Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 
(Read 52545 times)
murileon
YaBB Moderator
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #75 - 02.10.2009 at 00:05:30
 
radovedni soncek wrote on 01.10.2009 at 23:50:47:
murileon wrote on 01.10.2009 at 23:44:15:
Mogoče bi pa bilo treba združiti pozitivne lastnosti prve in druge ženske. Prva je bila aktivna, a neugodna, vsajala se je v tebe. Ta prva je za okolico neprijetna in zoprna. Druga pa fajna, a pasivna. Združiti to, da si aktiven in prijeten hkrati. Če pogledaš malo poste na tvojem topicu lahko vidiš, da si nekatere osebe čisto ziritiral. To je ta tvoja lastnost teženja in zlovoljnosti, ki predvsem ženske zelo odbija..... (poglej odzive žensk na topicu).



Mhm,.. ja to vem,.. znam bit zelo težek,.... do tega sem prisel pred dvema letoma, in nekako sem prsiel do tega da sem tak zato ker bi nekaj rad na hitrco povedal kar se ne strinjam,.... pol pa zgleda k da se pizdim,....

No sej pokušal sem pol ko sem bil v druzbi biti miren pa umirjeno povedati moje mnenje o stvari katera je bila na mizi,.. tako da ne bi izpaedl k en butelj,..
sam sem pol z casoma sklenil da vedno ko mi kaj ni vsec,.. da preprosto zaprem usta,.. vsaj tok časa dokler me kdo ne prasa osebno ali konfronitra,..

Čeprov mi je koelga reku, de delujem nenako odsotno,... včasih v pogovih tako de zleda da tudi ta tkatiak ni ravno vredu.

Zenske na forumu imajo vtis o meni zgresen ozirma zelo slab ker pac sme vleiko cez pucne govoril to je za rpicakovati, sam jemljem to kot izziv da si upam enki pvoedati,.. je pa res, da azrdi tega mi je verjento marsiaktera jeb..... vs epo spisku,... ozirma resno repišljevala ce sme resen al smamoten,..

sje vme te reci


Kako z ženskami, je spet neka svoja umetnost. Jaz se šele učim. Že kakih 30 let  Grin. Za njih je pozornost in prijaznost na prvem mestu. Lahko imaš ne vem kako prav, ampak če ne boš prijazen z njimi in pozoren do njih, fašeš hlad. Pol je pač stvar odločitve, do katere ti je kaj, kateri se splača dajati energijo za pozornost in prijaznost.... To so neke moje skromne izkušnje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
murileon
YaBB Moderator
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #76 - 02.10.2009 at 00:11:13
 
radovedni soncek wrote on 02.10.2009 at 00:03:45:
murileon wrote on 01.10.2009 at 23:56:02:
radovedni soncek wrote on 01.10.2009 at 23:50:47:
murileon wrote on 01.10.2009 at 23:44:15:
Mogoče bi pa bilo treba združiti pozitivne lastnosti prve in druge ženske. Prva je bila aktivna, a neugodna, vsajala se je v tebe. Ta prva je za okolico neprijetna in zoprna. Druga pa fajna, a pasivna. Združiti to, da si aktiven in prijeten hkrati. Če pogledaš malo poste na tvojem topicu lahko vidiš, da si nekatere osebe čisto ziritiral. To je ta tvoja lastnost teženja in zlovoljnosti, ki predvsem ženske zelo odbija..... (poglej odzive žensk na topicu).



Mhm,.. ja to vem,.. znam bit zelo težek,.... do tega sme rpisel pred dvema letoma, in nekakos me rpsiel do tega da sem tak azto ker bi nekaj rad na hitrco pvoedal kar se ne strinjam,.... polap zgeda k da se pizdim,....

No sej pokušal sme pol ko sem bil v druzbi biti miren pa umriejno pvoedati mojemnenej o stvri aktera ej bial na mizi,.. tako da en bi izapedl kr en butelj,..
sam sme pol z caoma sklenil da vedno ko mi kaj ni vsec,.. da pareprosto zaprem usta,.. vsaj tok casa dokelr me kdo ne prasa sobno ali konfronitra,..

