšne učinke povzroča?

Bolj natančno pogledaš, pomeni, da vidiš. Da ne gledaš skozi osebo, ampak tudi v njo. Monkey face se pokaže na osebi, ki živi v nekem jalovem prepričanju in v to zmoto želi prepričati tudi druge. Vidiš to srečo na obrazu, ki ni pristna. Opičji obraz je le prispodobna za opico. Je pa sicer ta vzdevek znan po svetu (mi v Slo. smo zgleda še zadaj) in pomeni ravno to. Uporablja se tudi pri đankijih, ki nimajo denarja za kvalitetno drogo in potem nekaj miksajo iz lekarn itd. V glavnem poceni droga.
Sicer pa, malo se internacionaliziraj in ne prodajat tujih zavoženih zadev samo pri nas ali pa v južnih republikah. Razširi si obzorja.

Lp,Igor

Lp,igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: brezplacni coaching
Reply #47 - 24.04.2010 at 15:01:13
 
Alojz in Sandib wrote on 24.04.2010 at 14:35:25:
LEPA ZGODBA_!!!! Gospod in fant bi morala najti oz imeti rešitev,da morske zvezde preživijo brez da jih bi jih še naplavljalo na obalo.Ti hočeš povedati,da deluješ v prid življenja.
Rešitev ni delovanje -rešitev je v  pravi življenjsko samospoznani rešitvi,ki jo človeštvo najde neodvisno od njega samega.To je vesoljni paradoks,ki se ga samo redki zavedajo in poznajo.


jest sem samo napisal zgodbo, kaj ti meniš da jaz mislim je branje misli in kot tako spada med popačen vzorec

ne glede na to mi je všeč tvoja hipoteza da delujem v prid življenja in se do določene mere strinjam z njo... (jem mesno hrano, ubijam komarje...)

paradox - hvala da si mi ga sporočil, zdaj se ga zavedam in poznam.

jest sem celo mnjenja da je to samo ena izmed možnosti kaj rešitev ni

rešitev ni delovanje v primeru da je rešitev meditacija (ni paradox)
rešitev ni mirovanje, če okoli tebe vse gori

rešitev ni v odgovarjanju na tvoje poste, temveč se skriva v vabilu na majski piknik   Wink
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: brezplacni coaching
Reply #48 - 24.04.2010 at 15:06:23
 
Quote:
Bolj natančno pogledaš, pomeni, da vidiš. Da ne gledaš skozi osebo, ampak tudi v njo. Monkey face se pokaže na osebi, ki živi v nekem jalovem prepričanju in v to zmoto želi prepričati tudi druge. Vidiš to srečo na obrazu, ki ni pristna. Opičji obraz je le prispodobna za opico. Je pa sicer ta vzdevek znan po svetu (mi v Slo. smo zgleda še zadaj) in pomeni ravno to. Uporablja se tudi pri đankijih, ki nimajo denarja za kvalitetno drogo in potem nekaj miksajo iz lekarn itd. V glavnem poceni droga.
Sicer pa, malo se internacionaliziraj in ne prodajat tujih zavoženih zadev samo pri nas ali pa v južnih republikah. Razširi si obzorja.

Lp,Igor

Lp,igor


aha torej če se ne drogiram s poceni drogo potem ne morem vedet kaj je opičji obraz ...  nevem zakaj bi to sploh hotu vedet Smiley

vidiš srečo na obrazu ki ni pristna - aha to pa razumem --. nekdo igra čustvo ... in mi temu rečemo da oseba ni kongruentna, da ni skladna njegova neverbalna komunikacija v primerjavi z verbalno komunikacijo...

ne razumem pa kako lahko ti vidiš osebo prek foruma?  Smiley
ena izmed opcij je poceni sintetična  droga  Grin
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: brezplacni coaching
Reply #49 - 24.04.2010 at 15:09:55
 
