Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6
(Read 52541 times)
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #30 - 26.09.2009 at 00:19:03
 
Robi wrote on 25.09.2009 at 12:43:00:
Quote:
veš nočem da mi rečes da se nocem soočiti z določenim delom sebe, to mie kar zbode,.

Saj ravno to je odgovor, ki ga iščeš. Smiley

Ker, če se bi bil pripravljen z vsem soočiti, kar je v tebi, potem ne bi rekel, da nočeš in da te to zbode.
Zbode te zato ,ker s tem pritisneš na neko rano.
Zaboli.

Tako si jaz to predstavljam.
Verjetno imaš ti drug pogled....Ne bi te rad prepričeval...mogoče te le ne razumem...




Razumem,..

Sam a veš ne bos mi reku da so piek ljubeca in resna bitja,... ok?

To je moj problm k me jebe v mozek 50% ,... resno mislim,.. picek so cipe konec,. to ej rpvi problm,. kajap nj pogeldam vanje sme pogeldal vanej dovoljc asa gnoji in kube koenc debate,. nimam tak kaj isakti,. mislim fak off kaj nj tm pconem,..

ostlao je pa samo gnus do ljudi na tem palentu k so zivali ce p anis o so pa izkoriscevalski vrdu folak itakne poznam,.

to sta dve temljne resnice katere bimogel psotiamti prvega ne mreos k so piek kurbe cce biakko ok poznal bi bil ze uzenjen,..

drugega pa tudi ne mreos k folk je gnil,..

torej kaj j pol premiljujem k pravi david pa ne vem kj se vse,.
nimam akj grutnat folk je isti ves po vrsti ne rabim hianvcev itd,. zatoap tudi nikmor ne grem k mamvsega dovolj,.
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #31 - 26.09.2009 at 00:24:15
 
Robi wrote on 25.09.2009 at 16:34:07:
Quote:
)rad polušam, toda ne upam nobnmu nič povedati ker vedno mislim, da ce komukaj povem, pol mi bo zameril uzalil, in pol naslednic ne bom mogel iti zraven na kofe in malo med ljudi,.. zato na zuni delujem kao zaprta oseba ko pa povem kaj pa tako lepo razčlenim in razlozim zakaj ena stvar ni taka k more biti da mi folk rece da sem filozov oziram da se delam pametenga,. (in to mi je reklo kar neki zensk katere so bile pecne od kolegov sam zanimivo m je bilo vedno da so se pol raje z mano menla k z njimi kar je melo spet vzrok da so me koelegi odjebali,. ok recte da sme neumen,.. )

Ni čudno, da srečuješ same butle, če pa imaš tako slabo samopodobo.



Veš kaj razumem da drkate kurac in iscete razloge sam res ne vem kj ti ni jasno,.

jaz da iam salbo samopodobo ja ok pol ap jo imam kaj nj recem

mislim re sme zaniam kako si rpiel do tega,.
ceje ap res kadar koli komu kaj povem se vis neki nazaj drzijo ker folk raje vidi da nabiajs palazes kot ap kakorensicno pvoes piekap so sploh zabite ker iscejo tiep k lazejo in nabijajo daj ne seri mi o samopdobi,.
renso misli,.
samopodoba kar neki,.
akr s emene tice sovrazim ljudi k so smeti,. doebsedno,. in azadi teg ane grem nikmor k mam poln krauc vsega piske unicijo tipa ne sam sebe tip tkao da ko bos nasledic govorilos amopdobi najprejnapisi akjapemtega
mislim
ce ne zasn ene reci obrazloziti pol nisi vredn da te pes psocije renso mislim,..

simpel so te reci
sampopodobo ja resno,.

jaz morem biti rpecej tih in drzat gobec za to de mam sploh kak kontakt pa se to ej redksot ker simpel vidim kako ej folk zabit,.

ce pa ni zabit pa je izkoriscevalski tak flk ap mi tudi ni vsec
daj no daj
sampodoba pa kaj msilsi da ne upam it ven al da sme kakajasntica k ej v pizdi cela daj ne seri,.

nimam interesa pcoelt noben reci k se mi ej folk azermil in zagnusil se bruhal bi clokulohak v obrasz tkao s ebi ljuej gabijio,..

neki intelutalni folk mhm najbolj studirana drzava vsi pa tkao gnili prsotsi da ni res dajo no daj

kot da niis sma nikoli nonmu neki razlopzil pa s ej etip pocutilogorzenega daj ne seri

fak mate eni eh

grem sapt rem jutri drva zagat da obm dobil az kosilo,. k drgac obm spet lacen
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #32 - 26.09.2009 at 00:27:18
 
Quote:
radovedni soncek wrote on 25.09.2009 at 13:58:41:
ok pol ap mi povej kaj mam jaz za en problem,...

ma kaj te jaz vem kaj je tvoj problem to ves ti

sej jih skoz rukas tu na ekran tak da..   ..potem ze ves kaj te muci, nastudiraj se kak to resit..


