Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 
(Read 52584 times)
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #45 - 27.09.2009 at 11:10:53
 
Robi wrote on 27.09.2009 at 08:28:01:
Quote:
tocno to,..

grem v akcijo

za tri dni bom odhodil skozi vrata v park,....

Razmišljam, če bi bil na tvojem mestu...
Brez sodnega naloga me lastnik ne sme vržt na cesto...najemniki so z zakonom bolj zaščiteni, kot lastniki.
Bi počakal, dokler ne najdem kakšnega dela na terenu...pač bi delal cel dan, imel bi vsaj kje spati....


stanje:

1.) dogovor da bom ostal to leto noter
2.) denar ni problem lahko psotopoma palcam

na osnovi teh dveh dogovorov bom konfrontiral ko me rpidejo ven vrzut,..

ce ne bo slo,...

ok ne bo slo pol bom zavlaceval sam ne bom mogel ek rbo policijo pšoklicala in bo to to,..

problem je v tem,. de puna ima ze tkao veliko dkreka na glavi,.

nism priajvljen
na crno me ima
vlece denar
za 12 ljudi an crno je vlekla denar par let,.

ce jo hocem lohak jo sprvim iz hise v park jaz sam davcna samo sice sedaj k ni denrja da bodo komu kaj vzel ce ne drgac ji bodo felt prodal,..

da ne govorim da im za 5 let nepalcane davke od tega,. itd,...

picka ne ve kaj govori,.....

sej ni vazn,....

jaz prihajam nazaj in vedno boljs me agresiven,.. dovolj mi je da me vis pohojjao,..

toel bo pocl pa ce je to azdnaj rec k jo bom nareidl v sojem lijfu,..

tok bom ap ze potrpel da jo bom priajvil itd,...

da ne bi s epoklcial varuha za clvoekvoe pravice
kako kontrolo pogoejv v stanovanju z kontolo vode
in da slucjan ne dam preveriti ceno stnaovanja na obciti

tako jo lohak pofuram da bo samo tiho

1.) ce je prevlika najemnina mi jo more vrniti
2.) tozuim jo lohak ker oddaja tujop nepremicnino ne vme kak ej to mozno
3.)pol mi mre dati nazaj vso najemnino
4.)preverim kvaliteto vode tozba tuki tudi
5.) preverim clokove pravice zaraid obansanja to jo bo tudi stalo
6.) gorznje itd,.. vse pas ev zgornjo tocko,..

7.)davcna bo rpial na obisk,... palcat bo mogal davkje za nazaj kazen za vsako elto ins  eobresti za kazen in davke,....

ostal bo brez vsega,....

sam s ene zaveda,....

ni hujega kot intelgenten zragledan clvoek ki s eodloci da bti bo zagrenil lijfe,....

zakon je jasen

vem,.

sma nocem met probelmov z policijo,..

prial bo to vem ce ne grem v tem dnevu ven,. kaj lohak anredim en vem,. za odvetniak pa nimam $ sranje,...

ce se bo dalo akj toko zmnt ok ce s ene bo dalo po sodicih ne bom hodil,.. sam ji bom ap sprvil vskao institucijo na vrat,...

oprsotite gospa vec let sme toel rpenasal bil psoten se trudil toda nism ap jaz vas osbni tlacan da em boste lohak jebali v glavo,...

toko je,..

in v teh casih ljudje v urpavah iscejo kaksno kazen ste nareidli 5 elt nazaj da popucajo kazenske registre kaj sele da en prbije to akr sme jaz pveodla sedaj razmonitrali i bodo celo hiso ap rpedali da bo palcal kazni,...

sej rpavim,.. ze tri leta en s ejo bo lotil,.. in oko s ejo bo ne bo poti nazaj,... sam je ap to otko ce so ljuej ok pol se da vs ezemnt ce pa si en hianvski pozresni clvoek k smao hudo delas pa s ene da nic zemnt pol ap ljuej uzivjao ko dobi tka po rpstih,..