čeprov mi je koelga reku dva dni nazaj em,.. de sem cuden,.. hja se rece moaj taktiak da sme tiho ko neki mi ne pase,... ne deluje,..

tkao da sme s esedaj odlocim da bom vseneo polusal pogovr kar mi ne pase pa se dlal k da me zanima,.. ceprov mi gre poanvaid na bruhanje,.


Hja, treba se je brusiti in trenirati,....sanje ti lahko pokažejo marsikatero napako, ker znajo čudovito karikirati. Nobena stvar ni izvedljiva čez noč. Marsikdaj je zelo težko sprejeti kako kritiko na svoj račun, ampak jebiga, tako je. Včasih je potreben čas, da človek vidi, da je kritika na mestu. Še prej pa je mnenja, da se mu godi krivica Smiley. Vsi smo malo čudni Wink.



To si zanimivo povedal.

Hec je v tem,.. de jaz mogoče nisem znal sanj geldati na ta način. Mislim,.. akr ap se tiče mojih napak, hja, priznam da jih imam,.. smao po pravici pvoedano,.. akr je zelo cudno, nikoli nsim srejemas kritik od ljudi k jih nism spoštoval, ker sem smatral kot njihovo pravokativno vedenje se vtiakti v moj bit azrdi njihvih lasntih interesov.

Mampa polno napak,... ene boljd ruge manj trdovratne,...

sam ta drek mores sam skidat stran nekdo ti lohak sma pokaze kup gnoja,. lopato apsam nosis
....



Vidiš, napisal si "ker sem smatral kot njihovo pravokativno vedenje se vtiakti v moj bit azrdi njihvih lasntih interesov". To govorijo sanje o kačah. To kar smatraš za provokativno vedenje, preveč doživljaš kot napad nase. Mogoče snamen provokacij sploh ni napad nate, ampak samo na tvoja stališča, ki pa niso nujno prava. Sam si priznal, da imaš tudi napake. Trebe je razlikovati med tabo in stališči. Stališča so nekaj, kar se lahko spreminja, nekaj, kar je samo nečemu namenjeno, zato ni nobene katastrofe, če kdo to napade. Če nekdo napade stališče, ti da možnost, da o stališču ponovno razmisliš in je na nek način celo tebi v korist. Ker stvari so vedno tako kompleksne in relativne, da so zacementirana stališča po navadi malo smešna ali pa vsaj rigidna. Ženske znajo biti pri stališčih precej rigidne. Imajo pa ženske nekatere druge lastnosti boljše od moških. Ženske in moški smo dva različna svetova, ki se dopolnjeta in skupaj tvorita neko boljšo celoto. To sicer zveni kot neko leporečje, ampak mislim, da je tako nekako.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #77 - 02.10.2009 at 01:13:02
 
radovedni soncek wrote on 01.10.2009 at 22:27:41:
Seen odlomek od danes,..

To ej vedno bolj freeky,...

No sem bil ob bazenu iin lepo sonček sije pa vse cool,  itd,..

Pol ap prideta dve punce mimo in se neki ritata okol bazena in sta šla na drugi konec bazena se uležt. Huh

No pol sem jaz zaspal Roll Eyes, ko se zbudim, pa vidim lepo mojega kolega k je lezal ob men na moji strani kako se neki objema pa kaci z eno od njih. No jaz sem ratal lačen ap sme šel na drugo stran, ga prašat,... kdaj bomo šli jest. No in pol s eje ta "nejgova" edlal skoz neki pametno,... ja majke mi,... skoz je neki pametovala, (em,. pa ta moj kolega je bil kurbir k je sam pucne varal), bolj sem se je tel losat pa bi prjazen pa s ene zapletat da ne bi zacel uen moje zgodbe k jo vsi veste,... bolj je težila,... . Men pa je slo zraven smao po glavi una druga k je lezala z tako kjut rito tam na lezalniku,... . Prav psihotično,... po eni strani mi je ena morila druga pa zanimala, po drugi strani bi eni povedal kaj ji gre,... uni drugi pa  Roll Eyes Roll Eyessej veste,... po tretji strani pa uni ni sme smel povedati kaj ji gre ker vem de si azsluzi takega tipa k je koelg ak je tkao pametna, do une druge pa nisme smel kar tako it,. pa jo ogovorit.

No tole me je driblalo neki casa,.. pol ap sem s ezbudil ves zadet s enekje v b stanju,.. in sle na wc,..