MOj problem je simpel, razucaran sem kot ej robi enrkat nekinapisel,.. in ne da se mi vec uvkarjati z svetom ce bi umrl bibilo s enajbolje,. ker mislim da tsi ks e trudimu mroe ratai neki jaz ap se trudim ze doglo casa pa gre vedno an salbi ne na bolje ,..
koenc koncev bom jutri dobil odlok da morem na cesto iti do torka sem pol na ulici ,.. mislim fak off,...

ce me fuknajo iz felta pol se pa res zakljcui vs epo vrsti,. po drugi strnai pa tako mislim,. zakaj bi zivel ce ne mroem meti nomaleng alijf apunce k me bo meal rada in danr itd,.. az simpellijfe, ce tega ne mroem emt polapanjbolej da umrem in mir,. koenc koncev zakaj bi trpel je ap tkao pomojihizkunjah sploh ni rensih punc tkao de,.. nima smilsa,.

to ej moj probem
rpeganjan
lacen
osamljen
koenc
eh
bom zbiral profil tuki pa dijo
i prihondsoti
itak net ane bom mel od jutir anrpej
vec
k mi bodo elektirko sklopil
pa s erubez imam 2 koamda
topa zanimivo
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #33 - 26.09.2009 at 00:42:08
 
Eva wrote on 25.09.2009 at 20:13:17:
ti u bistvu se neki ne upaš soočat sam s sabo, pa si se zato obrnu navzven, da bi mi to nardil, ti pomagal. Pri tem te pa tolk skrbi da boš v interakciji izgubu trdnost ali se ohranil takega, kot si se navajen, da si te svoje probleme dal vn na tak težko dojemljiv/dostopen način. Zato je treba ekstra energijo vložit, da se te sploh lahko prebere.
misliš, da so punce in fantje tiho, k si jih ful zatru, sam pr tvojem načinu je še velik drugih razlogov, za tiho bit. al tko nerazumljivo poveš, al pa tko nerazumevajoče, da se nobedn niti ubadat ne bi začeu s kontro, ker je treba preveč vložit v to, da se ti kej dopove. velikrat je tud to, da bi zdj bli oni na vrsti, da prizadanejo tebe, pa se pr tem počutjo še velik bl neudobno, kt ti, k si očitno mesarskega monologa pred občinstvom sposobn. al pa vidjo, da maš že svojih problemov zadost in res ne bi radi še njihove lastne čorbe zamešal v tvojo, k jim je neki jasno, da jim ni nč blj jasno kt teb. Cheesy no vsaj jest sm te tko doživela, zato ker sebe tko doživljam. jest sm u bistvu ful jezna nase, pa na nekoga, na kogar me ti spominjaš, pa na to situacijo med mano in tem človekom;  tko da mi je blo zlo težko lotit se pisat ti na ljubeč način, in da sm u bistvu tebe hotla ozmerjat in tebe za krivga nardit zdej za vse. zdj se temu smejem.

če maš svojo pozornost na seb, maš zlo močno energijo. pogledat vase, pogledat se, čutit samga sebe je ogrožajoče, ker pol vidš, da nisi ta trdna skala, da ti nisi samo to, kar si mislu da si, kar si hotu, da bi biu, sm tak kt sm, in drugače bi blo ceu odjeb.
vidš lahko, da si ti tisto, kar nočeš bit, ker to obsojaš pri drugih, ker so to drugi obsojal pri drugih in pri tebi... obsojanje pobiramo od povsod.
Filing obsojanja je neprijetn in utesnjujoč, poniževalen, jemle nam energijo, s tem, ker obsojanje pravi: ti ki si tak, si NAROBE. jebem ti . to pomen, nisi v redu tak kt si, there is no love for you here. skensla ti energijo, skensla ti tebe, tazga kt si.
no, ko pogledaš sam vase in najdeš tak del sebe, in se spomneš kdo je to obsodu, s kakšnimi besedami/dejanji tralalala.. si rečeš, ja ti moj lubi radovedni sonček (or put your name here) jzt sm tak bil, tko sm naredu, tak sm, tko bi delu še. taka je bla/je/bo (ali vse skupaj) moja izkušnja, moj način doživljanja. mogoče ne bo za zmeri, mogoče je zdej že za mano.. ampak jest tega ne vem, jest bom preprosto živeu s tem in pol bom vidu, kaj lahko s tem nardim tazga, da se bom bolš počutu. in če nč. oz se bom počutu slabš, se bom mogoče nauču, da tega ne bom več delu. mogoče se bom nauču počas, mogoče pa kuj. to je vse čist odvisn. noben drug pač zate ne more vedt, kaj je bl prou in kaj bl narobe. četud to vejo zase. tko da tud jest ne morm zate vedt. še posebi k niti zase ne vem neki jako dobr.
in pri opazovanju samga sebe je zlo neudobno to, da vidš, da namest neke trdne skale, si ti neki spreminjajočega, fluidnega, valujočega, krožečega, spiralastega in da se prelivaš v svet okrog sebe, da je polno nitk in povezav, ki presegajo prostor in čas in je vse weird in freaky. ampak si zmeri lahko rečeš: to je samo še en pogled na stvar. samo še ena izmed neštevnih faset.
ti sam maš vedno sposobnost začutit, al je neki res al ni. kadar te neki zbode, kadar te neki zlo mot pr drugih, to so izvrstne izhodiščne točke, da sebe spoznaš. kaj, zakaj, kako mi gre na k.. zato ker bla bla bla.. a sj res, un je tud tak, pa un daljni sorodnik, pa moj sosed, pa mat, aja sj res, jest sm tud tak  sm tud tak biu/al pa mislu da bi biu.. al pa whtvr. dost, da pomislš na neki, pa že to začneš obsojat povsod naokrog in te povsod pr drugih moti in živcira. in to ni narobe, to je samo nekej, za kar se ti lahko vedno znova odločiš in premisliš, a boš tak/to uporablu/tko delu, al ne.
men se npr zdi dobr, kadar lahko vidm več različnih faset. spet drugič se mi zdi to tolk izčrapvajoče, da se hočem držat sam ene črte pa vse pofrezat za to, da si sploh lahko dam filing, da obstajam, rabm filing trdnosti. in potem rabm povezavo z zunanjim svetom. vn me potegne nekej, kar se ujema z mojo predstavo o resnici al pa nekej kar se ujema z mojo predstavo ljubeznivosti. zaenkrat glih en tolk vem.