zanimivo mi je to de dejankso misli da ji bo ratal,. in da j bo odnesl aprotih rok od tega,..

c.c.c.c.c.c,..... proba naj,.. smao jaz s epa ne bom hecla z njo se bodo drugi k so az to an tem svetu da iscejo preiscejo kaznujejo glede na to da ni denja jo bodo sploh ogulili,......

pol ap nj te en zapiosli an crno pa da se ti azemri,. mhm,..

tlacani se dvigujejo sunkovito,.... raja se dviguje

upor se pripravlja

si morem vile kupit

hehe

hvala za nasvet
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #46 - 27.09.2009 at 11:20:09
 
Quote:
v bistvu, problem rata takrat ko ti vs da neki ni tkao kot vsi sotli pocno in vidis povod samo lazi,..

tuki je problem,...

To razumem, da rata problem.
Ampak to izhaja iz prepričanja, da ti veš, da bi moralo biti drugače.
Ne razumem pa tega, kako to tako 100% veš, da je res, v kar si prepričan ?
In zakaj tako močno verjameš v to, če pa imaš po drugi strani same probleme ?
Saj nismo ustvarjeni zato, da bi trpeli celi lajf.
Ljudje smo sebični. Se strinjam in kdor se ni sposoben prilagoditi temu svetu in taki realnosti, bo trpel.
Kruto, ampak resnično.
Quote:
ok ne bo slo pol bom zavlaceval sam ne bom mogel ek rbo policijo pšoklicala in bo to to,..

problem je v tem,. de puna ima ze tkao veliko dkreka na glavi,.

nism priajvljen
na crno me ima
vlece denar
za 12 ljudi an crno je vlekla denar par let,.

Če te ima na črno, potem dvomim, da bo poklicala policijo, saj lahko sama sebe spravi v drek.
Brez sodnega naloga, pa policija ne more nič.
Ker, če ni najemne pogodbe, bo ženska težko dokazala, da pobira najemnino..pa pravzaprav je niti ne bi smela, kot omenjaš, ker ne plača davkov...

Ženska pa lahko pride z dvema gorilama, ki te odneseta ven...lahko, ko tebe ni, vdre v vstanovanje, tvoje stvari zmeče ven in zamenja ključavnico...
Back to top
« Last Edit: 27.09.2009 at 12:42:38 by Robi »  
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #47 - 27.09.2009 at 11:24:08
 
Quote:
prial bo to vem ce ne grem v tem dnevu ven,. kaj lohak anredim en vem,. za odvetniak pa nimam $ sranje,...

Lahko zaprosiš za brezplačno pravno pomoč.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #48 - 27.09.2009 at 13:54:08
 
dj sam neki bi ti s prstam pokazala: klele si nasrou ceu post, kako boš zahrbtno, sovražno zjebu eno žensko s ktero sta zdj neki sodelovala, če še tko nepravno... pol boš pa pizdiu čez druge, po možnosti ženske, kakšne so one do tebe. a zastopš. da dokler drugemu jamo kopleš, sam vanjo padeš. in ne morš čakat, da se bojo drugi začel drugač obnašat do tebe. ti se morš do drugih začet drugač obnašat. to je TVOJA odločitev in to pomen USODO vzet v svoje roke.
ne pravm, da nimaš pravice se postavt zase, sevede se maš, sam dj probi pr tem ne uničt druzga človeka, sploh če ti je šla po svoje na roko(? ne štekam zgodbe), k pol boš pa še za to pokoro delu. poglej tapru, če si lahk med sabo pomagata kako, pa še pravno pošlihtata. al boš mogu še bl u podn, da boš to prpravlen? ti še ne teče dost u grlo al kaj?
ni samo tvoj lajf zjeban.. ljudje se obnašajo tko, k je zjeban tud njihov lajf. in je od vsazga posameznika odvisn, al bo navljub temu poskusu nardit neki dobrga za druge, al bo tekmovou dalje, kdo bo koga bl uniču.
ohhh

mislm valda ji nauš pustu, da hod po teb, sam ne zdj ti po njej hodt, k je pol sam prašanje časa, kdaj spet en pohod tebe.