Se 10 minut mi ej toel hodilo po glavi,..

ok ma kdo kaj pojma ,... sam ne mi rect da je neki okol punc k pomoej to en drzi.

lp


Je povezano s puncami Radovedni

Voda v sanjah odraža tvoja čustva, punci gresta na drugi konec bazena in prijatelj takoj stopi v akcijo. Ti pristopiš zaradi lakote, a v tem primeru te daje lakota za punco.
Prva punca je tipični tip punc, ki se lepijo na tvojega prijatelja, oziroma on na njih. Podobno s podobnim. Ni ti všeč ne prijatelj in njegov odnos do punc ( kurbir ) niti tip punc, ki se haklja nanj.

Tebi je všeč, druga punca, mirna a ne znaš ali ne upaš vzpostaviti stika, pogovora.

Ovira te tudi prva punca, ker se preveč ubadaš z njo in prijateljem, posvečaš jima preveč pozornosti, po nepotrebnem,  tisto kar te res zanima pa ti uhaja.

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
murileon
YaBB Moderator
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #78 - 02.10.2009 at 07:21:22
 
Sanje sicer res uporabljajo objektivne simbole, ki si jih sposodijo iz stvarnosti, ampak je njihova vsebina po navadi bolj duhovne narave in zato tudi večplastna. Šele, ko človek iz sanj potegne kako sporočilo, je potem na podlagi novega uvida sposoben spremeniti tudi kaj v stvarnosti. Težav s puncami se Radovedni Sonček očitno zaveda. Ni mu pa jasno, zakaj se to dogaja. Glede na njegove miselne sposobnosti se izraža očitna potreba, da pride do kakih uvidov.
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #79 - 02.10.2009 at 10:37:02
 
Quote:
radovedni soncek wrote on 01.10.2009 at 22:27:41:
Seen odlomek od danes,..

To ej vedno bolj freeky,...

No sem bil ob bazenu iin lepo sonček sije pa vse cool,  itd,..

Pol ap prideta dve punce mimo in se neki ritata okol bazena in sta šla na drugi konec bazena se uležt. Huh

No pol sem jaz zaspal Roll Eyes, ko se zbudim, pa vidim lepo mojega kolega k je lezal ob men na moji strani kako se neki objema pa kaci z eno od njih. No jaz sem ratal lačen ap sme šel na drugo stran, ga prašat,... kdaj bomo šli jest. No in pol s eje ta "nejgova" edlal skoz neki pametno,... ja majke mi,... skoz je neki pametovala, (em,. pa ta moj kolega je bil kurbir k je sam pucne varal), bolj sem se je tel losat pa bi prjazen pa s ene zapletat da ne bi zacel uen moje zgodbe k jo vsi veste,... bolj je težila,... . Men pa je slo zraven smao po glavi una druga k je lezala z tako kjut rito tam na lezalniku,... . Prav psihotično,... po eni strani mi je ena morila druga pa zanimala, po drugi strani bi eni povedal kaj ji gre,... uni drugi pa  Roll Eyes Roll Eyessej veste,... po tretji strani pa uni ni sme smel povedati kaj ji gre ker vem de si azsluzi takega tipa k je koelg ak je tkao pametna, do une druge pa nisme smel kar tako it,. pa jo ogovorit.

No tole me je driblalo neki casa,.. pol ap sem s ezbudil ves zadet s enekje v b stanju,.. in sle na wc,..

Se 10 minut mi ej toel hodilo po glavi,..

ok ma kdo kaj pojma ,... sam ne mi rect da je neki okol punc k pomoej to en drzi.

lp


Je povezano s puncami Radovedni

Voda v sanjah odraža tvoja čustva, punci gresta na drugi konec bazena in prijatelj takoj stopi v akcijo. Ti pristopiš zaradi lakote, a v tem primeru te daje lakota za punco.
Prva punca je tipični tip punc, ki se lepijo na tvojega prijatelja, oziroma on na njih. Podobno s podobnim. Ni ti všeč ne prijatelj in njegov odnos do punc ( kurbir ) niti tip punc, ki se haklja nanj.

Tebi je všeč, druga punca, mirna a ne znaš ali ne upaš vzpostaviti stika, pogovora.

Ovira te tudi prva punca, ker se preveč ubadaš z njo in prijateljem, posvečaš jima preveč pozornosti, po nepotrebnem,  tisto kar te res zanima pa ti uhaja.