u bistvu se zdele nism mogla nikamor prklopt, zato sm forum pršla brt in sm tuki napisala to tud zato, da bi nekej energije od tebe dobila, pa od drugih... nism do konca razmisla, kako bi to teb pomagal, sam se čutm poklicano ali izzvano, da bo najbol, da kr tist povem kr mislm
sam veš, jest sm en človk in ti si drug in tole se niti nism neki ekstra potrudla...  bl se mi je šlo tud za interakcijo s tabo. in k bom dol post prtisnla, se bom mogla še s posledicami tega namena soočat. pa se mogoče ne bom upala in bom raj ušla nekam stran od tega foruma.. to govorim zato, ker se mi je to že dostkrat zgodil. četud sm že dožvela, da ni treba, da je vedno vse isto... vidm, da so ene navade mal bl trdne kt druge... sicer pa, vse sorte je tud pr men.
nehi se že počutt kt en izrodk človeške vrste. kr sm jest ob ene parih priložnostih prebrala tvojih postov je v njih dost resnice zihr za marskšnga bralca foruma. četud je sam ene par sfrezanih črt vrrrrm  to pa tko sede včas.



Zanimiv post in razmišljanje.

Res je ko gledaš smega sebe je freeky, lepa beseda za opis tega. toda ne vem ce sem jaz splohs e normalen, ker jaz vidim seb erecmo rpi eni stvari.

Ok bom dal rpiemr.

Cel let se furam z busom sme se neielt nazaj, in nekajkrat se je zgodilo da je prisla zenska gor na bus in pac noben ji ni dostopil sedeza. Jaz sme pamalos ramezljiv in to in tudi nisem, in me ej ful vest epekla tudi po kak an in to. In se je zgodilo, de je bial ena punca starejsa in ji ismdostopil sedeza pa tudi ostli ne. Problem je bil v tem da mi ej bilo nerodno. No,..

Potlej sme doam razmislil,... :
1:) Presen tnil gnoj usran hianski pico jedna,.. nimas tok krucevih mutastih jajc de se dvignes pa reces zenici da njs e usede kokj kurac bos crknu ce bos stal,...

2.) No druga fora je ap ta de si mislim,.. de bi mogu se dvignt pa ji psutiti sedez negelde kaj si bi mogli drugi mislili o men itd,.. ker oan ful trpi ce jo nog ebolijo itd. Osbno tega ne bismel tkao gledati ker ce t enoge bolijo to fulboli in bi se tkaclveok lazej usedu ap peljal kot pa ce bi se drzal z oeba roakam tam za stango. Feget,.. (sme recem) to ni ok,..

In nasednič k sem sel z busom sem akr dvignil se direktno in sam poakzal an stol v busu, in zenica je tel aneki se sutrajat in sme ji smao reku,.. "gosap vi se ar usedte mam jaz dovolj malde noge" in to je to,..  in kos em to anredil 2 do 3 i ni bilov ec enroedn,.. ceprov folk sam gelda k tega niso anvajeni psloh pa ko kakem saterem atu dam soj zci ce ga dobim me pa tudi ati azcenjo geldati malo drgac,. no ap kaka mamica se najde pa kake punce nad 35 elt,. odvisno,..

Kar sme tel rect je to,.. jaz pogeldam iz dveh kotov in pol sam sebe zabijem ce vem da ni bilo ok in azto mi pucen recejo da sme zafukan in tezek do sebe.

Glej ogromno do sebe zahtevam,.. islim,.. dvigni rit tako se spodobi ce vidi starjso pnco itd,..

Psiava je zalsot to vem,..

Razumem da vsak clvoek zvi v soji elansoti in azradi tega dojemam da je vsaka msiel in mnenje nastalo na osnovi izkusnj itd,.. samo orem vedet de ce nekomu pvoem nekis emu lohak azemrimzato ne govorim tok kot robi reku de sme gnil brez smaopdobe ojej jo imamok sma teg ane poakzem veliko ljudem predsaljams e k zguba,.. tisi k pa dobijo moznso a em spoznajo ap vse tece na 4 oci ker mene zaniam kaj si drugimislijo o men ce komu dammoznost si djat uzamem in pol vidi dejnkokdo sme za mase mi padol visi ,..



Ne vem bolj k gruntam bolj vidim iluzije ne vem vec kj nj si mislim ,..

hvala za toj psot,. vem da veliko drega govorim mi ej rkelo neki folak to.