pa velik uspeha!
Back to top
 
 
IP Logged
 
murileon
YaBB Moderator
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #49 - 27.09.2009 at 21:18:14
 
Glede na to, da se dogaja na zemlji in ti zmanjkuje prostora, domnevam, da gre za tvojo umeščenost med ljudmi. Kače te lahko ubijejo. Človeško agresivnost zgleda doživljaš kot napad na svojo bit. Mogoče gre za to, da sam sebe ne znaš vrednotiti kot vredno človeško bitje, zato te pripombe ali način govorjenja drugih ljudi hitro sesuje. Izhod si našel v zraku, verjetno v nekem fantazijskem svetu, kjer pa te tvoji aspekti, ki so nastali po principu ponotranjenja strupene okolice, tudi sesuvajo. Verjetno bo treba razčistiti s sabo, da si v redu, vreden življenja in da tudi drugi okoli tebe niso samo zlobne kače, ampak ljudje, ki se, tako kot ti, trudijo in iščejo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #50 - 27.09.2009 at 23:01:09
 
murileon wrote on 27.09.2009 at 21:18:14:
Glede na to, da se dogaja na zemlji in ti zmanjkuje prostora, domnevam, da gre za tvojo umeščenost med ljudmi. Kače te lahko ubijejo. Človeško agresivnost zgleda doživljaš kot napad na svojo bit. Mogoče gre za to, da sam sebe ne znaš vrednotiti kot vredno človeško bitje, zato te pripombe ali način govorjenja drugih ljudi hitro sesuje. Izhod si našel v zraku, verjetno v nekem fantazijskem svetu, kjer pa te tvoji aspekti, ki so nastali po principu ponotranjenja strupene okolice, tudi sesuvajo. Verjetno bo treba razčistiti s sabo, da si v redu, vreden življenja in da tudi drugi okoli tebe niso samo zlobne kače, ampak ljudje, ki se, tako kot ti, trudijo in iščejo.



To je res,.... o ljudeh imam zelo slabo mnenje. Sam vem, da sem vredu itd,... damo zakaj ce sme vedu ne dobim akr si zeli kar mi priapda oziram kar si zaluzim,.. ce sme vredu itd,...

zanivio si napisal,...
Back to top
 
 
IP Logged
 
murileon
YaBB Moderator
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #51 - 28.09.2009 at 12:26:16
 
radovedni soncek wrote on 27.09.2009 at 23:01:09:
murileon wrote on 27.09.2009 at 21:18:14:
Glede na to, da se dogaja na zemlji in ti zmanjkuje prostora, domnevam, da gre za tvojo umeščenost med ljudmi. Kače te lahko ubijejo. Človeško agresivnost zgleda doživljaš kot napad na svojo bit. Mogoče gre za to, da sam sebe ne znaš vrednotiti kot vredno človeško bitje, zato te pripombe ali način govorjenja drugih ljudi hitro sesuje. Izhod si našel v zraku, verjetno v nekem fantazijskem svetu, kjer pa te tvoji aspekti, ki so nastali po principu ponotranjenja strupene okolice, tudi sesuvajo. Verjetno bo treba razčistiti s sabo, da si v redu, vreden življenja in da tudi drugi okoli tebe niso samo zlobne kače, ampak ljudje, ki se, tako kot ti, trudijo in iščejo.



To je res,.... o ljudeh imam zelo slabo mnenje. Sam vem, da sem vredu itd,... damo zakaj ce sme vedu ne dobim akr si zeli kar mi priapda oziram kar si zaluzim,.. ce sme vredu itd,...

zanivio si napisal,...


Malo bom karikiral....