Alojz in Sandib wrote on 24.04.2010 at 14:54:08:
ZMOTA-ČLOVEK TI NIČ NE RAZUMEŠ-NAJVEČJE JE ISTI VESOLJNI SAMOIZRAZ kot v NAJMANŠEMU in OBRATNO.Potuješ lahko v sebi in raziskuješ svet- isto v sebi.Na domačem pragu lahko sedi večja modrost- kot na tujem. Wink


ne razumem
NAJVEČJE JE ISTI VESOLJNI SAMOIZRAZ kot v NAJMANŠEMU in OBRATNO.

aje to tko kot  mikrokozmos in makrokozmos...
mikrozmos so atomi medtem ko makrokozmos pa je vesolje
*******************************************************
razumem
Potuješ lahko v sebi in raziskuješ svet- isto v sebi.Na domačem pragu lahko sedi večja modrost- kot na tujem
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: brezplacni coaching
Reply #50 - 24.04.2010 at 15:16:21
 
Magla wrote on 24.04.2010 at 15:06:23:
Quote:
Bolj natančno pogledaš, pomeni, da vidiš. Da ne gledaš skozi osebo, ampak tudi v njo. Monkey face se pokaže na osebi, ki živi v nekem jalovem prepričanju in v to zmoto želi prepričati tudi druge. Vidiš to srečo na obrazu, ki ni pristna. Opičji obraz je le prispodobna za opico. Je pa sicer ta vzdevek znan po svetu (mi v Slo. smo zgleda še zadaj) in pomeni ravno to. Uporablja se tudi pri đankijih, ki nimajo denarja za kvalitetno drogo in potem nekaj miksajo iz lekarn itd. V glavnem poceni droga.
Sicer pa, malo se internacionaliziraj in ne prodajat tujih zavoženih zadev samo pri nas ali pa v južnih republikah. Razširi si obzorja.

Lp,Igor

Lp,igor


aha torej če se ne drogiram s poceni drogo potem ne morem vedet kaj je opičji obraz ...  nevem zakaj bi to sploh hotu vedet Smiley

vidiš srečo na obrazu ki ni pristna - aha to pa razumem --. nekdo igra čustvo ... in mi temu rečemo da oseba ni kongruentna, da ni skladna njegova neverbalna komunikacija v primerjavi z verbalno komunikacijo...

ne razumem pa kako lahko ti vidiš osebo prek foruma?  Smiley
ena izmed opcij je poceni sintetična  droga  Grin

Si res tako neumen ali si se tudi tega naučil na kakšnem treningu ali specialni šoli. Prav ti konzumatorji poceni droge (tudi takih kovčingov) ne vidijo svojega obraza in ko ga vidijo pri drugih ga ne prepoznajo. To je vsa zadeva okrog tega Monkey obraza. Ta obraz je tipični proizvod današnje civilizacije, današnje prodajanje besede sreča.
S takšnim obračanjem besed in brezveznimi, primitivninmi razlagami si boš tudi sam nadel to besedno zvezo. Vendar tega obraza na sebi ne boš prepoznal, prav tako ne na drugih, ker si v prepričanju. To je ta samohipnoza.
Verjetno nekoč boš spoznal, samo boš moral malo razširiti svoja obzorja, svojo ozko zavest, ki sanja o nekem uspehu in je pokrita z željami, ki so brezvezne.

Sicer pa raje se pojdi pripravljat na piknik. Izgleda je to tvoj največji domet.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: brezplacni coaching
Reply #51 - 24.04.2010 at 15:16:59
 
Magla wrote on 24.04.2010 at 15:09:55:
Alojz in Sandib wrote on 24.04.2010 at 14:54:08:
ZMOTA-ČLOVEK TI NIČ NE RAZUMEŠ-NAJVEČJE JE ISTI VESOLJNI SAMOIZRAZ kot v NAJMANŠEMU in OBRATNO.Potuješ lahko v sebi in raziskuješ svet- isto v sebi.Na domačem pragu lahko sedi večja modrost- kot na tujem. Wink


ne razumem
NAJVEČJE JE ISTI VESOLJNI SAMOIZRAZ kot v NAJMANŠEMU in OBRATNO.