Pisanje je sploh rpoblem,..
Hm,.. ja dogovornsot,.. vec ko ves vec iamsodgovornsoti,.. vec ko ne ves bolj si svoboden toda v obeh periemrih reidjo odlocitve slejko prej,.
l
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #34 - 26.09.2009 at 05:08:23
 
Quote:
mislim re sme zaniam kako si rpiel do tega,.

Skoraj v vsakem tvojem postu omenjaš, da sebe vidiš kot butla..in ne vem kaj še vse. Kot, da kar kličeš po tem, da te nekdo označi za nekaj slabega.
Razumem, da imaš slabo mnenje o sebi, ker ti življenje ne gre, kot bi rad in zato sam sebe obsojaš.
Do tega, da imaš slabo mnenje o sebi sem torej prišel tako, da sem to prebral v v tvojih postih.
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #35 - 26.09.2009 at 07:04:30
 
Robi wrote on 26.09.2009 at 05:08:23:
Quote:
mislim re sme zaniam kako si rpiel do tega,.

Skoraj v vsakem tvojem postu omenjaš, da sebe vidiš kot butla..in ne vem kaj še vse. Kot, da kar kličeš po tem, da te nekdo označi za nekaj slabega.
Razumem, da imaš slabo mnenje o sebi, ker ti življenje ne gre, kot bi rad in zato sam sebe obsojaš.
Do tega, da imaš slabo mnenje o sebi sem torej prišel tako, da sem to prebral v v tvojih postih.



jaz mam slabo mnenje o sebi ker vem, da ce bi govoril da imam dobro mnenje o sebi pol bi se nosil in delal neki vec kot sem. Va je kar je in ce poznas sebe soje napake itd,.. pol ves da dokler sojih napak ne odstranis nisi dober. Kdo od nas pa je dober nobeden ker is mamo soje napake itd,...

Lohka bi reku drgc da poznam soje napake toda dober nisem ceprov sme dober,.. v tistem trenutku k bi se zacel hvaliti da sme dober bi zanikal da imam napake in ker bi zanikal soje napake katere poznam in ne poznam pol bi bil res aroganten in to bi odsevlao da sem visok in plehek,..
Back to top
 
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #36 - 26.09.2009 at 10:27:20
 
radovedni soncek wrote on 26.09.2009 at 00:27:18:
Quote:
radovedni soncek wrote on 25.09.2009 at 13:58:41:
ok pol ap mi povej kaj mam jaz za en problem,...

ma kaj te jaz vem kaj je tvoj problem to ves ti

sej jih skoz rukas tu na ekran tak da..   ..potem ze ves kaj te muci, nastudiraj se kak to resit..


MOj problem je simpel, razucaran sem kot ej robi enrkat nekinapisel,.. in ne da se mi vec uvkarjati z svetom ce bi umrl bibilo s enajbolje,. ker mislim da tsi ks e trudimu mroe ratai neki jaz ap se trudim ze doglo casa pa gre vedno an salbi ne na bolje ,..
koenc koncev bom jutri dobil odlok da morem na cesto iti do torka sem pol na ulici ,.. mislim fak off,...

ce me fuknajo iz felta pol se pa res zakljcui vs epo vrsti,. po drugi strnai pa tako mislim,. zakaj bi zivel ce ne mroem meti nomaleng alijf apunce k me bo meal rada in danr itd,.. az simpellijfe, ce tega ne mroem emt polapanjbolej da umrem in mir,. koenc koncev zakaj bi trpel je ap tkao pomojihizkunjah sploh ni rensih punc tkao de,.. nima smilsa,.

to ej moj probem
rpeganjan
lacen
osamljen
koenc
eh
bom zbiral profil tuki pa dijo
i prihondsoti
itak net ane bom mel od jutir anrpej
vec
k mi bodo elektirko sklopil
pa s erubez imam 2 koamda
topa zanimivo


..naredi nekaj glede tega vsega ne samo jamrat
Samo se ne bo reslo...
Sam moras prehodit to pot nihce drug je ne more namesto tebe..   ..vsak ze itak hodi svojo

v akcijo
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #37 - 26.09.2009 at 10:50:09
 
samoopazovanje, samospoznavanje ni namenjeno temu, da odkrivaš in odpravljaš svoje NAPAKE. ampak da si si prpravlen rečt: tole sm naredu, tole je moja lastnost, tak sm. za samoopazovanje je kakršna kol sodba o tem, al je to dobr al je slabo, al je to napaka, al je to uno, za zvezdico dobit.. kakršno kol samoocenjevanje ovira samoopazovanje in popači to, kar preprosto JE. to, kar ti preprosto SI, kar preprosto doživljaš.. kojk rečeš, to ni dobr, si postavu ene okvire in nč na svetu ne paše v okvir, dve situaciji nista isti.
tist k sm pisala včeri, da stvari spremeniš, če vidš, da ti škodjo pa to. na to ni treba bit nč pozorn, ker to taisto ovira in moti ta proces. to nekak pride kr samo od sebe. jest k en vzorc opazujem že dlj časa, mi začenja poklaplat, da bi to blo treba spremenit... in pol še velikrat nardim "isto napako"  predn sm nenadoma dost motivirana, da se odločm, da morm drugač. In to je lahko šele takrt, k je taka nuja, k si nočem več povzročat enga dreka, k se mi zdi tolk pomembn nardit drugač, k vidm, da bi iz tega tolk dobrga nastal, da sploh ni več težko, da sploh ne čutm več tolk strahu in lahko končno tist drgač nardim. pa bom naslednjič spet kiksnla, pa nam mogla.. ampak sčasoma bom laži in mi bo ratal usen, oz, bom dojela,  da npr ni vedno na men, da odstopm sedež, da ga niti una oseba ne rab tolk nujno, da bomo vsi prežvel.
u bistvu ti si šu skoz ta postopk. predelu si čist dobr in to je lahko zdej tvoj ključ kako se tud drugih reči, k ti ne sedjo, lotit. sam nista dve situacije iste u žiulenu, tko da samo polako. mamo "napake" in smo hkrati "dobri". to je tud na zlo površinski ravni možno zato, ker se vsakmu neki druzga zdi dobr in neki druzga slabo. problem nastane, kadar delamo neki kr nam škodje. tega se splača losat. sam to morš najprej dojet kako ti škodje pa tud dojet morš, kako bi ti koristl kej druzga. dojet dost močno, da si motiviran. da neki nardiš.