V redu je tudi tisti, ki mu npr. v tem našem času pripada štalca s kozo in vrtom, kljub temu, da sam misli, da mu pripada več.
Treba je upoštevati tudi dediščino, ki jo pokasiramo od naših prednikov. Nismo samo individumi. Imamo kolektivno in familijarno dediščino.
Back to top
 
 
IP Logged
 
murileon
YaBB Moderator
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #52 - 28.09.2009 at 12:40:41
 
By the way, malo sem bral o tvojih konkretnih problemih, ki si jih opisoval. Svetoval bi ti, da začneš spoštovati inštitucije, ki urejajo naše življenje. Če boš pristajal na dogovore, ki temeljijo na sivi ekonomiji, boš tudi sam na robu zakona in vedno te bo lahko kdo izsiljeval. Ljudje vedno v prvi vrsti skrbijo za svoje interese. Pravila igre so zelo kompleksna.....in od okolja do okolja različna. Mogoče se niti ne zavedaš, da v večjem okolju obstaja kup malih okolij, ki funkcionirajo vsaka drugače. mogoče moraš spremeniti okolje oziroma ljudi s katerimi si v stiku. Če se ti v vsakem okolju pojavlja enaka zgodba, potem pa odgovore poišči v kakih svojih načinih funkcioniranja, ki ne funkcionirajo in ki jih bo potrebno zamenjati. To so seveda procesi....
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #53 - 29.09.2009 at 13:48:11
 
Robi wrote on 27.09.2009 at 11:24:08:
Quote:
prial bo to vem ce ne grem v tem dnevu ven,. kaj lohak anredim en vem,. za odvetniak pa nimam $ sranje,...

Lahko zaprosiš za brezplačno pravno pomoč.




Hm,...

Veš, mama me ven ne bo vrgla, ker ve zakaj se gre, samo pomoje mene caka da povem hcerk kaj ji gre ker hcerka mame ne jebe pet psot prov sili jo v vse.

NImam zelej se toziti, nimam casa deanrja zvicev,.. so az to vledn institucije,...

one rpeidjo zacrtajo in je to toi


Pravno pomoc pa ne rabim,. ker ne mislim esat dreka,.. samo konfrontacija bo,..

ce bo enuspesna bom pa obvestil ljudi,. koenc kocnev me azden teden ze klicejo bivsi cimri k samo cakajo da grem ven,.. da bodo oni spusitli vse kar gre na hcerko,. tkao da mni ne bo treba,. vsak psobi jo bo priajvljal ,.

lol

men sploh ne bo treba sje jo bodo sli dost tepli
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #54 - 29.09.2009 at 13:53:44
 
Eva wrote on 27.09.2009 at 13:54:08:
dj sam neki bi ti s prstam pokazala: klele si nasrou ceu post, kako boš zahrbtno, sovražno zjebu eno žensko s ktero sta zdj neki sodelovala, če še tko nepravno... pol boš pa pizdiu čez druge, po možnosti ženske, kakšne so one do tebe. a zastopš. da dokler drugemu jamo kopleš, sam vanjo padeš. in ne morš čakat, da se bojo drugi začel drugač obnašat do tebe. ti se morš do drugih začet drugač obnašat. to je TVOJA odločitev in to pomen USODO vzet v svoje roke.
ne pravm, da nimaš pravice se postavt zase, sevede se maš, sam dj probi pr tem ne uničt druzga človeka, sploh če ti je šla po svoje na roko(? ne štekam zgodbe), k pol boš pa še za to pokoro delu. poglej tapru, če si lahk med sabo pomagata kako, pa še pravno pošlihtata. al boš mogu še bl u podn, da boš to prpravlen? ti še ne teče dost u grlo al kaj?
ni samo tvoj lajf zjeban.. ljudje se obnašajo tko, k je zjeban tud njihov lajf. in je od vsazga posameznika odvisn, al bo navljub temu poskusu nardit neki dobrga za druge, al bo tekmovou dalje, kdo bo koga bl uniču.
ohhh

mislm valda ji nauš pustu, da hod po teb, sam ne zdj ti po njej hodt, k je pol sam prašanje časa, kdaj spet en pohod tebe.

pa velik uspeha!



Eva,....