Lep pozdrav  Smiley



Hm,... mhm,.. to bo to,...

... sej poznaš občutek ko na cesti srečas neko zensko, dones sem eno fidel mi je kar dih zastal,... in še sedaj po parih urah in po večini se sprašujem, še par dni kasneje ali bi jo sploh lohak spoznal, če bi stopil do nje, in ji rkeu ce gre z mano na kofe,....

no, par takih podvigov sem naredu, in to sma zato k mi gre na zivce da s epol se cel teden sprujem, kaj bibilo itd,...

vzrok zakaj kar ne pridem tja pa prašam je pa zato ker sme rpevec direkten,.... mislim, sploh akr se tice naravo punc,.. mislim, predstavli si kako bi ti pogeldla ce ib bil punca, pa te en tip rpasa ce bi sle na kofe z  njim,... pomoje s epucne tega bojiijo,. sploh ap rensih vez se tudi bojijo,. kot opazam,...

NO,. pozans tak filing,..... ni problem it na kofe,.. pa s ement, problem ej v tem, ker tiste zenske k so ti vsec nikoli en bos ven povabil na kofe k ti ej rpevec nerodn,... vsaj pr meni ej toko pol ap se skiras o teh bedarijah in je to to,.. in poanvadi je fora sma v tem da ti je tok kjut, da si ves azdet se 5 minut pol,..

No,.. sej ne rečem, sem se z neki zenksami lahko cisto lepo pogovajral,... vse ni problem,. sam da sme pa isto zensko srecal nekje na kofetu z manop lai kaj taekga,... pa da mi pride zgori brez,... ja, ma ne vem,.. tuki pa zmrznem,... zacnem geldat levo pol desno,. pol tja kamro ne smes,.. po drugi strnai ap koj kurc,. kaj pa jih kaze Huh Huh Cool Grin Cool Cool

Pa prej nisme bil tak,... toel me je zacelo jebat zadnje tri leta,... pa psloh ne vem zakaj,... prej sme ppa lohak s emnil tudi z nago brez problema,...

ja ma ne vem kj je z mojo glavo,..

po eni strani s emi zdi de prehitro odrascam, po drugi se mi zdi da sme k en otrok k prbija take k bi mogel met razscicene ze zdavni po tretji strani ,. s emi ap zdi da mroem biti odrasel gede na to kako sem star itd,...

kaos cisti
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #80 - 02.10.2009 at 10:43:34
 
murileon wrote on 02.10.2009 at 00:11:13:
radovedni soncek wrote on 02.10.2009 at 00:03:45:
murileon wrote on 01.10.2009 at 23:56:02:
radovedni soncek wrote on 01.10.2009 at 23:50:47:
murileon wrote on 01.10.2009 at 23:44:15:
Mogoče bi pa bilo treba združiti pozitivne lastnosti prve in druge ženske. Prva je bila aktivna, a neugodna, vsajala se je v tebe. Ta prva je za okolico neprijetna in zoprna. Druga pa fajna, a pasivna. Združiti to, da si aktiven in prijeten hkrati. Če pogledaš malo poste na tvojem topicu lahko vidiš, da si nekatere osebe čisto ziritiral. To je ta tvoja lastnost teženja in zlovoljnosti, ki predvsem ženske zelo odbija..... (poglej odzive žensk na topicu).



Mhm,.. ja to vem,.. znam bit zelo težek,.... do tega sme rpisel pred dvema letoma, in nekakos me rpsiel do tega da sem tak azto ker bi nekaj rad na hitrco pvoedal kar se ne strinjam,.... polap zgeda k da se pizdim,....

No sej pokušal sme pol ko sem bil v druzbi biti miren pa umriejno pvoedati mojemnenej o stvri aktera ej bial na mizi,.. tako da en bi izapedl kr en butelj,..
sam sme pol z caoma sklenil da vedno ko mi kaj ni vsec,.. da pareprosto zaprem usta,.. vsaj tok casa dokelr me kdo ne prasa sobno ali konfronitra,..

čeprov mi je koelga reku dva dni nazaj em,.. de sem cuden,.. hja se rece moaj taktiak da sme tiho ko neki mi ne pase,... ne deluje,..

tkao da sme s esedaj odlocim da bom vseneo polusal pogovr kar mi ne pase pa se dlal k da me zanima,.. ceprov mi gre poanvaid na bruhanje,.