jest se tud vozm z avtobusam bi ti lahk pravla zgodbe. zanč me je en mulac iz srednje šole provociru. on to itak skoz počne. glasno po celem avtobusu. sej je kr nadebudn po eni strani, drzn. sam je pa tud že predrzn.
ti jest sm pomojem največkrat u lajfu slišala Eva ti se preveč sekiraš. jest pa: ne samo razmišljam in analiziram situacijo, da bom vedla pol kaj je blo, kako je blo, da bom za drugič bolš vedla. k nočem delat slabga, nočm povzročat zla. ampak to kaj je dobr pa kaj slabo je stvar odločitve vsazga posameznika. in hočem se jest počutt dobr, hočm bit zadovolna s sovjmu lajfam in moj način je pač da velikrat razmišlam fest. se pa tud učim bit u sedanjem trenutku več.. ker pol k tkole spustiš, itak odgovori kr sami od sebe pridejo.
Čutla sm, da sm dobla energijo, k sm provokatorja zignorirala. pa ga nism samo to. kwa vse je v men dogajal! in pol si začnem najedat: kaj pa če sm mu pobrala energijo? kaj če bi blo bolš, da bi mu rekla "ne seri" takrt k sm začutla impulz; čeprou vrjamem, da je sam čaku, da bi kej zasikala nazaj, in vem, da ga to ne bi ustavl, ker ma jezk velik bl nabrušen kt jest oz. ga je vsaj velik bl navajen tko uporablat, ga poslušam že en cajt, k se v druge vtika vsako jutro. in bi blo to čist brez haska. in pol po drugi strani, kaj če bi mu mogla rečt kej normalnga, prjaznga, razumevajočga.. ampak štos je biu v tem, da očitno se nism spomnla ene stvari, za ktero bi mela filing,da bo prebila,da bo mela učink ta prav, aja pa sj sm bla čist neodločena, kašn učink hočem nardit nanjga. to. take stvari je treba tud ozavestit.
vizualizirala sm ščite, se filala z lučjo, namerno uživla v provokaciji, brez d bi pokazala - to me najbl skrbi, da mu je znal odžret energijo (aja zdj sm dojela, zakaj me je pol še en mulac sprovociru en drug dan xO ) , pa zen pozo sm skušala ohranjat, ampak sm bla vsen živčna prou po pasje. sam veš pol, k sm bla že delč stran u službi, sm ozavestla to, da provokator ma presežk energije, k ni modr, kaj bi z njo počeu, zato se lahko obnaša kt en kreten pa se mu bo komi kej poznal. sploh, k mu noben niti ne ugovarja, sj po svoje je tud zabavn. men se tud včasih kr reži, k ga poslušam, sam se tud vedno postavljam v kožo provociranega in vem, da tm men ne bi blo fletn.

no od mojga sekiranja je blo naslednje jutro vneto grlo. v naslednjih dneh pa še drugi simptomi ene influence, kaj vem al gripa al sam prehlad. in to je pr men zlo običajno, kadar se sekiram, da sm bla neki jezna ( k je jeza pr men še vedno "toook slaba"), plus se sekiram ker jeze nism pokazala ( k je toook pomembn za zdravje izražat svoje filinge), plus se sekiram, k nism hitr prešla svojga ega pa raj rekla neki razumevajočga, ljubeznivga ( k je to moj splošn namen). v glavnem se sekiram, da sm bla sam tiho. če bi pa siknla, bi se pa sekirala, da sm siknla.. sam a veš, da kadr sikam, me ponavad ne boli grlo. to sm prašala tiste, k dost sikajo: ti tebe zihr nč kej dost grlo ne boli? Ne, mene nikol. in pol si mislm, hvala kurcu, da zdj vem, da če bi se obnašala kt en kreten, me pa ne bi gru bolu.  Huh
c jezna vglavnem.

no in pol sm ful začela opazovat to, provociranje in kako to na mojo energijo vpliva v službi in kadarkol u stiku z ljudmi. ker tega do zdj še nism mela ozaveščenga, kolk se to pogosto dogaja, in kdaj u bistvu jest provociram druge in kako pol energijo dobim s tem, k jih mal zmedem. pa kako ignoriranje takrt, k bi se rada nekipogovrila inrazrešila vpliva poniževalno na človeka - name in požre energijo.

sanal se mi je sinoč od vampirskih bitk. niti enga špičastga podočnika nism vidla u celih sanjah. vse je blo energijsko in vse je blo u namenu. dajat pozornost? bit ljubeč? direktna svetloba? i need skills!