Jaz nikoli ne napadem,... dogovori so bili dani ze 4 mesece nazaj. Hci dela sranje med najemniki in mamo, in lansko leto jih je slo 10 stran. jaz apsme ostal k mi je vsec tuki. Samo toel ne bo slo. Hci pise kar ene lsitke pa me ven mece, sej to je ze delal dvakrat letos,.. sam ko rpdie do mame pol je pa konec k ne upa se dreti na mamo v prico mene. Mam s eje pa boji.

fora je v tem, da ni pogojev da ona mene vrze ven k hci ni nic, mama pa je lastnica. Je ap tako, mamis merkeu ze polleta nazaj kaj se dogaja za njnim hrbtom, in ona to dobo ve, hc jo hcoe dati v dom da bo lohak repdala vse akr mama ima ekr so pogodbe baej ze napisane,.. vsja apr let majo to ze v planu,... .. Vredu nj pokusi. Jaz bom sam dol sel do mame se sklical na to akr mi je rekla itd,.. . IN ce pac mama me vrze ven ok prov,.. bom sel. Ce ap em bo vrgla ven azradi hcekre k je hceka mesala drek,. pol pa nj prevzaem odgovornsot. Hci itakni nikejr na paprjih toda dela pa toliko vleiko rpoblmov se lastni mami da je noro. Lej jaz nic ne bom anredu, smao bivsi cimri bodo nareidli soje,.. k so sli lasnko elto ven,..

sej pravim,..
nj majo ko thocejo,..

samo ce je bilo men neki recenoi ne vme zakaj pol spminjajo pa kar en clvoek k ni alstnik neki muti kar v tri dni,..

Seveda mama se je boji in ne more ji nsrptotovati ker se dere hci nanjo ap take,... se mi kar msili,... samkurc ce ne mroe hcekre utisati da ji probeme dela nj ap sprjme vse odgovonosti.

Nisme jazkriv ce ni palcevala davkov,... koenc koncev jaz nimam nci proti nejan stvar,.. samo de bo pa men en hudo delal jaz ap bom mirne volej drzal tega pa s ene bom sel.

Ze tok prenasam 3 elta to hcerko k pride kr v sobo ap se ti azcen dret k da si en bik v stali k zbezla,..

Napadla ne bom,... samo roke bom dvignil,...... samo mislim da se bo dalo zmnt,... k mama sam rece de rabi deanr odakr ji je hci zemtala ven 10 podnajemnikov

Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #55 - 29.09.2009 at 14:05:45
 
murileon wrote on 28.09.2009 at 12:40:41:
By the way, malo sem bral o tvojih konkretnih problemih, ki si jih opisoval. Svetoval bi ti, da začneš spoštovati inštitucije, ki urejajo naše življenje. Če boš pristajal na dogovore, ki temeljijo na sivi ekonomiji, boš tudi sam na robu zakona in vedno te bo lahko kdo izsiljeval. Ljudje vedno v prvi vrsti skrbijo za svoje interese. Pravila igre so zelo kompleksna.....in od okolja do okolja različna. Mogoče se niti ne zavedaš, da v večjem okolju obstaja kup malih okolij, ki funkcionirajo vsaka drugače. mogoče moraš spremeniti okolje oziroma ljudi s katerimi si v stiku. Če se ti v vsakem okolju pojavlja enaka zgodba, potem pa odgovore poišči v kakih svojih načinih funkcioniranja, ki ne funkcionirajo in ki jih bo potrebno zamenjati. To so seveda procesi....


Nimam problemov z inštitucijo nobeno. No mogoce z zavodom, ker ,.. dolga zgodba.

Obstajajo stanovanja kjer ljudje zivijo an crno, in se zelo dobro razumejo z lastniki,... zakaj, ker se lstniki ne derejo nanje in ne nategujejo in tako anrpej,. ko pa mas ti kak interes drug zadaj je pa druga fora, sje je simpel stvar.

Ni probem danes se z ljudmi zment, problem je dobiti ljudi k bi se radi zmenli.