aje to tko kot  mikrokozmos in makrokozmos...
mikrozmos so atomi medtem ko makrokozmos pa je vesolje
*******************************************************
razumem
Potuješ lahko v sebi in raziskuješ svet- isto v sebi.Na domačem pragu lahko sedi večja modrost- kot na tujem


Ja in kaj si mi sedaj povedal??? Nič!! Dejstvo je da braniš svojo ego življenjsko integriteto in svojo zmotno življenjsko opcijo,ki se je sam niti ne zavedaš! Zakaj? Zato ker misliš,da je tvoja kvazi vsevednost zgolj tvoja osebna zasluga.Dejstvo je da ne razumeš vesoljnih ciklov,ki se samodogajajo v tebi in v vsemu neodvisno od tvojega dobrega ego mnenja o sebi.To je vesoljni samoparadoks izražen v človeku-danes,ker je človek vesoljno nezlit v samo vesoljno enost,ampakn sebe vidi kot neodvisno živo pojavnost.Razumeš magla-ne poznaš zadev in jih ne razumeš-žal sam nič kriv.Zato ne obsojaj in ne brani se kot ranjen lev-se ne poznaš to sprejmi najprej v sebi!! Smiley Cheesy
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: brezplacni coaching
Reply #52 - 24.04.2010 at 15:35:00
 
Quote:
Si res tako neumen ali si se tudi tega naučil na kakšnem treningu ali specialni šoli. Prav ti konzumatorji poceni droge (tudi takih kovčingov) ne vidijo svojega obraza in ko ga vidijo pri drugih ga ne prepoznajo. To je vsa zadeva okrog tega Monkey obraza. Ta obraz je tipični proizvod današnje civilizacije, današnje prodajanje besede sreča.
S takšnim obračanjem besed in brezveznimi, primitivninmi razlagami si boš tudi sam nadel to besedno zvezo. Vendar tega obraza na sebi ne boš prepoznal, prav tako ne na drugih, ker si v prepričanju. To je ta samohipnoza.
Verjetno nekoč boš spoznal, samo boš moral malo razširiti svoja obzorja, svojo ozko zavest, ki sanja o nekem uspehu in je pokrita z željami, ki so brezvezne.

Sicer pa raje se pojdi pripravljat na piknik. Izgleda je to tvoj največji domet.

Lp,Igor



če sem neumen - glede na vse napisane poste  je to zelo neumno vprašanje.

za temi besedami ki si jih napisal pa ni veliko sreče Smiley
učenje traja celo življenje in življenje je najboljša šola...

zdej pa ena kratka šola glede dostopanja do čustev

- dostopanje do spominov ki so polni željenega stanja
- potenciranje občutkov , čustev s podmodalnostmi
- ko imaš močno, čisto stanje... ga sidraš z VAK

če boš to treniral  3 mesce vsak dan po 15 minut - boš imel dostop do željenega čustva kadarkoli in ti nikoli ne bo potrebno imeti monkey face ever
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: brezplacni coaching
Reply #53 - 24.04.2010 at 15:48:45
 
Alojz in Sandib wrote on 24.04.2010 at 15:16:59:
Ja in kaj si mi sedaj povedal??? Nič!! Dejstvo je da braniš svojo ego življenjsko integriteto in svojo zmotno življenjsko opcijo,ki se je sam niti ne zavedaš! Zakaj? Zato ker misliš,da je tvoja kvazi vsevednost zgolj tvoja osebna zasluga.Dejstvo je da ne razumeš vesoljnih ciklov,ki se samodogajajo v tebi in v vsemu neodvisno od tvojega dobrega ego mnenja o sebi.To je vesoljni samoparadoks izražen v človeku-danes,ker je človek vesoljno nezlit v samo vesoljno enost,ampakn sebe vidi kot neodvisno živo pojavnost.Razumeš magla-ne poznaš zadev in jih ne razumeš-žal sam nič kriv.Zato ne obsojaj in ne brani se kot ranjen lev-se ne poznaš to sprejmi najprej v sebi!! Smiley Cheesy


povedal sem vse...
da nekaj razumem in da nekaj še ne razumem in da so stvari ki me ne zanimajo in ni potrebe da bi bili vsi strokovjaki iz vede ki je tebi v veselje...