čist navadn. hhh  Cool
take care
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #38 - 26.09.2009 at 12:10:11
 
Quote:
jaz mam slabo mnenje o sebi ker vem, da ce bi govoril da imam dobro mnenje o sebi pol bi se nosil in delal neki vec kot sem. Va je kar je in ce poznas sebe soje napake itd,.. pol ves da dokler sojih napak ne odstranis nisi dober. Kdo od nas pa je dober nobeden ker is mamo soje napake itd,...

Ne govorim ti kakšen moraš biti ali kaj bi naj pisal...to je tvoja svobodna ali nesvobodna odločitev...pač tvoja stvar...
S tistim sem hotel povedati le to, da se lastno mnenje in misli odsevajo v okolici. S takšno energijo, ki jo ustvarjamo z mislimi, zavedno ali nezavedno, privlačimo določene ljudi in situacije. To pa itak že veš. Samo povezati je treba in s tem zadeve razumeti.
Samo to.
Kakšen si, pa je seveda tvoja stvar in te ne obsojam. Kar si, pač si.
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #39 - 26.09.2009 at 19:58:03
 
Eva wrote on 26.09.2009 at 10:50:09:
samoopazovanje, samospoznavanje ni namenjeno temu, da odkrivaš in odpravljaš svoje NAPAKE. ampak da si si prpravlen rečt: tole sm naredu, tole je moja lastnost, tak sm. za samoopazovanje je kakršna kol sodba o tem, al je to dobr al je slabo, al je to napaka, al je to uno, za zvezdico dobit.. kakršno kol samoocenjevanje ovira samoopazovanje in popači to, kar preprosto JE. to, kar ti preprosto SI, kar preprosto doživljaš.. kojk rečeš, to ni dobr, si postavu ene okvire in nč na svetu ne paše v okvir, dve situaciji nista isti.
tist k sm pisala včeri, da stvari spremeniš, če vidš, da ti škodjo pa to. na to ni treba bit nč pozorn, ker to taisto ovira in moti ta proces. to nekak pride kr samo od sebe. jest k en vzorc opazujem že dlj časa, mi začenja poklaplat, da bi to blo treba spremenit... in pol še velikrat nardim "isto napako"  predn sm nenadoma dost motivirana, da se odločm, da morm drugač. In to je lahko šele takrt, k je taka nuja, k si nočem več povzročat enga dreka, k se mi zdi tolk pomembn nardit drugač, k vidm, da bi iz tega tolk dobrga nastal, da sploh ni več težko, da sploh ne čutm več tolk strahu in lahko končno tist drgač nardim. pa bom naslednjič spet kiksnla, pa nam mogla.. ampak sčasoma bom laži in mi bo ratal usen, oz, bom dojela,  da npr ni vedno na men, da odstopm sedež, da ga niti una oseba ne rab tolk nujno, da bomo vsi prežvel.
u bistvu ti si šu skoz ta postopk. predelu si čist dobr in to je lahko zdej tvoj ključ kako se tud drugih reči, k ti ne sedjo, lotit. sam nista dve situacije iste u žiulenu, tko da samo polako. mamo "napake" in smo hkrati "dobri". to je tud na zlo površinski ravni možno zato, ker se vsakmu neki druzga zdi dobr in neki druzga slabo. problem nastane, kadar delamo neki kr nam škodje. tega se splača losat. sam to morš najprej dojet kako ti škodje pa tud dojet morš, kako bi ti koristl kej druzga. dojet dost močno, da si motiviran. da neki nardiš.

jest se tud vozm z avtobusam bi ti lahk pravla zgodbe. zanč me je en mulac iz srednje šole provociru. on to itak skoz počne. glasno po celem avtobusu. sej je kr nadebudn po eni strani, drzn. sam je pa tud že predrzn.
ti jest sm pomojem največkrat u lajfu slišala Eva ti se preveč sekiraš. jest pa: ne samo razmišljam in analiziram situacijo, da bom vedla pol kaj je blo, kako je blo, da bom za drugič bolš vedla. k nočem delat slabga, nočm povzročat zla. ampak to kaj je dobr pa kaj slabo je stvar odločitve vsazga posameznika. in hočem se jest počutt dobr, hočm bit zadovolna s sovjmu lajfam in moj način je pač da velikrat razmišlam fest. se pa tud učim bit u sedanjem trenutku več.. ker pol k tkole spustiš, itak odgovori kr sami od sebe pridejo.
Čutla sm, da sm dobla energijo, k sm provokatorja zignorirala. pa ga nism samo to. kwa vse je v men dogajal! in pol si začnem najedat: kaj pa če sm mu pobrala energijo? kaj če bi blo bolš, da bi mu rekla "ne seri" takrt k sm začutla impulz; čeprou vrjamem, da je sam čaku, da bi kej zasikala nazaj, in vem, da ga to ne bi ustavl, ker ma jezk velik bl nabrušen kt jest oz. ga je vsaj velik bl navajen tko uporablat, ga poslušam že en cajt, k se v druge vtika vsako jutro. in bi blo to čist brez haska. in pol po drugi strani, kaj če bi mu mogla rečt kej normalnga, prjaznga, razumevajočga.. ampak štos je biu v tem, da očitno se nism spomnla ene stvari, za ktero bi mela filing,da bo prebila,da bo mela učink ta prav, aja pa sj sm bla čist neodločena, kašn učink hočem nardit nanjga. to. take stvari je treba tud ozavestit.
vizualizirala sm ščite, se filala z lučjo, namerno uživla v provokaciji, brez d bi pokazala - to me najbl skrbi, da mu je znal odžret energijo (aja zdj sm dojela, zakaj me je pol še en mulac sprovociru en drug dan xO ) , pa zen pozo sm skušala ohranjat, ampak sm bla vsen živčna prou po pasje. sam veš pol, k sm bla že delč stran u službi, sm ozavestla to, da provokator ma presežk energije, k ni modr, kaj bi z njo počeu, zato se lahko obnaša kt en kreten pa se mu bo komi kej poznal. sploh, k mu noben niti ne ugovarja, sj po svoje je tud zabavn. men se tud včasih kr reži, k ga poslušam, sam se tud vedno postavljam v kožo provociranega in vem, da tm men ne bi blo fletn.