Dones marsiakteri noce odati sobe k jo ima ker se boji da jih bo dko priajvil, poznam aek priemre, drugi ap ne jebejo stvri, pogodbo rpiajva placa daveklastnik in najemodajalec palca davek od alstnika. Isto mi je hci pribila lansko leto,.... pa sme milil da jo j eizucilo ne j eni, ker ve da bo njena mati nasrkala ona smao drek hodi mesat.

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #56 - 01.10.2009 at 22:27:41
 
Seen odlomek od danes,..

To ej vedno bolj freeky,...

No sem bil ob bazenu iin lepo sonček sije pa vse cool,  itd,..

Pol ap prideta dve punce mimo in se neki ritata okol bazena in sta šla na drugi konec bazena se uležt. Huh

No pol sem jaz zaspal Roll Eyes, ko se zbudim, pa vidim lepo mojega kolega k je lezal ob men na moji strani kako se neki objema pa kaci z eno od njih. No jaz sem ratal lačen ap sme šel na drugo stran, ga prašat,... kdaj bomo šli jest. No in pol s eje ta "nejgova" edlal skoz neki pametno,... ja majke mi,... skoz je neki pametovala, (em,. pa ta moj kolega je bil kurbir k je sam pucne varal), bolj sem se je tel losat pa bi prjazen pa s ene zapletat da ne bi zacel uen moje zgodbe k jo vsi veste,... bolj je težila,... . Men pa je slo zraven smao po glavi una druga k je lezala z tako kjut rito tam na lezalniku,... . Prav psihotično,... po eni strani mi je ena morila druga pa zanimala, po drugi strani bi eni povedal kaj ji gre,... uni drugi pa  Roll Eyes Roll Eyessej veste,... po tretji strani pa uni ni sme smel povedati kaj ji gre ker vem de si azsluzi takega tipa k je koelg ak je tkao pametna, do une druge pa nisme smel kar tako it,. pa jo ogovorit.

No tole me je driblalo neki casa,.. pol ap sem s ezbudil ves zadet s enekje v b stanju,.. in sle na wc,..

Se 10 minut mi ej toel hodilo po glavi,..

ok ma kdo kaj pojma ,... sam ne mi rect da je neki okol punc k pomoej to en drzi.

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #57 - 01.10.2009 at 22:36:16
 
po mojem tud ne, po mojem je v zvezi z bazenom
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #58 - 01.10.2009 at 22:43:24
 
Veš cel dan premišljujem že pa se mi zdi da vem v cem je fora,....

drugo punco bi,..... in predstavlja mojo zivalsko stran Roll Eyes Tongue Cheesy
prve pa ne morem prenest, ker je preveč pametna in to predstavlja mojo maščevalnost do žensk k so pametne da jim ne povem resnice o bilo čem, v tem primeru resnico da je tip (koelga) kubir k ji bo srce unicil...., in zravem me tudi opominja, da ce bi bila punca vredi in mi ne bi tezila bi ji povedal kaj je z koelgom, negelde kako bi me on gledal ker bi em pekla vest,.. ce ji ne bi,..

Oba združena dela skupi mi nekako delujeta de imam najraje tihe prijazn ein relatvino elpe zenske medtem ko pametnih in arogantnih ne amram,... po drugi strani pa ravno tuki tiči problem,.. ker kot rpavim, lepe os vedno pametne,.... in tuki je keč,... te dve lastnsoti gredo skupi,.. jaz pa tega skupi ne morem videt,... ce je rva lastnsot zraven druge pol s emi njen karater in gava upre ce pa je obratno pa jo koj vzem med sej ves kaj,..

ja voda je bial v bazenu,.. pomoej je bial topla Grin Grin, tak da en vem al ma temperatura kaj pametnega v vezi v sanjah lol
Cool Huh Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #59 - 01.10.2009 at 22:55:34
 
Sanje kažejo na to, da nočeš jesti sam in si prepirljiv, ko se zbudiš in si lačen.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6