ko bom potreboval vedenje o 1400000000000000000 letnih ciklih bom tebe vprašal, ker si več kot veredostojen zato... medtem ko bo nekdo želel nekaj doseči v življenju ali izboljšati... potem sem prepričan da je to moj vrtiček

moja vseevednost se nanaša na majhen vrtiček ki mu rečem coaching... medtem ko tudi tu sem hvaležen za vse znanje v obliki knjig, video, učiteljev, znanstvenikov in prednikov... ter neomejeno izumov s pomočjo lahko živim precej bolje kot bi brez njih...

glede teh vesoljnih ciklov ne vem skoraj nič... razen tega kar sem izvedel od tebe...   delam pospešeno na razvijanju tretjega očesa in jačanju imunskega sistema
namreč sprejel sem idejo da mi je čas na zemlji v skrajni užitek in zato bom telo ohranjal v zdravem duhu in miru... itak pa da se zavedam da smo več kot samo fizično telo kot tudi da nam izkušnja v telesu omogoča svobodo....

ranjen lev
pomojem se igramo mačko in miši... vi ste miši Smiley...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: brezplacni coaching
Reply #54 - 24.04.2010 at 15:50:47
 
Quote:
Magla wrote on 24.04.2010 at 14:51:57:
Quote:
Alojz, ko bolj natančno pogledaš te ljudi, ki se s tem bavijo, boš videl ta "monkey face" (opičji obraz). So kot drogiranci z umetno-sintetično drogo.

Lp,Igor


kaj pomeni bolj natančno pogledaš
po čem sklepaš da imajo opičji obraz, a to zato ker smo ljudje opice...Smiley
kak so lahko uspešni posamezniki, ki jih praktično vsi kadroviki in direktorji snubijo da naj bi delali za njih lahko kot drogiranci z xy drogo...
kakšna droga je to... kakšne učinke povzroča?

Bolj natančno pogledaš, pomeni, da vidiš. Da ne gledaš skozi osebo, ampak tudi v njo. Monkey face se pokaže na osebi, ki živi v nekem jalovem prepričanju in v to zmoto želi prepričati tudi druge. Vidiš to srečo na obrazu, ki ni pristna. Opičji obraz je le prispodobna za opico. Je pa sicer ta vzdevek znan po svetu (mi v Slo. smo zgleda še zadaj) in pomeni ravno to. Uporablja se tudi pri đankijih, ki nimajo denarja za kvalitetno drogo in potem nekaj miksajo iz lekarn itd. V glavnem poceni droga.
Sicer pa, malo se internacionaliziraj in ne prodajat tujih zavoženih zadev samo pri nas ali pa v južnih republikah. Razširi si obzorja.

Lp,Igor

Lp,igor


Magla??????????????????

Daj ti meni predstavi enotno vesoljno elementarno in življenjsko večno-sedanjo samozakonitost?
Daj ti meni in vsem ljudem ponudi novo življenjsko paradigmo?
Daj ti meni razkri skrivnost večnega življenja?
Daj mi razloži kako naj živim pomirjen sam s seboj in v sozvočju s celim svetom,brez mojih ego ambicij,da bi se kakorkoli življenjsko poviševal in čakal na neko nagrado za svoje življenjsko delovanje??? Tvoj kovčing mi tega ne omogoča po mojem razumevanju zadev.Titud ti je lepo zadevo prezentiral!! Kaj hočeš ti meni dokazati? Če pa jaz ne vidim v tebi samemu nekih nujnih življenjskih spoznanj,ki omogočajo praktične rešitve te celotne zemeljske življenjske bede in teme,ki ji vlada? Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: brezplacni coaching
Reply #55 - 24.04.2010 at 16:48:40
 