Hja, treba se je brusiti in trenirati,....sanje ti lahko pokažejo marsikatero napako, ker znajo čudovito karikirati. Nobena stvar ni izvedljiva čez noč. Marsikdaj je zelo težko sprejeti kako kritiko na svoj račun, ampak jebiga, tako je. Včasih je potreben čas, da človek vidi, da je kritika na mestu. Še prej pa je mnenja, da se mu godi krivica Smiley. Vsi smo malo čudni Wink.



To si zanimivo povedal.

Hec je v tem,.. de jaz mogoče nisem znal sanj geldati na ta način. Mislim,.. akr ap se tiče mojih napak, hja, priznam da jih imam,.. smao po pravici pvoedano,.. akr je zelo cudno, nikoli nsim srejemas kritik od ljudi k jih nism spoštoval, ker sem smatral kot njihovo pravokativno vedenje se vtiakti v moj bit azrdi njihvih lasntih interesov.

Mampa polno napak,... ene boljd ruge manj trdovratne,...

sam ta drek mores sam skidat stran nekdo ti lohak sma pokaze kup gnoja,. lopato apsam nosis
....



Vidiš, napisal si "ker sem smatral kot njihovo pravokativno vedenje se vtiakti v moj bit azrdi njihvih lasntih interesov". To govorijo sanje o kačah. To kar smatraš za provokativno vedenje, preveč doživljaš kot napad nase. Mogoče snamen provokacij sploh ni napad nate, ampak samo na tvoja stališča, ki pa niso nujno prava. Sam si priznal, da imaš tudi napake. Trebe je razlikovati med tabo in stališči. Stališča so nekaj, kar se lahko spreminja, nekaj, kar je samo nečemu namenjeno, zato ni nobene katastrofe, če kdo to napade. Če nekdo napade stališče, ti da možnost, da o stališču ponovno razmisliš in je na nek način celo tebi v korist. Ker stvari so vedno tako kompleksne in relativne, da so zacementirana stališča po navadi malo smešna ali pa vsaj rigidna. Ženske znajo biti pri stališčih precej rigidne. Imajo pa ženske nekatere druge lastnosti boljše od moških. Ženske in moški smo dva različna svetova, ki se dopolnjeta in skupaj tvorita neko boljšo celoto. To sicer zveni kot neko leporečje, ampak mislim, da je tako nekako.


Hm,.. to mi je en razalgal lansko leto,.. da nikoli ne smes nikomur nic rect hudega azaj, dokelr napada toaj mnenja ko ap se spusit na osbno raven,.. pol ap ga lohak zmeljes tuki ap ni ovir in pravil,..

No, sej ne da bi mel kaj prto komu,.. samo tele zenske mislim,. ti,. sje ne recem da niso ok,. sam a ves,. bo treba eno tkao dobit nek,. sploh pa je problm v tem,. vsaj kot jaz opazam in to mi je ful motece z moje strani.

Če grem nekam pa zacnem se ment ap to, in je oan zainteresirana,.. in pol vse tece pa s ezacnem jaz sprsevati,.. hm,. pismo ne bos spet enonocne izmene delal,.. pol ap mam izbiro, ali nakaldam pa nabijam itd,.. ali pa pokusma zvest kaj vec o njej in io njenih namnih,... in pol zadane drek ventilator,.... ce igram spilo pol sej ves kaj s ezgodi,. hja,. ni nujno vse je ap dsot,.. ce pa isces visji pomen itd,.. neki resneg aitd,.. pol pa zacetni interes izine,.. in pol postane sma s epogvor na koncu apsi oplel,.. s emi zdi k da ko pokazes zenski da neki vec pricakuje sin da mas neki vec v glavi,. in da toj kurac ni kot aprkirno emsto na lsitek,.. ali azrezo na kopitu,.. pol ap si koj nezanimiv,.. mislim,.. ne vem dostirkat sme rkeu, ce bi zensk evzele lsit papirja pa si napsial ekaj hcoejo od tipa bi bilo drgac,.. ne pa da sam pinki ponki,. pol ap jamrajo ni ok tipovm...