no od mojga sekiranja je blo naslednje jutro vneto grlo. v naslednjih dneh pa še drugi simptomi ene influence, kaj vem al gripa al sam prehlad. in to je pr men zlo običajno, kadar se sekiram, da sm bla neki jezna ( k je jeza pr men še vedno "toook slaba"), plus se sekiram ker jeze nism pokazala ( k je toook pomembn za zdravje izražat svoje filinge), plus se sekiram, k nism hitr prešla svojga ega pa raj rekla neki razumevajočga, ljubeznivga ( k je to moj splošn namen). v glavnem se sekiram, da sm bla sam tiho. če bi pa siknla, bi se pa sekirala, da sm siknla.. sam a veš, da kadr sikam, me ponavad ne boli grlo. to sm prašala tiste, k dost sikajo: ti tebe zihr nč kej dost grlo ne boli? Ne, mene nikol. in pol si mislm, hvala kurcu, da zdj vem, da če bi se obnašala kt en kreten, me pa ne bi gru bolu.  Huh
c jezna vglavnem.

no in pol sm ful začela opazovat to, provociranje in kako to na mojo energijo vpliva v službi in kadarkol u stiku z ljudmi. ker tega do zdj še nism mela ozaveščenga, kolk se to pogosto dogaja, in kdaj u bistvu jest provociram druge in kako pol energijo dobim s tem, k jih mal zmedem. pa kako ignoriranje takrt, k bi se rada nekipogovrila inrazrešila vpliva poniževalno na človeka - name in požre energijo.

sanal se mi je sinoč od vampirskih bitk. niti enga špičastga podočnika nism vidla u celih sanjah. vse je blo energijsko in vse je blo u namenu. dajat pozornost? bit ljubeč? direktna svetloba? i need skills!

čist navadn. hhh  Cool
take care



Problem je v tem, da tele energiej so pidzaiaj čista ce me razumeš,...

mi je en rzalagal in je reku da lohak kenslas vse energijske vezi ker fora je v tem z kome rkoli govoris ti lohak energijo jemlej soridniki in familja sploh

mislim da bi midv amela ful doebr pogovr ce bi se dobial na kfoetu hih
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #40 - 26.09.2009 at 19:59:40
 
Quote:
radovedni soncek wrote on 26.09.2009 at 00:27:18:
Quote:
radovedni soncek wrote on 25.09.2009 at 13:58:41:
ok pol ap mi povej kaj mam jaz za en problem,...

ma kaj te jaz vem kaj je tvoj problem to ves ti

sej jih skoz rukas tu na ekran tak da..   ..potem ze ves kaj te muci, nastudiraj se kak to resit..


MOj problem je simpel, razucaran sem kot ej robi enrkat nekinapisel,.. in ne da se mi vec uvkarjati z svetom ce bi umrl bibilo s enajbolje,. ker mislim da tsi ks e trudimu mroe ratai neki jaz ap se trudim ze doglo casa pa gre vedno an salbi ne na bolje ,..
koenc koncev bom jutri dobil odlok da morem na cesto iti do torka sem pol na ulici ,.. mislim fak off,...

ce me fuknajo iz felta pol se pa res zakljcui vs epo vrsti,. po drugi strnai pa tako mislim,. zakaj bi zivel ce ne mroem meti nomaleng alijf apunce k me bo meal rada in danr itd,.. az simpellijfe, ce tega ne mroem emt polapanjbolej da umrem in mir,. koenc koncev zakaj bi trpel je ap tkao pomojihizkunjah sploh ni rensih punc tkao de,.. nima smilsa,.

to ej moj probem
rpeganjan
lacen
osamljen
koenc
eh
bom zbiral profil tuki pa dijo
i prihondsoti
itak net ane bom mel od jutir anrpej
vec
k mi bodo elektirko sklopil
pa s erubez imam 2 koamda
topa zanimivo


..naredi nekaj glede tega vsega ne samo jamrat
Samo se ne bo reslo...
Sam moras prehodit to pot nihce drug je ne more namesto tebe..   ..vsak ze itak hodi svojo

v akcijo



tocno to,..

grem v akcijo

za tri dni bom odhodil skozi vrata v park,....

pa da vidim ,..

najbolj zanimivo mi bo to,...

ce sme uresnicil vse moje cilj ein zahteve v tem lijfu,.. pol bom umrl

ce jih nism pol se bo neki zgodilo, de en bom umrl,...