Magla wrote on 24.04.2010 at 15:35:00:
Quote:
Si res tako neumen ali si se tudi tega naučil na kakšnem treningu ali specialni šoli. Prav ti konzumatorji poceni droge (tudi takih kovčingov) ne vidijo svojega obraza in ko ga vidijo pri drugih ga ne prepoznajo. To je vsa zadeva okrog tega Monkey obraza. Ta obraz je tipični proizvod današnje civilizacije, današnje prodajanje besede sreča.
S takšnim obračanjem besed in brezveznimi, primitivninmi razlagami si boš tudi sam nadel to besedno zvezo. Vendar tega obraza na sebi ne boš prepoznal, prav tako ne na drugih, ker si v prepričanju. To je ta samohipnoza.
Verjetno nekoč boš spoznal, samo boš moral malo razširiti svoja obzorja, svojo ozko zavest, ki sanja o nekem uspehu in je pokrita z željami, ki so brezvezne.

Sicer pa raje se pojdi pripravljat na piknik. Izgleda je to tvoj največji domet.

Lp,Igor



če sem neumen - glede na vse napisane poste  je to zelo neumno vprašanje.

za temi besedami ki si jih napisal pa ni veliko sreče Smiley
učenje traja celo življenje in življenje je najboljša šola...

zdej pa ena kratka šola glede dostopanja do čustev

- dostopanje do spominov ki so polni željenega stanja
- potenciranje občutkov , čustev s podmodalnostmi
- ko imaš močno, čisto stanje... ga sidraš z VAK

če boš to treniral  3 mesce vsak dan po 15 minut - boš imel dostop do željenega čustva kadarkoli in ti nikoli ne bo potrebno imeti monkey face ever

Malo se skuliraj in razmisli, kaj pišeš. Razpredaš o čustvih in bi rad nekaj učil, s tem, da ne ne veš niti to kaj govoriš. Uporabljaš besede, ki se ti zdijo popularne in mogočne, kot so; čustva, šola, učenje, disciplina (15 min., 3 mesece).
Preveč kažeš svoj Monkey face (se razbere) in preveč prepričuješ, kako srečen si z njim. S tem obrazom je lahko srečna samo opica, to si zapomni. Ne je posnemat.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: brezplacni coaching
Reply #56 - 24.04.2010 at 19:09:35
 
Quote:
Malo se skuliraj in razmisli, kaj pišeš. Razpredaš o čustvih in bi rad nekaj učil, s tem, da ne ne veš niti to kaj govoriš. Uporabljaš besede, ki se ti zdijo popularne in mogočne, kot so; čustva, šola, učenje, disciplina (15 min., 3 mesece).
Preveč kažeš svoj Monkey face (se razbere) in preveč prepričuješ, kako srečen si z njim. S tem obrazom je lahko srečna samo opica, to si zapomni. Ne je posnemat.

Lp,Igor


... ne se bat... ne bom te posnemal ... bi pa rad imel tvojo  sposobnost, da lahko vidim ljudi prek napisane besede na enem forumu...

ooo pa še kako vem kako se dostopa do pravih čustev... v treh vrsticah sem ti dal odlično izhodišče, če seveda razumeš
- kaj pomeni  vakog,
- kaj pomeni  podmodalnost
- če se lahko spomneš dobrih spominov za izbrani čut...

vse to sem pripravljen demonstrirat - imam pisarno v lj v juniju pa bom imel tudi predavanje v manjši predavalnici društva NLP Slovenija

Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: brezplacni coaching
Reply #57 - 24.04.2010 at 19:15:52
 
Alojz in Sandib wrote on 24.04.2010 at 15:50:47:
Magla??????????????????