Zej pa ne vem kj nj se recem,. no cudn je vsee skupi, nekako sem gruntal da bi kar sle na kak portal dal tsith 5 evrov za ne vem kaj,,. pa da te tam najsdejo, sam pomoje so tam vsi obupatni in se bolj tezej najdes kaj paemtenga,..

mislim,.. najbolj em pa fascinira kkao lohak zenske zapeljes,. brez velikih muk,.. sma par zakonvo upraobis pa lete k mueh na med,.. sam pol ap ne sme sprebirat,. ker ce zacnes pol bos videl de unaih pravi tam not ni mogoce pa se skriv akej kaka sma je prefarmbana,.td,.

mater knjigo bi mogl napisat

Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #81 - 02.10.2009 at 10:49:46
 
murileon wrote on 02.10.2009 at 07:21:22:
Sanje sicer res uporabljajo objektivne simbole, ki si jih sposodijo iz stvarnosti, ampak je njihova vsebina po navadi bolj duhovne narave in zato tudi večplastna. Šele, ko človek iz sanj potegne kako sporočilo, je potem na podlagi novega uvida sposoben spremeniti tudi kaj v stvarnosti. Težav s puncami se Radovedni Sonček očitno zaveda. Ni mu pa jasno, zakaj se to dogaja. Glede na njegove miselne sposobnosti se izraža očitna potreba, da pride do kakih uvidov.



Hm,...

NO, to ni res de ne vem zakaj mam probleme z puncami,...

Odgovor je simpel,..

1.) Znam bit zatežen včasih
2.) Preveč zahtevam od sebe (toko pravijo one)
3.) Nerodn mi je pecat punce k tega nikol nism počel tako direktno.
4.) Ne hodim ven,....
5.) Nočem bit suženj,... pač ko poakžes neki vec inteligence ne sam kurac,... mam koj probleme,. predvsem ekr nekako se ne smatram am za kos mesa,.....

no pa koamd mi ej nerodn ce iam pucna kake ,. veliko duso,.. prov otrocje,... pismo,. ap en vem zakaj,.. ja no,. ce kazejo pol nj s ene prituzujejo,. ker je fora koj k pogledas pol one vedo da majo and tabo neko navidezno moc,. in tega se azvedajo,. sam pr men je ap ravn kontra,. ce ze pogeldam,.. pa da me zaloti siona misli,.. aha sedaj pa je najebu,.. in misli da bom z mano lohak delal kot z cunjo,. poanvadi pa ratam se bolj zagrizeno neosvoljiv oziroma vidi da s ene bom dal priliamt na njen stas, de bo mogla s ekaj vec poakzat ce pa tega ne skapira pa odletim k knof od gat,..

majke mi,... toel mi ej zelo interesantno, kot enek vrste sprot,... de en povem, kaka je razliak ko rpides nekam ven spedenan ali pa navadno anrpavlen,. mislim,.. poelti sme se spedenal za v merkatro,... ja ma sej sme butsto gledal sam ,.. cela vrsta punc na kasi in zuni so me geldale,.. pa sploh nic takega nsim anredu sam eno srajco sme gor dal,. mislim,.. res ne vem kaj jim ni bilo jasno,... jaz sem jaz negede kaj nosim,. kar neki,..

sej rpavim najel bom en hdu avto pa s epsdenal pa sel ven,.. ce bi pomgalo sam pomoje bi dobil sam kes picohe,.... eh,. sej en ves kaj bi reku,.. ke spleh noces, une k so ok jih ne nadjes osten ti pa pol sam se dvoje vrst kr neki

grem
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #82 - 02.10.2009 at 13:37:05
 
Radovedni, preveč se sekiraš zaradi sanj. Še vedno sem mnenja, da si se zbudil zaradi navadne lakote, pa še scat si moral.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
murileon
YaBB Moderator
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #83 - 02.10.2009 at 22:16:35
 
Sonček, ti si malo na hece, a ne  Wink.
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #84 - 02.10.2009 at 22:24:26
 
murileon wrote on 02.10.2009 at 22:16:35:
Sonček, ti si malo na hece, a ne  Wink.



včasihs em az hece povečini pa ne,..

gelde česa mislsi da sme az hece,...

presneto,... tale lijfe je cisto drgac kot sem si mislil de je,..
kdo bi si mislil
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6