Pobiram stave,... 1 evro de si noter,.. pa vam bom sproti obveščal,.. iz knjiznice

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #41 - 27.09.2009 at 08:21:56
 
radovedni soncek wrote on 26.09.2009 at 19:58:03:
Problem je v tem, da tele energiej so pidzaiaj čista ce me razumeš,...

mi je en rzalagal in je reku da lohak kenslas vse energijske vezi ker fora je v tem z kome rkoli govoris ti lohak energijo jemlej soridniki in familja sploh

mislim da bi midv amela ful doebr pogovr ce bi se dobial na kfoetu hih

ja sm si misla tud jest, bi si mela za povedat! Wink
ampak ja bi ga mela, če se ne greš fakin fentat in ne mi grozit zdj s tem. a štekaš, d nm kokr groziš, da zdj se greš fentat. to je za ns grožnja, in energijo žgeš. matr! x> nema!

no, in ja, glih to sm se včer še spomnla.. da nej bi veljalo, da če si nekak dost utrjen, dost samoozavescen=samozavestn, teži ti en drug energijo sf.. c u bistvu gre pa spet sam za razliko med tem, kolk sm fluidna in se vsakmu odprem, al pa kolk sm trdna in grem svojo črto. tole morm še mau pustit, da še kj dožvim in se naučim.

bless us all

p.s. u bistvu je fakin boring bit skoz sam ena črta, depresivno in vse to. zato se pol odpiram navzven, ampak treba je s pravo mero to ane.  Smiley in ta skill jazt imeti nameravam
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #42 - 27.09.2009 at 08:28:01
 
Quote:
tocno to,..

grem v akcijo

za tri dni bom odhodil skozi vrata v park,....

Razmišljam, če bi bil na tvojem mestu...
Brez sodnega naloga me lastnik ne sme vržt na cesto...najemniki so z zakonom bolj zaščiteni, kot lastniki.
Bi počakal, dokler ne najdem kakšnega dela na terenu...pač bi delal cel dan, imel bi vsaj kje spati....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #43 - 27.09.2009 at 08:36:19
 
Quote:
Problem je v tem, da tele energiej so pidzaiaj čista ce me razumeš,...

Razumem, ker misliš, da so obrnjene proti tebi, kot neka zarota.
Pa si se vprašal, zakaj ?
A so se problemi začeli takrat, ko ti je umrla mati ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Moje poanvljajoče sanje skozi zivljenje
Reply #44 - 27.09.2009 at 10:47:40
 
Robi wrote on 27.09.2009 at 08:36:19:
Quote:
Problem je v tem, da tele energiej so pidzaiaj čista ce me razumeš,...

Razumem, ker misliš, da so obrnjene proti tebi, kot neka zarota.
Pa si se vprašal, zakaj ?
A so se problemi začeli takrat, ko ti je umrla mati ?


lol,...

problemi so skoz,...

v bistvu, problem rata takrat ko ti vs da neki ni tkao kot vsi sotli pocno in vidis povod samo lazi,..

tuki je problem,...

vedno vec ljudi sem spozanval in obansanej folak vedno boljs me videl da je vse iluzija v iluziji,.. vedno ista pesem,. nekako ista fora,..

in to an vseh področjih je drugace kot bi moglo biti bolj pokvajrneo nenaravno,.. in ta diferincijal je naraščal vska tok casa sem bil prepljan v klinicnega zaradi upora celga telesa sploh pa uma al kaj jaz vem,. pol ap se izoliras in bezis stran ker vidis da je vse laznop in nikakvo redki pomezniki so tkao inteligentnio da dojamejo delcke zgobdbe z pomocjo tega oruma danes vem celoto,. vsaj velik del no,..

simpel,.. ce hoces met lifje moras ratat necist ne psoten in hianvec,..

nism se srecal zenske z katero s eib lohak pogovoril iz srca v srce da bi bial takointelgentna no razen una k je bial posiljena,.. to je ap druga zgodba

kot so mi rekl je tkao de mores energijske kanale prekiniti ekr nekdo lohak sesa tojo energijo in da so az to tehnike,.. kako uniciti kanale med starsi sorodniki koelgi prijelji itd,. tkao da energijo ostaen tebi ne pša da si krucev akumulator za druge,. o tem ne vem vec,.. toda jesmisleno predlaati,.

menim, de bi se jaz se sel te raziskave toda gelde na to de bom v parku pv parih dneh visel,.. bom zakjucil mojo odisejado po tem forumu,...

mislim itak ne obm mel kompa pa palca za vse to ce bo tok dalec prislo,..

konec koncev je ap tkao, mogoce pa sme vse v lijfu ze orpavil in je moj namen sedaj da umrem,. no kakor koli,. ne bom se trudil, ce se bo zgodilo kaj se bo cene pa grem v grob pa mir,.

konec koncev na koncu spoznas da niams nobenega vplvi ana zivljenje,. vse kar je bilo vse kr je in vse kr bo je natancno doloceno,..

edino akr lohak anredi sje da svojo drugo polovico na osni stranio prefukas ko majmuna,..
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6