Daj ti meni predstavi enotno vesoljno elementarno in življenjsko večno-sedanjo samozakonitost?
Daj ti meni in vsem ljudem ponudi novo življenjsko paradigmo?
Daj ti meni razkri skrivnost večnega življenja?
Daj mi razloži kako naj živim pomirjen sam s seboj in v sozvočju s celim svetom,brez mojih ego ambicij,da bi se kakorkoli življenjsko poviševal in čakal na neko nagrado za svoje življenjsko delovanje??? Tvoj kovčing mi tega ne omogoča po mojem razumevanju zadev.Titud ti je lepo zadevo prezentiral!! Kaj hočeš ti meni dokazati? Če pa jaz ne vidim v tebi samemu nekih nujnih življenjskih spoznanj,ki omogočajo praktične rešitve te celotne zemeljske življenjske bede in teme,ki ji vlada? Wink Wink


alojz .................................
nisem guru
nisem razsvetljen
sem samo fant, ki raziskuje lingvistiko in njeno povezavo z nevro sistemom, raziskujem programe znotraj ljudi, ki so odlični, dobri, vrhunski, včasih pa so že malo zastareli...

in prav zato glede pomirjenosti ...
lahko pomagam a je forum žal preokoren način komuniciranja... in ne glede  na izkušnje v  tel. komunikaciji se zavedam pomena neverbalne komunikacije in zato če je možno predlagam pogovor  v živo...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: brezplacni coaching
Reply #58 - 24.04.2010 at 19:29:21
 
Magla wrote on 24.04.2010 at 19:15:52:
Alojz in Sandib wrote on 24.04.2010 at 15:50:47:
Magla??????????????????

Daj ti meni predstavi enotno vesoljno elementarno in življenjsko večno-sedanjo samozakonitost?
Daj ti meni in vsem ljudem ponudi novo življenjsko paradigmo?
Daj ti meni razkri skrivnost večnega življenja?
Daj mi razloži kako naj živim pomirjen sam s seboj in v sozvočju s celim svetom,brez mojih ego ambicij,da bi se kakorkoli življenjsko poviševal in čakal na neko nagrado za svoje življenjsko delovanje??? Tvoj kovčing mi tega ne omogoča po mojem razumevanju zadev.Titud ti je lepo zadevo prezentiral!! Kaj hočeš ti meni dokazati? Če pa jaz ne vidim v tebi samemu nekih nujnih življenjskih spoznanj,ki omogočajo praktične rešitve te celotne zemeljske življenjske bede in teme,ki ji vlada? Wink Wink


alojz .................................
nisem guru
nisem razsvetljen
sem samo fant, ki raziskuje lingvistiko in njeno povezavo z nevro sistemom, raziskujem programe znotraj ljudi, ki so odlični, dobri, vrhunski, včasih pa so že malo zastareli...

in prav zato glede pomirjenosti ...
lahko pomagam a je forum žal preokoren način komuniciranja... in ne glede  na izkušnje v  tel. komunikaciji se zavedam pomena neverbalne komunikacije in zato če je možno predlagam pogovor  v živo...


NO si dojel,da jaz tebe ne podcenjujem.Jaz ti želim odpreti več v tebi samemu.Osebno verjamem,da ti sam verjameš v svoje početje.
Sočasno pa  sam sebi ne zmoreš priznati,da to ni to,kar bi te resnično življenjsko izpolnilo in smopotrdilo. Titud je res dober rezimiral zadevo.
Ti počni kar želiš,samo vedi,da je ta kovčing kupljena igra lažne sreče- ne pa pot k vedenju in samospoznanju,ki te osvobaja neglede na življenjsko situacijo v kateri se nahajaš. To ti je Igor želel povedati.Se bomo srečali obljubim.Sedaj sem v neki fazi pomembnih življenjskih odločitev,ki naj bi mi omogočale pravo delovanje navzven širše. Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
loto
Ex Member




Re: brezplacni coaching
Reply #59 - 24.04.2010 at 21:13:21
 
Se strinjam z Alojzem ti delaj kar ti paše tvoja volja je imaš svobodo in izbiraš kot sam želiš. Verjamem da znaš in lahko pomagaš posameznikom pa hvalabogu da si uspešen v tem kar delaš js sn vesel da so takšni ljudje . Žal po drugi strani pa žalosten da ni vsa ta trud usmerjen v pomoč človeku,življenju - ta pojem lahko razumemo na več načinov dokaz je tu - mi ga ne razumemo isto.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5